Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Biljardtillbehör

Sortering:
Antal:
Guider: Biljard Köpguide

Biljardavdelningen på Spelbord.se erbjuder nu ett brett sortiment av biljardbord, köer och tillbehör till konkurrenskraftiga priser.

Vi har valt att bedriva vår biljardförsäljning som en del av Spelbord.se trots att utbudet är lika brett som i en specialbutik. Det för att ge våra kunder möjligheten att kombinera produkter från olika kategorier i samma beställning.

Bland våra biljardmärken märks Legacy, BCE och Riley. Vi satsar på att ta hem ett brett sortiment av skifferbord från Legacy som är det snabbast växande märket på den amerikanska marknaden. Många av deras bord levereras med livstidsgaranti. Vi kompletterar skiffer sortimentet med någon bord från Riley och BCE där vi också tar hem majoriteten av våra hobbybord.

Vi har produkterna på vårt egna lager för att kunna erbjuda snabba leveranser och bästa möjliga service. Detta gäller dock ej spelbord från Gamesson som skickas direkt från deras lager i Höganäs, vilket inte ska ge någon förlängd leveranstid, men tyvärr gör att de ej kan hämtas på vårt lager.

På varje område kommer vi att ha information för att guide dig till rätt produkt. Hittar du den ändå inte så går det självklart bra att kontakt oss via E-post eller telefon.
Visar 1-50 av 149 produkter
Lösa Biljardbollar 57 Mm losa-biljardbollar-57-mm-1

Lösa Biljardbollar 57 Mm

(18)

I lager 59 kr

biljardbollar-standard-1

Biljardbollar Standard

(14)

I lager Från: 299 kr

biljardkratta-komplett-1

Biljardkratta Komplett

(4)

I lager 299 kr

biljardtriangel-pro-1

Biljardtriangel Pro

(0)

I lager 149 kr

borste-elektrostatiskt-1

Borste Elektrostatiskt

(1)

I lager 249 kr

 
Kratthuvud Mässing Spindel kratthuvud-massing-spindel-1

Kratthuvud Mässing Spindel

(17)

I lager 79 kr

snookerbollar-57-mm-1

Snookerbollar 57 Mm

(2)

I lager 599 kr

Aramith Super Pro aramith-super-pro-1

Aramith Super Pro

(0)

I lager 1 995 kr

 
Bordsskydd Legacy bordsskydd-legacy-1

Bordsskydd Legacy

(0)

I lager 599 kr

Bivax För Skifferskivor bivax-for-skifferskivor-1

Bivax För Skifferskivor

(4)

I lager 79 kr

Titan Brite Red 8 titan-brite-red-8-1

Titan Brite Red 8

(0)

I lager 1 995 kr

borste-30-mahogany-1

Borste 30 Mahogany

(2)

I lager 99 kr

europool-english-green-9-1

Europool English Green 9

(0)

I lager 1 995 kr

 
Gamesson Biljardtriangel Plast gamesson-biljardtriangel-plast-1

Gamesson Biljardtriangel Plast

(17)

I lager 79 kr

Snookerbollar 52 Mm snookerbollar-52-mm-1

Snookerbollar 52 Mm

(5)

I lager 579 kr

Perfect Drawer perfect-drawer-1

Perfect Drawer

(0)

I lager 3 995 kr

simonis-860-gron-1

Simonis 860 Grön

(0)

I lager Från: 2 795 kr

kratthuvud-alg-plast-1

Kratthuvud Älg Plast

(0)

I lager 29 kr

 
Bordsborste Vall bordsborste-vall-1

Bordsborste Vall

(4)

I lager 79 kr

gummivall-k-55-6-pack-1

Gummivall K-55 (6-Pack)

(2)

I lager 799 kr

 
simonis-860-gra-1

Simonis 860 Grå

(0)

I lager 2 995 kr

Biljardtriangel 9-ball Plast Svart biljardtriangel-9-ball-plast-svart-1

Biljardtriangel 9-ball Plast Svart

(9)

I lager 99 kr

koforlangare-push-on-1

Köförlängare Push On

(0)

I lager 149 kr

gummivall-k-66-6-pack-1

Gummivall K-66 (6-Pack)

(2)

I lager Från: 599 kr

aramith-premium-1

Aramith Premium

(1)

I lager 1 595 kr

 
simonis-860-tournament-blue-1

Simonis 860 Tournament Blue

(1)

I lager 2 995 kr

europool-bordsskydd-8-fot-1

Europool Bordsskydd 8 Fot

(0)

I lager 999 kr

Linjemärkare linjemarkare-1

Linjemärkare

(2)

I lager Från: 19 kr

Biljardtringel Liten Trä 38mm biljardtringel-liten-tra-38mm-1

Biljardtringel Liten Trä 38mm

(2)

I lager 79 kr

 
rakneverk-deluxe-4-spelare-1

Räkneverk Deluxe 4 Spelare

(0)

I lager 899 kr

tc-burgundy-1

TC Burgundy

(1)

I lager 1 495 kr

bordsskydd-eurotech-9ft-1

Bordsskydd Eurotech 9ft

(0)

I lager 229 kr

Legacy Bollkorgar Winston legacy-bollkorgar-winston-1

Legacy Bollkorgar Winston

(0)

I lager 1 995 kr

Kratthuvud Mässing Kors kratthuvud-massing-kors-1

Kratthuvud Mässing Kors

(12)

I lager 79 kr

 
koboll-tournament-champion-1

Köboll Tournament Champion

(1)

I lager 99 kr

europool-english-green-8-1

Europool English Green 8

(0)

I lager 1 975 kr

bollkorgar-vinyl-1

Bollkorgar Vinyl

(0)

I lager 299 kr

 
Mässingskrok Mässingskrok massingskrok-1

Mässingskrok

(0)

I lager 119 kr (149 kr)

Play Kits Sterling Port play-kits-sterling-port-1

Play Kits Sterling Port

(1)

I lager Från: 3 695 kr

magic-rack-910-6-pack-1

Magic Rack 910 (6-Pack)

(1)

I lager 129 kr

koboll-med-bla-punkt-524-mm-1

Köboll Med Blå Punkt 52,4 Mm

(1)

I lager 99 kr

europol-champion-blue-8-1

Europol Champion Blue 8

(0)

I lager 1 795 kr

 
 
Visar 1-50 av 149 produkter