:popularitet Biljardtillbehör

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

:popularitet

Biljardtillbehör

Sortering:
Antal:
Guider: Biljard Köpguide

Biljardavdelningen på Spelbord.se erbjuder nu ett brett sortiment av biljardbord, köer och tillbehör till konkurrenskraftiga priser.

Vi har valt att bedriva vår biljardförsäljning som en del av Spelbord.se trots att utbudet är lika brett som i en specialbutik. Det för att ge våra kunder möjligheten att kombinera produkter från olika kategorier i samma beställning.

Bland våra biljardmärken märks Legacy, BCE och Riley. Vi satsar på att ta hem ett brett sortiment av skifferbord från Legacy som är det snabbast växande märket på den amerikanska marknaden. Många av deras bord levereras med livstidsgaranti. Vi kompletterar skiffer sortimentet med någon bord från Riley och BCE där vi också tar hem majoriteten av våra hobbybord.

Vi har produkterna på vårt egna lager för att kunna erbjuda snabba leveranser och bästa möjliga service. Detta gäller dock ej spelbord från Gamesson som skickas direkt från deras lager i Höganäs, vilket inte ska ge någon förlängd leveranstid, men tyvärr gör att de ej kan hämtas på vårt lager.

På varje område kommer vi att ha information för att guide dig till rätt produkt. Hittar du den ändå inte så går det självklart bra att kontakt oss via E-post eller telefon.
Visar 1-50 av 232 produkter
Lösa Biljardbollar 57 Mm losa-biljardbollar-57-mm-1

Lösa Biljardbollar 57 Mm

(23)

I lager 59 kr

europool-one-1

Europool One

(0)

I lager 299 kr

Classic Pool Snooker Classic Pool Snooker classic-pool-snooker-1

Classic Pool Snooker

(18)

I lager 199 kr (249 kr)

biljardbollar-tournament-champion-1

Biljardbollar Tournament Champion

(1)

I lager Från: 599 kr

endelsko-tournament-champion-1

Endelskö Tournament Champion

(4)

I lager Från: 249 kr

 
europool-royal-blue-8-1

Europool Royal Blue 8

(2)

I lager 1 795 kr

pro-25-1

Pro 25

(3)

I lager 449 kr

Maple Brown maple-brown-1

Maple Brown

(7)

I lager 299 kr

europool-english-green-8-1

Europool English Green 8

(0)

I lager 1 795 kr

Kelly Pool kelly-pool-1

Kelly Pool

(1)

I lager Från: 499 kr

 
Play Kit Sterling Svart play-kit-sterling-svart-1

Play Kit Sterling Svart

(0)

I lager 3 995 kr

Bollbricka 57 Mm bollbricka-57-mm-1

Bollbricka 57 Mm

(5)

I lager 79 kr

BCE Fyrdelskö Color bce-fyrdelsko-color-1

BCE Fyrdelskö Color

(44)

I lager 249 kr

Fyrdelskö Pisces 145cm Fyrdelskö Pisces 145cm fyrdelsko-pisces-145cm-1

Fyrdelskö Pisces 145cm

(7)

I lager 249 kr (299 kr)

koforlangare-push-on-1

Köförlängare Push On

(0)

I lager 149 kr

 
Maple Black maple-black-1

Maple Black

(27)

I lager 299 kr

clubline-102-1

Clubline 102

(0)

I lager 249 kr

BCE Large bce-large-1

BCE Large

(1)

I lager 1 995 kr

europool-dukrengoring-1

Europool Dukrengöring

(0)

I lager 119 kr

biljardhandske-deluxe-bla-1

Biljardhandske Deluxe Blå

(0)

I lager 69 kr

 
lucky-l11-1

Lucky L11

(0)

I lager 895 kr

biljardtriangel-tra-conori-1

Biljardtriangel Trä Conori

(0)

I lager 999 kr

tournament-champion-plus-electric-blue-1

Tournament Champion Plus Electric Blue

(0)

I lager 1 795 kr

biljardlampa-elegance-2-silver-green-1

Biljardlampa Elegance 2 Silver Green

(0)

I lager 1 395 kr

Köhanduk kohanduk-1

Köhanduk

(0)

I lager 129 kr

 
Biljardtriangel 9-ball Plast Svart biljardtriangel-9-ball-plast-svart-1

Biljardtriangel 9-ball Plast Svart

(9)

I lager 99 kr

rakneverk-deluxe-4-spelare-1

Räkneverk Deluxe 4 Spelare

(0)

I lager 899 kr

Sprängkö Stinger NG05 sprangko-stinger-ng05-1

Sprängkö Stinger NG05

(0)

I lager 2 995 kr

europool-royal-blue-9-1

Europool Royal Blue 9

(0)

I lager 1 995 kr

mark-black-1

Mark Black

(0)

I lager 349 kr

 
Grand Master 100 grand-master-100-1

Grand Master 100

(0)

I lager 1 495 kr

Kratthuvud Plast Spindel kratthuvud-plast-spindel-1

Kratthuvud Plast Spindel

(1)

I lager 129 kr

Moderno 1 Moderno 1 moderno-1-1

Moderno 1

(4)

I lager 399 kr (499 kr)

Bollrengöring bollrengoring-1

Bollrengöring

(1)

I lager 149 kr

magic-rack-910-6-pack-1

Magic Rack 910 (6-Pack)

(2)

I lager Från: 39 kr

 
europool-bordsskydd-1

Europool Bordsskydd

(0)

I lager Från: 799 kr

europool-triangel-svart-1

Europool Triangel Svart

(0)

I lager 199 kr

fot-for-biljardbord-silver-1

Fot För Biljardbord Silver

(0)

I lager 99 kr

Grand Master 1 grand-master-1-1

Grand Master 1

(0)

I lager 1 695 kr

bce-sports-ash-1

BCE Sports Ash

(0)

I lager 399 kr

 
lucky-l56-1

Lucky L56

(0)

I lager 1 295 kr

biljardlampa-elegance-3-silver-1

Biljardlampa Elegance 3 Silver

(2)

I lager 1 795 kr

kratthuvud-alg-plast-1

Kratthuvud Älg Plast

(1)

I lager 29 kr

Aramith Tournament aramith-tournament-1

Aramith Tournament

(0)

I lager 2 995 kr

McDermott G704 mcdermott-g704-1

McDermott G704

(0)

I lager 9 995 kr

 
ER-60 er-60-1

ER-60

(1)

I lager 449 kr

biljardtriangel-9-ball-plast-beige-1

Biljardtriangel 9-ball Plast Beige

(4)

I lager 59 kr

bordsskydd-eurotech-9ft-1

Bordsskydd Eurotech 9ft

(1)

I lager 229 kr

kohandske-europool-1

Köhandske Europool

(0)

I lager 199 kr

speedball-camel-8-1

Speedball Camel 8

(0)

I lager 1 995 kr

 
 
Visar 1-50 av 232 produkter