gamesson:popularitet Gamesson

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

gamesson:popularitet

Gamesson

Sortering:
Antal:
Gamesson (Bex Sport AB) är en grossistfirma. Vi har både agenturer som vi representerar i antingen Sverige eller Norden. Dels tillverkar och importerar från fjärran östern. Allt sköts från huvudkontoret i Höganäs, med en filial i Stockholm.

Bex Sport har ökat sin försäljning i Sverige med närmare 40% det sista året och bygger under de närmaste åren upp en kundkrets över hela Europa för att växa ytterligare genom export.



Bex Sport målsättning är att vara ledande inom de nischer vi
representerar. Vi ska också kunna tillfredsställa konsumenters behov inom aktiv och gemensam fritid.

Bex Sport sortiment kännetecknas av innovation i praktiska förpackningar av hög kvalitet till rätt pris!
Visar 1-50 av 51 produkter
Shufflebräda Och Curling Shufflebräda Och Curling shufflebrada-och-curling-1

Shufflebräda Och Curling

(5)

I lager 599 kr (699 kr)

Jupiter Tele 4 In 1 Jupiter Tele 4 In 1 jupiter-tele-4-in-1-1

Jupiter Tele 4 In 1

(2)

I lager 1 895 kr (1 995 kr)

Wasp 2 Wasp 2 wasp-2-1

Wasp 2

(22)

I lager 799 kr (899 kr)

Info & Val
Shuffleboard Vax Yellow Ice Shuffleboard Vax Yellow Ice shuffleboard-vax-yellow-ice-1

Shuffleboard Vax Yellow Ice

(7)

I lager 149 kr

Fyrdelskö Pisces 145cm Fyrdelskö Pisces 145cm fyrdelsko-pisces-145cm-1

Fyrdelskö Pisces 145cm

(7)

I lager 249 kr (299 kr)

 
Yale L-foot Yale L-foot yale-l-foot-1

Yale L-foot

(6)

I lager 2 495 kr (2 895 kr)

Fotbollar Små 2-pack fotbollar-sma-2-pack-1

Fotbollar Små 2-pack

(8)

I lager 39 kr

Gamesson Pushers Mini gamesson-pushers-mini-1

Gamesson Pushers Mini

(2)

I lager 59 kr

Dartset Kings Head dartset-kings-head-1

Dartset Kings Head

(10)

I lager 799 kr

 
Catdart Walker Catdart Walker catdart-walker-1

Catdart Walker

(2)

I lager 1 075 kr (1 395 kr)

Buzz buzz-1

Buzz

(0)

I lager 699 kr

Dart Adapter dart-adapter-1

Dart Adapter

(0)

I lager 99 kr

Barcelona barcelona-1

Barcelona

(0)

I lager 1 595 kr

Puckar Deluxe puckar-deluxe-1

Puckar Deluxe

(1)

I lager 79 kr

 
Shark Black Shark Black shark-black-1

Shark Black

(0)

I lager 1 299 kr (1 699 kr)

Info & Val
Mars De Luxe 3in1 mars-de-luxe-3in1-1

Mars De Luxe 3in1

(6)

I lager 4 995 kr

UCLA II ucla-ii-1

UCLA II

(6)

I lager 1 395 kr

Gamesson Köställ Svart gamesson-kostall-svart-1

Gamesson Köställ Svart

(17)

I lager Från: 149 kr

 
Madison L-Foot Madison L-Foot madison-l-foot-1

Madison L-Foot

(1)

I lager 2 395 kr (2 495 kr)

Siliconspray siliconspray-1

Siliconspray

(3)

I lager 189 kr

Gamesson Köställ Mahogny gamesson-kostall-mahogny-1

Gamesson Köställ Mahogny

(14)

I lager Från: 149 kr

 
Korkbollar korkbollar-1

Korkbollar

(4)

I lager 99 kr

Midfielder Heavy midfielder-heavy-1

Midfielder Heavy

(0)

I lager 4 595 kr

 
ATACAMA 2 18FT ATACAMA 2 18FT atacama-2-18ft-1

ATACAMA 2 18FT

(0)

I lager 77 900 kr (79 900 kr)

Harvard 6 harvard-6-1

Harvard 6

(1)

I lager 6 995 kr

Great Basin 2 18FT Great Basin 2 18FT great-basin-2-18ft-1

Great Basin 2 18FT

(0)

I lager 77 900 kr (79 900 kr)

Bivax För Skifferskivor bivax-for-skifferskivor-1

Bivax För Skifferskivor

(5)

I lager 79 kr

 
Madrid madrid-1

Madrid

(0)

I lager 8 495 kr

ATACAMA 2 22FT ATACAMA 2 22FT atacama-2-22ft-1

ATACAMA 2 22FT

(0)

I lager 87 900 kr (89 900 kr)

Great Basin 2 22FT Great Basin 2 22FT great-basin-2-22ft-1

Great Basin 2 22FT

(0)

I lager 87 900 kr (89 900 kr)

Harvard 7 harvard-7-1

Harvard 7

(15)

I lager 7 995 kr

 
Minibiljard LTH II Minibiljard LTH II minibiljard-lth-ii-1

Minibiljard LTH II

(3)

I lager 599 kr (699 kr)

Cambridge 7 cambridge-7-1

Cambridge 7

(1)

Beställningsvara 7 995 kr

Coliseum 6 coliseum-6-1

Coliseum 6

(1)

Beställningsvara 7 995 kr

Info & Val
Pushers Deluxe pushers-deluxe-1

Pushers Deluxe

(2)

89 kr

 
Liverpool Liverpool liverpool-1

Liverpool

(19)

Beställningsvara 5 685 kr

Milano milano-1

Milano

(1)

Beställningsvara 4 885 kr

Rengöring Shuffleboard noimage

Rengöring Shuffleboard

(0)

179 kr

Kullager Liverpool kullager-liverpool-1

Kullager Liverpool

(0)

299 kr

 
 
Visar 1-50 av 51 produkter