Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Shuffleboard Gamesson Atacama 2 22ft

87 900 kr
(89 900 kr)
12 mån räntefritt 7325 kr / månad (avgifter tillkommer)
Produkten kan inte hämtas på vår lager i Gävle.
Lagerstatus: Finns i lager
Leveranstid: 1-3 dagar
Artikelnr: 20170
Kategori: Shuffleboard
Varumärke: Gamesson
Garanti: 6 mån
Yttermått: 671 x 92 x 76 cm

Atacama 2 22ft

En vidare utveckling på Atacama. Nu med helt ny förbättrad spelyta och högre detaljfinish.

Spelskiva helt i lönn med polymerfinish.
Klimatjusterare under spelskivan
5 års garanti på spelskivan
Ställbara fötter

TILLBEHÖR SOM INGÅR
Elektroniskt räkneverk
1 set stenar
Silikon
Puder (sand)
Regeltavla med er logo inplastad och inramad
Luftfuktare
Montering ingår (1 montör, bärhjälp krävs)

Bredd: 79 cm (exkl. räkneverk) och 92 cm (inkl. räkneverk)


Shuffleboard innehåller fler produkter som liknar Gamesson Atacama 2 22ft.

Omdömen och betyg

Denna produkt har inga lämnade omdömen ännu.
Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

ATACAMA 2 18FT ATACAMA 2 18FT atacama-2-18ft-1

ATACAMA 2 18FT

(0)

I lager 77 900 kr (79 900 kr)

Great Basin 2 22FT Great Basin 2 22FT great-basin-2-22ft-1

Great Basin 2 22FT

(0)

I lager 87 900 kr (89 900 kr)

Vax Snabbt Vax Snabbt vax-snabbt-1

Vax Snabbt

(7)

I lager 149 kr

Rengöring Shuffleboard noimage

Rengöring Shuffleboard

(0)

179 kr

Siliconspray siliconspray-1

Siliconspray

(3)

189 kr

Great Basin 2 18FT Great Basin 2 18FT great-basin-2-18ft-1

Great Basin 2 18FT

(0)

I lager 77 900 kr (79 900 kr)

Shufflebräda Och Curling shufflebrada-och-curling-1

Shufflebräda Och Curling

(5)

I lager 699 kr

Sterling Shuffleboard 14 sterling-shuffleboard-14-1

Sterling Shuffleboard 14

(1)

I lager 37 995 kr

stenar-1

Stenar

(2)

I lager Från: 299 kr

Heritage Shuffleboard heritage-shuffleboard-1

Heritage Shuffleboard

(1)

Beställningsvara 19 995 kr

deluxe-polycourt-pack-1

DELUXE POLYCOURT PACK

(0)

Beställningsvara 29 900 kr

mini-roll-out-court-pack-1

MINI ROLL-OUT COURT PACK

(1)

I lager 7 995 kr

mini-board-half-court-pack-1

MINI BOARD HALF COURT PACK

(0)

Beställningsvara 13 995 kr

continental-cue-set-1

CONTINENTAL CUE SET

(0)

I lager 2 495 kr

Legacy Poängtavla Shuffleboard legacy-poangtavla-shuffleboard-1

Legacy Poängtavla Shuffleboard

(0)

I lager 4 995 kr

Bowling För Shuffleboard bowling-for-shuffleboard-1

Bowling För Shuffleboard

(0)

I lager 995 kr

COMPACT EURO POLYCOURT PACK compact-euro-polycourt-pack-1

COMPACT EURO POLYCOURT PACK

(0)

Beställningsvara 17 900 kr (19 900 kr)

 
LFC Keps 1892 liverpool-keps-1892-1

LFC Keps 1892

(0)

I lager 119 kr (199 kr)

Sverige Vikingahjälm sverige-vikingahjaalm-1

Sverige Vikingahjälm

(1)

I lager 89 kr (99 kr)

MCFC Sovdräkt Stripes 2016 manchester-city-sovdrakt-stripes-2016-1

MCFC Sovdräkt Stripes 2016

(0)

I lager 174 kr (249 kr)

Sverige T-shirt Flag Blå Sverige T-shirt Flag BlåSverige T-shirt Flag BlåSverige T-shirt Flag BlåSverige T-shirt Flag BlåSverige T-shirt Flag BlåSverige T-shirt Flag BlåSverige T-shirt Flag BlåSverige T-shirt Flag Blå sverige-t-shirt-flag-bla-1

Sverige T-shirt Flag Blå

(0)

I lager 119 kr (199 kr)

Justin Bieber Armband I Heart justin-bieber-armband-i-heart-1

Justin Bieber Armband I Heart

(0)

I lager 12 kr (39 kr)