Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Air Hockey

Sortering:
Antal:
Air-hockey är ett snabb spel som är enkelt att börja spela.

Air-hockeyavdelningen på Spelbord.se erbjuder Air-hockeyspel och tillbehör till konkurrenskraftiga priser.

Vi har valt att bedriva vår air-hockeyförsäljning som en del av Spelbord.se trots att utbudet är lika brett som i en specialbutik. Det för att ge våra kunder möjligheten att kombinera produkter från olika kategorier i samma beställning.

Bland våra märken märks Garlando, BCE, Riley och Gamesson.

Vi har alla produkter på vårt egna lager för att kunna erbjuda snabba leveranser och bästa möjliga service.

På varje område kommer vi att ha information för att guide dig till rätt produkt. Hittar du den ändå inte så går det självklart bra att kontakt oss via E-post eller telefon.
Visar 1-50 av 87 produkter
Puckar Gamesson Stor 3-packpuckar-gamesson-stor-3-pack-1

Puckar Gamesson Stor 3-pack

(15)

I lager 49 kr

Gamesson Pushers Minigamesson-pushers-mini-1

Gamesson Pushers Mini

(2)

I lager 59 kr

Stiga Puckar 3-packstiga-puckar-3-pack-1

Stiga Puckar 3-pack

(15)

I lager 39 kr

Reglagestång Stigareglagestang-stiga-1

Reglagestång Stiga

(11)

I lager 49 kr

 
Real Air Multi Real Air Multireal-air-multi-1

Real Air Multi

(5)

I lager Från: 3 495 kr (3 995 kr)

Garlando Multi Garlando Multigarlando-multi-1

Garlando Multi

(16)

I lager 2 695 kr (3 295 kr)

Info & Val
Stratosstratos-1

Stratos

(10)

I lager 9 995 kr

Info & Val
puck-deluxe-60-1

Puck Deluxe 60

(0)

I lager 29 kr

Kombifold 6kombifold-6-1

Kombifold 6

(9)

I lager 5 995 kr

 
Stiga Benställningstiga-benstallning-1

Stiga Benställning

(13)

I lager 279 kr

Wasp 2 Wasp 2wasp-2-1

Wasp 2

(22)

I lager 799 kr (899 kr)

Info & Val
Boston Bruins Hockeyspelareboston-bruins-hockeyspelare-1

Boston Bruins Hockeyspelare

(1)

I lager 89 kr

Vancouver Canucks Hockeyspelarevancouver-canucks-hockeyspelare-1

Vancouver Canucks Hockeyspelare

(3)

I lager 89 kr

Örebro Hockeyspelarerebro-hockeyspelare-1

Örebro Hockeyspelare

(2)

I lager 89 kr

 
ersattningsfilt-for-pusher-twister-1

Ersättningsfilt För Pusher Twister

(0)

I lager 49 kr

pusher-plus-bla-1

Pusher Plus Blå

(0)

I lager Från: 49 kr

Mars De Luxe 3in1mars-de-luxe-3in1-1

Mars De Luxe 3in1

(6)

I lager 4 995 kr

HV71 Hockeyspelarehv71-hockeyspelare-1

HV71 Hockeyspelare

(5)

I lager 89 kr

Phoenix Coyotes Hockeyspelarephoenix-coyotes-hockeyspelare-1

Phoenix Coyotes Hockeyspelare

(0)

I lager 89 kr

 
pusher-champion-1

Pusher Champion

(2)

I lager 79 kr

Montreal Canadiens Hockeyspelaremontreal-canadiens-hockeyspelare-1

Montreal Canadiens Hockeyspelare

(0)

I lager 89 kr

airset-euro-1-1

Airset Euro 1

(0)

I lager 399 kr

Colorado Avalanche Hockeyspelarecolorado-avalanche-hockeyspelare-1

Colorado Avalanche Hockeyspelare

(0)

I lager 89 kr

 
pusher-plus-rod-1

Pusher Plus Röd

(2)

I lager Från: 49 kr

skolpack-litet-1

Skolpack Litet

(4)

I lager 229 kr

Tampa Bay Lightning Hockeyspelaretampa-bay-lightning-hockeyspelare-1

Tampa Bay Lightning Hockeyspelare

(0)

I lager 89 kr

Folding Combo Deluxefolding-combo-deluxe-1

Folding Combo Deluxe

(0)

I lager 4 995 kr

Linköping Hockeyspelarelinkoping-hockeyspelare-1

Linköping Hockeyspelare

(3)

I lager 89 kr

 
Anaheim Mighty Ducks Hockeyspelareanaheim-mighty-ducks-hockeyspelare-1

Anaheim Mighty Ducks Hockeyspelare

(0)

I lager 89 kr

puck-fluor-80-1

Puck Fluor 80

(3)

I lager 39 kr

Buffalo Sabres Hockeyspelarebuffalo-sabres-hockeyspelare-1

Buffalo Sabres Hockeyspelare

(0)

I lager 89 kr

airset-euro-pro-1

Airset Euro Pro

(0)

I lager 599 kr

Puckar Deluxepuckar-deluxe-1

Puckar Deluxe

(1)

I lager 79 kr

 
New Jersey Devils Hockeyspelarenew-jersey-devils-hockeyspelare-1

New Jersey Devils Hockeyspelare

(1)

I lager 89 kr

Washington Capitals Hockeyspelarewashington-capitals-hockeyspelare-1

Washington Capitals Hockeyspelare

(0)

I lager 89 kr

Luleå Hockeyspelarelulea-hockeyspelare-1

Luleå Hockeyspelare

(0)

I lager 89 kr

Dallas Stars Hockeyspelaredallas-stars-hockeyspelare-1

Dallas Stars Hockeyspelare

(0)

I lager 89 kr

 
Ottawa Senators Hockeyspelareottawa-senators-hockeyspelare-1

Ottawa Senators Hockeyspelare

(0)

I lager 89 kr

puck-low-noise-1

Puck Low Noise

(1)

I lager 29 kr

Detroit Red Wings Hockeyspelaredetroit-red-wings-hockeyspelare-1

Detroit Red Wings Hockeyspelare

(1)

I lager 89 kr

Hockeyspel High Speed Sverige-Finlandhockeyspel-high-speed-sverige-finland-1

Hockeyspel High Speed Sverige-Finland

(9)

I lager 799 kr

 
Calgary Flames Hockeyspelarecalgary-flames-hockeyspelare-1

Calgary Flames Hockeyspelare

(1)

I lager 89 kr

Los Angeles Kings Hockeyspelarelos-angeles-kings-hockeyspelare-1

Los Angeles Kings Hockeyspelare

(0)

I lager 89 kr

Toronto Maple Leafs Hockeyspelaretoronto-maple-leafs-hockeyspelare-1

Toronto Maple Leafs Hockeyspelare

(0)

I lager 89 kr

puck-twister-80-bla-1

Puck Twister 80 Blå

(0)

I lager 39 kr

Brynäs Hockeyspelarebrynas-hockeyspelare-1

Brynäs Hockeyspelare

(4)

I lager 89 kr

 
 
Visar 1-50 av 87 produkter