Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Biljardtillbehör

Sortering:
Antal:
Guider: Biljard Köpguide

Biljardavdelningen på Spelbord.se erbjuder nu ett brett sortiment av biljardbord, köer och tillbehör till konkurrenskraftiga priser.

Vi har valt att bedriva vår biljardförsäljning som en del av Spelbord.se trots att utbudet är lika brett som i en specialbutik. Det för att ge våra kunder möjligheten att kombinera produkter från olika kategorier i samma beställning.

Bland våra biljardmärken märks Legacy, BCE och Riley. Vi satsar på att ta hem ett brett sortiment av skifferbord från Legacy som är det snabbast växande märket på den amerikanska marknaden. Många av deras bord levereras med livstidsgaranti. Vi kompletterar skiffer sortimentet med någon bord från Riley och BCE där vi också tar hem majoriteten av våra hobbybord.

Vi har produkterna på vårt egna lager för att kunna erbjuda snabba leveranser och bästa möjliga service. Detta gäller dock ej spelbord från Gamesson som skickas direkt från deras lager i Höganäs, vilket inte ska ge någon förlängd leveranstid, men tyvärr gör att de ej kan hämtas på vårt lager.

På varje område kommer vi att ha information för att guide dig till rätt produkt. Hittar du den ändå inte så går det självklart bra att kontakt oss via E-post eller telefon.
Visar 1-50 av 150 produkter
europool-english-green-8-1

Europool English Green 8

(0)

I lager 1 975 kr

startpack-bas-1

Startpack Bas

(20)

I lager 995 kr

kratthuvud-massing-1

Kratthuvud Mässing

(4)

I lager 69 kr

biljardkratta-komplett-1

Biljardkratta Komplett

(4)

I lager 299 kr

biljardbollar-tournament-champion-1

Biljardbollar Tournament Champion

(1)

I lager Från: 0 kr

 
biljardkratta-riley-1

Biljardkratta Riley

(1)

I lager 199 kr

Bivax För Skifferskivor bivax-for-skifferskivor-1

Bivax För Skifferskivor

(5)

I lager 79 kr

Kratthuvud Mässing Kors kratthuvud-massing-kors-1

Kratthuvud Mässing Kors

(14)

I lager 79 kr

magic-rack-910-6-pack-1

Magic Rack 910 (6-Pack)

(2)

I lager 129 kr

Kratthuvud Plast Kors kratthuvud-plast-kors-1

Kratthuvud Plast Kors

(1)

I lager 129 kr

 
europool-spraylim-till-biljarddukar-1

Europool Spraylim Till Biljarddukar

(1)

I lager 99 kr

Bollbricka 57 Mm bollbricka-57-mm-1

Bollbricka 57 Mm

(5)

I lager Från: 0 kr

europool-burgundy-8-1

Europool Burgundy 8

(0)

I lager 1 795 kr

carambolebollar-standard-1

Carambolebollar Standard

(0)

I lager 249 kr

koboll-standard-1

Köboll Standard

(9)

I lager Från: 59 kr

 
snookerbollar-57-mm-1

Snookerbollar 57 Mm

(4)

I lager 599 kr

Aramith EC aramith-ec-1

Aramith EC

(3)

I lager 999 kr

europool-blue-green-8-1

Europool Blue Green 8

(1)

I lager 1 795 kr

black-manic-1

Black Manic

(1)

I lager 3 995 kr

Lösa Biljardbollar 57 Mm losa-biljardbollar-57-mm-1

Lösa Biljardbollar 57 Mm

(23)

I lager 59 kr

 
europool-triangel-svart-1

Europool Triangel Svart

(0)

I lager 199 kr

kratthuvud-alg-plast-1

Kratthuvud Älg Plast

(1)

I lager 29 kr

Stora Bordspunkter stora-bordspunkter-1

Stora Bordspunkter

(5)

I lager Från: 39 kr

europool-burgundy-9-1

Europool Burgundy 9

(0)

I lager 1 995 kr

aramith-balltrasa-1

ARAMITH Balltrasa

(0)

I lager 99 kr

 
Kelly Pool kelly-pool-1

Kelly Pool

(1)

I lager Från: 499 kr

BCE Large bce-large-1

BCE Large

(1)

I lager 1 995 kr

Bordsskydd Legacy bordsskydd-legacy-1

Bordsskydd Legacy

(1)

I lager 599 kr

nyckelring-biljardboll-1

Nyckelring Biljardboll

(1)

I lager 29 kr

Krok För Kratta krok-for-kratta-1

Krok För Kratta

(1)

I lager 99 kr

 
Bollrengöring bollrengoring-1

Bollrengöring

(1)

I lager 149 kr

Perfect Drawer perfect-drawer-1

Perfect Drawer

(0)

I lager 3 995 kr

tc-burgundy-1

TC Burgundy

(1)

I lager 1 495 kr

gummivallar-artemis-1

Gummivallar ARTEMIS

(0)

I lager 2 495 kr

europool-royal-blue-9-1

Europool Royal Blue 9

(0)

I lager 1 995 kr

 
europool-borste-1

Europool Borste

(0)

I lager 99 kr

Bordsborste Vall bordsborste-vall-1

Bordsborste Vall

(7)

I lager 79 kr

Thor School Thor School thor-school-1

Thor School

(14)

I lager 1 495 kr (1 695 kr)

4066 INVITATIONAL TEFLON Electric Blue 9 4066-invitational-teflon-electric-blue-9-1

4066 INVITATIONAL TEFLON Electric Blue 9

(1)

I lager 1 995 kr

 
koboll-tournament-champion-1

Köboll Tournament Champion

(1)

I lager 99 kr

gummivallar-speedball-ultra-1

Gummivallar Speedball Ultra

(0)

I lager 1 295 kr

grand-master-case-1-1

Grand Master Case 1

(0)

I lager 1 295 kr

Biljardtriangel 9-ball Plast Svart biljardtriangel-9-ball-plast-svart-1

Biljardtriangel 9-ball Plast Svart

(9)

I lager 99 kr

gummivall-k-66-6-pack-1

Gummivall K-66 (6-Pack)

(2)

I lager 995 kr

 
aramith-premium-1

Aramith Premium

(2)

I lager 1 595 kr

koboll-med-bla-punkt-524-mm-1

Köboll Med Blå Punkt 52,4 Mm

(1)

I lager 99 kr

natfickor-nylon-6-pack-1

Nätfickor Nylon 6-pack

(0)

I lager 199 kr

Legacy Bollkorgar Winston legacy-bollkorgar-winston-1

Legacy Bollkorgar Winston

(0)

I lager 1 995 kr

koboll-med-punkt-professional-1

Köboll Med Punkt Professional

(1)

I lager 229 kr

 
 
Visar 1-50 av 150 produkter