Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Biljardbord

Sortering:
Antal:
Ett brett utbud av biljardbord för både hem, skolor och hallar.

Guider/Länkar: Montera Biljardduk | Montera Skifferskiva | Rumsstorlek | Monteringshjälp Biljardbord | Biljardbord Köpguide

Biljardbord Hobby är kategorin för dig som letar efter en enkellösning. Borden monteras på ca 1 timme och är lätta att flytta pga att spelytan är av MDF. Det är dock enklare i uppbygganden och MDF-spelytan blir aldrig lika perfekt som en skifferskiva. Biljarbord Skiffer är för dig om letar ett rejält alterntiv med snygg design. Alla komponenter blir bättre och skivan ger en högklassig spelkänsla.Biljardbord/Matbord kombinerar två användsområden i ett bord. Kombibord & Paket kombinerar biljard med t.ex. bordtennis och foosball i samma bord. Biljardbord Mynt kan vara en bra inkomstkälla. Biljardbord Match är för hallen eller den seriösa hemanvänderaren. Snookerbord är bord anpassade för det klassiska spelet.

Visar 1-50 av 92 produkter
Garlando Multi Garlando Multi garlando-multi-1

Garlando Multi

(14)

I lager 2 695 kr (3 295 kr)

Info & Val
Kombifold 6 Plus Bordtennisskiva kombifold-6-plus-bordtennisskiva-1

Kombifold 6 Plus Bordtennisskiva

(9)

I lager 5 995 kr

Omega Outdoor Omega Outdoor omega-outdoor-1

Omega Outdoor

(0)

I lager 16 900 kr (17 900 kr)

 
Colt 8 Onyx Colt 8 Onyx colt-8-onyx-1

Colt 8 Onyx

(0)

I lager 15 995 kr (19 995 kr)

Info & Val
Bordtennisskiva Och Whiteboard Bordtennisskiva Och Whiteboard bordtennisskiva-och-whiteboard-1

Bordtennisskiva Och Whiteboard

(0)

I lager 299 kr (799 kr)

Black Cat 7 black-cat-7-1

Black Cat 7

(0)

I lager 9 995 kr

Colt colt-1

Colt

(1)

I lager 29 995 kr

Info & Val
 
Supasize Folding 6 Supasize Folding 6 supasize-folding-6-1

Supasize Folding 6

(0)

I lager 7 995 kr (8 595 kr)

Clifton 4 Clifton 4 clifton-4-1

Clifton 4

(5)

I lager 2 495 kr (2 995 kr)

Ella 7 Port Ella 7 Port ella-7-port-1

Ella 7 Port

(0)

I lager 19 995 kr (21 995 kr)

Info & Val
Rosemont 7 rosemont-7-1

Rosemont 7

(0)

I lager 9 995 kr

Lay Flat Snooker 6 lay-flat-snooker-6-1

Lay Flat Snooker 6

(0)

I lager 5 495 kr

 
DESTROYER 7 DESTROYER 7 destroyer-7-1

DESTROYER 7

(8)

I lager 12 999 kr (13 495 kr)

Info & Val
Riley Black Riley Black riley-black-1

Riley Black

(0)

I lager 4 995 kr (6 995 kr)

DESTROYER 8 DESTROYER 8 destroyer-8-1

DESTROYER 8

(23)

I lager 13 995 kr (14 495 kr)

Info & Val
Riley Folding Black Deluxe riley-folding-black-deluxe-1

Riley Folding Black Deluxe

(1)

I lager 4 495 kr

 
Rolling Flat W 5 rolling-flat-w-5-1

Rolling Flat W 5

(0)

I lager 5 495 kr

Windsor Biljard/Matbord Vit Grön windsor-biljardmatbord-vit-gron-1

Windsor Biljard/Matbord Vit Grön

(0)

I lager 15 900 kr

Real Air Multi Real Air Multi real-air-multi-1

Real Air Multi

(5)

I lager Från: 3 495 kr (3 995 kr)

 
RYLEE 7 Port RYLEE 7 Port rylee-7-port-1

RYLEE 7 Port

(1)

I lager 18 995 kr (21 995 kr)

Info & Val
Flat W 6 flat-w-6-1

Flat W 6

(1)

I lager 6 995 kr

Ray 7 ray-7-1

Ray 7

(0)

I lager 10 995 kr

Clifton 6 Clifton 6 clifton-6-1

Clifton 6

(5)

I lager 4 495 kr (4 995 kr)

Mustang 8 Mustang 8 mustang-8-1

Mustang 8

(2)

I lager 17 995 kr (20 995 kr)

Info & Val
 
DESTROYER 9 destroyer-9-1

DESTROYER 9

(0)

I lager 16 995 kr

Info & Val
Stallion 8 Stallion 8 stallion-8-1

Stallion 8

(0)

I lager 17 995 kr (20 995 kr)

Info & Val
 
Colt 7 Colt 7 colt-7-1

Colt 7

(0)

Beställningsvara 15 995 kr (18 995 kr)

Info & Val
Club Mahogany club-mahogany-1

Club Mahogany

(0)

Beställningsvara Från: 64 900 kr

Florida florida-1

Florida

(1)

Beställningsvara 22 995 kr

Ambassador Mynt 8 ambassador-mynt-8-1

Ambassador Mynt 8

(0)

Beställningsvara 43 900 kr

 
Club Silver club-silver-1

Club Silver

(0)

Beställningsvara Från: 64 900 kr

Unique Hardwood Ek unique-hardwood-ek-1

Unique Hardwood Ek

(0)

Beställningsvara 34 995 kr

Windsor Biljard/Matbord 6ft Valnöt Grön windsor-biljardmatbord-6ft-valnot-gron-1

Windsor Biljard/Matbord 6ft Valnöt Grön

(1)

Beställningsvara 14 900 kr

Ella 9 Svart Ella 9 Svart ella-9-svart-1

Ella 9 Svart

(0)

Beställningsvara 24 995 kr (27 995 kr)

Info & Val
Harvard 6 harvard-6-1

Harvard 6

(0)

I lager 5 395 kr

 
Club Black club-black-1

Club Black

(0)

Beställningsvara Från: 64 900 kr

victory-1

Victory

(0)

Beställningsvara 59 900 kr

Ella 8 Port Ella 8 Port ella-8-port-1

Ella 8 Port

(1)

Beställningsvara 19 995 kr (22 995 kr)

Info & Val
Hartford Mahogany 7 hartford-mahogany-7-1

Hartford Mahogany 7

(1)

Beställningsvara Från: 21 800 kr

Info & Val
 
 
Visar 1-50 av 92 produkter