Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Gamesson

Sortering:
Antal:
Gamesson (Bex Sport AB) är en grossistfirma. Vi har både agenturer som vi representerar i antingen Sverige eller Norden. Dels tillverkar och importerar från fjärran östern. Allt sköts från huvudkontoret i Höganäs, med en filial i Stockholm.

Bex Sport har ökat sin försäljning i Sverige med närmare 40% det sista året och bygger under de närmaste åren upp en kundkrets över hela Europa för att växa ytterligare genom export.



Bex Sport målsättning är att vara ledande inom de nischer vi
representerar. Vi ska också kunna tillfredsställa konsumenters behov inom aktiv och gemensam fritid.

Bex Sport sortiment kännetecknas av innovation i praktiska förpackningar av hög kvalitet till rätt pris!
Visar 1-50 av 52 produkter
Minibiljard LTH II Minibiljard LTH II minibiljard-lth-ii-1

Minibiljard LTH II

(3)

I lager 599 kr (699 kr)

Vax Snabbt Vax Snabbt vax-snabbt-1

Vax Snabbt

(7)

I lager 149 kr

Shark Black Shark Black shark-black-1

Shark Black

(0)

I lager 1 299 kr (1 699 kr)

Info & Val
Jupiter Tele 4 In 1 Jupiter Tele 4 In 1 jupiter-tele-4-in-1-1

Jupiter Tele 4 In 1

(2)

I lager 1 895 kr (1 995 kr)

Barcelona barcelona-1

Barcelona

(0)

I lager 1 595 kr

 
Korkbollar korkbollar-1

Korkbollar

(4)

I lager 99 kr

Puckar Deluxe puckar-deluxe-1

Puckar Deluxe

(1)

I lager 79 kr

Madison L-Foot Madison L-Foot madison-l-foot-1

Madison L-Foot

(1)

I lager 2 395 kr (2 495 kr)

 
Gamesson Köställ Mahogny gamesson-kostall-mahogny-1

Gamesson Köställ Mahogny

(14)

I lager Från: 149 kr

Fyrdelskö Pisces 145cm Fyrdelskö Pisces 145cm fyrdelsko-pisces-145cm-1

Fyrdelskö Pisces 145cm

(7)

I lager 249 kr (299 kr)

Buzz buzz-1

Buzz

(0)

I lager 699 kr

Dartset Kings Head dartset-kings-head-1

Dartset Kings Head

(10)

I lager 799 kr

Fotbollar Små 2-pack fotbollar-sma-2-pack-1

Fotbollar Små 2-pack

(8)

I lager 39 kr

 
Yale L-foot Yale L-foot yale-l-foot-1

Yale L-foot

(6)

I lager 2 495 kr (2 895 kr)

Dart Adapter dart-adapter-1

Dart Adapter

(0)

I lager 99 kr

Mars De Luxe 3in1 mars-de-luxe-3in1-1

Mars De Luxe 3in1

(6)

I lager 4 995 kr

ATACAMA 2 22FT ATACAMA 2 22FT atacama-2-22ft-1

ATACAMA 2 22FT

(0)

I lager 87 900 kr (89 900 kr)

 
Kullager Liverpool kullager-liverpool-1

Kullager Liverpool

(0)

299 kr

Great Basin 2 22FT Great Basin 2 22FT great-basin-2-22ft-1

Great Basin 2 22FT

(0)

I lager 87 900 kr (89 900 kr)

UCLA II ucla-ii-1

UCLA II

(6)

Beställningsvara 1 395 kr

 
Great Basin 2 18FT Great Basin 2 18FT great-basin-2-18ft-1

Great Basin 2 18FT

(0)

I lager 77 900 kr (79 900 kr)

Madrid madrid-1

Madrid

(0)

I lager 8 495 kr

ATACAMA 2 18FT ATACAMA 2 18FT atacama-2-18ft-1

ATACAMA 2 18FT

(0)

I lager 77 900 kr (79 900 kr)

 
Cambridge 7 cambridge-7-1

Cambridge 7

(1)

I lager 6 995 kr

Shufflebräda Och Curling shufflebrada-och-curling-1

Shufflebräda Och Curling

(5)

I lager 699 kr

Harvard 6 harvard-6-1

Harvard 6

(1)

I lager 5 395 kr

Midfielder Heavy midfielder-heavy-1

Midfielder Heavy

(0)

I lager 4 595 kr

 
Siliconspray siliconspray-1

Siliconspray

(3)

189 kr

Rengöring Shuffleboard noimage

Rengöring Shuffleboard

(0)

179 kr

Wasp 2 wasp-2-1

Wasp 2

(22)

I lager 899 kr

Info & Val
Harvard 7 harvard-7-1

Harvard 7

(15)

I lager 6 995 kr

 
Milano milano-1

Milano

(1)

Beställningsvara 4 885 kr

Coliseum 6 coliseum-6-1

Coliseum 6

(1)

Beställningsvara 7 995 kr

Info & Val
Gamesson Pushers Mini gamesson-pushers-mini-1

Gamesson Pushers Mini

(2)

I lager 59 kr

 
Gamesson Köställ Svart gamesson-kostall-svart-1

Gamesson Köställ Svart

(17)

Från: 149 kr

Bivax För Skifferskivor bivax-for-skifferskivor-1

Bivax För Skifferskivor

(5)

I lager 79 kr

Filtplattor För Pushers Grön filtplattor-for-pushers-gron-1

Filtplattor För Pushers Grön

(1)

39 kr

Pushers Deluxe pushers-deluxe-1

Pushers Deluxe

(2)

89 kr

Catdart Walker catdart-walker-1

Catdart Walker

(2)

I lager 1 395 kr

 
 
Visar 1-50 av 52 produkter