Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Biljardtillbehör

Sortering:
Antal:
Guider: Biljard Köpguide

Biljardavdelningen på Spelbord.se erbjuder nu ett brett sortiment av biljardbord, köer och tillbehör till konkurrenskraftiga priser.

Vi har valt att bedriva vår biljardförsäljning som en del av Spelbord.se trots att utbudet är lika brett som i en specialbutik. Det för att ge våra kunder möjligheten att kombinera produkter från olika kategorier i samma beställning.

Bland våra biljardmärken märks Legacy, BCE och Riley. Vi satsar på att ta hem ett brett sortiment av skifferbord från Legacy som är det snabbast växande märket på den amerikanska marknaden. Många av deras bord levereras med livstidsgaranti. Vi kompletterar skiffer sortimentet med någon bord från Riley och BCE där vi också tar hem majoriteten av våra hobbybord.

Vi har produkterna på vårt egna lager för att kunna erbjuda snabba leveranser och bästa möjliga service. Detta gäller dock ej spelbord från Gamesson som skickas direkt från deras lager i Höganäs, vilket inte ska ge någon förlängd leveranstid, men tyvärr gör att de ej kan hämtas på vårt lager.

På varje område kommer vi att ha information för att guide dig till rätt produkt. Hittar du den ändå inte så går det självklart bra att kontakt oss via E-post eller telefon.
Visar 1-50 av 148 produkter
Lösa Biljardbollar 57 Mm losa-biljardbollar-57-mm-1

Lösa Biljardbollar 57 Mm

(17)

I lager 59 kr

Play Kit Heritage Svart play-kit-heritage-svart-1

Play Kit Heritage Svart

(1)

I lager 1 495 kr

europool-royal-blue-8-1

Europool Royal Blue 8

(1)

I lager 1 795 kr

Krattskaft Deluxe krattskaft-deluxe-1

Krattskaft Deluxe

(11)

I lager 199 kr

kratthuvud-massing-1

Kratthuvud Mässing

(2)

I lager 69 kr

 
biljardtriangel-plast-beige-1

Biljardtriangel Plast Beige

(3)

I lager 79 kr

biljardtriangel-9-ball-plast-beige-1

Biljardtriangel 9-ball Plast Beige

(2)

I lager 59 kr

Bivax För Skifferskivor bivax-for-skifferskivor-1

Bivax För Skifferskivor

(4)

I lager 79 kr

 
biljardbollar-standard-1

Biljardbollar Standard

(13)

I lager Från: 299 kr

aramith-premium-57-mm-1

Aramith Premium 57 Mm

(0)

I lager 1 595 kr

kratthuvud-alg-plast-1

Kratthuvud Älg Plast

(0)

I lager 29 kr

Kratthuvud Mässing Kors kratthuvud-massing-kors-1

Kratthuvud Mässing Kors

(12)

I lager 79 kr

borste-elektrostatiskt-1

Borste Elektrostatiskt

(1)

I lager 249 kr

 
Kratthuvud Plast kratthuvud-plast-1

Kratthuvud Plast

(16)

I lager 39 kr

Play Kits Sterling Port play-kits-sterling-port-1

Play Kits Sterling Port

(1)

I lager Från: 3 695 kr

Köhandske kohandske-1

Köhandske

(0)

I lager 79 kr

koboll-standard-1

Köboll Standard

(8)

I lager Från: 59 kr

 
Titan Brite Pink 8 titan-brite-pink-8-1

Titan Brite Pink 8

(0)

I lager 1 995 kr

europol-champion-blue-8-1

Europol Champion Blue 8

(0)

I lager 1 795 kr

Aramith Snookerbollar Tournament Champion aramith-snookerbollar-tournament-champion-1

Aramith Snookerbollar Tournament Champion

(0)

I lager 2 495 kr

snookerbollar-57-mm-1

Snookerbollar 57 Mm

(2)

I lager 599 kr

biljardkratta-komplett-1

Biljardkratta Komplett

(3)

I lager 299 kr

 
bordsborste-18cm-1

Bordsborste 18cm

(0)

I lager 59 kr

europool-burgundy-8-1

Europool Burgundy 8

(0)

I lager 1 795 kr

Stora Bordspunkter stora-bordspunkter-1

Stora Bordspunkter

(2)

I lager Från: 39 kr

Snookerbollar Aramith Premier 52 Mm snookerbollar-aramith-premier-52-mm-1

Snookerbollar Aramith Premier 52 Mm

(0)

I lager 1 495 kr

 
Aramith Economy 57mm aramith-economy-57mm-1

Aramith Economy 57mm

(2)

I lager 999 kr

europool-black-8-1

Europool Black 8

(0)

I lager 1 795 kr

Kelly Pool kelly-pool-1

Kelly Pool

(1)

I lager 499 kr

biljardlampa-elegance-3-silver-1

Biljardlampa Elegance 3 Silver

(2)

I lager 1 795 kr

 
Aramith Super Pro aramith-super-pro-1

Aramith Super Pro

(0)

I lager 1 995 kr

 
biljardtriangel-champion-1

Biljardtriangel Champion

(0)

I lager 199 kr

Smart Extender Compatible 3-del noimage

Smart Extender Compatible 3-del

(0)

I lager 299 kr

europool-yellow-green-8-1

Europool Yellow Green 8

(3)

I lager 1 795 kr

Aramith Premier aramith-premier-1

Aramith Premier

(0)

I lager 1 395 kr

Smart Extender 9 smart-extender-9-1

Smart Extender 9

(0)

I lager 149 kr

 
biljardlampa-elegance-3-brons-1

Biljardlampa Elegance 3 Brons

(1)

I lager 1 995 kr

koboll-med-punkt-1

Köboll Med Punkt

(1)

I lager 99 kr

rasson-stenskivor-25-mm-1

Rasson Stenskivor 25 Mm

(0)

I lager 2 900 kr

europool-green-9-1

Europool Green 9

(0)

I lager 1 995 kr

 
 
Visar 1-50 av 148 produkter