Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Bli redo för sommaren!

Baseballhandske Och Boll US11 baseballhandske-och-boll-us11-1

Baseballhandske Och Boll US11

(1)

I lager 199 kr

Hockeyset Hockeyset hockeyset-1

Hockeyset

(1)

I lager 199 kr

Kubb Semi Pro kubb-semi-pro-1

Kubb Semi Pro

(0)

I lager 599 kr

Dropin Hood dropin-hood-1

Dropin Hood

(1)

I lager 289 kr

Prickskytteduk För Fotbollsmål prickskytteduk-for-fotbollsmal-1

Prickskytteduk För Fotbollsmål

(1)

I lager 199 kr

Spelbord

Stratos stratos-1

Stratos

(6)

I lager 9 995 kr

Info & Val
Rolling Lay Flat 6 rolling-lay-flat-6-1

Rolling Lay Flat 6

(0)

I lager 5 495 kr

California 7 Fot california-7-fot-1

California 7 Fot

(0)

I lager 16 995 kr (20 995 kr)

Vertical Folding Pool 6 vertical-folding-pool-6-1

Vertical Folding Pool 6

(0)

I lager 5 995 kr

Shark White Shark White shark-white-1

Shark White

(1)

I lager 1 295 kr (1 795 kr)

Erbjudanden

Mustang 8 Mustang 8 mustang-8-1

Mustang 8

(2)

I lager 15 995 kr (18 995 kr)

Info & Val
DESTROYER 9 DESTROYER 9 destroyer-9-1

DESTROYER 9

(0)

I lager 14 995 kr (15 995 kr)

Info & Val
Ella 9 Svart Ella 9 Svart ella-9-svart-1

Ella 9 Svart

(0)

I lager 24 995 kr (27 995 kr)

Info & Val
F-mini F-mini f-mini-1

F-mini

(4)

I lager 699 kr (799 kr)

biljardlampa-prestige-1

Biljardlampa Prestige

(1)

I lager Från: 499 kr

 

Topplistan

Omega Omega omega-1

Omega

(42)

I lager 199 kr

Lösa Biljardbollar 57 Mm Lösa Biljardbollar 57 Mm losa-biljardbollar-57-mm-1

Lösa Biljardbollar 57 Mm

(14)

I lager 59 kr

Tecto Outdoor Tecto Outdoor tecto-outdoor-1

Tecto Outdoor

(22)

I lager 3 495 kr

Info & Val
Reglagestång Stiga reglagestang-stiga-1

Reglagestång Stiga

(4)

I lager 49 kr

Europool Yellow Green 8 europool-yellow-green-8-1

Europool Yellow Green 8

(2)

I lager 1 795 kr

 

Nyheter

Cornhole Poängtavla Lets Play cornhole-poangtavla-lets-play-1

Cornhole Poängtavla Lets Play

(0)

I lager 299 kr

Great Basin 2 22FT Great Basin 2 22FT great-basin-2-22ft-1

Great Basin 2 22FT

(0)

I lager 89 900 kr

ATACAMA 2 22FT ATACAMA 2 22FT atacama-2-22ft-1

ATACAMA 2 22FT

(0)

I lager 89 900 kr

Great Basin 2 18FT Great Basin 2 18FT great-basin-2-18ft-1

Great Basin 2 18FT

(0)

I lager 79 900 kr

ATACAMA 2 18FT ATACAMA 2 18FT atacama-2-18ft-1

ATACAMA 2 18FT

(0)

I lager 79 900 kr

 
Inter Piké Vit Inter Piké VitInter Piké VitInter Piké VitInter Piké VitInter Piké VitInter Piké Vit inter-pike-vit-1

Inter Piké Vit

(1)

I lager 349 kr (479 kr)

FCB Mössa TP barcelona-mossa-tp-1

FCB Mössa TP

(0)

I lager 71 kr (119 kr)

LFC T-shirt 3-pack Barn Ungdom LFC T-shirt 3-pack Barn Ungdom liverpool-t-shirt-3-pack-barn-ungdom-1

LFC T-shirt 3-pack Barn Ungdom

(1)

I lager 277 kr (369 kr)

arsenal-olglas-hogt-wordmark-1

AFC Ölglas Högt Wordmark

(27)

I lager Från: 129 kr

CFC Bäddset Stadium chelsea-baddset-stadium-1

CFC Bäddset Stadium

(0)

I lager 269 kr (449 kr)

 

Spelbord.se

Biljardbord, bordtennisbord och foosball

Spelbord.se är en E-butik med ett brett utbud av bl.a biljardbord, airhockeyspel, bordtennisbord, foosball och dart. Vi har sedan 2005 erbjudit spelbord till nöjda kunder i hela Sverige. Vårt utbud består av allt från hobby till världsklass.

Vi erbjuder 110% prisgaranti, 30 dagar öppetköp och snabba leveranser till enhetsfrakten 59 kr. Prisgarantin ger dig trygghet om du skulle hitta varan billigare i någon annan butik. 30 dagars öppetköp ger ett skönt lugn när du vill vara ute i god tid före en födelsedag eller liknande men ändå vill ha möjlighet att ångra köpet.

För att underlätta för våra kunder har vi skapat informationssidor och guider. Dessa hittar du på respektive kategorisida. T.ex. "Montera biljardbuk" och informationssidan biljard.nu.

En mängd betalningsalternativ gör ditt köp tryggt och smidigt. Vi har kort, faktura (14 dagar), delbetalning, leasing, direktbetalning och förbetalning som betalningsalternativ. För kommuner och större företag erbjuder vi också faktura (30 dagar).

Biljardbord
Biljardbord från Legacy, BCE, Riley, Gamesson och Biljardai ger en komplett mix. Här hittar du allt från enkla hobbybord som är uppbyggda med en MDF-skiva till matchbord med komponenter av högsta klass. Vårt premiummärke när det gäller biljardbord är Legacy som ger dig den ultimata tryggheten genom sin livstidsgaranti.

Bordtennisbord
Bordtennisbord tar vi framförallt hem från Cornilleau eftersom vi finner dem oslagbara i pris kontra prestanda. De tillverkar alla sina bordtennisbord i sin fabrik i Frankrike.

Airhockeyspel
Airhockeyspel är ett snabbt och intensivt spel. Här erbjuder vi en blandning från märken som BCE, Garlando och Gamesson.

Foosball
Foosball eller fotbollsspel är något som blir allt populärare. Här tar vi in bord från Garlando som gör bord av världsklass. Vi kompletterar upp sortimentet med bord från BCE, Riley och Gamesson för att ge dig som kund valmöjligheter.

Dart
Darttavlor från Harrows, One80, Catdart och Unicorn gör vår sortiment intressant även för den erfarne utövaren. Självklart har vi även eldarttavlor.

Förutom dessa artiklar erbjuder vi ett brett sortiment av tillbehör till de olika spelen. Biljardköer, bordtennisracketar, dartpilar är några av våra populäraste tillbehör med köer från Mcdermott och bollar från Aramith som några av höjdpunkerna. Leta dig vidare till dessa och våra andra kategorier med hjälp av menyn ovan.