Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Gamesson

Sortering:
Antal:
Gamesson (Bex Sport AB) är en grossistfirma. Vi har både agenturer som vi representerar i antingen Sverige eller Norden. Dels tillverkar och importerar från fjärran östern. Allt sköts från huvudkontoret i Höganäs, med en filial i Stockholm.

Bex Sport har ökat sin försäljning i Sverige med närmare 40% det sista året och bygger under de närmaste åren upp en kundkrets över hela Europa för att växa ytterligare genom export.



Bex Sport målsättning är att vara ledande inom de nischer vi
representerar. Vi ska också kunna tillfredsställa konsumenters behov inom aktiv och gemensam fritid.

Bex Sport sortiment kännetecknas av innovation i praktiska förpackningar av hög kvalitet till rätt pris!
Visar 1-50 av 52 produkter
Shufflebräda Och Curling Shufflebräda Och Curling shufflebrada-och-curling-1

Shufflebräda Och Curling

(5)

I lager 499 kr (699 kr)

Minibiljard LTH II Minibiljard LTH II minibiljard-lth-ii-1

Minibiljard LTH II

(3)

I lager 599 kr (699 kr)

UCLA II UCLA II ucla-ii-1

UCLA II

(6)

I lager 995 kr (1 395 kr)

Wasp 2 Wasp 2 wasp-2-1

Wasp 2

(22)

I lager 699 kr (899 kr)

Info & Val
Jupiter Tele 4 In 1 Jupiter Tele 4 In 1 jupiter-tele-4-in-1-1

Jupiter Tele 4 In 1

(2)

I lager 1 895 kr (1 995 kr)

 
Shark Black Shark Black shark-black-1

Shark Black

(0)

I lager 1 299 kr (1 699 kr)

Info & Val
Gamesson Köställ Svart gamesson-kostall-svart-1

Gamesson Köställ Svart

(17)

I lager Från: 149 kr

Madison L-Foot Madison L-Foot madison-l-foot-1

Madison L-Foot

(1)

I lager 2 295 kr (2 495 kr)

Bivax För Skifferskivor bivax-for-skifferskivor-1

Bivax För Skifferskivor

(5)

I lager 79 kr

Gamesson Pushers Mini gamesson-pushers-mini-1

Gamesson Pushers Mini

(2)

I lager 59 kr

 
Barcelona barcelona-1

Barcelona

(0)

I lager 1 595 kr

Gamesson Köställ Mahogny gamesson-kostall-mahogny-1

Gamesson Köställ Mahogny

(14)

I lager Från: 149 kr

Puckar Deluxe puckar-deluxe-1

Puckar Deluxe

(1)

I lager 79 kr

Korkbollar korkbollar-1

Korkbollar

(4)

I lager 99 kr

Fyrdelskö Pisces 145cm Fyrdelskö Pisces 145cm fyrdelsko-pisces-145cm-1

Fyrdelskö Pisces 145cm

(7)

I lager 249 kr (299 kr)

 
Buzz buzz-1

Buzz

(0)

I lager 699 kr

Catdart Walker catdart-walker-1

Catdart Walker

(2)

I lager 1 395 kr

Vax Snabbt Vax Snabbt vax-snabbt-1

Vax Snabbt

(7)

I lager 149 kr

 
Mars De Luxe 3in1 mars-de-luxe-3in1-1

Mars De Luxe 3in1

(6)

I lager 4 995 kr

Dartset Kings Head dartset-kings-head-1

Dartset Kings Head

(10)

I lager 799 kr

Yale L-foot Yale L-foot yale-l-foot-1

Yale L-foot

(6)

I lager 2 495 kr (2 895 kr)

 
Professional professional-1

Professional

(1)

I lager 10 995 kr

Madrid madrid-1

Madrid

(0)

I lager 8 495 kr

ATACAMA 2 22FT ATACAMA 2 22FT atacama-2-22ft-1

ATACAMA 2 22FT

(0)

I lager 84 900 kr (89 900 kr)

 
Gamesson Biljardtriangel Plast gamesson-biljardtriangel-plast-1

Gamesson Biljardtriangel Plast

(18)

I lager 79 kr

Great Basin 2 22FT Great Basin 2 22FT great-basin-2-22ft-1

Great Basin 2 22FT

(0)

I lager 84 900 kr (89 900 kr)

Harvard 7 harvard-7-1

Harvard 7

(15)

I lager 6 995 kr

Cambridge 7 cambridge-7-1

Cambridge 7

(1)

I lager 6 995 kr

ATACAMA 2 18FT ATACAMA 2 18FT atacama-2-18ft-1

ATACAMA 2 18FT

(0)

I lager 74 900 kr (79 900 kr)

 
Great Basin 2 18FT Great Basin 2 18FT great-basin-2-18ft-1

Great Basin 2 18FT

(0)

I lager 74 900 kr (79 900 kr)

Pushers Deluxe pushers-deluxe-1

Pushers Deluxe

(2)

89 kr

Filtplattor För Pushers Grön filtplattor-for-pushers-gron-1

Filtplattor För Pushers Grön

(1)

39 kr

 
Hartford Mahogany 7 hartford-mahogany-7-1

Hartford Mahogany 7

(1)

I lager Från: 21 800 kr

Info & Val
Snookerbollar 52 Mm snookerbollar-52-mm-1

Snookerbollar 52 Mm

(5)

579 kr

Harvard 6 harvard-6-1

Harvard 6

(1)

I lager 5 395 kr

Midfielder Heavy midfielder-heavy-1

Midfielder Heavy

(0)

I lager 4 595 kr

Liverpool Liverpool liverpool-1

Liverpool

(19)

I lager 5 685 kr

 
Coliseum 6 coliseum-6-1

Coliseum 6

(1)

I lager 7 995 kr

Info & Val
Spectrum Black Spectrum Black Spectrum Black spectrum-black-1

Spectrum Black

(1)

I lager 5 195 kr (5 495 kr)

Info & Val
Fotbollar Små 2-pack fotbollar-sma-2-pack-1

Fotbollar Små 2-pack

(8)

I lager 39 kr

Siliconspray siliconspray-1

Siliconspray

(3)

I lager 189 kr

 
 
Visar 1-50 av 52 produkter