Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Biljardbord med Myntfunktion Garlando Ambassador Mynt 7

39 900 kr
12 mån räntefritt 3325 kr / månad (avgifter tillkommer)
Lagerstatus: 4-6 veckor
Artikelnr: 18578
Kategori: Biljardbord med Myntfunktion
Varumärke: Garlando
Garanti: 24 mån
Spelyta : 200(L) x 100(B) cm
Yttermått: 234(L) x 134(B) cm
Vikt: 330kg

Ambassador Mynt 7

Ambassador finns i 6, 7 och 8 fots storlek har en kabinett med en elegant profil och en utsökt mahogny beläggning.

En produkt av hög kvalitet med rep och brandsäker topp. Bordet är försett med skiffer och tyg från de bästa leverantörerna för perfekt spelkänsla.

Bollsystem med total avsaknad av blinda fläckar. Släpper alla bollar på en gång. Den universella väljaren kan känna igen både 60,3mm och 54mm köbollar.

Stöldsystemet behåller den vita bollen efter den sista numrerade bollen har gjorts för att förebygga bollstölder. Kassalådan har ett extra skydd och en separat luckan med nyckel.

Ambassadör är operatörsvänlig: Efter att ha öppnat de två tjänstelåsen kan spelplanen lyftas för att inspektera och rengöra höljet inuti eller byta ut duken.

!!!biljard

Biljardbord med Myntfunktion innehåller fler produkter som liknar Garlando Ambassador Mynt 7.

Omdömen och betyg

Denna produkt har inga lämnade omdömen ännu.
Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

Ambassador Mynt 6 ambassador-mynt-6-1

Ambassador Mynt 6

(0)

Beställningsvara 37 900 kr

Ambassador Mynt 8 ambassador-mynt-8-1

Ambassador Mynt 8

(0)

Beställningsvara Från: 43 900 kr

Omega Indoor omega-indoor-1

Omega Indoor

(0)

Beställningsvara 16 900 kr

 
Stoke City Kalender 2013 Stoke City Kalender 2013 stoke-city-kalender-2013-1

Stoke City Kalender 2013

(0)

I lager 9 kr (9 kr)

Simpsons Knappar Homer 6-pack simpsons-knappar-homer-6-pack-1

Simpsons Knappar Homer 6-pack

(0)

I lager 15 kr (49 kr)

DC Comics Färgläggningsaffischer dc-comics-farglaggningsaffischer-1

DC Comics Färgläggningsaffischer

(0)

I lager 30 kr (99 kr)

Breaking Bad Affisch I Am The Danger A104 breaking-bad-affisch-i-am-the-danger-1

Breaking Bad Affisch I Am The Danger A104

(0)

I lager 30 kr (99 kr)

Sesame Street Keps Snap Back Cookie Monster sesame-street-keps-snap-back-cookie-monster-1

Sesame Street Keps Snap Back Cookie Monster

(0)

I lager 75 kr (249 kr)