Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Bli redo för sommaren!

baseballhandske-us11-hoger-1

Baseballhandske US11 Höger

(0)

I lager 199 kr

Kubb Semi Pro kubb-semi-pro-1

Kubb Semi Pro

(0)

I lager 599 kr

Baseballhandske US13 baseballhandske-us13-1

Baseballhandske US13

(1)

I lager 199 kr

Ozora I Love Kendama ozora-i-love-kendama-1

Ozora I Love Kendama

(0)

I lager 99 kr (249 kr)

Baseballhandske Och Boll US11 baseballhandske-och-boll-us11-1

Baseballhandske Och Boll US11

(1)

I lager 199 kr

Spelbord

Master Pro master-pro-1

Master Pro

(0)

I lager 5 995 kr

World Champion world-champion-1

World Champion

(0)

I lager 15 995 kr

F200 Maple f200-maple-1

F200 Maple

(0)

I lager 5 995 kr

Black Cat 7 black-cat-7-1

Black Cat 7

(0)

I lager 9 995 kr

DESTROYER 8 DESTROYER 8 destroyer-8-1

DESTROYER 8

(23)

I lager 13 995 kr (14 495 kr)

Info & Val
Krom Viking Cheeseburger 2016 krom-viking-cheeseburger-2016-1

Krom Viking Cheeseburger 2016

(0)

I lager 99 kr (349 kr)

Krom Deluxe V2 Red Oak Ken krom-deluxe-v2-red-oak-ken-1

Krom Deluxe V2 Red Oak Ken

(0)

I lager 99 kr (299 kr)

Studsmatta Combi XXL Studsmatta Combi XXL studsmatta-combi-xxl-1

Studsmatta Combi XXL

(0)

I lager 3 596 kr (3 995 kr)

Mimoe Elephant mimoe-elephant-1

Mimoe Elephant

(0)

I lager 99 kr (299 kr)

 
Master Krita Blå master-krita-bla-1

Master Krita Blå

(24)

I lager Från: 49 kr

Startpack Bas startpack-bas-1

Startpack Bas

(12)

I lager 995 kr

Blandade Dartpinnar Blandade Dartpinnar blandade-dartpinnar-1

Blandade Dartpinnar

(3)

I lager 60 kr (80 kr)

CORNBAGS STANDARD cornbags-standard-1

CORNBAGS STANDARD

(1)

I lager 349 kr

Core Plus Black Core Plus Black core-plus-black-1

Core Plus Black

(3)

I lager 149 kr

 
Rengöring Bordtennisbord 400ml Rengöring Bordtennisbord 400ml rengoring-bordtennisbord-400ml-1

Rengöring Bordtennisbord 400ml

(0)

I lager 179 kr

F200 Maple F200 Maple f200-maple-1

F200 Maple

(0)

I lager 5 995 kr

Windsor Biljard/Matbord Vit Grön Windsor Biljard/Matbord Vit Grön windsor-biljardmatbord-vit-gron-1

Windsor Biljard/Matbord Vit Grön

(0)

I lager 15 900 kr

Tecto Outdoor Tecto Outdoor tecto-outdoor-1

Tecto Outdoor

(0)

I lager 3 795 kr

Eclipse Pro 2 Eclipse Pro 2 eclipse-pro-2-1

Eclipse Pro 2

(0)

I lager 699 kr

 
THFC SoccerStarz Vertonghen THFC SoccerStarz Vertonghen tottenham-hotspur--soccerstarzvertonghen-1

THFC SoccerStarz Vertonghen

(0)

I lager 29 kr (49 kr)

CFC Bild Stamford Bridge 30 X 12 chelsea-bild-stamford-bridge-30-x-12-1

CFC Bild Stamford Bridge 30 X 12

(0)

I lager 293 kr (419 kr)

RMCF Keps Since real-madrid-keps-since-1

RMCF Keps Since

(0)

I lager 149 kr (249 kr)

MUFC Badlakan Embroidered manchester-united-badlakan-embroidered-1

MUFC Badlakan Embroidered

(2)

I lager 279 kr (349 kr)

Justin Bieber Bäddset What Do You Mean justin-bieber-baddset-what-do-you-mean-1

Justin Bieber Bäddset What Do You Mean

(0)

I lager 337 kr (449 kr)

 

Spelbord.se

Biljardbord, bordtennisbord och foosball

Spelbord.se är en E-butik med ett brett utbud av bl.a biljardbord, airhockeyspel, bordtennisbord, foosball och dart. Vi har sedan 2005 erbjudit spelbord till nöjda kunder i hela Sverige. Vårt utbud består av allt från hobby till världsklass.

Vi erbjuder 110% prisgaranti, 30 dagar öppetköp och snabba leveranser till enhetsfrakten 59 kr. Prisgarantin ger dig trygghet om du skulle hitta varan billigare i någon annan butik. 30 dagars öppetköp ger ett skönt lugn när du vill vara ute i god tid före en födelsedag eller liknande men ändå vill ha möjlighet att ångra köpet.

För att underlätta för våra kunder har vi skapat informationssidor och guider. Dessa hittar du på respektive kategorisida. T.ex. "Montera biljardbuk" och informationssidan biljard.nu.

En mängd betalningsalternativ gör ditt köp tryggt och smidigt. Vi har kort, faktura (14 dagar), delbetalning, leasing, direktbetalning och förbetalning som betalningsalternativ. För kommuner och större företag erbjuder vi också faktura (30 dagar).

Biljardbord
Biljardbord från Legacy, BCE, Riley, Gamesson och Biljardai ger en komplett mix. Här hittar du allt från enkla hobbybord som är uppbyggda med en MDF-skiva till matchbord med komponenter av högsta klass. Vårt premiummärke när det gäller biljardbord är Legacy som ger dig den ultimata tryggheten genom sin livstidsgaranti.

Bordtennisbord
Bordtennisbord tar vi framförallt hem från Cornilleau eftersom vi finner dem oslagbara i pris kontra prestanda. De tillverkar alla sina bordtennisbord i sin fabrik i Frankrike.

Airhockeyspel
Airhockeyspel är ett snabbt och intensivt spel. Här erbjuder vi en blandning från märken som BCE, Garlando och Gamesson.

Foosball
Foosball eller fotbollsspel är något som blir allt populärare. Här tar vi in bord från Garlando som gör bord av världsklass. Vi kompletterar upp sortimentet med bord från BCE, Riley och Gamesson för att ge dig som kund valmöjligheter.

Dart
Darttavlor från Harrows, One80, Catdart och Unicorn gör vår sortiment intressant även för den erfarne utövaren. Självklart har vi även eldarttavlor.

Förutom dessa artiklar erbjuder vi ett brett sortiment av tillbehör till de olika spelen. Biljardköer, bordtennisracketar, dartpilar är några av våra populäraste tillbehör med köer från Mcdermott och bollar från Aramith som några av höjdpunkerna. Leta dig vidare till dessa och våra andra kategorier med hjälp av menyn ovan.