Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Biljardtillbehör

Sortering:
Antal:
Guider: Biljard Köpguide

Biljardavdelningen på Spelbord.se erbjuder nu ett brett sortiment av biljardbord, köer och tillbehör till konkurrenskraftiga priser.

Vi har valt att bedriva vår biljardförsäljning som en del av Spelbord.se trots att utbudet är lika brett som i en specialbutik. Det för att ge våra kunder möjligheten att kombinera produkter från olika kategorier i samma beställning.

Bland våra biljardmärken märks Legacy, BCE och Riley. Vi satsar på att ta hem ett brett sortiment av skifferbord från Legacy som är det snabbast växande märket på den amerikanska marknaden. Många av deras bord levereras med livstidsgaranti. Vi kompletterar skiffer sortimentet med någon bord från Riley och BCE där vi också tar hem majoriteten av våra hobbybord.

Vi har produkterna på vårt egna lager för att kunna erbjuda snabba leveranser och bästa möjliga service. Detta gäller dock ej spelbord från Gamesson som skickas direkt från deras lager i Höganäs, vilket inte ska ge någon förlängd leveranstid, men tyvärr gör att de ej kan hämtas på vårt lager.

På varje område kommer vi att ha information för att guide dig till rätt produkt. Hittar du den ändå inte så går det självklart bra att kontakt oss via E-post eller telefon.
Visar 1-50 av 219 produkter
Endelskö Standard 2 Sortering endelsko-standard-2-sortering-1

Endelskö Standard 2 Sortering

(29)

I lager 199 kr (249 kr)

biljardbollar-standard-1

Biljardbollar Standard

(16)

I lager Från: 299 kr

Pro 27 pro-27-1

Pro 27

(10)

I lager 449 kr

Endelskö Omega 2 Sortering Endelskö Omega 2 Sortering endelsko-omega-2-sortering-1

Endelskö Omega 2 Sortering

(53)

I lager 149 kr (199 kr)

europool-one-1

Europool One

(0)

I lager 299 kr

 
simonis-860-gron-1

Simonis 860 Grön

(3)

I lager Från: 2 795 kr

biljardkratta-komplett-1

Biljardkratta Komplett

(4)

I lager 299 kr

Linjemärkare linjemarkare-1

Linjemärkare

(2)

I lager Från: 19 kr

Jimmy White 48 jimmy-white-48-1

Jimmy White 48

(3)

I lager 399 kr

 
Bollbricka 57 Mm bollbricka-57-mm-1

Bollbricka 57 Mm

(5)

I lager 79 kr

koboll-standard-1

Köboll Standard

(9)

I lager Från: 59 kr

Lösa Biljardbollar 57 Mm losa-biljardbollar-57-mm-1

Lösa Biljardbollar 57 Mm

(23)

I lager 59 kr

Fyrdelskö Pisces 145cm Fyrdelskö Pisces 145cm fyrdelsko-pisces-145cm-1

Fyrdelskö Pisces 145cm

(7)

I lager 249 kr (299 kr)

Aramith Super Pro aramith-super-pro-1

Aramith Super Pro

(1)

I lager 1 995 kr

 
Titan Brite Pink 8 titan-brite-pink-8-1

Titan Brite Pink 8

(0)

I lager 1 995 kr

jimmy-white-signature-1

Jimmy White Signature

(1)

I lager 349 kr

borste-30-mahogany-1

Borste 30 Mahogany

(2)

I lager 99 kr

 
pro-25-1

Pro 25

(3)

I lager 449 kr

gummivallar-speedball-ultra-1

Gummivallar Speedball Ultra

(0)

I lager 1 295 kr

grand-master-case-1-1

Grand Master Case 1

(0)

I lager 1 295 kr

Aramith Premier aramith-premier-1

Aramith Premier

(0)

I lager Från: 399 kr

 
dufferin-maple-jump-1

Dufferin Maple Jump

(0)

I lager 749 kr

europool-yellow-green-8-1

Europool Yellow Green 8

(5)

I lager 1 795 kr

natfickor-nylon-6-pack-1

Nätfickor Nylon 6-pack

(0)

I lager 199 kr

europool-royal-blue-9-1

Europool Royal Blue 9

(0)

I lager 1 995 kr

europool-86-pro-yellow-green-1

EUROPOOL 86 PRO Yellow Green

(0)

I lager 2 495 kr

 
biljardlampa-elegance-2-silver-green-1

Biljardlampa Elegance 2 Silver Green

(0)

I lager 1 395 kr

BCE Fyrdelskö Color bce-fyrdelsko-color-1

BCE Fyrdelskö Color

(44)

I lager 249 kr

biljardlampa-elegance-3-silver-1

Biljardlampa Elegance 3 Silver

(2)

I lager 1 795 kr

Perfect Drawer perfect-drawer-1

Perfect Drawer

(0)

I lager 3 995 kr

simonis-860-gra-1

Simonis 860 Grå

(0)

I lager Från: 2 995 kr

 
tournament-champion-plus-electric-blue-1

Tournament Champion Plus Electric Blue

(0)

I lager 1 795 kr

kruger-3-1

Kruger 3

(0)

I lager 649 kr

speedball-camel-8-1

Speedball Camel 8

(0)

I lager 1 995 kr

Bordsborste Vall bordsborste-vall-1

Bordsborste Vall

(7)

I lager 79 kr

Maple Black maple-black-1

Maple Black

(27)

I lager 299 kr

 
koforlangare-teleskopisk-1

Köförlängare Teleskopisk

(0)

I lager 499 kr

simonis-860-tournament-blue-1

Simonis 860 Tournament Blue

(1)

I lager Från: 2 995 kr

bordsskydd-dynamic-8-1

Bordsskydd Dynamic 8

(0)

I lager 249 kr

mcdermott-koset-classic-1

McDermott Köset Classic

(0)

I lager 799 kr

 
Legacy Bollkorgar Winston legacy-bollkorgar-winston-1

Legacy Bollkorgar Winston

(0)

I lager 1 995 kr

koboll-med-punkt-professional-1

Köboll Med Punkt Professional

(1)

I lager 229 kr

Mässingskrok Mässingskrok massingskrok-1

Mässingskrok

(1)

I lager 119 kr (149 kr)

4066 INVITATIONAL TEFLON Electric Blue 9 4066-invitational-teflon-electric-blue-9-1

4066 INVITATIONAL TEFLON Electric Blue 9

(1)

I lager 1 995 kr

biljardlampa-elegance-3-brons-1

Biljardlampa Elegance 3 Brons

(2)

I lager 1 995 kr

 
 
Visar 1-50 av 219 produkter