Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Kendama

Våra varumärken

Air Hockey

Sortering:
Antal:
Air-hockey är ett snabb spel som är enkelt att börja spela.

Air-hockeyavdelningen på Spelbord.se erbjuder Air-hockeyspel och tillbehör till konkurrenskraftiga priser.

Vi har valt att bedriva vår air-hockeyförsäljning som en del av Spelbord.se trots att utbudet är lika brett som i en specialbutik. Det för att ge våra kunder möjligheten att kombinera produkter från olika kategorier i samma beställning.

Bland våra märken märks Garlando, BCE, Riley och Gamesson.

Vi har alla produkter på vårt egna lager för att kunna erbjuda snabba leveranser och bästa möjliga service.

På varje område kommer vi att ha information för att guide dig till rätt produkt. Hittar du den ändå inte så går det självklart bra att kontakt oss via E-post eller telefon.
Visar 1-50 av 94 produkter
stiga-benstallning-1

Stiga Benställning

(5)

I lager 279 kr

Gamesson Pusher Original gamesson-pusher-original-1

Gamesson Pusher Original

(1)

I lager 89 kr

Stora Puckar 2-pack Stora Puckar 2-pack stora-puckar-2-pack-1

Stora Puckar 2-pack

(14)

I lager 39 kr

Puckar Deluxe puckar-deluxe-1

Puckar Deluxe

(1)

I lager 79 kr

Filtplattor För Pushers Grön filtplattor-for-pushers-gron-1

Filtplattor För Pushers Grön

(1)

I lager 39 kr

 
stiga-puckar-3-pack-1

Stiga Puckar 3-pack

(3)

I lager 29 kr

Pusher Plus pusher-plus-1

Pusher Plus

(0)

I lager Från: 29 kr (49 kr)

reglagestang-stiga-1

Reglagestång Stiga

(3)

I lager 49 kr

pusher-champion-1

Pusher Champion

(1)

I lager 79 kr

puck-fluorescerande-80-1

Puck Fluorescerande 80

(1)

I lager 39 kr

 
djurgarden-hockeyspelare-1

Djurgården Hockeyspelare

(3)

I lager 89 kr

BCE Multi 12 BCE Multi 12 bce-multi-12-1

BCE Multi 12

(5)

I lager 2 695 kr (3 295 kr)

Info & Val
leksand-hockeyspelare-1

Leksand Hockeyspelare

(1)

I lager 89 kr

Real Air Multi Real Air Multi real-air-multi-1

Real Air Multi

(3)

I lager 3 495 kr (3 995 kr)

Info & Val
 
hockeyspel-play-off-sverige-finland-1

Hockeyspel Play Off Sverige-Finland

(3)

I lager 529 kr

hockeyspel-high-speed-sverige-finland-1

Hockeyspel High Speed Sverige-Finland

(3)

I lager 579 kr

frolunda-hockeyspelare-1

Frölunda Hockeyspelare

(1)

I lager 89 kr

florida-panthers-hockeyspelare-1

Florida Panthers Hockeyspelare

(1)

I lager 89 kr

los-angeles-kings-hockeyspelare-1

Los Angeles Kings Hockeyspelare

(0)

I lager 89 kr

 
Stratos stratos-1

Stratos

(6)

I lager 9 995 kr

Info & Val
skelleftea-hockeyspelare-1

Skellefteå Hockeyspelare

(0)

I lager 89 kr

tampa-bay-lightning-hockeyspelare-1

Tampa Bay Lightning Hockeyspelare

(0)

I lager 89 kr

san-jose-sharks-hockeyspelare-1

San Jose Sharks Hockeyspelare

(0)

I lager 89 kr

vaxjo-hockeyspelare-1

Växjö Hockeyspelare

(0)

I lager 89 kr

 
washington-capitals-hockeyspelare-1

Washington Capitals Hockeyspelare

(0)

I lager 89 kr

Garlando Multi Garlando Multi garlando-multi-1

Garlando Multi

(12)

I lager 2 695 kr (3 295 kr)

Info & Val
Zodiac zodiac-1

Zodiac

(1)

I lager 5 995 kr

Info & Val
rebro-hockeyspelare-1

Örebro Hockeyspelare

(1)

I lager 89 kr

calgary-flames-hockeyspelare-1

Calgary Flames Hockeyspelare

(1)

I lager 89 kr

 
ersattningsfilt-for-pusher-twister-1

Ersättningsfilt För Pusher Twister

(0)

I lager 49 kr

ny-islanders-hockeyspelare-1

NY Islanders Hockeyspelare

(1)

I lager 89 kr

edmonton-oilers-hockeyspelare-1

Edmonton Oilers Hockeyspelare

(0)

I lager 89 kr

new-jersey-devils-hockeyspelare-1

New Jersey Devils Hockeyspelare

(0)

I lager 89 kr

minnesota-wild-hockeyspelare-1

Minnesota Wild Hockeyspelare

(0)

I lager 89 kr

 
filtplattor-for-pushers-svart-1

Filtplattor För Pushers Svart

(0)

I lager Från: 12 kr

Puckar Mini 2-pack puckar-mini-2-pack-1

Puckar Mini 2-pack

(12)

I lager 59 kr

stiga-hockeymal-1

Stiga Hockeymål

(0)

I lager 49 kr

ny-rangers-hockeyspelare-1

NY Rangers Hockeyspelare

(1)

I lager 89 kr

vancouver-canucks-hockeyspelare-1

Vancouver Canucks Hockeyspelare

(2)

I lager 89 kr

 
puck-60-1

Puck 60

(0)

I lager 49 kr

philadelphia-flyers-hockeyspelare-1

Philadelphia Flyers Hockeyspelare

(0)

I lager 89 kr

colorado-avalanche-hockeyspelare-1

Colorado Avalanche Hockeyspelare

(0)

I lager 89 kr

Shark White Shark White shark-white-1

Shark White

(0)

I lager 1 295 kr (1 795 kr)

 
stor-puck-63-1

Stor Puck 63

(1)

I lager 19 kr

brynas-hockeyspelare-1

Brynäs Hockeyspelare

(1)

I lager 89 kr

pittsburgh-penguins-hockeyspelare-1

Pittsburgh Penguins Hockeyspelare

(0)

I lager 89 kr

nashville-predators-hockeyspelare-1

Nashville Predators Hockeyspelare

(0)

I lager 89 kr

Madison L-Foot madison-l-foot-1

Madison L-Foot

(0)

I lager 2 495 kr

 
 
Visar 1-50 av 94 produkter