Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Spelbord

Rolling Lay Flat 6 rolling-lay-flat-6-1

Rolling Lay Flat 6

(0)

I lager 5 495 kr

Bordtennisskiva 6ft bordtennisskiva-6ft-1

Bordtennisskiva 6ft

(4)

I lager 1 395 kr

ATACAMA 2 22FT ATACAMA 2 22FT atacama-2-22ft-1

ATACAMA 2 22FT

(0)

I lager 84 900 kr (89 900 kr)

Riley Black Riley Black riley-black-1

Riley Black

(0)

I lager 4 995 kr (6 995 kr)

Krom Deluxe V3 The Don krom-deluxe-v3-the-don-1

Krom Deluxe V3 The Don

(0)

I lager 99 kr (299 kr)

Mimoe Elephant mimoe-elephant-1

Mimoe Elephant

(0)

I lager 99 kr (299 kr)

Studsmatta Combi Small Studsmatta Combi Small studsmatta-combi-small-1

Studsmatta Combi Small

(0)

I lager 1 616 kr (1 795 kr)

Shuffleboard Och Curling Shuffleboard Och Curling shuffleboard-och-curling-1

Shuffleboard Och Curling

(0)

I lager 499 kr (699 kr)

DESTROYER 7 DESTROYER 7 destroyer-7-1

DESTROYER 7

(8)

I lager 12 999 kr (13 495 kr)

Info & Val
BCE Fyrdelskö Color BCE Fyrdelskö Color bce-fyrdelsko-color-1

BCE Fyrdelskö Color

(33)

I lager 249 kr

Classic Pool Snooker Classic Pool Snooker Classic Pool Snooker classic-pool-snooker-1

Classic Pool Snooker

(15)

I lager 199 kr (249 kr)

Stiga Puckar 3-pack Stiga Puckar 3-pack stiga-puckar-3-pack-1

Stiga Puckar 3-pack

(9)

I lager 29 kr

Endelskö Standard 2 Sortering Endelskö Standard 2 Sortering endelsko-standard-2-sortering-1

Endelskö Standard 2 Sortering

(27)

I lager 169 kr (249 kr)

Madison L-Foot Madison L-Foot Madison L-Foot madison-l-foot-1

Madison L-Foot

(0)

I lager 1 995 kr (2 495 kr)

Europool Biljardkrita Exclusive europool-biljardkrita-exclusive-1

Europool Biljardkrita Exclusive

(2)

I lager 49 kr

Flaskkarusell Deluxe flaskkarusell-deluxe-1

Flaskkarusell Deluxe

(0)

I lager 1 995 kr

Barstol Zenith Cream barstol-zenith-cream-1

Barstol Zenith Cream

(0)

I lager 999 kr

Tunndispenser Dubbel tunndispenser-dubbel-1

Tunndispenser Dubbel

(0)

I lager 849 kr

Mugg Koppar Moscow Mule mugg-koppar-moscow-mule-1

Mugg Koppar Moscow Mule

(0)

I lager 199 kr

Tunndispenser Kilner tunndispenser-kilner-1

Tunndispenser Kilner

(0)

I lager 749 kr

Cocktailsil Triangular cocktailsil-triangular-1

Cocktailsil Triangular

(0)

I lager 749 kr

AFC Golfhandduk Aqua Lock arsenal-golfhandduk-aqua-lock-1

AFC Golfhandduk Aqua Lock

(0)

I lager 239 kr (299 kr)

MCFC Barset Wordmark manchester-city-barset-wordmark-1

MCFC Barset Wordmark

(0)

I lager 129 kr (139 kr)

LFC Dekal Wii liverpool-dekal-wii-1

LFC Dekal Wii

(0)

I lager 215 kr (269 kr)

LFC Nylonfotboll All Surface liverpool-nylonfotboll-all-surface-1

LFC Nylonfotboll All Surface

(0)

I lager 101 kr (169 kr)

CFC SoccerStarz Romeu chelsea--soccerstarz-romeu-1

CFC SoccerStarz Romeu

(0)

I lager 29 kr (59 kr)

MCFC Glas High Ball 2-pack manchester-city-glas-high-ball-2-pack-1

MCFC Glas High Ball 2-pack

(0)

I lager 139 kr (159 kr)

Spelbord.se

Biljardbord, bordtennisbord och foosball

Spelbord.se är en E-butik med ett brett utbud av bl.a biljardbord, airhockeyspel, bordtennisbord, foosball och dart. Vi har sedan 2005 erbjudit spelbord till nöjda kunder i hela Sverige. Vårt utbud består av allt från hobby till världsklass.

Vi erbjuder 110% prisgaranti, 30 dagar öppetköp och snabba leveranser till enhetsfrakten 59 kr. Prisgarantin ger dig trygghet om du skulle hitta varan billigare i någon annan butik. 30 dagars öppetköp ger ett skönt lugn när du vill vara ute i god tid före en födelsedag eller liknande men ändå vill ha möjlighet att ångra köpet.

För att underlätta för våra kunder har vi skapat informationssidor och guider. Dessa hittar du på respektive kategorisida. T.ex. "Montera biljardbuk" och informationssidan biljard.nu.

En mängd betalningsalternativ gör ditt köp tryggt och smidigt. Vi har kort, faktura (14 dagar), delbetalning, leasing, direktbetalning och förbetalning som betalningsalternativ. För kommuner och större företag erbjuder vi också faktura (30 dagar).

Biljardbord
Biljardbord från Legacy, BCE, Riley, Gamesson och Biljardai ger en komplett mix. Här hittar du allt från enkla hobbybord som är uppbyggda med en MDF-skiva till matchbord med komponenter av högsta klass. Vårt premiummärke när det gäller biljardbord är Legacy som ger dig den ultimata tryggheten genom sin livstidsgaranti.

Bordtennisbord
Bordtennisbord tar vi framförallt hem från Cornilleau eftersom vi finner dem oslagbara i pris kontra prestanda. De tillverkar alla sina bordtennisbord i sin fabrik i Frankrike.

Airhockeyspel
Airhockeyspel är ett snabbt och intensivt spel. Här erbjuder vi en blandning från märken som BCE, Garlando och Gamesson.

Foosball
Foosball eller fotbollsspel är något som blir allt populärare. Här tar vi in bord från Garlando som gör bord av världsklass. Vi kompletterar upp sortimentet med bord från BCE, Riley och Gamesson för att ge dig som kund valmöjligheter.

Dart
Darttavlor från Harrows, One80, Catdart och Unicorn gör vår sortiment intressant även för den erfarne utövaren. Självklart har vi även eldarttavlor.

Förutom dessa artiklar erbjuder vi ett brett sortiment av tillbehör till de olika spelen. Biljardköer, bordtennisracketar, dartpilar är några av våra populäraste tillbehör med köer från Mcdermott och bollar från Aramith som några av höjdpunkerna. Leta dig vidare till dessa och våra andra kategorier med hjälp av menyn ovan.