Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Air Hockey

Sortering:
Antal:
Air-hockey är ett snabb spel som är enkelt att börja spela.

Air-hockeyavdelningen på Spelbord.se erbjuder Air-hockeyspel och tillbehör till konkurrenskraftiga priser.

Vi har valt att bedriva vår air-hockeyförsäljning som en del av Spelbord.se trots att utbudet är lika brett som i en specialbutik. Det för att ge våra kunder möjligheten att kombinera produkter från olika kategorier i samma beställning.

Bland våra märken märks Garlando, BCE, Riley och Gamesson.

Vi har alla produkter på vårt egna lager för att kunna erbjuda snabba leveranser och bästa möjliga service.

På varje område kommer vi att ha information för att guide dig till rätt produkt. Hittar du den ändå inte så går det självklart bra att kontakt oss via E-post eller telefon.
Visar 1-50 av 95 produkter
Stiga Puckar 3-pack stiga-puckar-3-pack-1

Stiga Puckar 3-pack

(9)

I lager 29 kr

puck-fluor-70-1

Puck Fluor 70

(0)

I lager 29 kr

Madison L-Foot Madison L-Foot madison-l-foot-1

Madison L-Foot

(0)

I lager 1 995 kr (2 495 kr)

Wasp 2 Wasp 2 wasp-2-1

Wasp 2

(20)

I lager 699 kr (899 kr)

Info & Val
Vancouver Canucks Hockeyspelare vancouver-canucks-hockeyspelare-1

Vancouver Canucks Hockeyspelare

(3)

I lager 89 kr

 
Gamesson Pushers Mini gamesson-pushers-mini-1

Gamesson Pushers Mini

(2)

I lager 59 kr

Puckar Bas 50 2-pack puckar-bas-50-2-pack-1

Puckar Bas 50 2-pack

(12)

I lager 59 kr

puck-fluor-80-1

Puck Fluor 80

(1)

I lager 39 kr

Brynäs Hockeyspelare brynas-hockeyspelare-1

Brynäs Hockeyspelare

(1)

I lager 89 kr

Chicago Black Hawks Hockeyspelare chicago-black-hawks-hockeyspelare-1

Chicago Black Hawks Hockeyspelare

(0)

I lager 89 kr

 
Puckar Bas 63 2-pack Puckar Bas 63 2-pack puckar-bas-63-2-pack-1

Puckar Bas 63 2-pack

(14)

I lager 39 kr

puck-low-noise-1

Puck Low Noise

(0)

I lager 29 kr

Frölunda Hockeyspelare frolunda-hockeyspelare-1

Frölunda Hockeyspelare

(5)

I lager 89 kr

Los Angeles Kings Hockeyspelare los-angeles-kings-hockeyspelare-1

Los Angeles Kings Hockeyspelare

(0)

I lager 89 kr

 
Washington Capitals Hockeyspelare washington-capitals-hockeyspelare-1

Washington Capitals Hockeyspelare

(0)

I lager 89 kr

Kombifold 6 Plus Bordtennisskiva kombifold-6-plus-bordtennisskiva-1

Kombifold 6 Plus Bordtennisskiva

(9)

I lager 5 995 kr

Puckar Deluxe puckar-deluxe-1

Puckar Deluxe

(1)

I lager 79 kr

Stratos stratos-1

Stratos

(7)

I lager 9 995 kr

Info & Val
 
Stiga Benställning stiga-benstallning-1

Stiga Benställning

(9)

I lager 279 kr

Fotbollsspel World Champs Sverige-Danmark Fotbollsspel World Champs Sverige-Danmark fotbollsspel-world-champs-sverige-danmark-1

Fotbollsspel World Champs Sverige-Danmark

(0)

I lager 521 kr (579 kr)

NY Rangers Hockeyspelare ny-rangers-hockeyspelare-1

NY Rangers Hockeyspelare

(1)

I lager 89 kr

puck-deluxe-60-1

Puck Deluxe 60

(0)

I lager 29 kr

Zodiac zodiac-1

Zodiac

(2)

I lager 5 995 kr

Info & Val
 
Reglagestång Stiga reglagestang-stiga-1

Reglagestång Stiga

(6)

I lager 49 kr

Philadelphia Flyers Hockeyspelare philadelphia-flyers-hockeyspelare-1

Philadelphia Flyers Hockeyspelare

(0)

I lager 89 kr

Colorado Avalanche Hockeyspelare colorado-avalanche-hockeyspelare-1

Colorado Avalanche Hockeyspelare

(0)

I lager 89 kr

Stiga Hockeymål stiga-hockeymal-1

Stiga Hockeymål

(1)

I lager 49 kr

Pittsburgh Penguins Hockeyspelare pittsburgh-penguins-hockeyspelare-1

Pittsburgh Penguins Hockeyspelare

(1)

I lager 89 kr

 
Jupiter Tele 4 In 1 Jupiter Tele 4 In 1 jupiter-tele-4-in-1-1

Jupiter Tele 4 In 1

(1)

I lager 1 595 kr (1 995 kr)

pusher-champion-1

Pusher Champion

(1)

I lager 79 kr

Boston Bruins Hockeyspelare boston-bruins-hockeyspelare-1

Boston Bruins Hockeyspelare

(1)

I lager 89 kr

Detroit Red Wings Hockeyspelare detroit-red-wings-hockeyspelare-1

Detroit Red Wings Hockeyspelare

(1)

I lager 89 kr

Buzz buzz-1

Buzz

(0)

I lager 699 kr

 
Montreal Canadiens Hockeyspelare montreal-canadiens-hockeyspelare-1

Montreal Canadiens Hockeyspelare

(0)

I lager 89 kr

airset-euro-1-1

Airset Euro 1

(0)

I lager 399 kr

Djurgården Hockeyspelare djurgarden-hockeyspelare-1

Djurgården Hockeyspelare

(4)

I lager 89 kr

Buffalo Sabres Hockeyspelare buffalo-sabres-hockeyspelare-1

Buffalo Sabres Hockeyspelare

(0)

I lager 89 kr

Columbus Blue Jackets Hockeyspelare columbus-blue-jackets-hockeyspelare-1

Columbus Blue Jackets Hockeyspelare

(0)

I lager 89 kr

 
airset-euro-pro-1

Airset Euro Pro

(0)

I lager 599 kr

Färjestad Hockeyspelare farjestad-hockeyspelare-1

Färjestad Hockeyspelare

(4)

I lager 89 kr

Ottawa Senators Hockeyspelare ottawa-senators-hockeyspelare-1

Ottawa Senators Hockeyspelare

(0)

I lager 89 kr

St. Louis Blues Hockeyspelare st-louis-blues-hockeyspelare-1

St. Louis Blues Hockeyspelare

(0)

I lager 89 kr

HV71 Hockeyspelare hv71-hockeyspelare-1

HV71 Hockeyspelare

(4)

I lager 89 kr

 
Toronto Maple Leafs Hockeyspelare toronto-maple-leafs-hockeyspelare-1

Toronto Maple Leafs Hockeyspelare

(0)

I lager 89 kr

Phoenix Coyotes Hockeyspelare phoenix-coyotes-hockeyspelare-1

Phoenix Coyotes Hockeyspelare

(0)

I lager 89 kr

puck-twister-80-bla-1

Puck Twister 80 Blå

(0)

I lager 39 kr

Shark Black Shark Black shark-black-1

Shark Black

(0)

I lager 1 299 kr (1 699 kr)

Info & Val
Linköping Hockeyspelare linkoping-hockeyspelare-1

Linköping Hockeyspelare

(2)

I lager 89 kr

 
 
Visar 1-50 av 95 produkter