Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Kombibord & Paket Riley Real Air Multi

3 495 kr
(3 995 kr)
12 mån räntefritt 291 kr / månad (avgifter tillkommer)
Lagerstatus: Finns i lager
Leveranstid: 1-3 dagar
Artikelnr: 13304
Kategori: Kombibord & Paket
Varumärke: Riley
Garanti: 12 mån
Yttermått: 119 x 61 x 81 cm
Vikt: 38 kg

Real Air Multi

Real Air Multi spelbord kommer att ge fantastiskt kul för hela familjen. Det har en robust konstruktion med en ljus bok finish. Bordet levereras komplett med alla tillbehör som behövs.

Airhockey som har en 230V fläkt för snabbt spel.
Bordtennisskiva
Fotbollsspel med solida metallstänger.
Robust konstruktion

Alla spel är packade inuti lådorna på varje ände av bordet för att hålla alla tillbehör nära och redo för action.

Bordsskivorna monteras enkelt ihop för förvaring.



Ingår:
1 set biljardbollar (38 mm)
2 st 36 tums poolköer
2 st kritor
1 st triangel
1 st borste
2 st fotbollar
2 st pushers
2 st puckar
2 st bordtennisracketar
1 st bordtennisnät
1 st bordtennisbollar


Montering

Montering av detta fotbollsspel tar ca 1 timme.

Frakt

Det tar 1-2 dagar för bordet att nå din närmaste DSV-terminal som sedan kontaktar privatpersoner för att bestämma dag för leverans (dagtid). Företag aviseras inte utan DSV kör omgående ut bordet. Spelbordet fraktas till din ytterdörr/tomtgräns (inbärning ingår ej).

Kombibord & Paket innehåller fler produkter som liknar Riley Real Air Multi.

Omdömen och betyg

Jacob, 2016-12-07

Jacob, 2016-12-07

LALE KVINNOFÖRENING, 2016-03-09

Carl Olof, 2016-02-12

Lisa, 2013-12-26
Ett toppenspel!! Fin kvalitet och mycket spel för pengarna
Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

Garlando Multi Garlando Multi garlando-multi-1

Garlando Multi

(16)

I lager 2 695 kr (3 295 kr)

Info & Val
Kombifold 6 kombifold-6-1

Kombifold 6

(9)

Beställningsvara 5 995 kr

Bordtennisskiva Och Whiteboard Bordtennisskiva Och Whiteboard bordtennisskiva-och-whiteboard-1

Bordtennisskiva Och Whiteboard

(0)

I lager 299 kr (799 kr)

Folding Combo Deluxe folding-combo-deluxe-1

Folding Combo Deluxe

(0)

I lager 4 995 kr

Mars De Luxe 3in1 mars-de-luxe-3in1-1

Mars De Luxe 3in1

(6)

I lager 4 995 kr

Jupiter Tele 4 In 1 Jupiter Tele 4 In 1 jupiter-tele-4-in-1-1

Jupiter Tele 4 In 1

(2)

I lager 1 895 kr (1 995 kr)

 
FCB Dekal Iphone 6 barcelona-dekal-iphone-6-1

FCB Dekal Iphone 6

(0)

I lager 99 kr (129 kr)

Harry Potter Underlägg Logo (1-Pack) harry-potter-underlagg-logo-1-pack-1

Harry Potter Underlägg Logo (1-Pack)

(1)

I lager 23 kr (29 kr)

Sverige Sporttröja Sweden Junior Sverige Sporttröja Sweden Junior sverige-sporttroja-sweden-junior-1

Sverige Sporttröja Sweden Junior

(0)

I lager 179 kr (199 kr)

Harry Potter Berlock Flying Key harry-potter-berlock-flying-key-1

Harry Potter Berlock Flying Key

(0)

I lager 279 kr (349 kr)

CFC Iphone-5-skal 3D Mourinho chelsea-iphone-5-skal-3d-mourinho-1

CFC Iphone-5-skal 3D Mourinho

(0)

I lager 99 kr (199 kr)