Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Biljardbord

Sortering:
Antal:
Ett brett utbud av biljardbord för både hem, skolor och hallar.

Guider/Länkar: Montera Biljardduk | Montera Skifferskiva | Rumsstorlek | Monteringshjälp Biljardbord | Biljardbord Köpguide

Biljardbord Hobby är kategorin för dig som letar efter en enkellösning. Borden monteras på ca 1 timme och är lätta att flytta pga att spelytan är av MDF. Det är dock enklare i uppbygganden och MDF-spelytan blir aldrig lika perfekt som en skifferskiva. Biljarbord Skiffer är för dig om letar ett rejält alterntiv med snygg design. Alla komponenter blir bättre och skivan ger en högklassig spelkänsla.Biljardbord/Matbord kombinerar två användsområden i ett bord. Kombibord & Paket kombinerar biljard med t.ex. bordtennis och foosball i samma bord. Biljardbord Mynt kan vara en bra inkomstkälla. Biljardbord Match är för hallen eller den seriösa hemanvänderaren. Snookerbord är bord anpassade för det klassiska spelet.

Visar 1-50 av 104 produkter
Garlando Multi Garlando Multi garlando-multi-1

Garlando Multi

(16)

I lager 2 695 kr (3 295 kr)

Info & Val
Minibiljard LTH II Minibiljard LTH II minibiljard-lth-ii-1

Minibiljard LTH II

(3)

I lager 599 kr (699 kr)

Jupiter Tele 4 In 1 Jupiter Tele 4 In 1 jupiter-tele-4-in-1-1

Jupiter Tele 4 In 1

(2)

I lager 1 895 kr (1 995 kr)

Avant Garde Dark Walnut Röd Duk avant-garde-dark-walnut-rod-duk-1

Avant Garde Dark Walnut Röd Duk

(0)

I lager 19 995 kr

 
Stallion 8 Stallion 8 stallion-8-1

Stallion 8

(0)

I lager 17 995 kr (20 995 kr)

Info & Val
Omega Outdoor Omega Outdoor omega-outdoor-1

Omega Outdoor

(0)

I lager 16 900 kr (17 900 kr)

Colt 7 Black Colt 7 Black colt-7-black-1

Colt 7 Black

(0)

I lager 15 995 kr (18 995 kr)

Info & Val
Bordtennisskiva Och Whiteboard Bordtennisskiva Och Whiteboard bordtennisskiva-och-whiteboard-1

Bordtennisskiva Och Whiteboard

(0)

I lager 299 kr (799 kr)

Colt 8 Black Colt 8 Black colt-8-black-1

Colt 8 Black

(0)

I lager 15 995 kr (19 995 kr)

Info & Val
 
Supasize Folding 6 Supasize Folding 6 supasize-folding-6-1

Supasize Folding 6

(0)

I lager 7 995 kr (8 595 kr)

Rolling Lay Flat 6 rolling-lay-flat-6-1

Rolling Lay Flat 6

(0)

I lager 5 495 kr

 
Yale L-foot Yale L-foot yale-l-foot-1

Yale L-foot

(6)

I lager 2 495 kr (2 895 kr)

Clifton 4 Clifton 4 clifton-4-1

Clifton 4

(6)

I lager 2 495 kr (2 995 kr)

Vertical Folding Pool 6 vertical-folding-pool-6-1

Vertical Folding Pool 6

(0)

I lager 5 995 kr

Kombifold 6 kombifold-6-1

Kombifold 6

(9)

I lager 5 995 kr

Lay Flat Snooker 6 lay-flat-snooker-6-1

Lay Flat Snooker 6

(0)

I lager 5 495 kr

 
Flat W 6 flat-w-6-1

Flat W 6

(1)

I lager 6 995 kr

Ray 7 ray-7-1

Ray 7

(0)

I lager 10 995 kr

Riley Black Riley Black riley-black-1

Riley Black

(1)

I lager 4 995 kr (6 995 kr)

Mars De Luxe 3in1 mars-de-luxe-3in1-1

Mars De Luxe 3in1

(6)

I lager 4 995 kr

 
Real Air Multi Real Air Multi real-air-multi-1

Real Air Multi

(5)

I lager Från: 3 495 kr (3 995 kr)

DESTROYER 9 destroyer-9-1

DESTROYER 9

(1)

I lager 16 995 kr

Info & Val
DESTROYER 7 DESTROYER 7 destroyer-7-1

DESTROYER 7

(8)

I lager 12 999 kr (13 495 kr)

Info & Val
 
Mustang 8 Mustang 8 mustang-8-1

Mustang 8

(2)

I lager 17 995 kr (20 995 kr)

Info & Val
DESTROYER 8 DESTROYER 8 destroyer-8-1

DESTROYER 8

(28)

I lager 13 995 kr (14 495 kr)

Info & Val
Folding Combo Deluxe folding-combo-deluxe-1

Folding Combo Deluxe

(0)

I lager 4 995 kr

Avant Garde Grey Grön Duk avant-garde-grey-gron-duk-1

Avant Garde Grey Grön Duk

(0)

I lager Från: 19 995 kr

 
Club Mahogany club-mahogany-1

Club Mahogany

(0)

Beställningsvara Från: 64 900 kr

Windsor Biljard/Matbord 6ft Valnöt Grön windsor-biljardmatbord-6ft-valnot-gron-1

Windsor Biljard/Matbord 6ft Valnöt Grön

(1)

Beställningsvara 14 900 kr

Ella 8 Black ella-8-black-1

Ella 8 Black

(2)

Beställningsvara 22 995 kr

Info & Val
 
Club Silver club-silver-1

Club Silver

(0)

Beställningsvara Från: 64 900 kr

Stable Självjusterande stable-sjalvjusterande-1

Stable Självjusterande

(0)

Beställningsvara 890 000 kr

victory-1

Victory

(0)

Beställningsvara 59 900 kr

Parsons 8 Valnöt europool-parsons-8-valnot-1

Parsons 8 Valnöt

(0)

Beställningsvara Från: 27 900 kr

Club Black club-black-1

Club Black

(0)

Beställningsvara Från: 64 900 kr

 
Windsor Biljard/Matbord Mörk Valnöt Grön windsor-biljardmatbord-mork-valnot-gron-1

Windsor Biljard/Matbord Mörk Valnöt Grön

(0)

Beställningsvara 15 900 kr

Parsons 7 Valnöt parsons-7-valnot-1

Parsons 7 Valnöt

(0)

Beställningsvara Från: 25 900 kr

Club Gold club-gold-1

Club Gold

(0)

Beställningsvara Från: 64 900 kr

Black Cat 7 black-cat-7-1

Black Cat 7

(0)

Beställningsvara 9 995 kr

 
 
Visar 1-50 av 104 produkter