Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Bli redo för sommaren!

Ozora I Love Kendama ozora-i-love-kendama-1

Ozora I Love Kendama

(0)

I lager 99 kr (249 kr)

Baseballset Riley Baseballset Riley baseballset-riley-1

Baseballset Riley

(0)

I lager 199 kr (349 kr)

Fotbollsmål Field Match Pro fotbollsmal-field-match-pro-1

Fotbollsmål Field Match Pro

(0)

I lager 1 195 kr

Disc Sky Rider 100 disc-sky-rider-100-1

Disc Sky Rider 100

(0)

I lager 49 kr

Prickskytteduk För Fotbollsmål prickskytteduk-for-fotbollsmal-1

Prickskytteduk För Fotbollsmål

(1)

I lager 199 kr

Have Golf Original have-golf-original-1

Have Golf Original

(0)

I lager 349 kr

Spelbord

Wasp 2 Wasp 2 wasp-2-1

Wasp 2

(22)

I lager 799 kr (899 kr)

Info & Val
Outdoor Roller outdoor-roller-1

Outdoor Roller

(0)

I lager 4 995 kr

t3s-indoor-1

T3S Indoor

(0)

I lager 9 900 kr

DESTROYER 9 destroyer-9-1

DESTROYER 9

(1)

I lager 16 995 kr

Info & Val
Great Basin 2 18FT Great Basin 2 18FT great-basin-2-18ft-1

Great Basin 2 18FT

(0)

I lager 77 900 kr (79 900 kr)

F-mini Soccer f-mini-soccer-1

F-mini Soccer

(2)

I lager 699 kr

Classic Bardisk Nutmeg Classic Bardisk Nutmeg classic-bardisk-nutmeg-1

Classic Bardisk Nutmeg

(1)

I lager 12 995 kr (14 995 kr)

Info & Val
F1 F1 f1-1

F1

(8)

I lager 1 995 kr (2 195 kr)

Krom 5-hole Rubber krom-5-hole-rubber-1

Krom 5-hole Rubber

(1)

I lager 99 kr (149 kr)

Bardisk Le Bistro Brut bardisk-le-bistro-brut-1

Bardisk Le Bistro Brut

(0)

I lager 19 995 kr (22 995 kr)

Ozora I Love Kendama ozora-i-love-kendama-1

Ozora I Love Kendama

(0)

I lager 99 kr (249 kr)

Shark Black Shark Black shark-black-1

Shark Black

(0)

I lager 1 299 kr (1 699 kr)

Info & Val
Minibiljard LTH II Minibiljard LTH II Minibiljard LTH II minibiljard-lth-ii-1

Minibiljard LTH II

(3)

I lager Från: 599 kr (699 kr)

Maple Black Maple Black maple-black-1

Maple Black

(27)

I lager 299 kr

Master Krita Blå master-krita-bla-1

Master Krita Blå

(30)

I lager Från: 49 kr

Endelskö Omega 2 Sortering Endelskö Omega 2 Sortering endelsko-omega-2-sortering-1

Endelskö Omega 2 Sortering

(53)

I lager 199 kr

Elk Master 13 Mm Elk Master 13 Mm elk-master-13-mm-1

Elk Master 13 Mm

(5)

I lager Från: 29 kr

Cornbags Standard 4-pack cornbags-standard-4-pack-1

Cornbags Standard 4-pack

(0)

I lager 249 kr

Biljardhandske Deluxe Blå biljardhandske-deluxe-bla-1

Biljardhandske Deluxe Blå

(0)

I lager 69 kr

2 Pcs PLAYERS C-801 Cue 2-pcs-players-c-801-cue-1

2 Pcs PLAYERS C-801 Cue

(0)

I lager 1 395 kr

Star S17 star-s17-1

Star S17

(0)

I lager 1 995 kr

Lucky L33 lucky-l33-1

Lucky L33

(0)

I lager 1 395 kr

Lucky L28 lucky-l28-1

Lucky L28

(0)

I lager 1 295 kr

liverpool-olglas-pint-circle-1

LFC Ölglas Pint Circle

(4)

I lager Från: 119 kr

RMCF Vägskylt Blå real-madrid-vagskylt-bla-1

RMCF Vägskylt Blå

(0)

I lager 71 kr (119 kr)

Harry Potter Pokal Triwizard harry-potter-pokal-triwizard-1

Harry Potter Pokal Triwizard

(0)

I lager 1 260 kr (1 575 kr)

CFC Mössa Text Cuff chelsea-mossa-text-cuff-1

CFC Mössa Text Cuff

(1)

I lager 119 kr (149 kr)

Harry Potter Penna Ravenclaw harry-potter-penna-ravenclaw-1

Harry Potter Penna Ravenclaw

(1)

I lager 199 kr (249 kr)

MUFC Pinn Europamästare manchester-united-pinn-europamastare-1

MUFC Pinn Europamästare

(0)

I lager 19 kr (59 kr)

Spelbord.se

Biljardbord, bordtennisbord och foosball

Spelbord.se är en E-butik med ett brett utbud av bl.a biljardbord, airhockeyspel, bordtennisbord, foosball och dart. Vi har sedan 2005 erbjudit spelbord till nöjda kunder i hela Sverige. Vårt utbud består av allt från hobby till världsklass.

Vi erbjuder 110% prisgaranti, 30 dagar öppetköp och snabba leveranser till enhetsfrakten 59 kr. Prisgarantin ger dig trygghet om du skulle hitta varan billigare i någon annan butik. 30 dagars öppetköp ger ett skönt lugn när du vill vara ute i god tid före en födelsedag eller liknande men ändå vill ha möjlighet att ångra köpet.

För att underlätta för våra kunder har vi skapat informationssidor och guider. Dessa hittar du på respektive kategorisida. T.ex. "Montera biljardbuk" och informationssidan biljard.nu.

En mängd betalningsalternativ gör ditt köp tryggt och smidigt. Vi har kort, faktura (14 dagar), delbetalning, leasing, direktbetalning och förbetalning som betalningsalternativ. För kommuner och större företag erbjuder vi också faktura (30 dagar).

Biljardbord
Biljardbord från Legacy, BCE, Riley, Gamesson och Biljardai ger en komplett mix. Här hittar du allt från enkla hobbybord som är uppbyggda med en MDF-skiva till matchbord med komponenter av högsta klass. Vårt premiummärke när det gäller biljardbord är Legacy som ger dig den ultimata tryggheten genom sin livstidsgaranti.

Bordtennisbord
Bordtennisbord tar vi framförallt hem från Cornilleau eftersom vi finner dem oslagbara i pris kontra prestanda. De tillverkar alla sina bordtennisbord i sin fabrik i Frankrike.

Airhockeyspel
Airhockeyspel är ett snabbt och intensivt spel. Här erbjuder vi en blandning från märken som BCE, Garlando och Gamesson.

Foosball
Foosball eller fotbollsspel är något som blir allt populärare. Här tar vi in bord från Garlando som gör bord av världsklass. Vi kompletterar upp sortimentet med bord från BCE, Riley och Gamesson för att ge dig som kund valmöjligheter.

Dart
Darttavlor från Harrows, One80, Catdart och Unicorn gör vår sortiment intressant även för den erfarne utövaren. Självklart har vi även eldarttavlor.

Förutom dessa artiklar erbjuder vi ett brett sortiment av tillbehör till de olika spelen. Biljardköer, bordtennisracketar, dartpilar är några av våra populäraste tillbehör med köer från Mcdermott och bollar från Aramith som några av höjdpunkerna. Leta dig vidare till dessa och våra andra kategorier med hjälp av menyn ovan.