Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Bordtennis

Sortering:
Antal:
Här hittar du alla produkter listade i kategorin Bordtennis.

Bordtennisavdelningen på Spelbord.se erbjuder bordtennisbord och tillbehör från Cornilleau, Tectonic och Stiga. Huvuddelen av borden kommer från Cornilleau då vi bedömer att de håller högst kvalitet av tillverkarna på marknaden. De tillverkar tillskillnad från de flesta andra sina bord i egna fabriken. Alla deras bord tillverkas i Frankrike. Detta gäller även deras budgetmärke Tectonic. Vi kommer att komplettera med bord från Stiga och därifrån även ta större delen av tillbehörssortimentet. Vi har valt att bedriva vår bordtennisförsäljning som en del av Spelbord.se för att ge våra kunder möjligheten att kombinera produkter från olika kategorier i samma beställning. Vi har alla bordtennisprodukter på vårt egna lager för att kunna erbjuda snabba leveranser och bästa möjliga service. På varje område kommer vi att ha information för att guide dig till rätt produkt. Hittar du den ändå inte så går det självklart bra att kontakt oss via E-post eller telefon.
Visar 1-50 av 105 produkter
Startpack Inne startpack-inne-1

Startpack Inne

(30)

I lager 199 kr

Pure Flerfärg 4-pack pure-flerfarg-4-pack-1

Pure Flerfärg 4-pack

(1)

I lager 39 kr

Garlando Multi Garlando Multi garlando-multi-1

Garlando Multi

(16)

I lager 2 695 kr (3 295 kr)

Info & Val
Pro Vit 72-pack pro-vit-72-pack-1

Pro Vit 72-pack

(16)

I lager 249 kr

Sport 100 Sport 100 sport-100-1

Sport 100

(16)

I lager 49 kr (59 kr)

 
Medium TT Medium TT medium-tt-1

Medium TT

(3)

I lager 1 995 kr (2 494 kr)

Info & Val
Nät Och Stolpar Clipper VM nat-och-stolpar-clipper-vm-1

Nät Och Stolpar Clipper VM

(0)

I lager 479 kr

Advance advance-1

Advance

(6)

I lager Från: 139 kr

Super Mini Table Svart super-mini-table-svart-1

Super Mini Table Svart

(0)

I lager 299 kr

Överdrag Svart overdrag-svart-1

Överdrag Svart

(3)

I lager 479 kr

 
Sport 200 sport-200-1

Sport 200

(2)

I lager 99 kr

Tacteo Pack Duo tacteo-pack-duo-1

Tacteo Pack Duo

(29)

I lager 299 kr

Jupiter Tele 4 In 1 Jupiter Tele 4 In 1 jupiter-tele-4-in-1-1

Jupiter Tele 4 In 1

(2)

I lager 1 895 kr (1 995 kr)

Tacteo 30 tacteo-30-1

Tacteo 30

(11)

I lager 149 kr

 
Nät Premium noimage

Nät Premium

(0)

I lager 99 kr

Stomme Clipper Wood stomme-clipper-wood-1

Stomme Clipper Wood

(0)

I lager 449 kr

Sport 100 Indoor sport-100-indoor-1

Sport 100 Indoor

(1)

I lager 4 795 kr

Force 5-star force-5-star-1

Force 5-star

(0)

I lager 899 kr

Nät Evolution/Clipper VM noimage

Nät Evolution/Clipper VM

(0)

I lager 99 kr

 
Gummi Calibra LT 2 Mm gummi-calibra-lt-2-mm-1

Gummi Calibra LT 2 Mm

(0)

I lager 479 kr

Sport 700 Crossover sport-700-crossover-1

Sport 700 Crossover

(0)

I lager 10 995 kr

Sport 400 Sport 400 sport-400-1

Sport 400

(4)

I lager 129 kr (149 kr)

Real Air Multi Real Air Multi real-air-multi-1

Real Air Multi

(5)

I lager Från: 3 495 kr (3 995 kr)

Tacteo 50 tacteo-50-1

Tacteo 50

(0)

I lager 179 kr

 
C-Mini Indoor c-mini-indoor-1

C-Mini Indoor

(0)

I lager 699 kr

Stiga Piké Intense SvartStiga Piké Intense SvartStiga Piké Intense SvartStiga Piké Intense Svart Stiga Piké Intense Svart stiga-pike-intense-svart-1

Stiga Piké Intense Svart

(0)

I lager 379 kr

Rengöring Bordtennisbord 400ml rengoring-bordtennisbord-400ml-1

Rengöring Bordtennisbord 400ml

(1)

I lager 179 kr

Bordtennisnät Primo bordtennisnat-primo-1

Bordtennisnät Primo

(5)

I lager Från: 79 kr

Räknare Fotboll Räknare Fotboll noimage

Räknare Fotboll

(0)

I lager 110 kr

 
Bordtennisnät Competition bordtennisnat-competition-1

Bordtennisnät Competition

(0)

I lager Från: 199 kr

Racketväska Image Single Svart/Röd racketvaska-image-single-svartrod-1

Racketväska Image Single Svart/Röd

(0)

I lager 119 kr

Kombifold 6 kombifold-6-1

Kombifold 6

(9)

I lager 5 995 kr

Elite White elite-white-1

Elite White

(0)

I lager 79 kr

 
Kantband 8 Mm kantband-8-mm-1

Kantband 8 Mm

(0)

I lager 18 kr

Mars De Luxe 3in1 mars-de-luxe-3in1-1

Mars De Luxe 3in1

(6)

I lager 4 995 kr

Kantband 12 Mm kantband-12-mm-1

Kantband 12 Mm

(0)

I lager 49 kr

Bordtennisskiva Och Whiteboard Bordtennisskiva Och Whiteboard bordtennisskiva-och-whiteboard-1

Bordtennisskiva Och Whiteboard

(0)

I lager 299 kr (799 kr)

 
Sport 300 S Crossover Outdoor sport-300-s-crossover-outdoor-1

Sport 300 S Crossover Outdoor

(0)

I lager 6 795 kr

Perform 500 CD Coach perform-500-cd-coach-1

Perform 500 CD Coach

(0)

I lager 299 kr

Pure Color Advance pure-color-advance-1

Pure Color Advance

(0)

I lager 279 kr

 
Poängräknare Big Black poangraknare-big-black-1

Poängräknare Big Black

(0)

I lager 549 kr

Överdrag Premium overdrag-premium-1

Överdrag Premium

(15)

I lager 349 kr

Stomme Allround Classic stomme-allround-classic-1

Stomme Allround Classic

(1)

I lager 349 kr

Pro Vit 6-pack pro-vit-6-pack-1

Pro Vit 6-pack

(19)

I lager 29 kr

 
 
Visar 1-50 av 105 produkter