Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Bordtennis

Sortering:
Antal:
Här hittar du alla produkter listade i kategorin Bordtennis.

Bordtennisavdelningen på Spelbord.se erbjuder bordtennisbord och tillbehör från Cornilleau, Tectonic och Stiga. Huvuddelen av borden kommer från Cornilleau då vi bedömer att de håller högst kvalitet av tillverkarna på marknaden. De tillverkar tillskillnad från de flesta andra sina bord i egna fabriken. Alla deras bord tillverkas i Frankrike. Detta gäller även deras budgetmärke Tectonic. Vi kommer att komplettera med bord från Stiga och därifrån även ta större delen av tillbehörssortimentet. Vi har valt att bedriva vår bordtennisförsäljning som en del av Spelbord.se för att ge våra kunder möjligheten att kombinera produkter från olika kategorier i samma beställning. Vi har alla bordtennisprodukter på vårt egna lager för att kunna erbjuda snabba leveranser och bästa möjliga service. På varje område kommer vi att ha information för att guide dig till rätt produkt. Hittar du den ändå inte så går det självklart bra att kontakt oss via E-post eller telefon.
Visar 1-50 av 93 produkter
Startpack Inne startpack-inne-1

Startpack Inne

(26)

I lager 129 kr

Bordtennisnät Competition bordtennisnat-competition-1

Bordtennisnät Competition

(0)

I lager Från: 199 kr

Competition 740 ITTF Indoor Competition 740 ITTF Indoor Competition 740 ITTF Indoor competition-740-ittf-1

Competition 740 ITTF Indoor

(2)

I lager 7 995 kr (8 295 kr)

Info & Val
Bordtennisskiva Och Whiteboard Bordtennisskiva Och Whiteboard bordtennisskiva-och-whiteboard-1

Bordtennisskiva Och Whiteboard

(0)

I lager 299 kr (799 kr)

 
Sport 100 Sport 100 sport-100-1

Sport 100

(13)

I lager 49 kr (59 kr)

Sport 400 Sport 400 sport-400-1

Sport 400

(2)

I lager 129 kr (149 kr)

Tacteo 50 tacteo-50-1

Tacteo 50

(0)

I lager 179 kr

pure-flerfarg-4-pack-1

Pure Flerfärg 4-pack

(1)

I lager 39 kr

Advance advance-1

Advance

(6)

I lager Från: 139 kr

 
Excell 1000 Carbon excell-1000-carbon-1

Excell 1000 Carbon

(0)

I lager 349 kr

Stiga Piké Intense SvartStiga Piké Intense SvartStiga Piké Intense SvartStiga Piké Intense Svart stiga-pike-intense-svart-1

Stiga Piké Intense Svart

(0)

I lager 379 kr

Bordtennisnät Primo bordtennisnat-primo-1

Bordtennisnät Primo

(5)

I lager Från: 79 kr

racketvaska-image-single-svartrod-1

Racketväska Image Single Svart/Röd

(0)

I lager 119 kr

Rengöring Bordtennisbord rengoring-bordtennisbord-1

Rengöring Bordtennisbord

(1)

I lager 99 kr

 
Räknare Fotboll Räknare Fotboll noimage

Räknare Fotboll

(0)

I lager 110 kr

Champion 10-pack champion-10-pack-1

Champion 10-pack

(0)

I lager 1 499 kr

racketfodral-image-svartrod-1

Racketfodral Image Svart/Röd

(1)

I lager 79 kr

Garlando Multi Garlando Multi garlando-multi-1

Garlando Multi

(14)

I lager 2 695 kr (3 295 kr)

Info & Val
kantband-8-mm-1

Kantband 8 Mm

(0)

I lager 18 kr

 
Elite White elite-white-1

Elite White

(0)

I lager 79 kr

kantband-12-mm-1

Kantband 12 Mm

(0)

I lager 49 kr

Sport 100 S Crossover Outdoor sport-100-s-crossover-outdoor-1

Sport 100 S Crossover Outdoor

(0)

I lager 4 395 kr

Tecto Outdoor tecto-outdoor-1

Tecto Outdoor

(22)

I lager 3 795 kr

Info & Val
Sport 300 S Crossover Outdoor sport-300-s-crossover-outdoor-1

Sport 300 S Crossover Outdoor

(0)

I lager 6 795 kr

 
Perform 500 CD Coach perform-500-cd-coach-1

Perform 500 CD Coach

(0)

I lager 299 kr

vaporizer-1

Vaporizer

(0)

I lager 799 kr

poangraknare-big-black-1

Poängräknare Big Black

(0)

I lager 549 kr

 
Pro Vit 72-pack pro-vit-72-pack-1

Pro Vit 72-pack

(15)

I lager 199 kr

Överdrag Premium overdrag-premium-1

Överdrag Premium

(11)

I lager 349 kr

pure-color-advance-1

Pure Color Advance

(0)

I lager 279 kr

stomme-allround-classic-1

Stomme Allround Classic

(1)

I lager 349 kr

 
Sport 500 M Crossover Outdoor sport-500-m-crossover-outdoor-1

Sport 500 M Crossover Outdoor

(0)

I lager 8 495 kr

Pro Vit 6-pack pro-vit-6-pack-1

Pro Vit 6-pack

(17)

I lager 29 kr

Excell 3000 Carbon excell-3000-carbon-1

Excell 3000 Carbon

(3)

I lager 699 kr

Sport 200 sport-200-1

Sport 200

(1)

I lager 99 kr

lim-attach-power-1

Lim Attach Power

(0)

I lager 139 kr

 
gummi-cobra-2000-20-mm-1

Gummi Cobra 2000 2.0 Mm

(1)

I lager 229 kr

stomme-carbonado-190-1

Stomme Carbonado 190

(0)

I lager 1 395 kr

Överdrag Standard Överdrag Standard overdrag-standard-1

Överdrag Standard

(13)

I lager 249 kr

Nexeo X90 nexeo-x90-1

Nexeo X90

(1)

I lager 499 kr

lim-optimizer-25-1

Lim Optimizer 25

(0)

I lager 79 kr

 
stomme-offensive-classic-1

Stomme Offensive Classic

(0)

I lager 349 kr

gummi-airoc-medium-1

Gummi Airoc Medium

(0)

I lager 399 kr

Tacteo Pack Duo tacteo-pack-duo-1

Tacteo Pack Duo

(28)

I lager 249 kr

noimage

Nät Universal

(0)

I lager 59 kr

gummi-mendo-20-mm-1

Gummi Mendo 2,0 Mm

(1)

I lager 299 kr

 
 
Visar 1-50 av 93 produkter