Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Bli redo för sommaren!

Ozora I Love Kendama ozora-i-love-kendama-1

Ozora I Love Kendama

(0)

I lager 99 kr (249 kr)

sunsport-fotbollsmal-blue-3m-1

Sunsport Fotbollsmål Blue 3m

(0)

I lager 1 785 kr

Brännboll Original brannboll-original-1

Brännboll Original

(0)

I lager 249 kr

Kubb Original kubb-original-1

Kubb Original

(0)

I lager 459 kr

Krom Viking Cheeseburger 2016 krom-viking-cheeseburger-2016-1

Krom Viking Cheeseburger 2016

(0)

I lager 99 kr (349 kr)

Spelbord

DESTROYER 8 DESTROYER 8 destroyer-8-1

DESTROYER 8

(23)

I lager 13 995 kr (14 495 kr)

Info & Val
Riley Black Riley Black riley-black-1

Riley Black

(0)

I lager 4 995 kr (6 995 kr)

F1 Tele f1-tele-1

F1 Tele

(5)

I lager 2 195 kr

Madrid madrid-1

Madrid

(0)

I lager 8 495 kr

Speedo Simmössa Junior speedo-simmossa-junior-1

Speedo Simmössa Junior

(0)

I lager 89 kr (119 kr)

The Pill the-pill-1

The Pill

(0)

I lager Från: 99 kr (249 kr)

Jumbo Pill jumbo-pill-1

Jumbo Pill

(0)

I lager 99 kr (249 kr)

Krom Deluxe V2 Red Oak Ken krom-deluxe-v2-red-oak-ken-1

Krom Deluxe V2 Red Oak Ken

(0)

I lager 99 kr (299 kr)

 
Steel Silver Arrow Steel Silver Arrow Steel Silver Arrow steel-silver-arrow-1

Steel Silver Arrow

(8)

I lager 99 kr (199 kr)

Överdrag Premium Överdrag Premium overdrag-premium-1

Överdrag Premium

(11)

I lager 349 kr

M12 Skruvköläder M12 Skruvköläder m12-skruvkolader-1

M12 Skruvköläder

(23)

I lager Från: 19 kr

Garlando Multi Garlando Multi Garlando Multi garlando-multi-1

Garlando Multi

(14)

I lager 2 695 kr (3 295 kr)

Info & Val
Baseballhandske US11 Baseballhandske US11 baseballhandske-us11-1

Baseballhandske US11

(1)

I lager 199 kr

 
Uppgradering noimage

Uppgradering

(0)

I lager 150 kr

Rengöring Bordtennisbord 400ml Rengöring Bordtennisbord 400ml rengoring-bordtennisbord-400ml-1

Rengöring Bordtennisbord 400ml

(0)

I lager 179 kr

F200 Maple F200 Maple f200-maple-1

F200 Maple

(0)

I lager 5 995 kr

Windsor Biljard/Matbord Vit Grön Windsor Biljard/Matbord Vit Grön windsor-biljardmatbord-vit-gron-1

Windsor Biljard/Matbord Vit Grön

(0)

I lager 15 900 kr

Tecto Outdoor Tecto Outdoor tecto-outdoor-1

Tecto Outdoor

(0)

I lager 3 795 kr

 
MCFC Ryggsäck React manchester-city-ryggsack-react-1

MCFC Ryggsäck React

(0)

I lager 119 kr (199 kr)

LFC Förvaringslåda liverpool-forvaringslada-1

LFC Förvaringslåda

(0)

I lager 101 kr (169 kr)

LFC Bäddset PL liverpool-baddset-pl-1

LFC Bäddset PL

(0)

I lager 399 kr (449 kr)

Bayern München SoccerStarz Muller bayern-munchen-soccerstarz-muller-1

Bayern München SoccerStarz Muller

(0)

I lager 29 kr (49 kr)

LFC Nylonfotboll All Surface liverpool-nylonfotboll-all-surface-1

LFC Nylonfotboll All Surface

(0)

I lager 101 kr (169 kr)

 

Spelbord.se

Biljardbord, bordtennisbord och foosball

Spelbord.se är en E-butik med ett brett utbud av bl.a biljardbord, airhockeyspel, bordtennisbord, foosball och dart. Vi har sedan 2005 erbjudit spelbord till nöjda kunder i hela Sverige. Vårt utbud består av allt från hobby till världsklass.

Vi erbjuder 110% prisgaranti, 30 dagar öppetköp och snabba leveranser till enhetsfrakten 59 kr. Prisgarantin ger dig trygghet om du skulle hitta varan billigare i någon annan butik. 30 dagars öppetköp ger ett skönt lugn när du vill vara ute i god tid före en födelsedag eller liknande men ändå vill ha möjlighet att ångra köpet.

För att underlätta för våra kunder har vi skapat informationssidor och guider. Dessa hittar du på respektive kategorisida. T.ex. "Montera biljardbuk" och informationssidan biljard.nu.

En mängd betalningsalternativ gör ditt köp tryggt och smidigt. Vi har kort, faktura (14 dagar), delbetalning, leasing, direktbetalning och förbetalning som betalningsalternativ. För kommuner och större företag erbjuder vi också faktura (30 dagar).

Biljardbord
Biljardbord från Legacy, BCE, Riley, Gamesson och Biljardai ger en komplett mix. Här hittar du allt från enkla hobbybord som är uppbyggda med en MDF-skiva till matchbord med komponenter av högsta klass. Vårt premiummärke när det gäller biljardbord är Legacy som ger dig den ultimata tryggheten genom sin livstidsgaranti.

Bordtennisbord
Bordtennisbord tar vi framförallt hem från Cornilleau eftersom vi finner dem oslagbara i pris kontra prestanda. De tillverkar alla sina bordtennisbord i sin fabrik i Frankrike.

Airhockeyspel
Airhockeyspel är ett snabbt och intensivt spel. Här erbjuder vi en blandning från märken som BCE, Garlando och Gamesson.

Foosball
Foosball eller fotbollsspel är något som blir allt populärare. Här tar vi in bord från Garlando som gör bord av världsklass. Vi kompletterar upp sortimentet med bord från BCE, Riley och Gamesson för att ge dig som kund valmöjligheter.

Dart
Darttavlor från Harrows, One80, Catdart och Unicorn gör vår sortiment intressant även för den erfarne utövaren. Självklart har vi även eldarttavlor.

Förutom dessa artiklar erbjuder vi ett brett sortiment av tillbehör till de olika spelen. Biljardköer, bordtennisracketar, dartpilar är några av våra populäraste tillbehör med köer från Mcdermott och bollar från Aramith som några av höjdpunkerna. Leta dig vidare till dessa och våra andra kategorier med hjälp av menyn ovan.