Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Biljardtillbehör

Sortering:
Antal:
Guider: Biljard Köpguide

Biljardavdelningen på Spelbord.se erbjuder nu ett brett sortiment av biljardbord, köer och tillbehör till konkurrenskraftiga priser.

Vi har valt att bedriva vår biljardförsäljning som en del av Spelbord.se trots att utbudet är lika brett som i en specialbutik. Det för att ge våra kunder möjligheten att kombinera produkter från olika kategorier i samma beställning.

Bland våra biljardmärken märks Legacy, BCE och Riley. Vi satsar på att ta hem ett brett sortiment av skifferbord från Legacy som är det snabbast växande märket på den amerikanska marknaden. Många av deras bord levereras med livstidsgaranti. Vi kompletterar skiffer sortimentet med någon bord från Riley och BCE där vi också tar hem majoriteten av våra hobbybord.

Vi har produkterna på vårt egna lager för att kunna erbjuda snabba leveranser och bästa möjliga service. Detta gäller dock ej spelbord från Gamesson som skickas direkt från deras lager i Höganäs, vilket inte ska ge någon förlängd leveranstid, men tyvärr gör att de ej kan hämtas på vårt lager.

På varje område kommer vi att ha information för att guide dig till rätt produkt. Hittar du den ändå inte så går det självklart bra att kontakt oss via E-post eller telefon.
Visar 1-50 av 151 produkter
Lösa Biljardbollar 57 Mm losa-biljardbollar-57-mm-1

Lösa Biljardbollar 57 Mm

(17)

I lager 59 kr

Bollbricka 57 Mm bollbricka-57-mm-1

Bollbricka 57 Mm

(4)

I lager 79 kr

Biljardkratta Komplett biljardkratta-komplett-1

Biljardkratta Komplett

(3)

I lager 99 kr (299 kr)

Kratthuvud Mässing Kors kratthuvud-massing-kors-1

Kratthuvud Mässing Kors

(12)

I lager 79 kr

borste-elektrostatiskt-1

Borste Elektrostatiskt

(1)

I lager 249 kr

 
koboll-standard-1

Köboll Standard

(8)

I lager Från: 59 kr

snookerbollar-57-mm-1

Snookerbollar 57 Mm

(2)

I lager 599 kr

Play Kit Heritage Svart play-kit-heritage-svart-1

Play Kit Heritage Svart

(1)

I lager 1 495 kr

Aramith Economy 57mm aramith-economy-57mm-1

Aramith Economy 57mm

(2)

I lager 999 kr

 
koboll-med-punkt-1

Köboll Med Punkt

(1)

I lager 99 kr

Bordsskydd Legacy bordsskydd-legacy-1

Bordsskydd Legacy

(0)

I lager 599 kr

4066 INVITATIONAL TEFLON Electric Blue 9 4066-invitational-teflon-electric-blue-9-1

4066 INVITATIONAL TEFLON Electric Blue 9

(1)

I lager 1 995 kr

kohandske-deluxe-1

Köhandske Deluxe

(2)

I lager 79 kr

Titan Brite Orange 8 titan-brite-orange-8-1

Titan Brite Orange 8

(0)

I lager 1 995 kr

 
biljardtriangel-9-ball-plast-beige-1

Biljardtriangel 9-ball Plast Beige

(2)

I lager 59 kr

bordsskydd-dynamic-8-1

Bordsskydd Dynamic 8

(0)

I lager 249 kr

europool-black-9-1

Europool Black 9

(0)

I lager 1 995 kr

Gamesson Biljardtriangel Plast gamesson-biljardtriangel-plast-1

Gamesson Biljardtriangel Plast

(17)

I lager 79 kr

Bivax För Skifferskivor bivax-for-skifferskivor-1

Bivax För Skifferskivor

(4)

I lager 79 kr

 
Titan Brite Red 8 titan-brite-red-8-1

Titan Brite Red 8

(0)

I lager 1 995 kr

biljardtriangel-9-ball-mahogny-1

Biljardtriangel 9-ball Mahogny

(1)

I lager 79 kr

europool-blue-green-9-1

Europool Blue Green 9

(0)

I lager 1 995 kr

Bordsborste Vall bordsborste-vall-1

Bordsborste Vall

(4)

I lager 79 kr

 
Snookerbollar 52 Mm snookerbollar-52-mm-1

Snookerbollar 52 Mm

(5)

I lager 579 kr

Perfect Drawer perfect-drawer-1

Perfect Drawer

(0)

I lager 3 995 kr

borste-30-mahogany-1

Borste 30 Mahogany

(2)

I lager 99 kr

bijardtriangel-turtle-rack-sheet-1

Bijardtriangel Turtle Rack Sheet

(0)

I lager 379 kr

Biljardtriangel 9-ball Plast Svart biljardtriangel-9-ball-plast-svart-1

Biljardtriangel 9-ball Plast Svart

(9)

I lager 99 kr

 
gummivall-k-55-6-pack-1

Gummivall K-55 (6-Pack)

(2)

I lager 799 kr

simonis-860-gron-1

Simonis 860 Grön

(0)

I lager Från: 2 795 kr

europool-english-green-9-1

Europool English Green 9

(0)

I lager 1 995 kr

 
Linjemärkare linjemarkare-1

Linjemärkare

(2)

I lager Från: 19 kr

Biljardtringel Liten Trä 38mm biljardtringel-liten-tra-38mm-1

Biljardtringel Liten Trä 38mm

(2)

I lager 79 kr

koforlangare-push-on-1

Köförlängare Push On

(0)

I lager 149 kr

gummivall-k-66-6-pack-1

Gummivall K-66 (6-Pack)

(2)

I lager Från: 599 kr

 
aramith-premium-57-mm-1

Aramith Premium 57 Mm

(0)

I lager 1 595 kr

simonis-860-gra-1

Simonis 860 Grå

(0)

I lager 2 995 kr

kratthuvud-alg-plast-1

Kratthuvud Älg Plast

(0)

I lager 29 kr

biljardbollar-standard-1

Biljardbollar Standard

(13)

I lager Från: 299 kr

 
rakneverk-deluxe-4-spelare-1

Räkneverk Deluxe 4 Spelare

(0)

I lager 899 kr

biljardtriangel-pro-1

Biljardtriangel Pro

(0)

I lager 149 kr

vigma-beach-babes-57-mm-1

Vigma Beach Babes 57 Mm

(0)

I lager 995 kr

simonis-860-tournament-blue-1

Simonis 860 Tournament Blue

(1)

I lager 2 995 kr

Play Kit Classic Svart play-kit-classic-svart-1

Play Kit Classic Svart

(0)

I lager 2 495 kr

 
 
Visar 1-50 av 151 produkter