Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Kendama

Våra varumärken

Biljardtillbehör

Sortering:
Antal:
Guider: Biljard Köpguide

Biljardavdelningen på Spelbord.se erbjuder nu ett brett sortiment av biljardbord, köer och tillbehör till konkurrenskraftiga priser.

Vi har valt att bedriva vår biljardförsäljning som en del av Spelbord.se trots att utbudet är lika brett som i en specialbutik. Det för att ge våra kunder möjligheten att kombinera produkter från olika kategorier i samma beställning.

Bland våra biljardmärken märks Legacy, BCE och Riley. Vi satsar på att ta hem ett brett sortiment av skifferbord från Legacy som är det snabbast växande märket på den amerikanska marknaden. Många av deras bord levereras med livstidsgaranti. Vi kompletterar skiffer sortimentet med någon bord från Riley och BCE där vi också tar hem majoriteten av våra hobbybord.

Vi har produkterna på vårt egna lager för att kunna erbjuda snabba leveranser och bästa möjliga service. Detta gäller dock ej spelbord från Gamesson som skickas direkt från deras lager i Höganäs, vilket inte ska ge någon förlängd leveranstid, men tyvärr gör att de ej kan hämtas på vårt lager.

På varje område kommer vi att ha information för att guide dig till rätt produkt. Hittar du den ändå inte så går det självklart bra att kontakt oss via E-post eller telefon.
Visar 1-50 av 154 produkter
biljardbollar-standard-1

Biljardbollar Standard

(9)

I lager Från: 299 kr

Lösa Biljardbollar 57 Mm losa-biljardbollar-57-mm-1

Lösa Biljardbollar 57 Mm

(13)

I lager 59 kr

Triangel Plast 48mm triangel-plast-48mm-1

Triangel Plast 48mm

(0)

I lager 79 kr

FAST TRACK fast-track-1

FAST TRACK

(2)

I lager 999 kr

biljardtriangel-9-ball-mahogny-1

Biljardtriangel 9-ball Mahogny

(0)

I lager 79 kr

 
bollkorgar-for-destroyer-78-1

Bollkorgar För Destroyer 7/8

(2)

I lager Från: 79 kr

biljardkratta-komplett-1

Biljardkratta Komplett

(1)

I lager 299 kr

Aramith Premium Vit Boll aramith-premium-vit-boll-1

Aramith Premium Vit Boll

(0)

I lager 149 kr

koboll-standard-1

Köboll Standard

(7)

I lager Från: 59 kr

 
europool-green-9-1

Europool Green 9

(0)

I lager 1 995 kr

Eightballnyckring eightballnyckring-1

Eightballnyckring

(1)

I lager 79 kr

Play Kit Heritage Svart play-kit-heritage-svart-1

Play Kit Heritage Svart

(0)

I lager 1 495 kr

biljardlampa-elegance-3-gron-1

Biljardlampa Elegance 3 Grön

(0)

I lager 1 795 kr

 
magic-rack-8910-1

Magic Rack 8910

(0)

I lager 129 kr

biljardtriangel-tra-conori-1

Biljardtriangel Trä Conori

(0)

I lager 999 kr

biljardtriangel-plast-beige-1

Biljardtriangel Plast Beige

(3)

I lager 79 kr

europool-black-9-1

Europool Black 9

(0)

I lager 1 995 kr

Köhandske kohandske-1

Köhandske

(0)

I lager 79 kr

 
kohandske-deluxe-1

Köhandske Deluxe

(2)

I lager 79 kr

Titan Brite Orange 8 titan-brite-orange-8-1

Titan Brite Orange 8

(0)

I lager 1 995 kr

biljardtriangel-9-ball-plast-beige-1

Biljardtriangel 9-ball Plast Beige

(0)

I lager 59 kr

bordsskydd-dynamic-8-1

Bordsskydd Dynamic 8

(0)

I lager 249 kr

 
europool-blue-green-9-1

Europool Blue Green 9

(0)

I lager 1 995 kr

Köhanduk kohanduk-1

Köhanduk

(0)

I lager 129 kr

Bivax För Skifferskivor bivax-for-skifferskivor-1

Bivax För Skifferskivor

(4)

I lager 79 kr

nyckelring-biljardboll-1

Nyckelring Biljardboll

(0)

I lager 29 kr

 
Titan Brite Red 8 titan-brite-red-8-1

Titan Brite Red 8

(0)

I lager 1 995 kr

europool-champion-blue-9-1

Europool Champion Blue 9

(0)

I lager 1 995 kr

Stora Bordspunkter stora-bordspunkter-1

Stora Bordspunkter

(1)

I lager Från: 39 kr

Smart Extender 9 smart-extender-9-1

Smart Extender 9

(0)

I lager 149 kr

 
Snookerbollar 52 Mm snookerbollar-52-mm-1

Snookerbollar 52 Mm

(3)

I lager 579 kr

Bollrengöring bollrengoring-1

Bollrengöring

(1)

I lager 149 kr

Perfect Drawer perfect-drawer-1

Perfect Drawer

(0)

I lager 3 995 kr

bijardtriangel-turtle-rack-sheet-1

Bijardtriangel Turtle Rack Sheet

(0)

I lager 379 kr

 
europool-english-green-9-1

Europool English Green 9

(0)

I lager 1 995 kr

Kelly Pool kelly-pool-1

Kelly Pool

(1)

I lager Från: 499 kr

Bordsskydd Riley bordsskydd-riley-1

Bordsskydd Riley

(3)

I lager Från: 199 kr

 
gummivall-k-55-6-pack-1

Gummivall K-55 (6-Pack)

(2)

I lager 799 kr

simonis-860-gron-1

Simonis 860 Grön

(0)

I lager Från: 2 795 kr

europool-royal-blue-9-1

Europool Royal Blue 9

(0)

I lager 1 995 kr

Aramith Super Pro aramith-super-pro-1

Aramith Super Pro

(0)

I lager 1 995 kr

 
 
Visar 1-50 av 154 produkter