Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Kendama

Våra varumärken

Spelbord

Sport 250 S Crossover Outdoor sport-250-s-crossover-outdoor-1

Sport 250 S Crossover Outdoor

(0)

I lager 6 495 kr

Colt 7 Colt 7 colt-7-1

Colt 7

(0)

I lager 15 995 kr (18 995 kr)

Supasize Folding 6 Supasize Folding 6 supasize-folding-6-1

Supasize Folding 6

(0)

I lager 7 995 kr (8 595 kr)

Black Cat 7 black-cat-7-1

Black Cat 7

(0)

I lager 9 995 kr

Buzz Buzz buzz-1

Buzz

(0)

I lager 749 kr (799 kr)

Erbjudanden

Real Air Multi Real Air Multi real-air-multi-1

Real Air Multi

(3)

I lager 3 495 kr (3 995 kr)

Info & Val
Riley Black Riley Black riley-black-1

Riley Black

(0)

I lager 5 995 kr (6 995 kr)

Pusher Plus pusher-plus-1

Pusher Plus

(0)

I lager Från: 29 kr (49 kr)

Brännboll Familj Red Brännboll Familj Red brannboll-familj-red-1

Brännboll Familj Red

(0)

I lager 199 kr (249 kr)

biljardlampa-prestige-1

Biljardlampa Prestige

(1)

I lager Från: 499 kr

 

Topplistan

Omega Omega omega-1

Omega

(39)

I lager Från: 199 kr

Medium TT Medium TT Medium TT medium-tt-1

Medium TT

(1)

I lager 1 795 kr (2 494 kr)

Info & Val
Maple Black Maple Black maple-black-1

Maple Black

(21)

I lager 199 kr

Lösa Biljardbollar 57 Mm Lösa Biljardbollar 57 Mm losa-biljardbollar-57-mm-1

Lösa Biljardbollar 57 Mm

(13)

I lager 59 kr

P12 Skruvköläder P12 Skruvköläder p12-skruvkolader-1

P12 Skruvköläder

(30)

I lager Från: 9 kr

 

Nyheter

Blade 5 blade-5-1

Blade 5

(0)

I lager 599 kr

Europool Royal Blue 9 europool-royal-blue-9-1

Europool Royal Blue 9

(0)

I lager 1 995 kr

Europool English Green 9 europool-english-green-9-1

Europool English Green 9

(0)

I lager 1 995 kr

Europool Champion Blue 9 europool-champion-blue-9-1

Europool Champion Blue 9

(0)

I lager 1 995 kr

Europool Blue Green 9 europool-blue-green-9-1

Europool Blue Green 9

(0)

I lager 1 995 kr

 
LFC Mössa Tu Röd Whitebird liverpool-mossa-tu-rod-whitebird-1

LFC Mössa Tu Röd Whitebird

(15)

I lager 89 kr (99 kr)

CFC SoccerStarz Essien chelsea--soccerstarz-essien-1

CFC SoccerStarz Essien

(0)

I lager 29 kr (59 kr)

FCB IPhone 6 Skal Hårt 3D barcelona-iphone-6-skal-hart-3d-1

FCB IPhone 6 Skal Hårt 3D

(2)

I lager 159 kr (199 kr)

MUFC T-shirt Old Trafford MUFC T-shirt Old TraffordMUFC T-shirt Old TraffordMUFC T-shirt Old TraffordMUFC T-shirt Old TraffordMUFC T-shirt Old TraffordMUFC T-shirt Old TraffordMUFC T-shirt Old TraffordMUFC T-shirt Old Trafford manchester-united-t-shirt-old-trafford-1

MUFC T-shirt Old Trafford

(12)

I lager 159 kr (199 kr)

MCFC Termostrumpor manchester-city-termostrumpor-1

MCFC Termostrumpor

(0)

I lager 29 kr (69 kr)

 

Spelbord.se

Biljardbord, bordtennisbord och foosball

Spelbord.se är en E-butik med ett brett utbud av bl.a biljardbord, airhockeyspel, bordtennisbord, foosball och dart. Vi har sedan 2005 erbjudit spelbord till nöjda kunder i hela Sverige. Vårt utbud består av allt från hobby till världsklass.

Vi erbjuder 110% prisgaranti, 30 dagar öppetköp och snabba leveranser till enhetsfrakten 59 kr. Prisgarantin ger dig trygghet om du skulle hitta varan billigare i någon annan butik. 30 dagars öppetköp ger ett skönt lugn när du vill vara ute i god tid före en födelsedag eller liknande men ändå vill ha möjlighet att ångra köpet.

För att underlätta för våra kunder har vi skapat informationssidor och guider. Dessa hittar du på respektive kategorisida. T.ex. "Montera biljardbuk" och informationssidan biljard.nu.

En mängd betalningsalternativ gör ditt köp tryggt och smidigt. Vi har kort, faktura (14 dagar), delbetalning, leasing, direktbetalning och förbetalning som betalningsalternativ. För kommuner och större företag erbjuder vi också faktura (30 dagar).

Biljardbord
Biljardbord från Legacy, BCE, Riley, Gamesson och Biljardai ger en komplett mix. Här hittar du allt från enkla hobbybord som är uppbyggda med en MDF-skiva till matchbord med komponenter av högsta klass. Vårt premiummärke när det gäller biljardbord är Legacy som ger dig den ultimata tryggheten genom sin livstidsgaranti.

Bordtennisbord
Bordtennisbord tar vi framförallt hem från Cornilleau eftersom vi finner dem oslagbara i pris kontra prestanda. De tillverkar alla sina bordtennisbord i sin fabrik i Frankrike.

Airhockeyspel
Airhockeyspel är ett snabbt och intensivt spel. Här erbjuder vi en blandning från märken som BCE, Garlando och Gamesson.

Foosball
Foosball eller fotbollsspel är något som blir allt populärare. Här tar vi in bord från Garlando som gör bord av världsklass. Vi kompletterar upp sortimentet med bord från BCE, Riley och Gamesson för att ge dig som kund valmöjligheter.

Dart
Darttavlor från Harrows, One80, Catdart och Unicorn gör vår sortiment intressant även för den erfarne utövaren. Självklart har vi även eldarttavlor.

Förutom dessa artiklar erbjuder vi ett brett sortiment av tillbehör till de olika spelen. Biljardköer, bordtennisracketar, dartpilar är några av våra populäraste tillbehör med köer från Mcdermott och bollar från Aramith som några av höjdpunkerna. Leta dig vidare till dessa och våra andra kategorier med hjälp av menyn ovan.