Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Air Hockey

Sortering:
Antal:
Air-hockey är ett snabb spel som är enkelt att börja spela.

Air-hockeyavdelningen på Spelbord.se erbjuder Air-hockeyspel och tillbehör till konkurrenskraftiga priser.

Vi har valt att bedriva vår air-hockeyförsäljning som en del av Spelbord.se trots att utbudet är lika brett som i en specialbutik. Det för att ge våra kunder möjligheten att kombinera produkter från olika kategorier i samma beställning.

Bland våra märken märks Garlando, BCE, Riley och Gamesson.

Vi har alla produkter på vårt egna lager för att kunna erbjuda snabba leveranser och bästa möjliga service.

På varje område kommer vi att ha information för att guide dig till rätt produkt. Hittar du den ändå inte så går det självklart bra att kontakt oss via E-post eller telefon.
Visar 1-50 av 86 produkter
puck-fluor-70-1

Puck Fluor 70

(0)

I lager 29 kr

Jupiter Tele 4 In 1 Jupiter Tele 4 In 1jupiter-tele-4-in-1-1

Jupiter Tele 4 In 1

(2)

I lager 1 995 kr (2 295 kr)

pusher-plus-rod-1

Pusher Plus Röd

(2)

I lager Från: 59 kr

filtplattor-for-pushers-svart-1

Filtplattor För Pushers Svart

(0)

I lager 12 kr

puck-tournament-champion-70mm-rod-1

Puck Tournament Champion 70mm Röd

(0)

I lager 19 kr

 
Kombifold 6kombifold-6-1

Kombifold 6

(9)

I lager 5 995 kr

Folding Pool Plus Bordtennisskivafolding-pool-plus-bordtennisskiva-1

Folding Pool Plus Bordtennisskiva

(18)

I lager 6 495 kr

Info & Val
pusher-plus-bla-1

Pusher Plus Blå

(0)

I lager Från: 49 kr

Stiga Puckar 3-packstiga-puckar-3-pack-1

Stiga Puckar 3-pack

(15)

I lager 69 kr

Madison L-Footmadison-l-foot-1

Madison L-Foot

(1)

I lager 2 795 kr

 
Calgary Flames Hockeyspelarecalgary-flames-hockeyspelare-1

Calgary Flames Hockeyspelare

(1)

I lager 129 kr

Hockeyspel High Speed Sverige-Finlandhockeyspel-high-speed-sverige-finland-1

Hockeyspel High Speed Sverige-Finland

(9)

I lager 799 kr

Los Angeles Kings Hockeyspelarelos-angeles-kings-hockeyspelare-1

Los Angeles Kings Hockeyspelare

(0)

I lager 129 kr

Puckar Gamesson Liten 3-packpuckar-gamesson-liten-3-pack-1

Puckar Gamesson Liten 3-pack

(12)

I lager 59 kr

Frölunda Hockeyspelarefrolunda-hockeyspelare-1

Frölunda Hockeyspelare

(10)

I lager 129 kr

 
Toronto Maple Leafs Hockeyspelaretoronto-maple-leafs-hockeyspelare-1

Toronto Maple Leafs Hockeyspelare

(0)

I lager 129 kr

Chicago Black Hawks Hockeyspelarechicago-black-hawks-hockeyspelare-1

Chicago Black Hawks Hockeyspelare

(0)

I lager 129 kr

Brynäs Hockeyspelarebrynas-hockeyspelare-1

Brynäs Hockeyspelare

(4)

I lager 129 kr

Philadelphia Flyers Hockeyspelarephiladelphia-flyers-hockeyspelare-1

Philadelphia Flyers Hockeyspelare

(0)

I lager 129 kr

Hockeyspel Stanley Cup Detroit - Torontohockeyspel-stanley-cup-detroit---toronto-1

Hockeyspel Stanley Cup Detroit - Toronto

(1)

I lager 799 kr

 
San Jose Sharks Hockeyspelaresan-jose-sharks-hockeyspelare-1

San Jose Sharks Hockeyspelare

(0)

I lager 129 kr

Skellefteå Hockeyspelareskelleftea-hockeyspelare-1

Skellefteå Hockeyspelare

(1)

I lager 129 kr

Atlanta Trashers Hockeyspelareatlanta-trashers-hockeyspelare-1

Atlanta Trashers Hockeyspelare

(0)

I lager 129 kr

Columbus Blue Jackets Hockeyspelarecolumbus-blue-jackets-hockeyspelare-1

Columbus Blue Jackets Hockeyspelare

(0)

I lager 129 kr

Djurgården Hockeyspelaredjurgarden-hockeyspelare-1

Djurgården Hockeyspelare

(5)

I lager 129 kr

 
Pittsburgh Penguins Hockeyspelarepittsburgh-penguins-hockeyspelare-1

Pittsburgh Penguins Hockeyspelare

(1)

I lager 129 kr

Zodiaczodiac-1

Zodiac

(2)

I lager 5 995 kr

Info & Val
Minnesota Wild Hockeyspelareminnesota-wild-hockeyspelare-1

Minnesota Wild Hockeyspelare

(0)

I lager 129 kr

Stiga Benställningstiga-benstallning-1

Stiga Benställning

(13)

I lager 399 kr

ersattningsfilt-for-pusher-twister-1

Ersättningsfilt För Pusher Twister

(0)

I lager 49 kr

 
Växjö Hockeyspelarevaxjo-hockeyspelare-1

Växjö Hockeyspelare

(1)

I lager 129 kr

Carolina Hurricanes Hockeyspelarecarolina-hurricanes-hockeyspelare-1

Carolina Hurricanes Hockeyspelare

(0)

I lager 129 kr

Shark Black Shark Blackshark-black-1

Shark Black

(0)

I lager 1 695 kr (1 995 kr)

Info & Val
St. Louis Blues Hockeyspelarest-louis-blues-hockeyspelare-1

St. Louis Blues Hockeyspelare

(0)

I lager 129 kr

Wasp 2 Wasp 2wasp-2-1

Wasp 2

(22)

I lager 799 kr (899 kr)

Info & Val
 
Färjestad Hockeyspelarefarjestad-hockeyspelare-1

Färjestad Hockeyspelare

(5)

I lager 129 kr

Boston Bruins Hockeyspelareboston-bruins-hockeyspelare-1

Boston Bruins Hockeyspelare

(1)

I lager 129 kr

airset-euro-1-1

Airset Euro 1

(0)

I lager 399 kr

Gamesson Pushers Minigamesson-pushers-mini-1

Gamesson Pushers Mini

(2)

I lager 79 kr

Vancouver Canucks Hockeyspelarevancouver-canucks-hockeyspelare-1

Vancouver Canucks Hockeyspelare

(3)

I lager 129 kr

 
Örebro Hockeyspelarerebro-hockeyspelare-1

Örebro Hockeyspelare

(2)

I lager 129 kr

Folding Combo Deluxefolding-combo-deluxe-1

Folding Combo Deluxe

(0)

I lager 4 995 kr

Phoenix Coyotes Hockeyspelarephoenix-coyotes-hockeyspelare-1

Phoenix Coyotes Hockeyspelare

(0)

I lager 129 kr

Mars De Luxe 3in1 Mars De Luxe 3in1mars-de-luxe-3in1-1

Mars De Luxe 3in1

(6)

I lager 5 995 kr (6 495 kr)

HV71 Hockeyspelarehv71-hockeyspelare-1

HV71 Hockeyspelare

(5)

I lager 129 kr

 
Montreal Canadiens Hockeyspelaremontreal-canadiens-hockeyspelare-1

Montreal Canadiens Hockeyspelare

(0)

I lager 129 kr

airset-euro-pro-1

Airset Euro Pro

(0)

I lager 599 kr

pusher-champion-1

Pusher Champion

(2)

I lager 79 kr

Reglagestång Stigareglagestang-stiga-1

Reglagestång Stiga

(11)

I lager 69 kr

Real Air Multi Real Air Multireal-air-multi-1

Real Air Multi

(5)

I lager Från: 3 495 kr (3 995 kr)

 
 
Visar 1-50 av 86 produkter