Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Biosoffor

Nyhetsbrev

Våra varumärken

Beställ senast 20/12 kl 13 för goda chanser till leverans innan jul. Spelbord +20kg hinner tyvärr inte levereras innan jul.

Spelbord

Harvard 6 Plusharvard-6-plus-1

Harvard 6 Plus

(0)

I lager 7 995 kr

Madridmadrid-1

Madrid

(0)

I lager 8 495 kr

G500 Pure Whiteg500-pure-white-1

G500 Pure White

(2)

I lager Från: 8 995 kr

Omega Outdooromega-outdoor-1

Omega Outdoor

(1)

I lager 19 900 kr

Super Mini Table Svartsuper-mini-table-svart-1

Super Mini Table Svart

(2)

I lager 299 kr

Wasp 2 Wasp 2wasp-2-1

Wasp 2

(35)

I lager 699 kr (995 kr)

Info & Val
skyltset-pub-laws-1

Skyltset Pub Laws

(0)

I lager 579 kr

yogamatta-warrior-1

Yogamatta Warrior

(0)

I lager 349 kr

cocktailsil-triangular-1

Cocktailsil Triangular

(0)

I lager 749 kr

Barhink Zinc barhink-zinc-1

Barhink Zinc

(0)

I lager 664 kr (949 kr)

golfmatta-bogey-1

Golfmatta Bogey

(0)

I lager 1 995 kr

bord-swivel-valnot-1

Bord Swivel Valnöt

(0)

I lager 895 kr

hallare-vinglas-1

Hållare Vinglas

(0)

I lager 695 kr

F-zero Soccer F-zero Soccerf-zero-soccer-1

F-zero Soccer

(4)

I lager 1 495 kr (1 695 kr)

Blandade Dartpinnar blandade-dartpinnar-1

Blandade Dartpinnar

(4)

I lager 69 kr (99 kr)

Shark White Shark Whiteshark-white-1

Shark White

(4)

I lager 1 495 kr (1 795 kr)

DESTROYER 8 DESTROYER 8destroyer-8-1

DESTROYER 8

(33)

I lager 15 495 kr (15 995 kr)

Info & Val
ATACAMA 2 22FT ATACAMA 2 22FTatacama-2-22ft-1

ATACAMA 2 22FT

(1)

I lager 87 900 kr (89 900 kr)

ATACAMA 2 18FT ATACAMA 2 18FTatacama-2-18ft-1

ATACAMA 2 18FT

(0)

I lager 77 900 kr (79 900 kr)

Cornbags Standard 4-pack cornbags-standard-4-pack-1

Cornbags Standard 4-pack

(10)

I lager 299 kr

Puck Fluor 70 puck-fluor-70-1

Puck Fluor 70

(0)

I lager 29 kr

Biljardtriangel Plast Standard biljardtriangel-plast-standard-1

Biljardtriangel Plast Standard

(8)

I lager 79 kr

Steel Black Jack Steel Black Jacksteel-black-jack-1

Steel Black Jack

(22)

I lager 249 kr

Triangle Krita Blå triangle-krita-bla-1

Triangle Krita Blå

(6)

I lager Från: 69 kr

Bollkorgar Vinyl bollkorgar-vinyl-1

Bollkorgar Vinyl

(2)

I lager 299 kr

Nackkudde nackkudde-1

Nackkudde

(0)

I lager 695 kr

Bord Swivel Aluminium bord-swivel-aluminium-1

Bord Swivel Aluminium

(0)

I lager 895 kr

Ledlampa Flex ledlampa-flex-1

Ledlampa Flex

(0)

I lager 795 kr

XL700 Smartsuede Svart Onyx xl700-smartsuede-svart-onyx-1

XL700 Smartsuede Svart Onyx

(0)

I lager Från: 10 995 kr

Sport 150 S Crossover Sport 150 S Crossoversport-150-s-crossover-1

Sport 150 S Crossover

(0)

I lager 5 195 kr

PARK
Ring för levtid
PARKpark-1

PARK

(0)

Beställningsvara 24 495 kr

Fantastic Beasts Mugg Dusk fantastic-beasts-mugg-dusk-1

Fantastic Beasts Mugg Dusk

(0)

I lager 71 kr (119 kr)

FCB Mössa TU 17 barcelona-mossa-tu-17-1

FCB Mössa TU 17

(1)

I lager 103 kr (129 kr)

THFC Fotboll Signature SV tottenham-hotspur-fotboll-signature-sv-1

THFC Fotboll Signature SV

(0)

I lager 119 kr (249 kr)

NUFC Rakhyvlar 5-pack newcastle-united-rakhyvlar-5-pack-1

NUFC Rakhyvlar 5-pack

(1)

I lager 15 kr (59 kr)

AFC Affisch Vermaelen 24 AFC Affisch Vermaelen 24 arsenal-affisch-vermaelen-24-1

AFC Affisch Vermaelen 24

(0)

I lager 59 kr (99 kr)

LFC SoccerStarz Johnson Away 2013-14 liverpool-soccerstarz-johnson-away-2013-14-1

LFC SoccerStarz Johnson Away 2013-14

(0)

I lager 29 kr (49 kr)

Spelbord.se

Biljardbord, bordtennisbord och foosball

Spelbord.se är en E-butik med ett brett utbud av bl.a biljardbord, airhockeyspel, bordtennisbord, foosball och dart. Vi har sedan 2005 erbjudit spelbord till nöjda kunder i hela Sverige. Vårt utbud består av allt från hobby till världsklass.

Vi erbjuder 110% prisgaranti, 30 dagar öppetköp och snabba leveranser till enhetsfrakten 59 kr. Prisgarantin ger dig trygghet om du skulle hitta varan billigare i någon annan butik. 30 dagars öppetköp ger ett skönt lugn när du vill vara ute i god tid före en födelsedag eller liknande men ändå vill ha möjlighet att ångra köpet.

För att underlätta för våra kunder har vi skapat informationssidor och guider. Dessa hittar du på respektive kategorisida. T.ex. "Montera biljardbuk" och informationssidan biljard.nu.

En mängd betalningsalternativ gör ditt köp tryggt och smidigt. Vi har kort, faktura (14 dagar), delbetalning, leasing, direktbetalning och förbetalning som betalningsalternativ. För kommuner och större företag erbjuder vi också faktura (30 dagar).

Biljardbord
Biljardbord från Legacy, BCE, Riley, Gamesson och Biljardai ger en komplett mix. Här hittar du allt från enkla hobbybord som är uppbyggda med en MDF-skiva till matchbord med komponenter av högsta klass. Vårt premiummärke när det gäller biljardbord är Legacy som ger dig den ultimata tryggheten genom sin livstidsgaranti.

Bordtennisbord
Bordtennisbord tar vi framförallt hem från Cornilleau eftersom vi finner dem oslagbara i pris kontra prestanda. De tillverkar alla sina bordtennisbord i sin fabrik i Frankrike.

Airhockeyspel
Airhockeyspel är ett snabbt och intensivt spel. Här erbjuder vi en blandning från märken som BCE, Garlando och Gamesson.

Foosball
Foosball eller fotbollsspel är något som blir allt populärare. Här tar vi in bord från Garlando som gör bord av världsklass. Vi kompletterar upp sortimentet med bord från BCE, Riley och Gamesson för att ge dig som kund valmöjligheter.

Dart
Darttavlor från Harrows, One80, Catdart och Unicorn gör vår sortiment intressant även för den erfarne utövaren. Självklart har vi även eldarttavlor.

Förutom dessa artiklar erbjuder vi ett brett sortiment av tillbehör till de olika spelen. Biljardköer, bordtennisracketar, dartpilar är några av våra populäraste tillbehör med köer från Mcdermott och bollar från Aramith som några av höjdpunkerna. Leta dig vidare till dessa och våra andra kategorier med hjälp av menyn ovan.