Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Bordtennis

Sortering:
Antal:
Här hittar du alla produkter listade i kategorin Bordtennis.

Bordtennisavdelningen på Spelbord.se erbjuder bordtennisbord och tillbehör från Cornilleau, Tectonic och Stiga. Huvuddelen av borden kommer från Cornilleau då vi bedömer att de håller högst kvalitet av tillverkarna på marknaden. De tillverkar tillskillnad från de flesta andra sina bord i egna fabriken. Alla deras bord tillverkas i Frankrike. Detta gäller även deras budgetmärke Tectonic. Vi kommer att komplettera med bord från Stiga och därifrån även ta större delen av tillbehörssortimentet. Vi har valt att bedriva vår bordtennisförsäljning som en del av Spelbord.se för att ge våra kunder möjligheten att kombinera produkter från olika kategorier i samma beställning. Vi har alla bordtennisprodukter på vårt egna lager för att kunna erbjuda snabba leveranser och bästa möjliga service. På varje område kommer vi att ha information för att guide dig till rätt produkt. Hittar du den ändå inte så går det självklart bra att kontakt oss via E-post eller telefon.
Visar 1-50 av 105 produkter
Överdrag Svart overdrag-svart-1

Överdrag Svart

(2)

I lager 479 kr

Tacteo Pack Duo tacteo-pack-duo-1

Tacteo Pack Duo

(28)

I lager 249 kr

Sport 100 Sport 100 sport-100-1

Sport 100

(13)

I lager 49 kr (59 kr)

Basic Roller basic-roller-1

Basic Roller

(0)

I lager 2 495 kr

 
Överdrag Standard Överdrag Standard overdrag-standard-1

Överdrag Standard

(13)

I lager 249 kr

Nät Universal noimage

Nät Universal

(0)

I lager 59 kr

Gummi Mendo 2,0 Mm gummi-mendo-20-mm-1

Gummi Mendo 2,0 Mm

(1)

I lager 299 kr

Sport 400 Sport 400 sport-400-1

Sport 400

(2)

I lager 129 kr (149 kr)

 
Tacteo 50 tacteo-50-1

Tacteo 50

(0)

I lager 179 kr

Medium TT medium-tt-1

Medium TT

(3)

I lager 2 494 kr

Info & Val
Nät Premium noimage

Nät Premium

(0)

I lager 99 kr

Sport 100 Indoor sport-100-indoor-1

Sport 100 Indoor

(1)

I lager 3 995 kr

Startpack Inne startpack-inne-1

Startpack Inne

(26)

I lager 129 kr

 
Excell 1000 Carbon excell-1000-carbon-1

Excell 1000 Carbon

(0)

I lager 349 kr

Real Air Multi Real Air Multi real-air-multi-1

Real Air Multi

(5)

I lager Från: 3 495 kr (3 995 kr)

Nät Evolution/Clipper VM noimage

Nät Evolution/Clipper VM

(0)

I lager 99 kr

Gummi Calibra LT 2 Mm gummi-calibra-lt-2-mm-1

Gummi Calibra LT 2 Mm

(0)

I lager 479 kr

Sport 700 Crossover sport-700-crossover-1

Sport 700 Crossover

(0)

I lager 10 995 kr

 
Bordtennisskiva 6ft bordtennisskiva-6ft-1

Bordtennisskiva 6ft

(4)

I lager 1 395 kr

C-Mini Indoor c-mini-indoor-1

C-Mini Indoor

(0)

I lager 699 kr

Nät Och Stolpar Clipper VM nat-och-stolpar-clipper-vm-1

Nät Och Stolpar Clipper VM

(0)

I lager 479 kr

Advance advance-1

Advance

(6)

I lager Från: 139 kr

Räknare Fotboll Räknare Fotboll noimage

Räknare Fotboll

(0)

I lager 110 kr

 
Nät Och Stolpar Perfekt II nat-och-stolpar-perfekt-ii-1

Nät Och Stolpar Perfekt II

(0)

I lager 249 kr

Bordtennisnät Primo bordtennisnat-primo-1

Bordtennisnät Primo

(5)

I lager Från: 79 kr

Racketfodral Racketfodral racketfodral-1

Racketfodral

(1)

I lager 79 kr (129 kr)

Pure Flerfärg 4-pack pure-flerfarg-4-pack-1

Pure Flerfärg 4-pack

(1)

I lager 39 kr

 
Bordtennisnät Competition bordtennisnat-competition-1

Bordtennisnät Competition

(0)

I lager Från: 199 kr

Stiga Piké Intense SvartStiga Piké Intense SvartStiga Piké Intense SvartStiga Piké Intense Svart Stiga Piké Intense Svart stiga-pike-intense-svart-1

Stiga Piké Intense Svart

(0)

I lager 379 kr

Rengöring Bordtennisbord 400ml rengoring-bordtennisbord-400ml-1

Rengöring Bordtennisbord 400ml

(0)

I lager 179 kr

Kombifold 6 Plus Bordtennisskiva kombifold-6-plus-bordtennisskiva-1

Kombifold 6 Plus Bordtennisskiva

(9)

I lager 5 995 kr

Racketväska Image Single Svart/Röd racketvaska-image-single-svartrod-1

Racketväska Image Single Svart/Röd

(0)

I lager 119 kr

 
Racketfodral Image Svart/Röd racketfodral-image-svartrod-1

Racketfodral Image Svart/Röd

(1)

I lager 79 kr

Bordtennisskiva Och Whiteboard Bordtennisskiva Och Whiteboard bordtennisskiva-och-whiteboard-1

Bordtennisskiva Och Whiteboard

(0)

I lager 299 kr (799 kr)

Elite White elite-white-1

Elite White

(0)

I lager 79 kr

Kantband 8 Mm kantband-8-mm-1

Kantband 8 Mm

(0)

I lager 18 kr

 
Perform 500 CD Coach perform-500-cd-coach-1

Perform 500 CD Coach

(0)

I lager 299 kr

Kantband 12 Mm kantband-12-mm-1

Kantband 12 Mm

(0)

I lager 49 kr

Pro Vit 72-pack pro-vit-72-pack-1

Pro Vit 72-pack

(15)

I lager 249 kr

Sport 300 S Crossover Outdoor sport-300-s-crossover-outdoor-1

Sport 300 S Crossover Outdoor

(0)

I lager 6 795 kr

 
Pro Vit 6-pack pro-vit-6-pack-1

Pro Vit 6-pack

(17)

I lager 29 kr

Excell 3000 Carbon excell-3000-carbon-1

Excell 3000 Carbon

(3)

I lager 699 kr

Nät För Bordtennisskiva 91 Cm nat-for-bordtennisskiva-91-cm-1

Nät För Bordtennisskiva 91 Cm

(0)

I lager 149 kr

Pure Color Advance pure-color-advance-1

Pure Color Advance

(0)

I lager 279 kr

Poängräknare Big Black poangraknare-big-black-1

Poängräknare Big Black

(0)

I lager 549 kr

 
 
Visar 1-50 av 105 produkter