Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Bordtennis

Sortering:
Antal:
Här hittar du alla produkter listade i kategorin Bordtennis.

Bordtennisavdelningen på Spelbord.se erbjuder bordtennisbord och tillbehör från Cornilleau, Tectonic och Stiga. Huvuddelen av borden kommer från Cornilleau då vi bedömer att de håller högst kvalitet av tillverkarna på marknaden. De tillverkar tillskillnad från de flesta andra sina bord i egna fabriken. Alla deras bord tillverkas i Frankrike. Detta gäller även deras budgetmärke Tectonic. Vi kommer att komplettera med bord från Stiga och därifrån även ta större delen av tillbehörssortimentet. Vi har valt att bedriva vår bordtennisförsäljning som en del av Spelbord.se för att ge våra kunder möjligheten att kombinera produkter från olika kategorier i samma beställning. Vi har alla bordtennisprodukter på vårt egna lager för att kunna erbjuda snabba leveranser och bästa möjliga service. På varje område kommer vi att ha information för att guide dig till rätt produkt. Hittar du den ändå inte så går det självklart bra att kontakt oss via E-post eller telefon.
Visar 1-50 av 93 produkter
Jupiter Tele 4 In 1 jupiter-tele-4-in-1-1

Jupiter Tele 4 In 1

(1)

I lager 1 995 kr

Garlando Multi Garlando Multi garlando-multi-1

Garlando Multi

(14)

I lager 2 695 kr (3 295 kr)

Info & Val
Sport 100 S Crossover Outdoor sport-100-s-crossover-outdoor-1

Sport 100 S Crossover Outdoor

(0)

I lager 4 395 kr

Sport 100 Sport 100 sport-100-1

Sport 100

(13)

I lager 29 kr (59 kr)

Real Air Multi Real Air Multi real-air-multi-1

Real Air Multi

(5)

I lager Från: 3 495 kr (3 995 kr)

 
Startpack Inne startpack-inne-1

Startpack Inne

(26)

I lager 129 kr

Tacteo 30 tacteo-30-1

Tacteo 30

(10)

I lager 149 kr

Sport 400 Sport 400 sport-400-1

Sport 400

(2)

I lager 129 kr (149 kr)

pure-flerfarg-4-pack-1

Pure Flerfärg 4-pack

(1)

I lager 39 kr

 
BCE Multi 21 BCE Multi 21 bce-multi-21-1

BCE Multi 21

(1)

I lager 2 995 kr (3 495 kr)

Info & Val
Tecto Outdoor tecto-outdoor-1

Tecto Outdoor

(22)

I lager 3 795 kr

Info & Val
Pro Vit 72-pack pro-vit-72-pack-1

Pro Vit 72-pack

(15)

I lager 199 kr

Excell 3000 Carbon excell-3000-carbon-1

Excell 3000 Carbon

(3)

I lager 699 kr

Sport 200 sport-200-1

Sport 200

(1)

I lager 99 kr

 
nat-och-stolpar-clipper-vm-1

Nät Och Stolpar Clipper VM

(0)

I lager 479 kr

C-Mini Indoor c-mini-indoor-1

C-Mini Indoor

(0)

I lager 699 kr

nat-och-stolpar-perfekt-ii-1

Nät Och Stolpar Perfekt II

(0)

I lager 249 kr

basic-roller-1

Basic Roller

(0)

I lager 2 495 kr

 
Advance advance-1

Advance

(6)

I lager Från: 139 kr

Bordtennisnät Competition bordtennisnat-competition-1

Bordtennisnät Competition

(0)

I lager Från: 199 kr

Stiga Piké Intense SvartStiga Piké Intense SvartStiga Piké Intense SvartStiga Piké Intense Svart stiga-pike-intense-svart-1

Stiga Piké Intense Svart

(0)

I lager 379 kr

Bordtennisnät Primo bordtennisnat-primo-1

Bordtennisnät Primo

(5)

I lager Från: 79 kr

Bordtennisskiva 6ft bordtennisskiva-6ft-1

Bordtennisskiva 6ft

(4)

I lager 1 395 kr

 
Perform 800 perform-800-1

Perform 800

(0)

I lager 399 kr

racketvaska-image-single-svartrod-1

Racketväska Image Single Svart/Röd

(0)

I lager 119 kr

Rengöring Bordtennisbord rengoring-bordtennisbord-1

Rengöring Bordtennisbord

(1)

I lager 99 kr

Räknare Fotboll Räknare Fotboll noimage

Räknare Fotboll

(0)

I lager 110 kr

Champion 10-pack champion-10-pack-1

Champion 10-pack

(0)

I lager 1 499 kr

 
racketfodral-image-svartrod-1

Racketfodral Image Svart/Röd

(1)

I lager 79 kr

kantband-8-mm-1

Kantband 8 Mm

(0)

I lager 18 kr

Competition 740 ITTF Indoor Competition 740 ITTF Indoor Competition 740 ITTF Indoor competition-740-ittf-1

Competition 740 ITTF Indoor

(2)

I lager 7 995 kr (8 295 kr)

Info & Val
kantband-12-mm-1

Kantband 12 Mm

(0)

I lager 49 kr

Bordtennisskiva Och Whiteboard Bordtennisskiva Och Whiteboard bordtennisskiva-och-whiteboard-1

Bordtennisskiva Och Whiteboard

(0)

I lager 299 kr (799 kr)

 
Sport 300 S Crossover Outdoor sport-300-s-crossover-outdoor-1

Sport 300 S Crossover Outdoor

(0)

I lager 6 795 kr

Perform 500 CD Coach perform-500-cd-coach-1

Perform 500 CD Coach

(0)

I lager 299 kr

vaporizer-1

Vaporizer

(0)

I lager 799 kr

 
poangraknare-big-black-1

Poängräknare Big Black

(0)

I lager 549 kr

Överdrag Premium overdrag-premium-1

Överdrag Premium

(11)

I lager 349 kr

pure-color-advance-1

Pure Color Advance

(0)

I lager 279 kr

 
stomme-allround-classic-1

Stomme Allround Classic

(1)

I lager 349 kr

Sport 500 M Crossover Outdoor sport-500-m-crossover-outdoor-1

Sport 500 M Crossover Outdoor

(0)

I lager 8 495 kr

lim-attach-power-1

Lim Attach Power

(0)

I lager 139 kr

gummi-cobra-2000-20-mm-1

Gummi Cobra 2000 2.0 Mm

(1)

I lager 229 kr

stomme-carbonado-190-1

Stomme Carbonado 190

(0)

I lager 1 395 kr

 
 
Visar 1-50 av 93 produkter