Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Biljardtillbehör

Sortering:
Antal:
Guider: Biljard Köpguide

Biljardavdelningen på Spelbord.se erbjuder nu ett brett sortiment av biljardbord, köer och tillbehör till konkurrenskraftiga priser.

Vi har valt att bedriva vår biljardförsäljning som en del av Spelbord.se trots att utbudet är lika brett som i en specialbutik. Det för att ge våra kunder möjligheten att kombinera produkter från olika kategorier i samma beställning.

Bland våra biljardmärken märks Legacy, BCE och Riley. Vi satsar på att ta hem ett brett sortiment av skifferbord från Legacy som är det snabbast växande märket på den amerikanska marknaden. Många av deras bord levereras med livstidsgaranti. Vi kompletterar skiffer sortimentet med någon bord från Riley och BCE där vi också tar hem majoriteten av våra hobbybord.

Vi har produkterna på vårt egna lager för att kunna erbjuda snabba leveranser och bästa möjliga service. Detta gäller dock ej spelbord från Gamesson som skickas direkt från deras lager i Höganäs, vilket inte ska ge någon förlängd leveranstid, men tyvärr gör att de ej kan hämtas på vårt lager.

På varje område kommer vi att ha information för att guide dig till rätt produkt. Hittar du den ändå inte så går det självklart bra att kontakt oss via E-post eller telefon.
Visar 1-50 av 224 produkter
Lösa Biljardbollar 57 Mm losa-biljardbollar-57-mm-1

Lösa Biljardbollar 57 Mm

(23)

I lager 59 kr

simonis-860-gron-1

Simonis 860 Grön

(3)

I lager Från: 2 795 kr

endelsko-standard-plus-1

Endelskö Standard Plus

(0)

I lager 239 kr

europool-dukrengoring-1

Europool Dukrengöring

(0)

I lager 119 kr

borste-elektrostatiskt-1

Borste Elektrostatiskt

(1)

I lager 249 kr

 
startpack-bas-1

Startpack Bas

(20)

I lager 995 kr

europool-yellow-green-8-1

Europool Yellow Green 8

(5)

I lager 1 795 kr

kohandske-europool-1

Köhandske Europool

(0)

I lager 199 kr

biljardkratta-komplett-1

Biljardkratta Komplett

(4)

I lager 299 kr

maple-a-1

Maple A

(0)

I lager 299 kr

 
Endelskö Omega 2 Sortering Endelskö Omega 2 Sortering endelsko-omega-2-sortering-1

Endelskö Omega 2 Sortering

(53)

I lager 149 kr (199 kr)

bollkorgar-vinyl-1

Bollkorgar Vinyl

(1)

I lager 299 kr

biljardbollar-standard-1

Biljardbollar Standard

(16)

I lager Från: 299 kr

kratthuvud-alg-plast-1

Kratthuvud Älg Plast

(1)

I lager 29 kr

europool-burgundy-8-1

Europool Burgundy 8

(0)

I lager 1 795 kr

 
europool-spraylim-till-biljarddukar-1

Europool Spraylim Till Biljarddukar

(1)

I lager 99 kr

endelsko-tournament-champion-1

Endelskö Tournament Champion

(4)

I lager Från: 249 kr

Maple Brown maple-brown-1

Maple Brown

(7)

I lager 299 kr

Biljardtriangel 9-ball Plast Svart biljardtriangel-9-ball-plast-svart-1

Biljardtriangel 9-ball Plast Svart

(9)

I lager 99 kr

Kelly Pool kelly-pool-1

Kelly Pool

(1)

I lager Från: 499 kr

 
Legend legend-1

Legend

(1)

I lager 1 495 kr

Classic Snooker classic-snooker-1

Classic Snooker

(0)

I lager 799 kr

Triangel Plast 48mm triangel-plast-48mm-1

Triangel Plast 48mm

(0)

I lager 79 kr

Play Kits Sterling Port play-kits-sterling-port-1

Play Kits Sterling Port

(2)

I lager Från: 3 695 kr

gummivallar-artemis-1

Gummivallar ARTEMIS

(0)

I lager 2 495 kr

 
europool-blue-green-9-1

Europool Blue Green 9

(0)

I lager 1 995 kr

europool-krithallare-1

Europool Krithållare

(0)

I lager 29 kr

Selby Shockwave 6 selby-shockwave-6-1

Selby Shockwave 6

(0)

I lager 449 kr

Speed Blue 7 speed-blue-7-1

Speed Blue 7

(0)

I lager 1 995 kr

Aramith Super Pro aramith-super-pro-1

Aramith Super Pro

(1)

I lager 1 995 kr

 
Titan Brite Orange 8 titan-brite-orange-8-1

Titan Brite Orange 8

(0)

I lager 1 995 kr

gummivallar-speedball-ultra-1

Gummivallar Speedball Ultra

(0)

I lager 1 295 kr

aramith-balltrasa-1

ARAMITH Balltrasa

(0)

I lager 99 kr

Aramith Premier aramith-premier-1

Aramith Premier

(0)

I lager 1 395 kr

 
snookerbollar-1

Snookerbollar

(4)

I lager 599 kr

Fyrdelskö Pisces 145cm Fyrdelskö Pisces 145cm fyrdelsko-pisces-145cm-1

Fyrdelskö Pisces 145cm

(7)

I lager 249 kr (299 kr)

Smart Extender Compatible 3-del noimage

Smart Extender Compatible 3-del

(0)

I lager 299 kr

bordsborste-18cm-1

Bordsborste 18cm

(1)

I lager 59 kr

natfickor-nylon-6-pack-1

Nätfickor Nylon 6-pack

(0)

I lager 199 kr

 
europool-royal-blue-9-1

Europool Royal Blue 9

(0)

I lager 1 995 kr

europool-one-1

Europool One

(0)

I lager 299 kr

grand-master-case-1-1

Grand Master Case 1

(0)

I lager 1 295 kr

Överdrag Omega 7 noimage

Överdrag Omega 7

(0)

I lager 1 495 kr

 
Aramith EC aramith-ec-1

Aramith EC

(3)

I lager 999 kr

ER-60 er-60-1

ER-60

(1)

I lager 449 kr

pro-25-1

Pro 25

(3)

I lager 449 kr

bollkorgar-bison-1

Bollkorgar Bison

(0)

I lager Från: 1 495 kr

europool-86-pro-yellow-green-1

EUROPOOL 86 PRO Yellow Green

(0)

I lager 2 495 kr

 
 
Visar 1-50 av 224 produkter