Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Spelbord

Madison L-Foot madison-l-foot-1

Madison L-Foot

(0)

I lager 2 495 kr

Competition 740 ITTF Indoor Competition 740 ITTF Indoor Competition 740 ITTF Indoor competition-740-ittf-1

Competition 740 ITTF Indoor

(2)

I lager 7 995 kr (8 295 kr)

Info & Val
Riley Black Riley Black riley-black-1

Riley Black

(0)

I lager 5 995 kr (6 995 kr)

Colt 7 Colt 7 colt-7-1

Colt 7

(0)

I lager 15 995 kr (18 995 kr)

Info & Val
Sterling Bardisk 72 Port Sterling Bardisk 72 Port sterling-bardisk-72-port-1

Sterling Bardisk 72 Port

(0)

I lager 19 995 kr (24 995 kr)

DESTROYER 9 DESTROYER 9 destroyer-9-1

DESTROYER 9

(0)

I lager 14 995 kr (16 995 kr)

Info & Val
Ella 9 Svart Ella 9 Svart ella-9-svart-1

Ella 9 Svart

(0)

I lager 24 995 kr (27 995 kr)

Info & Val
Classic Bardisk Port Classic Bardisk Port classic-bardisk-port-1

Classic Bardisk Port

(0)

I lager 12 995 kr (14 995 kr)

 
Stiga Puckar 3-pack stiga-puckar-3-pack-1

Stiga Puckar 3-pack

(8)

I lager 29 kr

Endelskö Standard Endelskö Standard endelsko-standard-1

Endelskö Standard

(25)

I lager 129 kr (199 kr)

Färjestad Hockeyspelare farjestad-hockeyspelare-1

Färjestad Hockeyspelare

(4)

I lager 89 kr

Master Krita Blå master-krita-bla-1

Master Krita Blå

(23)

I lager Från: 49 kr

Biljardkratta Komplett Biljardkratta Komplett biljardkratta-komplett-1

Biljardkratta Komplett

(3)

I lager 99 kr (299 kr)

 
Blade 5 GZ Dual Core blade-5-gz-dual-core-1

Blade 5 GZ Dual Core

(0)

I lager 995 kr

Cyclop Carambolebollar cyclop-carambolebollar-1

Cyclop Carambolebollar

(0)

I lager 1 445 kr

Carambolebollar Standard carambolebollar-standard-1

Carambolebollar Standard

(0)

I lager 249 kr

Europool Spraylim Till Biljarddukar europool-spraylim-till-biljarddukar-1

Europool Spraylim Till Biljarddukar

(0)

I lager 99 kr

Aramith Tournament Aramith Tournament aramith-tournament-1

Aramith Tournament

(0)

I lager 4 195 kr

 
LFC Dekal Samsung Galaxy S5 liverpool-dekal-samsung-galaxy-s5-1

LFC Dekal Samsung Galaxy S5

(0)

I lager 77 kr (129 kr)

LFC Bodysuit 2016 2-pack liverpool-bodysuit-2016-2-pack-1

LFC Bodysuit 2016 2-pack

(2)

I lager 199 kr (279 kr)

MCFC SoccerStarz Toure manchester-city-soccerstarz-toure-1

MCFC SoccerStarz Toure

(0)

I lager 29 kr (49 kr)

THFC Iphone-6-skal 3D tottenham-hotspur-iphone-6-skal-3d-1

THFC Iphone-6-skal 3D

(1)

I lager 159 kr (199 kr)

Harry Potter Trollstav Sirius Black harry-potter-trollstav-sirius-black-1

Harry Potter Trollstav Sirius Black

(0)

I lager 399 kr (449 kr)

 

Spelbord.se

Biljardbord, bordtennisbord och foosball

Spelbord.se är en E-butik med ett brett utbud av bl.a biljardbord, airhockeyspel, bordtennisbord, foosball och dart. Vi har sedan 2005 erbjudit spelbord till nöjda kunder i hela Sverige. Vårt utbud består av allt från hobby till världsklass.

Vi erbjuder 110% prisgaranti, 30 dagar öppetköp och snabba leveranser till enhetsfrakten 59 kr. Prisgarantin ger dig trygghet om du skulle hitta varan billigare i någon annan butik. 30 dagars öppetköp ger ett skönt lugn när du vill vara ute i god tid före en födelsedag eller liknande men ändå vill ha möjlighet att ångra köpet.

För att underlätta för våra kunder har vi skapat informationssidor och guider. Dessa hittar du på respektive kategorisida. T.ex. "Montera biljardbuk" och informationssidan biljard.nu.

En mängd betalningsalternativ gör ditt köp tryggt och smidigt. Vi har kort, faktura (14 dagar), delbetalning, leasing, direktbetalning och förbetalning som betalningsalternativ. För kommuner och större företag erbjuder vi också faktura (30 dagar).

Biljardbord
Biljardbord från Legacy, BCE, Riley, Gamesson och Biljardai ger en komplett mix. Här hittar du allt från enkla hobbybord som är uppbyggda med en MDF-skiva till matchbord med komponenter av högsta klass. Vårt premiummärke när det gäller biljardbord är Legacy som ger dig den ultimata tryggheten genom sin livstidsgaranti.

Bordtennisbord
Bordtennisbord tar vi framförallt hem från Cornilleau eftersom vi finner dem oslagbara i pris kontra prestanda. De tillverkar alla sina bordtennisbord i sin fabrik i Frankrike.

Airhockeyspel
Airhockeyspel är ett snabbt och intensivt spel. Här erbjuder vi en blandning från märken som BCE, Garlando och Gamesson.

Foosball
Foosball eller fotbollsspel är något som blir allt populärare. Här tar vi in bord från Garlando som gör bord av världsklass. Vi kompletterar upp sortimentet med bord från BCE, Riley och Gamesson för att ge dig som kund valmöjligheter.

Dart
Darttavlor från Harrows, One80, Catdart och Unicorn gör vår sortiment intressant även för den erfarne utövaren. Självklart har vi även eldarttavlor.

Förutom dessa artiklar erbjuder vi ett brett sortiment av tillbehör till de olika spelen. Biljardköer, bordtennisracketar, dartpilar är några av våra populäraste tillbehör med köer från Mcdermott och bollar från Aramith som några av höjdpunkerna. Leta dig vidare till dessa och våra andra kategorier med hjälp av menyn ovan.