Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Spelbord

Stratos stratos-1

Stratos

(7)

I lager 9 995 kr

Info & Val
Colt 7 Black Colt 7 Black colt-7-black-1

Colt 7 Black

(0)

I lager 15 995 kr (18 995 kr)

Info & Val
Winner Outdoor winner-outdoor-1

Winner Outdoor

(0)

I lager 5 995 kr

Clifton 4 Clifton 4 clifton-4-1

Clifton 4

(5)

I lager 2 495 kr (2 995 kr)

Sport 700 Crossover sport-700-crossover-1

Sport 700 Crossover

(0)

I lager 10 995 kr

Ozora I Love Kendama ozora-i-love-kendama-1

Ozora I Love Kendama

(0)

I lager 99 kr (249 kr)

Krom Deluxe V3 Valnöt Och Lönn krom-deluxe-v3-valnot-och-lonn-1

Krom Deluxe V3 Valnöt Och Lönn

(0)

I lager 99 kr (299 kr)

ATACAMA 2 18FT ATACAMA 2 18FT atacama-2-18ft-1

ATACAMA 2 18FT

(0)

I lager 74 900 kr (79 900 kr)

Kendama USA V4 Pro kendama-usa-v4-pro-1

Kendama USA V4 Pro

(0)

I lager 99 kr (349 kr)

UCLA II UCLA II ucla-ii-1

UCLA II

(6)

I lager 1 195 kr (1 395 kr)

Stiga Puckar 3-pack Stiga Puckar 3-pack stiga-puckar-3-pack-1

Stiga Puckar 3-pack

(9)

I lager 29 kr

Omega Omega omega-1

Omega

(49)

I lager 199 kr

Gamesson Köställ Mahogny Gamesson Köställ Mahogny gamesson-kostall-mahogny-1

Gamesson Köställ Mahogny

(13)

I lager Från: 149 kr

Puckar Bas 63 2-pack Puckar Bas 63 2-pack Puckar Bas 63 2-pack puckar-bas-63-2-pack-1

Puckar Bas 63 2-pack

(14)

I lager 39 kr

Pro Vit 6-pack Pro Vit 6-pack pro-vit-6-pack-1

Pro Vit 6-pack

(17)

I lager 29 kr

Endelskö Standard 2 Sort Endelskö Standard 2 Sort endelsko-standard-2-sort-1

Endelskö Standard 2 Sort

(27)

I lager 169 kr (249 kr)

XS300 Charger 4-sits Love Rak Svart xs300-charger-4-sits-love-rak-svart-1

XS300 Charger 4-sits Love Rak Svart

(0)

I lager 19 995 kr

XL700 Turbo 4-sits Rak Svart xl700-turbo-4-sits-rak-svart-1

XL700 Turbo 4-sits Rak Svart

(0)

I lager 29 995 kr

XS300 Charger 3-sits Rak Svart xs300-charger-3-sits-rak-svart-1

XS300 Charger 3-sits Rak Svart

(0)

I lager 14 995 kr

XL700 Turbo 3-sits Rak Svart xl700-turbo-3-sits-rak-svart-1

XL700 Turbo 3-sits Rak Svart

(0)

I lager 22 995 kr

HR Dream 3-sits Rak Svart hr-dream-3-sits-rak-svart-1

HR Dream 3-sits Rak Svart

(0)

I lager 39 995 kr

Överdrag Omega 7 Överdrag Omega 7 noimage

Överdrag Omega 7

(0)

I lager 1 495 kr

Sverige Keps Sköld sverige-keps-skold-1

Sverige Keps Sköld

(10)

I lager 89 kr (99 kr)

RMCF SoccerStarz Illarramendi real-madrid-soccerstarz-illarramendi-1

RMCF SoccerStarz Illarramendi

(1)

I lager 29 kr (49 kr)

JFC Bildoft juventus-bildoft-1

JFC Bildoft

(2)

I lager 29 kr (59 kr)

Celtic Mössa Grön celtic-mossa-gron-1

Celtic Mössa Grön

(0)

I lager 71 kr (119 kr)

MUFC Badlakan Street Sign manchester-united-badlakan-street-sign-1

MUFC Badlakan Street Sign

(1)

I lager 183 kr (229 kr)

AFC Mössa Golden Cannon Röd arsenal-mossa-golden-cannon-rod-1

AFC Mössa Golden Cannon Röd

(0)

I lager 95 kr (159 kr)

Spelbord.se

Biljardbord, bordtennisbord och foosball

Spelbord.se är en E-butik med ett brett utbud av bl.a biljardbord, airhockeyspel, bordtennisbord, foosball och dart. Vi har sedan 2005 erbjudit spelbord till nöjda kunder i hela Sverige. Vårt utbud består av allt från hobby till världsklass.

Vi erbjuder 110% prisgaranti, 30 dagar öppetköp och snabba leveranser till enhetsfrakten 59 kr. Prisgarantin ger dig trygghet om du skulle hitta varan billigare i någon annan butik. 30 dagars öppetköp ger ett skönt lugn när du vill vara ute i god tid före en födelsedag eller liknande men ändå vill ha möjlighet att ångra köpet.

För att underlätta för våra kunder har vi skapat informationssidor och guider. Dessa hittar du på respektive kategorisida. T.ex. "Montera biljardbuk" och informationssidan biljard.nu.

En mängd betalningsalternativ gör ditt köp tryggt och smidigt. Vi har kort, faktura (14 dagar), delbetalning, leasing, direktbetalning och förbetalning som betalningsalternativ. För kommuner och större företag erbjuder vi också faktura (30 dagar).

Biljardbord
Biljardbord från Legacy, BCE, Riley, Gamesson och Biljardai ger en komplett mix. Här hittar du allt från enkla hobbybord som är uppbyggda med en MDF-skiva till matchbord med komponenter av högsta klass. Vårt premiummärke när det gäller biljardbord är Legacy som ger dig den ultimata tryggheten genom sin livstidsgaranti.

Bordtennisbord
Bordtennisbord tar vi framförallt hem från Cornilleau eftersom vi finner dem oslagbara i pris kontra prestanda. De tillverkar alla sina bordtennisbord i sin fabrik i Frankrike.

Airhockeyspel
Airhockeyspel är ett snabbt och intensivt spel. Här erbjuder vi en blandning från märken som BCE, Garlando och Gamesson.

Foosball
Foosball eller fotbollsspel är något som blir allt populärare. Här tar vi in bord från Garlando som gör bord av världsklass. Vi kompletterar upp sortimentet med bord från BCE, Riley och Gamesson för att ge dig som kund valmöjligheter.

Dart
Darttavlor från Harrows, One80, Catdart och Unicorn gör vår sortiment intressant även för den erfarne utövaren. Självklart har vi även eldarttavlor.

Förutom dessa artiklar erbjuder vi ett brett sortiment av tillbehör till de olika spelen. Biljardköer, bordtennisracketar, dartpilar är några av våra populäraste tillbehör med köer från Mcdermott och bollar från Aramith som några av höjdpunkerna. Leta dig vidare till dessa och våra andra kategorier med hjälp av menyn ovan.