Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Bordtennis

Sortering:
Antal:
Här hittar du alla produkter listade i kategorin Bordtennis.

Bordtennisavdelningen på Spelbord.se erbjuder bordtennisbord och tillbehör från Cornilleau, Tectonic och Stiga. Huvuddelen av borden kommer från Cornilleau då vi bedömer att de håller högst kvalitet av tillverkarna på marknaden. De tillverkar tillskillnad från de flesta andra sina bord i egna fabriken. Alla deras bord tillverkas i Frankrike. Detta gäller även deras budgetmärke Tectonic. Vi kommer att komplettera med bord från Stiga och därifrån även ta större delen av tillbehörssortimentet. Vi har valt att bedriva vår bordtennisförsäljning som en del av Spelbord.se för att ge våra kunder möjligheten att kombinera produkter från olika kategorier i samma beställning. Vi har alla bordtennisprodukter på vårt egna lager för att kunna erbjuda snabba leveranser och bästa möjliga service. På varje område kommer vi att ha information för att guide dig till rätt produkt. Hittar du den ändå inte så går det självklart bra att kontakt oss via E-post eller telefon.
Visar 1-50 av 101 produkter
Jupiter Tele 4 In 1 Jupiter Tele 4 In 1 jupiter-tele-4-in-1-1

Jupiter Tele 4 In 1

(2)

I lager 1 895 kr (1 995 kr)

Bordtennisnät Primo bordtennisnat-primo-1

Bordtennisnät Primo

(5)

I lager Från: 79 kr

Startpack Inne startpack-inne-1

Startpack Inne

(30)

I lager 199 kr

 
Bordtennisskiva Premium bordtennisskiva-premium-1

Bordtennisskiva Premium

(0)

I lager 3 495 kr

Bordtennisskiva 6ft bordtennisskiva-6ft-1

Bordtennisskiva 6ft

(4)

I lager 1 395 kr

Garlando Multi Garlando Multi garlando-multi-1

Garlando Multi

(16)

I lager 2 695 kr (3 295 kr)

Info & Val
Real Air Multi Real Air Multi real-air-multi-1

Real Air Multi

(5)

I lager Från: 3 495 kr (3 995 kr)

Tacteo 50 tacteo-50-1

Tacteo 50

(0)

I lager 179 kr

 
Pure Flerfärg 4-pack pure-flerfarg-4-pack-1

Pure Flerfärg 4-pack

(1)

I lager 39 kr

Advance advance-1

Advance

(6)

I lager Från: 139 kr

Överdrag Premium overdrag-premium-1

Överdrag Premium

(15)

I lager 349 kr

Lim Attach Power lim-attach-power-1

Lim Attach Power

(0)

I lager 139 kr

 
Excell 3000 Carbon excell-3000-carbon-1

Excell 3000 Carbon

(3)

I lager 699 kr

Medium TT Medium TT medium-tt-1

Medium TT

(3)

I lager 1 995 kr (2 494 kr)

Info & Val
C-Mini Indoor c-mini-indoor-1

C-Mini Indoor

(0)

I lager 699 kr

Excell 1000 Carbon excell-1000-carbon-1

Excell 1000 Carbon

(0)

I lager 349 kr

Stiga Piké Intense SvartStiga Piké Intense SvartStiga Piké Intense SvartStiga Piké Intense Svart Stiga Piké Intense Svart stiga-pike-intense-svart-1

Stiga Piké Intense Svart

(0)

I lager 379 kr

 
Rengöring Bordtennisbord 400ml rengoring-bordtennisbord-400ml-1

Rengöring Bordtennisbord 400ml

(1)

I lager 179 kr

Racketväska Image Single Svart/Röd racketvaska-image-single-svartrod-1

Racketväska Image Single Svart/Röd

(0)

I lager 119 kr

Räknare Fotboll Räknare Fotboll noimage

Räknare Fotboll

(0)

I lager 110 kr

Bordtennisnät Competition bordtennisnat-competition-1

Bordtennisnät Competition

(0)

I lager Från: 199 kr

Racketfodral Image Svart/Röd racketfodral-image-svartrod-1

Racketfodral Image Svart/Röd

(1)

I lager 79 kr

 
Perform 800 perform-800-1

Perform 800

(0)

I lager 399 kr

Kantband 8 Mm kantband-8-mm-1

Kantband 8 Mm

(0)

I lager 18 kr

Elite White elite-white-1

Elite White

(0)

I lager 79 kr

Kantband 12 Mm kantband-12-mm-1

Kantband 12 Mm

(0)

I lager 49 kr

 
Kombifold 6 Plus Bordtennisskiva kombifold-6-plus-bordtennisskiva-1

Kombifold 6 Plus Bordtennisskiva

(9)

I lager 5 995 kr

Vaporizer vaporizer-1

Vaporizer

(0)

I lager 799 kr

Överdrag Svart overdrag-svart-1

Överdrag Svart

(3)

I lager 479 kr

Sport 300 S Crossover Outdoor sport-300-s-crossover-outdoor-1

Sport 300 S Crossover Outdoor

(0)

I lager 6 795 kr

 
Mars De Luxe 3in1 mars-de-luxe-3in1-1

Mars De Luxe 3in1

(6)

I lager 4 995 kr

Bordtennisskiva Och Whiteboard Bordtennisskiva Och Whiteboard bordtennisskiva-och-whiteboard-1

Bordtennisskiva Och Whiteboard

(0)

I lager 299 kr (799 kr)

Pure Color Advance pure-color-advance-1

Pure Color Advance

(0)

I lager 279 kr

Poängräknare Big Black poangraknare-big-black-1

Poängräknare Big Black

(0)

I lager 549 kr

Perform 500 CD Coach perform-500-cd-coach-1

Perform 500 CD Coach

(0)

I lager 299 kr

 
Stomme Allround Classic stomme-allround-classic-1

Stomme Allround Classic

(1)

I lager 349 kr

Stomme Carbonado 190 stomme-carbonado-190-1

Stomme Carbonado 190

(0)

I lager 1 395 kr

Pro Vit 72-pack pro-vit-72-pack-1

Pro Vit 72-pack

(16)

I lager 249 kr

 
Nät För Bordtennisskiva 91 Cm nat-for-bordtennisskiva-91-cm-1

Nät För Bordtennisskiva 91 Cm

(0)

I lager 149 kr

Lim Optimizer 25 lim-optimizer-25-1

Lim Optimizer 25

(0)

I lager 79 kr

Stomme Offensive Classic stomme-offensive-classic-1

Stomme Offensive Classic

(0)

I lager 349 kr

Gummi Airoc Medium gummi-airoc-medium-1

Gummi Airoc Medium

(0)

I lager 399 kr

Folding Combo Deluxe folding-combo-deluxe-1

Folding Combo Deluxe

(0)

I lager 4 995 kr

 
 
Visar 1-50 av 101 produkter