Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Spelbord

Legacy Poängtavla Shuffleboard legacy-poangtavla-shuffleboard-1

Legacy Poängtavla Shuffleboard

(0)

I lager 4 995 kr

Competition 850 Wood ITTF Indoor competition-850-wood-ittf-indoor-1

Competition 850 Wood ITTF Indoor

(0)

I lager 12 790 kr

Milano milano-1

Milano

(1)

I lager 4 885 kr

Riley Folding Black Deluxe riley-folding-black-deluxe-1

Riley Folding Black Deluxe

(1)

I lager 4 495 kr

California 7 Fot california-7-fot-1

California 7 Fot

(0)

I lager 16 995 kr (20 995 kr)

DESTROYER 9 DESTROYER 9 destroyer-9-1

DESTROYER 9

(0)

I lager 14 995 kr (16 995 kr)

Info & Val
Colt 7 Colt 7 colt-7-1

Colt 7

(0)

I lager 15 995 kr (18 995 kr)

Info & Val
Classic Bardisk Port Classic Bardisk Port classic-bardisk-port-1

Classic Bardisk Port

(0)

I lager 12 995 kr (14 995 kr)

Shark White Shark White shark-white-1

Shark White

(2)

I lager 1 295 kr (1 795 kr)

 
Lösa Biljardbollar 57 Mm Lösa Biljardbollar 57 Mm losa-biljardbollar-57-mm-1

Lösa Biljardbollar 57 Mm

(17)

I lager 59 kr

Endelskö Standard Endelskö Standard endelsko-standard-1

Endelskö Standard

(25)

I lager 129 kr (199 kr)

Stiga Puckar 3-pack stiga-puckar-3-pack-1

Stiga Puckar 3-pack

(8)

I lager 29 kr

BCE Fyrdelskö Color BCE Fyrdelskö Color bce-fyrdelsko-color-1

BCE Fyrdelskö Color

(33)

I lager 249 kr

P12 Skruvköläder P12 Skruvköläder p12-skruvkolader-1

P12 Skruvköläder

(33)

I lager Från: 19 kr

 
Blade 5 GZ Dual Core blade-5-gz-dual-core-1

Blade 5 GZ Dual Core

(0)

I lager 995 kr

G-2000 Grey Oak G-2000 Grey Oak g-2000-grey-oak-1

G-2000 Grey Oak

(1)

I lager 7 295 kr

Cornhole Poängtavla Lets Play cornhole-poangtavla-lets-play-1

Cornhole Poängtavla Lets Play

(0)

I lager 299 kr

Great Basin 2 22FT Great Basin 2 22FT great-basin-2-22ft-1

Great Basin 2 22FT

(0)

I lager 89 900 kr

ATACAMA 2 22FT ATACAMA 2 22FT atacama-2-22ft-1

ATACAMA 2 22FT

(0)

I lager 89 900 kr

 
CFC Large Pack chelsea-large-pack-1

CFC Large Pack

(3)

I lager 499 kr (599 kr)

MUFC SoccerStarz Powell manchester-united-soccerstarz-powell-1

MUFC SoccerStarz Powell

(0)

I lager 29 kr (49 kr)

LFC Matchtröja Hemma 2015-16 LFC Matchtröja Hemma 2015-16LFC Matchtröja Hemma 2015-16LFC Matchtröja Hemma 2015-16LFC Matchtröja Hemma 2015-16LFC Matchtröja Hemma 2015-16LFC Matchtröja Hemma 2015-16LFC Matchtröja Hemma 2015-16LFC Matchtröja Hemma 2015-16LFC Matchtröja Hemma 2015-16LFC Matchtröja Hemma 2015-16 liverpool-matchtroja-hemma-2015-16-1

LFC Matchtröja Hemma 2015-16

(3)

I lager 399 kr (599 kr)

MCFC Bäddset Patch manchester-city-baddset-patch-1

MCFC Bäddset Patch

(0)

I lager 349 kr (449 kr)

CFC Mössa Mörkblå CFC Mössa Mörkblå chelsea-mossa-morkbla-1

CFC Mössa Mörkblå

(4)

I lager 89 kr (79 kr)

 

Spelbord.se

Biljardbord, bordtennisbord och foosball

Spelbord.se är en E-butik med ett brett utbud av bl.a biljardbord, airhockeyspel, bordtennisbord, foosball och dart. Vi har sedan 2005 erbjudit spelbord till nöjda kunder i hela Sverige. Vårt utbud består av allt från hobby till världsklass.

Vi erbjuder 110% prisgaranti, 30 dagar öppetköp och snabba leveranser till enhetsfrakten 59 kr. Prisgarantin ger dig trygghet om du skulle hitta varan billigare i någon annan butik. 30 dagars öppetköp ger ett skönt lugn när du vill vara ute i god tid före en födelsedag eller liknande men ändå vill ha möjlighet att ångra köpet.

För att underlätta för våra kunder har vi skapat informationssidor och guider. Dessa hittar du på respektive kategorisida. T.ex. "Montera biljardbuk" och informationssidan biljard.nu.

En mängd betalningsalternativ gör ditt köp tryggt och smidigt. Vi har kort, faktura (14 dagar), delbetalning, leasing, direktbetalning och förbetalning som betalningsalternativ. För kommuner och större företag erbjuder vi också faktura (30 dagar).

Biljardbord
Biljardbord från Legacy, BCE, Riley, Gamesson och Biljardai ger en komplett mix. Här hittar du allt från enkla hobbybord som är uppbyggda med en MDF-skiva till matchbord med komponenter av högsta klass. Vårt premiummärke när det gäller biljardbord är Legacy som ger dig den ultimata tryggheten genom sin livstidsgaranti.

Bordtennisbord
Bordtennisbord tar vi framförallt hem från Cornilleau eftersom vi finner dem oslagbara i pris kontra prestanda. De tillverkar alla sina bordtennisbord i sin fabrik i Frankrike.

Airhockeyspel
Airhockeyspel är ett snabbt och intensivt spel. Här erbjuder vi en blandning från märken som BCE, Garlando och Gamesson.

Foosball
Foosball eller fotbollsspel är något som blir allt populärare. Här tar vi in bord från Garlando som gör bord av världsklass. Vi kompletterar upp sortimentet med bord från BCE, Riley och Gamesson för att ge dig som kund valmöjligheter.

Dart
Darttavlor från Harrows, One80, Catdart och Unicorn gör vår sortiment intressant även för den erfarne utövaren. Självklart har vi även eldarttavlor.

Förutom dessa artiklar erbjuder vi ett brett sortiment av tillbehör till de olika spelen. Biljardköer, bordtennisracketar, dartpilar är några av våra populäraste tillbehör med köer från Mcdermott och bollar från Aramith som några av höjdpunkerna. Leta dig vidare till dessa och våra andra kategorier med hjälp av menyn ovan.