Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Biosoffor

Nyhetsbrev

Våra varumärken

Beställ senast 20/12 kl 13 för goda chanser till leverans innan jul. Spelbord +20kg hinner tyvärr inte levereras innan jul.

Spelbord

Vertical Folding Pool 6vertical-folding-pool-6-1

Vertical Folding Pool 6

(0)

I lager 5 995 kr

Harvard 6 Plusharvard-6-plus-1

Harvard 6 Plus

(0)

I lager 7 995 kr

Sport 300 S Crossover Outdoorsport-300-s-crossover-outdoor-1

Sport 300 S Crossover Outdoor

(1)

I lager 6 995 kr

Coliseum II 7 Steelcoliseum-ii-7-steel-1

Coliseum II 7 Steel

(0)

I lager 11 495 kr

Baylor 8 Gunsmoke Med Bordsskiva Baylor 8 Gunsmoke Med Bordsskivabaylor-8-gunsmoke-med-bordsskiva-1

Baylor 8 Gunsmoke Med Bordsskiva

(0)

I lager 32 995 kr (34 995 kr)

Info & Val
Shuffleboard Vax Yellow Ice Shuffleboard Vax Yellow Iceshuffleboard-vax-yellow-ice-1

Shuffleboard Vax Yellow Ice

(12)

I lager 149 kr

Bardisk Le Bistro Vieilli bardisk-le-bistro-vieilli-1

Bardisk Le Bistro Vieilli

(0)

I lager 16 797 kr (23 995 kr)

neonskulptur-cowboy-1

Neonskulptur Cowboy

(0)

I lager 1 295 kr

forhojning-biosoffa-1

Förhöjning Biosoffa

(0)

Beställningsvara 9 995 kr

skyltset-pub-laws-1

Skyltset Pub Laws

(0)

I lager 579 kr

Barskylt Inde Zinc barskylt-inde-zinc-1

Barskylt Inde Zinc

(0)

I lager 664 kr (949 kr)

bord-swivel-glas-1

Bord Swivel Glas

(0)

I lager 895 kr

armstod-loveseat-1

Armstöd Loveseat

(0)

I lager 1 495 kr

Avant Garde Grey 7 Grön Duk Avant Garde Grey 7 Grön Dukavant-garde-grey-7-gron-duk-1

Avant Garde Grey 7 Grön Duk

(0)

I lager Fr. 21 995 kr (23 995 kr)

Barstol Cuboid barstol-cuboid-1

Barstol Cuboid

(0)

I lager 419 kr (599 kr)

Yale L-foot Yale L-footyale-l-foot-1

Yale L-foot

(7)

I lager 2 895 kr (2 995 kr)

Baylor 8 Gunsmoke Med Bordsskiva Baylor 8 Gunsmoke Med Bordsskivabaylor-8-gunsmoke-med-bordsskiva-1

Baylor 8 Gunsmoke Med Bordsskiva

(0)

I lager 32 995 kr (34 995 kr)

Info & Val
Bullet GA2 Bullet GA2bullet-ga2-1

Bullet GA2

(0)

I lager 239 kr (299 kr)

Hartford Svart 9 Hartford Svart 9hartford-svart-9-1

Hartford Svart 9

(1)

I lager 28 900 kr (29 900 kr)

Info & Val
Jupiter Tele 4 In 1 Jupiter Tele 4 In 1 Jupiter Tele 4 In 1jupiter-tele-4-in-1-1

Jupiter Tele 4 In 1

(8)

I lager 1 795 kr (2 295 kr)

Official Competition Official Competition Official Competitionofficial-competition-1

Official Competition

(8)

I lager 499 kr

Tournament Champion Krita tournament-champion-krita-1

Tournament Champion Krita

(8)

I lager 79 kr

Shufflebräda Och Curling Shufflebräda Och Curling Shufflebräda Och Curlingshufflebrada-och-curling-1

Shufflebräda Och Curling

(21)

I lager 499 kr (699 kr)

Steel Matrix Steel Matrixsteel-matrix-1

Steel Matrix

(20)

I lager 169 kr

Cornbags Standard 4-pack cornbags-standard-4-pack-1

Cornbags Standard 4-pack

(7)

I lager 299 kr

Genomskinliga Knoppar genomskinliga-knoppar-1

Genomskinliga Knoppar

(0)

I lager 19 kr

Avant Garde Black 7
4-8 veckor
Avant Garde Black 7avant-garde-black-7-1

Avant Garde Black 7

(0)

Beställningsvara 23 995 kr

Avant Garde Oak 7
4-8 veckor
Avant Garde Oak 7avant-garde-oak-7-1

Avant Garde Oak 7

(0)

Beställningsvara 23 995 kr

Avant Garde White 7
4-8 veckor
Avant Garde White 7avant-garde-white-7-1

Avant Garde White 7

(0)

Beställningsvara 23 995 kr

Avant Garde Dark Walnut 6
4-8 veckor
Avant Garde Dark Walnut 6avant-garde-dark-walnut-6-1

Avant Garde Dark Walnut 6

(0)

Beställningsvara 23 995 kr

Golfmatta Truestrike
Ca 2 veckor
golfmatta-truestrike-1

Golfmatta Truestrike

(0)

Beställningsvara Från: 6 995 kr

THFC Fleecefilt PL tottenham-hotspur-fleecefilt-pl-1

THFC Fleecefilt PL

(0)

I lager 223 kr (279 kr)

MUFC Mössa Bobble Vit manchester-united-mossa-bobble-vit-1

MUFC Mössa Bobble Vit

(0)

I lager 359 kr (449 kr)

Teenage Mutant Ninja Turtles Mössa TU Junior
Barn
teenage-mutant-ninja-turtles-mossa-tu-junior-1

Teenage Mutant Ninja Turtles Mössa TU Junior

(0)

I lager 103 kr (129 kr)

MUFC T-shirt Och Jeans
3-6 mån
6-9 mån
9-12 mån
12-18 mån
18-23 mån
manchester-united-t-shirt-och-jeans-1

MUFC T-shirt Och Jeans

(0)

I lager 319 kr (399 kr)

CFC Jultröja
3XL
chelsea-jultroja-1

CFC Jultröja

(0)

I lager 383 kr (479 kr)

AFC Mössa TU Core Cannon Röd arsenal-mossa-tu-core-cannon-rod-1

AFC Mössa TU Core Cannon Röd

(0)

I lager 159 kr (199 kr)

Spelbord.se

Biljardbord, bordtennisbord och foosball

Spelbord.se är en E-butik med ett brett utbud av bl.a biljardbord, airhockeyspel, bordtennisbord, foosball och dart. Vi har sedan 2005 erbjudit spelbord till nöjda kunder i hela Sverige. Vårt utbud består av allt från hobby till världsklass.

Vi erbjuder 110% prisgaranti, 30 dagar öppetköp och snabba leveranser till enhetsfrakten 59 kr. Prisgarantin ger dig trygghet om du skulle hitta varan billigare i någon annan butik. 30 dagars öppetköp ger ett skönt lugn när du vill vara ute i god tid före en födelsedag eller liknande men ändå vill ha möjlighet att ångra köpet.

För att underlätta för våra kunder har vi skapat informationssidor och guider. Dessa hittar du på respektive kategorisida. T.ex. "Montera biljardbuk" och informationssidan biljard.nu.

En mängd betalningsalternativ gör ditt köp tryggt och smidigt. Vi har kort, faktura (14 dagar), delbetalning, leasing, direktbetalning och förbetalning som betalningsalternativ. För kommuner och större företag erbjuder vi också faktura (30 dagar).

Biljardbord
Biljardbord från Legacy, BCE, Riley, Gamesson och Biljardai ger en komplett mix. Här hittar du allt från enkla hobbybord som är uppbyggda med en MDF-skiva till matchbord med komponenter av högsta klass. Vårt premiummärke när det gäller biljardbord är Legacy som ger dig den ultimata tryggheten genom sin livstidsgaranti.

Bordtennisbord
Bordtennisbord tar vi framförallt hem från Cornilleau eftersom vi finner dem oslagbara i pris kontra prestanda. De tillverkar alla sina bordtennisbord i sin fabrik i Frankrike.

Airhockeyspel
Airhockeyspel är ett snabbt och intensivt spel. Här erbjuder vi en blandning från märken som BCE, Garlando och Gamesson.

Foosball
Foosball eller fotbollsspel är något som blir allt populärare. Här tar vi in bord från Garlando som gör bord av världsklass. Vi kompletterar upp sortimentet med bord från BCE, Riley och Gamesson för att ge dig som kund valmöjligheter.

Dart
Darttavlor från Harrows, One80, Catdart och Unicorn gör vår sortiment intressant även för den erfarne utövaren. Självklart har vi även eldarttavlor.

Förutom dessa artiklar erbjuder vi ett brett sortiment av tillbehör till de olika spelen. Biljardköer, bordtennisracketar, dartpilar är några av våra populäraste tillbehör med köer från Mcdermott och bollar från Aramith som några av höjdpunkerna. Leta dig vidare till dessa och våra andra kategorier med hjälp av menyn ovan.