Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Biosoffor

Nyhetsbrev

Våra varumärken

Beställ senast 22/12 kl 12 för goda chanser till leverans innan jul. Spelbord +20kg hinner tyvärr inte levereras innan jul.

Spelbord

F200 EVO F200 EVOf200-evo-1

F200 EVO

(10)

I lager 5 795 kr (5 995 kr)

Baylor 8 Blackbaylor-8-black-1

Baylor 8 Black

(0)

I lager Från: 34 995 kr

Info & Val
6000 Outdoor 6000-outdoor-1

6000 Outdoor

(0)

I lager 3 990 kr (5 995 kr)

DESTROYER 9destroyer-9-1

DESTROYER 9

(3)

I lager 19 995 kr

Info & Val
Bordtennisskiva Premiumbordtennisskiva-premium-1

Bordtennisskiva Premium

(2)

I lager 4 595 kr

Sport 100 Indoorsport-100-indoor-1

Sport 100 Indoor

(1)

I lager 5 295 kr

tunndispenser-kilner-1

Tunndispenser Kilner

(0)

I lager 749 kr

Barstol Zenith Cream barstol-zenith-cream-1

Barstol Zenith Cream

(0)

I lager 699 kr (999 kr)

klocka-neon-ford-truck-1

Klocka Neon Ford Truck

(0)

I lager 1 295 kr

golfsimulatorskarm-premium-1

Golfsimulatorskärm Premium

(0)

I lager Från: 2 995 kr

neonskulptur-mancave-1

Neonskulptur Mancave

(0)

I lager 1 295 kr

xl700-smartsuede-rod-sangria-1

XL700 Smartsuede Röd Sangria

(0)

I lager 24 995 kr

hr-dream-smartsuede-sangria-power-1

HR Dream Smartsuede Sangria Power

(0)

I lager Från: 11 995 kr

F-zero F-zerof-zero-1

F-zero

(5)

I lager 1 495 kr (1 795 kr)

Avant Garde Dark Walnut 6 Avant Garde Dark Walnut 6avant-garde-dark-walnut-6-1

Avant Garde Dark Walnut 6

(0)

I lager 19 995 kr (23 995 kr)

Radar Radarradar-1

Radar

(1)

I lager 636 kr (795 kr)

F200 EVO F200 EVOf200-evo-1

F200 EVO

(10)

I lager 5 795 kr (5 995 kr)

XL700 Turbo Svart xl700-turbo-svart-1

XL700 Turbo Svart

(1)

I lager Fr. 9 995 kr (10 995 kr)

Midi 2000 Indoor midi-2000-indoor-1

Midi 2000 Indoor

(0)

I lager 2 495 kr (2 995 kr)

Cornbags Standard 4-pack cornbags-standard-4-pack-1

Cornbags Standard 4-pack

(10)

I lager 299 kr

P12 Skruvköläder P12 Skruvköläderp12-skruvkolader-1

P12 Skruvköläder

(50)

I lager Från: 9 kr

Golfmatta Duroturf golfmatta-duroturf-1

Golfmatta Duroturf

(0)

I lager Från: 1 495 kr

Master Krita Blå master-krita-bla-1

Master Krita Blå

(43)

I lager Från: 49 kr

Köställ Standard Mahogany 6 kostall-standard-mahogany-6-1

Köställ Standard Mahogany 6

(1)

I lager 129 kr

Pro 24 Pro 24pro-24-1

Pro 24

(6)

I lager 449 kr

LHR Bliss Massage Luxe
20 veckor
noimage

LHR Bliss Massage Luxe

(0)

Beställningsvara 22 995 kr

Miami 14ft
Ring för levtid
Miami 14ftmiami-14ft-1

Miami 14ft

(0)

Beställningsvara 41 800 kr

Miami 16ft
Ring för levtid
Miami 16ftmiami-16ft-1

Miami 16ft

(0)

Beställningsvara 46 800 kr

Europool Slate Grey 8 europool-slate-grey-8-1

Europool Slate Grey 8

(0)

I lager 1 795 kr

G-2000 Blue
4-6 veckor
G-2000 Blueg-2000-blue-1

G-2000 Blue

(0)

Beställningsvara 7 795 kr

Fiberbuilt Adjustable Tee Height System fiberbuilt-adjustable-tee-height-system-1

Fiberbuilt Adjustable Tee Height System

(0)

I lager 99 kr

LFC Presentpaket liverpool-presentpaket-1

LFC Presentpaket

(0)

I lager 209 kr (349 kr)

Harry Potter Mugg Hogwarts School List harry-potter-mugg-hogwarts-school-list-1

Harry Potter Mugg Hogwarts School List

(0)

I lager 95 kr (119 kr)

FCB Golfpaket barcelona-golfpaket-1

FCB Golfpaket

(0)

I lager 77 kr (169 kr)

FCB Signerad Fotbollssko Messi barcelona-signerad-fotbollssko-messi-1

FCB Signerad Fotbollssko Messi

(0)

I lager 6 995 kr (8 715 kr)

MCFC T-Shirt Ljusblå
S
M
L
XL
XXL
manchester-city-t-shirt-ljusblaa-1

MCFC T-Shirt Ljusblå

(12)

I lager 172 kr (249 kr)

NUFC Väckarklocka newcastle-united-vackarklocka-1

NUFC Väckarklocka

(1)

I lager 83 kr (129 kr)

Spelbord.se

Biljardbord, bordtennisbord och foosball

Spelbord.se är en E-butik med ett brett utbud av bl.a biljardbord, airhockeyspel, bordtennisbord, foosball och dart. Vi har sedan 2005 erbjudit spelbord till nöjda kunder i hela Sverige. Vårt utbud består av allt från hobby till världsklass.

Vi erbjuder 110% prisgaranti, 30 dagar öppetköp och snabba leveranser till enhetsfrakten 59 kr. Prisgarantin ger dig trygghet om du skulle hitta varan billigare i någon annan butik. 30 dagars öppetköp ger ett skönt lugn när du vill vara ute i god tid före en födelsedag eller liknande men ändå vill ha möjlighet att ångra köpet.

För att underlätta för våra kunder har vi skapat informationssidor och guider. Dessa hittar du på respektive kategorisida. T.ex. "Montera biljardbuk" och informationssidan biljard.nu.

En mängd betalningsalternativ gör ditt köp tryggt och smidigt. Vi har kort, faktura (14 dagar), delbetalning, leasing, direktbetalning och förbetalning som betalningsalternativ. För kommuner och större företag erbjuder vi också faktura (30 dagar).

Biljardbord
Biljardbord från Legacy, BCE, Riley, Gamesson och Biljardai ger en komplett mix. Här hittar du allt från enkla hobbybord som är uppbyggda med en MDF-skiva till matchbord med komponenter av högsta klass. Vårt premiummärke när det gäller biljardbord är Legacy som ger dig den ultimata tryggheten genom sin livstidsgaranti.

Bordtennisbord
Bordtennisbord tar vi framförallt hem från Cornilleau eftersom vi finner dem oslagbara i pris kontra prestanda. De tillverkar alla sina bordtennisbord i sin fabrik i Frankrike.

Airhockeyspel
Airhockeyspel är ett snabbt och intensivt spel. Här erbjuder vi en blandning från märken som BCE, Garlando och Gamesson.

Foosball
Foosball eller fotbollsspel är något som blir allt populärare. Här tar vi in bord från Garlando som gör bord av världsklass. Vi kompletterar upp sortimentet med bord från BCE, Riley och Gamesson för att ge dig som kund valmöjligheter.

Dart
Darttavlor från Harrows, One80, Catdart och Unicorn gör vår sortiment intressant även för den erfarne utövaren. Självklart har vi även eldarttavlor.

Förutom dessa artiklar erbjuder vi ett brett sortiment av tillbehör till de olika spelen. Biljardköer, bordtennisracketar, dartpilar är några av våra populäraste tillbehör med köer från Mcdermott och bollar från Aramith som några av höjdpunkerna. Leta dig vidare till dessa och våra andra kategorier med hjälp av menyn ovan.