Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Air Hockey

Sortering:
Antal:
Air-hockey är ett snabb spel som är enkelt att börja spela.

Air-hockeyavdelningen på Spelbord.se erbjuder Air-hockeyspel och tillbehör till konkurrenskraftiga priser.

Vi har valt att bedriva vår air-hockeyförsäljning som en del av Spelbord.se trots att utbudet är lika brett som i en specialbutik. Det för att ge våra kunder möjligheten att kombinera produkter från olika kategorier i samma beställning.

Bland våra märken märks Garlando, BCE, Riley och Gamesson.

Vi har alla produkter på vårt egna lager för att kunna erbjuda snabba leveranser och bästa möjliga service.

På varje område kommer vi att ha information för att guide dig till rätt produkt. Hittar du den ändå inte så går det självklart bra att kontakt oss via E-post eller telefon.
Visar 1-50 av 99 produkter
Stiga Puckar 3-pack stiga-puckar-3-pack-1

Stiga Puckar 3-pack

(9)

I lager 29 kr

Puckar Bas 50 2-pack puckar-bas-50-2-pack-1

Puckar Bas 50 2-pack

(12)

I lager 59 kr

Djurgården Hockeyspelare djurgarden-hockeyspelare-1

Djurgården Hockeyspelare

(4)

I lager 89 kr

Buffalo Sabres Hockeyspelare buffalo-sabres-hockeyspelare-1

Buffalo Sabres Hockeyspelare

(0)

I lager 89 kr

Columbus Blue Jackets Hockeyspelare columbus-blue-jackets-hockeyspelare-1

Columbus Blue Jackets Hockeyspelare

(0)

I lager 89 kr

 
Färjestad Hockeyspelare farjestad-hockeyspelare-1

Färjestad Hockeyspelare

(4)

I lager 89 kr

Ottawa Senators Hockeyspelare ottawa-senators-hockeyspelare-1

Ottawa Senators Hockeyspelare

(0)

I lager 89 kr

St. Louis Blues Hockeyspelare st-louis-blues-hockeyspelare-1

St. Louis Blues Hockeyspelare

(0)

I lager 89 kr

airset-euro-1-1

Airset Euro 1

(0)

I lager 399 kr

 
Foldair Foldair foldair-1

Foldair

(3)

I lager 4 495 kr (4 995 kr)

Info & Val
HV71 Hockeyspelare hv71-hockeyspelare-1

HV71 Hockeyspelare

(4)

I lager 89 kr

Toronto Maple Leafs Hockeyspelare toronto-maple-leafs-hockeyspelare-1

Toronto Maple Leafs Hockeyspelare

(0)

I lager 89 kr

Phoenix Coyotes Hockeyspelare phoenix-coyotes-hockeyspelare-1

Phoenix Coyotes Hockeyspelare

(0)

I lager 89 kr

airset-euro-pro-1

Airset Euro Pro

(0)

I lager 599 kr

 
Linköping Hockeyspelare linkoping-hockeyspelare-1

Linköping Hockeyspelare

(2)

I lager 89 kr

Atlanta Trashers Hockeyspelare atlanta-trashers-hockeyspelare-1

Atlanta Trashers Hockeyspelare

(0)

I lager 89 kr

Anaheim Mighty Ducks Hockeyspelare anaheim-mighty-ducks-hockeyspelare-1

Anaheim Mighty Ducks Hockeyspelare

(0)

I lager 89 kr

puck-low-noise-1

Puck Low Noise

(0)

I lager 29 kr

Bordtennisskiva Och Whiteboard Bordtennisskiva Och Whiteboard bordtennisskiva-och-whiteboard-1

Bordtennisskiva Och Whiteboard

(0)

I lager 299 kr (799 kr)

 
Luleå Hockeyspelare lulea-hockeyspelare-1

Luleå Hockeyspelare

(0)

I lager 89 kr

Carolina Hurricanes Hockeyspelare carolina-hurricanes-hockeyspelare-1

Carolina Hurricanes Hockeyspelare

(0)

I lager 89 kr

Dallas Stars Hockeyspelare dallas-stars-hockeyspelare-1

Dallas Stars Hockeyspelare

(0)

I lager 89 kr

puck-twister-80-bla-1

Puck Twister 80 Blå

(0)

I lager 39 kr

Kombifold 6 Plus Bordtennisskiva kombifold-6-plus-bordtennisskiva-1

Kombifold 6 Plus Bordtennisskiva

(9)

I lager 5 995 kr

 
Frölunda Hockeyspelare frolunda-hockeyspelare-1

Frölunda Hockeyspelare

(5)

I lager 89 kr

Florida Panthers Hockeyspelare florida-panthers-hockeyspelare-1

Florida Panthers Hockeyspelare

(1)

I lager 89 kr

Los Angeles Kings Hockeyspelare los-angeles-kings-hockeyspelare-1

Los Angeles Kings Hockeyspelare

(0)

I lager 89 kr

puck-fluor-70-1

Puck Fluor 70

(0)

I lager 29 kr

Raider Raider raider-1

Raider

(8)

I lager 2 295 kr (2 495 kr)

Info & Val
 
Real Air Multi Real Air Multi real-air-multi-1

Real Air Multi

(5)

I lager Från: 3 495 kr (3 995 kr)

Skellefteå Hockeyspelare skelleftea-hockeyspelare-1

Skellefteå Hockeyspelare

(1)

I lager 89 kr

Tampa Bay Lightning Hockeyspelare tampa-bay-lightning-hockeyspelare-1

Tampa Bay Lightning Hockeyspelare

(0)

I lager 89 kr

San Jose Sharks Hockeyspelare san-jose-sharks-hockeyspelare-1

San Jose Sharks Hockeyspelare

(0)

I lager 89 kr

puck-tournament-champion-70mm-rod-1

Puck Tournament Champion 70mm Röd

(0)

I lager 19 kr

 
Puckar Deluxe puckar-deluxe-1

Puckar Deluxe

(1)

I lager 79 kr

Hockeyspel Play Off Sverige-Finland Hockeyspel Play Off Sverige-Finland hockeyspel-play-off-sverige-finland-1

Hockeyspel Play Off Sverige-Finland

(5)

I lager 476 kr (529 kr)

Växjö Hockeyspelare vaxjo-hockeyspelare-1

Växjö Hockeyspelare

(0)

I lager 89 kr

Washington Capitals Hockeyspelare washington-capitals-hockeyspelare-1

Washington Capitals Hockeyspelare

(0)

I lager 89 kr

pusher-plus-bla-1

Pusher Plus Blå

(0)

I lager Från: 49 kr

 
Stratos stratos-1

Stratos

(7)

I lager 9 995 kr

Info & Val
Hockeyspel High Speed Sverige-Finland Hockeyspel High Speed Sverige-Finland hockeyspel-high-speed-sverige-finland-1

Hockeyspel High Speed Sverige-Finland

(6)

I lager 521 kr (579 kr)

Örebro Hockeyspelare rebro-hockeyspelare-1

Örebro Hockeyspelare

(2)

I lager 89 kr

Calgary Flames Hockeyspelare calgary-flames-hockeyspelare-1

Calgary Flames Hockeyspelare

(1)

I lager 89 kr

ersattningsfilt-for-pusher-twister-1

Ersättningsfilt För Pusher Twister

(0)

I lager 49 kr

 
Hockeyspel Stanley Cup USA-Canada hockeyspel-stanley-cup-usa-canada-1

Hockeyspel Stanley Cup USA-Canada

(0)

I lager 579 kr

NY Islanders Hockeyspelare ny-islanders-hockeyspelare-1

NY Islanders Hockeyspelare

(1)

I lager 89 kr

Edmonton Oilers Hockeyspelare edmonton-oilers-hockeyspelare-1

Edmonton Oilers Hockeyspelare

(0)

I lager 89 kr

pusher-plus-rod-1

Pusher Plus Röd

(1)

I lager Från: 49 kr

Garlando Multi Garlando Multi garlando-multi-1

Garlando Multi

(14)

I lager 2 695 kr (3 295 kr)

Info & Val
 
 
Visar 1-50 av 99 produkter