Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Biosoffor

Nyhetsbrev

Våra varumärken

Beställ senast 20/12 kl 13 för goda chanser till leverans innan jul. Spelbord +20kg hinner tyvärr inte levereras innan jul.

Biljardtillbehör

Sortering:
Antal:
Guider: Köpguide

Biljardavdelningen på Spelbord.se erbjuder nu ett brett sortiment av biljardbord, köer och tillbehör till konkurrenskraftiga priser.

Vi har valt att bedriva vår biljardförsäljning som en del av Spelbord.se trots att utbudet är lika brett som i en specialbutik. Det för att ge våra kunder möjligheten att kombinera produkter från olika kategorier i samma beställning.

Bland våra biljardmärken märks Legacy, BCE och Riley. Vi satsar på att ta hem ett brett sortiment av skifferbord från Legacy som är det snabbast växande märket på den amerikanska marknaden. Många av deras bord levereras med livstidsgaranti. Vi kompletterar skiffer sortimentet med någon bord från Riley och BCE där vi också tar hem majoriteten av våra hobbybord.

Vi har produkterna på vårt egna lager för att kunna erbjuda snabba leveranser och bästa möjliga service. Detta gäller dock ej spelbord från Gamesson som skickas direkt från deras lager i Höganäs, vilket inte ska ge någon förlängd leveranstid, men tyvärr gör att de ej kan hämtas på vårt lager.

På varje område kommer vi att ha information för att guide dig till rätt produkt. Hittar du den ändå inte så går det självklart bra att kontakt oss via E-post eller telefon.
Visar 1-50 av 221 produkter
Pro 27 Pro 27pro-27-1

Pro 27

(14)

I lager 449 kr

Maple A maple-a-1

Maple A

(3)

I lager 399 kr

Europool Bordsskydd europool-bordsskydd-1

Europool Bordsskydd

(0)

I lager Från: 799 kr

Perfect Drawerperfect-drawer-1

Perfect Drawer

(0)

I lager 3 995 kr

europool-champion-blue-9-1

Europool Champion Blue 9

(1)

I lager 1 995 kr

 
Europool Spraylim Till Biljarddukar europool-spraylim-till-biljarddukar-1

Europool Spraylim Till Biljarddukar

(3)

I lager 179 kr

Europool One europool-one-1

Europool One

(4)

I lager 299 kr

Kratthuvud Mässing kratthuvud-massing-1

Kratthuvud Mässing

(7)

I lager 69 kr

Startpack Bas startpack-bas-1

Startpack Bas

(25)

I lager 1 495 kr

Europool English Green 8 europool-english-green-8-1

Europool English Green 8

(1)

I lager 1 795 kr

 
FAST TRACK FAST TRACKfast-track-1

FAST TRACK

(3)

I lager 1 299 kr

Europool Champion Blue 8 europool-champion-blue-8-1

Europool Champion Blue 8

(1)

I lager 1 795 kr

Biljardlampa Elegance 3 Silver biljardlampa-elegance-3-silver-1

Biljardlampa Elegance 3 Silver

(3)

I lager 1 795 kr

Biljardbollar Standard biljardbollar-standard-1

Biljardbollar Standard

(27)

I lager Från: 299 kr

Biljardlampa Elegance 3 Svart biljardlampa-elegance-3-svart-1

Biljardlampa Elegance 3 Svart

(1)

I lager 1 795 kr

 
Triangel Plast 48mm Triangel Plast 48mmtriangel-plast-48mm-1

Triangel Plast 48mm

(2)

I lager 79 kr

Överdrag Omega 7 Överdrag Omega 7overdrag-omega-7-1

Överdrag Omega 7

(0)

I lager 1 995 kr

Europool Black 8 europool-black-8-1

Europool Black 8

(0)

I lager 1 795 kr

Classic Pool Snooker Classic Pool Snookerclassic-pool-snooker-1

Classic Pool Snooker

(25)

I lager Från: 299 kr

Biljardhandske Deluxe biljardhandske-deluxe-1

Biljardhandske Deluxe

(2)

I lager 69 kr

 
Köhandske Europool kohandske-europool-1

Köhandske Europool

(0)

I lager 249 kr

Enskild Biljardboll 57 Mm Enskild Biljardboll 57 Mmenskild-biljardboll-57-mm-1

Enskild Biljardboll 57 Mm

(34)

I lager 59 kr

Maple Brown Maple Brownmaple-brown-1

Maple Brown

(11)

I lager 299 kr

koboll-standard-1

Köboll Standard

(13)

I lager Från: 59 kr

Gamesson Fenolbollar 57mmgamesson-fenolbollar-57mm-1

Gamesson Fenolbollar 57mm

(0)

I lager 899 kr

 
bordsskydd-biljard-tunt-svart-1

Bordsskydd Biljard Tunt Svart

(1)

I lager Från: 199 kr

speedball-champion-blue-8ft-1

SPEEDBALL Champion Blue 8ft

(0)

I lager 1 795 kr

Biljardtringel Liten Trä 38mmbiljardtringel-liten-tra-38mm-1

Biljardtringel Liten Trä 38mm

(2)

I lager 79 kr

borste-simonis-x1-1

Borste Simonis X1

(0)

I lager 1 295 kr

Köboll Aramith Premiumkoboll-aramith-premium-1

Köboll Aramith Premium

(2)

I lager 149 kr

 
Endelskö Lucky House Endelskö Lucky Houseendelsko-lucky-house-1

Endelskö Lucky House

(10)

I lager Från: 399 kr

Play Kit Sterling Svartplay-kit-sterling-svart-1

Play Kit Sterling Svart

(0)

I lager 4 995 kr

McDermott G704 McDermott G704mcdermott-g704-1

McDermott G704

(0)

I lager 9 995 kr

aramith-52-mm-1

ARAMITH 52 Mm

(0)

I lager 1 995 kr

europool-krithallare-1

Europool Krithållare

(0)

I lager 29 kr

 
Europool Jump Black europool-jump-black-1

Europool Jump Black

(0)

I lager 1 695 kr

simonis-860-gron-1

Simonis 860 Grön

(4)

I lager Från: 2 795 kr

europool-yellow-green-9-1

Europool Yellow Green 9

(2)

I lager 1 995 kr

BCE Grandmaster 600 BCE Grandmaster 600bce-grandmaster-600-1

BCE Grandmaster 600

(0)

I lager 1 295 kr

Mark Selby Signature 200mark-selby-signature-200-1

Mark Selby Signature 200

(0)

I lager 499 kr

 
Endast Boll Nr8endast-boll-nr8-1

Endast Boll Nr8

(2)

I lager 89 kr

koforlangare-push-on-1

Köförlängare Push On

(0)

I lager 149 kr

Tvådelskö McDermott G201 Tvådelskö McDermott G201tvadelsko-mcdermott-g201-1

Tvådelskö McDermott G201

(2)

I lager 2 995 kr

biljardtriangel-9-ball-mahogny-1

Biljardtriangel 9-ball Mahogny

(3)

I lager 79 kr

carambolebollar-standard-1

Carambolebollar Standard

(0)

I lager 249 kr

 
Speed Red UK7speed-red-uk7-1

Speed Red UK7

(0)

I lager 1 995 kr

simonis-860-rod-8ft-1

Simonis 860 Röd 8ft

(1)

I lager 2 995 kr

nyckelring-biljardboll-1

Nyckelring Biljardboll

(1)

I lager 29 kr

Europool Borste europool-borste-1

Europool Borste

(0)

I lager 99 kr

lucky-l28-1

Lucky L28

(0)

I lager 1 295 kr

 
 
Visar 1-50 av 221 produkter