Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Biljardtillbehör

Sortering:
Antal:
Guider: Biljard Köpguide

Biljardavdelningen på Spelbord.se erbjuder nu ett brett sortiment av biljardbord, köer och tillbehör till konkurrenskraftiga priser.

Vi har valt att bedriva vår biljardförsäljning som en del av Spelbord.se trots att utbudet är lika brett som i en specialbutik. Det för att ge våra kunder möjligheten att kombinera produkter från olika kategorier i samma beställning.

Bland våra biljardmärken märks Legacy, BCE och Riley. Vi satsar på att ta hem ett brett sortiment av skifferbord från Legacy som är det snabbast växande märket på den amerikanska marknaden. Många av deras bord levereras med livstidsgaranti. Vi kompletterar skiffer sortimentet med någon bord från Riley och BCE där vi också tar hem majoriteten av våra hobbybord.

Vi har produkterna på vårt egna lager för att kunna erbjuda snabba leveranser och bästa möjliga service. Detta gäller dock ej spelbord från Gamesson som skickas direkt från deras lager i Höganäs, vilket inte ska ge någon förlängd leveranstid, men tyvärr gör att de ej kan hämtas på vårt lager.

På varje område kommer vi att ha information för att guide dig till rätt produkt. Hittar du den ändå inte så går det självklart bra att kontakt oss via E-post eller telefon.
Visar 1-50 av 149 produkter
biljardbollar-standard-1

Biljardbollar Standard

(12)

I lager Från: 299 kr

europool-black-8-1

Europool Black 8

(0)

I lager 1 795 kr

nyckelring-biljardboll-1

Nyckelring Biljardboll

(0)

I lager 29 kr

Lösa Biljardbollar 57 Mm losa-biljardbollar-57-mm-1

Lösa Biljardbollar 57 Mm

(14)

I lager 59 kr

koboll-standard-1

Köboll Standard

(7)

I lager Från: 59 kr

 
bollkorgar-for-destroyer-78-1

Bollkorgar För Destroyer 7/8

(2)

I lager Från: 79 kr

Titan Brite Pink 8 titan-brite-pink-8-1

Titan Brite Pink 8

(0)

I lager 1 995 kr

biljardlampa-elegance-4-silver-1

Biljardlampa Elegance 4 Silver

(0)

I lager 1 795 kr

koboll-med-bla-punkt-524-mm-1

Köboll Med Blå Punkt 52,4 Mm

(1)

I lager 99 kr

 
Stora Bordspunkter stora-bordspunkter-1

Stora Bordspunkter

(1)

I lager Från: 39 kr

snookerbollar-57-mm-1

Snookerbollar 57 Mm

(2)

I lager 599 kr

biljardkratta-komplett-1

Biljardkratta Komplett

(3)

I lager 299 kr

kratthuvud-massing-1

Kratthuvud Mässing

(2)

I lager 69 kr

 
europool-burgundy-8-1

Europool Burgundy 8

(0)

I lager 1 795 kr

Kelly Pool kelly-pool-1

Kelly Pool

(1)

I lager Från: 499 kr

Play Kit Heritage Svart play-kit-heritage-svart-1

Play Kit Heritage Svart

(0)

I lager 1 495 kr

Snookerbollar Aramith Premier 52 Mm snookerbollar-aramith-premier-52-mm-1

Snookerbollar Aramith Premier 52 Mm

(0)

I lager 1 495 kr

 
Aramith Economy 57mm aramith-economy-57mm-1

Aramith Economy 57mm

(1)

I lager 799 kr

bordsborste-18cm-1

Bordsborste 18cm

(0)

I lager 59 kr

Aramith Super Pro aramith-super-pro-1

Aramith Super Pro

(0)

I lager 1 995 kr

Snookerbollar 51 Mm snookerbollar-51-mm-1

Snookerbollar 51 Mm

(3)

I lager 499 kr

 
biljardlampa-elegance-3-silver-1

Biljardlampa Elegance 3 Silver

(2)

I lager 1 795 kr

Waterford Mahogany waterford-mahogany-1

Waterford Mahogany

(0)

I lager 3 995 kr

europool-blue-green-8-1

Europool Blue Green 8

(0)

I lager 1 795 kr

Aramith Premier aramith-premier-1

Aramith Premier

(0)

I lager Från: 399 kr

 
biljardtriangel-champion-1

Biljardtriangel Champion

(0)

I lager 199 kr

Smart Extender 9 smart-extender-9-1

Smart Extender 9

(0)

I lager 149 kr

 
biljardlampa-elegance-3-brons-1

Biljardlampa Elegance 3 Brons

(1)

I lager 1 995 kr

koboll-med-punkt-1

Köboll Med Punkt

(1)

I lager 99 kr

Smart Extender Compatible 3-del noimage

Smart Extender Compatible 3-del

(0)

I lager 299 kr

europool-yellow-green-8-1

Europool Yellow Green 8

(2)

I lager 1 795 kr

 
europool-green-9-1

Europool Green 9

(0)

I lager 1 995 kr

Gamesson Biljardtriangel Plast gamesson-biljardtriangel-plast-1

Gamesson Biljardtriangel Plast

(16)

I lager 79 kr

Bordsskydd Riley bordsskydd-riley-1

Bordsskydd Riley

(5)

I lager Från: 199 kr

Krok För Kratta krok-for-kratta-1

Krok För Kratta

(1)

I lager 99 kr

 
biljardlampa-elegance-3-gron-1

Biljardlampa Elegance 3 Grön

(0)

I lager 1 795 kr

magic-rack-8910-1

Magic Rack 8910

(0)

I lager 199 kr

rasson-stenskivor-25-mm-1

Rasson Stenskivor 25 Mm

(0)

I lager 2 900 kr

europool-burgundy-9-1

Europool Burgundy 9

(0)

I lager 1 995 kr

Bordsborste Vall bordsborste-vall-1

Bordsborste Vall

(4)

I lager 79 kr

 
 
Visar 1-50 av 149 produkter