Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Biljardtillbehör

Sortering:
Antal:
Guider: Biljard Köpguide

Biljardavdelningen på Spelbord.se erbjuder nu ett brett sortiment av biljardbord, köer och tillbehör till konkurrenskraftiga priser.

Vi har valt att bedriva vår biljardförsäljning som en del av Spelbord.se trots att utbudet är lika brett som i en specialbutik. Det för att ge våra kunder möjligheten att kombinera produkter från olika kategorier i samma beställning.

Bland våra biljardmärken märks Legacy, BCE och Riley. Vi satsar på att ta hem ett brett sortiment av skifferbord från Legacy som är det snabbast växande märket på den amerikanska marknaden. Många av deras bord levereras med livstidsgaranti. Vi kompletterar skiffer sortimentet med någon bord från Riley och BCE där vi också tar hem majoriteten av våra hobbybord.

Vi har produkterna på vårt egna lager för att kunna erbjuda snabba leveranser och bästa möjliga service. Detta gäller dock ej spelbord från Gamesson som skickas direkt från deras lager i Höganäs, vilket inte ska ge någon förlängd leveranstid, men tyvärr gör att de ej kan hämtas på vårt lager.

På varje område kommer vi att ha information för att guide dig till rätt produkt. Hittar du den ändå inte så går det självklart bra att kontakt oss via E-post eller telefon.
Visar 1-50 av 156 produkter
Lösa Biljardbollar 57 Mm losa-biljardbollar-57-mm-1

Lösa Biljardbollar 57 Mm

(18)

I lager 59 kr

biljardtriangel-9-ball-plast-beige-1

Biljardtriangel 9-ball Plast Beige

(2)

I lager 59 kr

europool-triangel-wood-1

Europool Triangel Wood

(0)

I lager 159 kr

Gula Och Röda 48mm gula-och-roda-48mm-1

Gula Och Röda 48mm

(2)

I lager 449 kr

biljardkratta-komplett-1

Biljardkratta Komplett

(4)

I lager 299 kr

 
europol-champion-blue-8-1

Europol Champion Blue 8

(0)

I lager 1 795 kr

europool-spraylim-till-biljarddukar-1

Europool Spraylim Till Biljarddukar

(0)

I lager 99 kr

biljardlampa-elegance-3-brons-1

Biljardlampa Elegance 3 Brons

(1)

I lager 1 995 kr

biljardkratta-riley-1

Biljardkratta Riley

(0)

I lager 199 kr

gummivall-k-55-6-pack-1

Gummivall K-55 (6-Pack)

(2)

I lager 799 kr

 
tc-burgundy-1

TC Burgundy

(1)

I lager 1 495 kr

Bivax För Skifferskivor bivax-for-skifferskivor-1

Bivax För Skifferskivor

(4)

I lager 79 kr

Aramith Super Pro aramith-super-pro-1

Aramith Super Pro

(0)

I lager 1 995 kr

europool-borste-1

Europool Borste

(0)

I lager 99 kr

Bordsborste Vall bordsborste-vall-1

Bordsborste Vall

(4)

I lager 79 kr

 
Titan Brite Pink 8 titan-brite-pink-8-1

Titan Brite Pink 8

(0)

I lager 1 995 kr

kratthuvud-massing-1

Kratthuvud Mässing

(2)

I lager 69 kr

europool-yellow-green-8-1

Europool Yellow Green 8

(3)

I lager 1 795 kr

bordsskydd-eurotech-9ft-1

Bordsskydd Eurotech 9ft

(0)

I lager 229 kr

 
koboll-med-punkt-professional-1

Köboll Med Punkt Professional

(0)

I lager 229 kr

snookerbollar-57-mm-1

Snookerbollar 57 Mm

(2)

I lager 599 kr

biljardtriangel-plast-beige-1

Biljardtriangel Plast Beige

(3)

I lager 79 kr

Linjemärkare linjemarkare-1

Linjemärkare

(2)

I lager Från: 19 kr

Biljardtriangel 9-ball Plast Svart biljardtriangel-9-ball-plast-svart-1

Biljardtriangel 9-ball Plast Svart

(9)

I lager 99 kr

 
Triangel Plast 48mm triangel-plast-48mm-1

Triangel Plast 48mm

(0)

I lager 79 kr

Aramith EC aramith-ec-1

Aramith EC

(3)

I lager 999 kr

koforlangare-teleskopisk-1

Köförlängare Teleskopisk

(0)

I lager 499 kr

Smart Extender Compatible 3-del noimage

Smart Extender Compatible 3-del

(0)

I lager 299 kr

bordsskydd-dynamic-8-1

Bordsskydd Dynamic 8

(0)

I lager 249 kr

 
Aramith Tournament aramith-tournament-1

Aramith Tournament

(0)

I lager 2 995 kr

Kratthuvud Mässing Kors kratthuvud-massing-kors-1

Kratthuvud Mässing Kors

(12)

I lager 79 kr

Biljardtringel Liten Trä 38mm biljardtringel-liten-tra-38mm-1

Biljardtringel Liten Trä 38mm

(2)

I lager 79 kr

biljardlampa-elegance-3-silver-1

Biljardlampa Elegance 3 Silver

(2)

I lager 1 795 kr

Köboll Aramith Premium koboll-aramith-premium-1

Köboll Aramith Premium

(0)

I lager 149 kr

 
biljardtriangel-9-ball-mahogny-1

Biljardtriangel 9-ball Mahogny

(1)

I lager 79 kr

europool-burgundy-8-1

Europool Burgundy 8

(0)

I lager 1 795 kr

Kratthuvud Mässing Spindel kratthuvud-massing-spindel-1

Kratthuvud Mässing Spindel

(17)

I lager 79 kr

bollkorgar-for-destroyer-78-1

Bollkorgar För Destroyer 7/8

(3)

I lager Från: 79 kr

 
biljardtriangel-tra-conori-1

Biljardtriangel Trä Conori

(0)

I lager 999 kr

bijardtriangel-turtle-rack-sheet-1

Bijardtriangel Turtle Rack Sheet

(0)

I lager 379 kr

carambolebollar-standard-1

Carambolebollar Standard

(0)

I lager 249 kr

biljardbollar-standard-1

Biljardbollar Standard

(14)

I lager Från: 299 kr

Kratthuvud Plast Kors kratthuvud-plast-kors-1

Kratthuvud Plast Kors

(1)

I lager 129 kr

 
Aramith Snookerbollar Tournament Champion aramith-snookerbollar-tournament-champion-1

Aramith Snookerbollar Tournament Champion

(0)

I lager 2 495 kr

biljardtriangel-champion-1

Biljardtriangel Champion

(0)

I lager 199 kr

krattskaft-exclusive-1

Krattskaft Exclusive

(0)

I lager 379 kr

cyclop-carambolebollar-1

Cyclop Carambolebollar

(0)

I lager 1 445 kr

 
 
Visar 1-50 av 156 produkter