Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Biosoffor

Nyhetsbrev

Våra varumärken

Beställ senast 20/12 kl 13 för goda chanser till leverans innan jul. Spelbord +20kg hinner tyvärr inte levereras innan jul.

Spelbord

Hartford Svart 8hartford-svart-8-1

Hartford Svart 8

(0)

I lager 27 900 kr

Info & Val
Omega Outdooromega-outdoor-1

Omega Outdoor

(1)

I lager 19 900 kr

Barcelonabarcelona-1

Barcelona

(0)

I lager 1 995 kr

Hartford Mahogany 8hartford-mahogany-8-1

Hartford Mahogany 8

(0)

I lager 27 900 kr

Info & Val
Bowling För Shuffleboardbowling-for-shuffleboard-1

Bowling För Shuffleboard

(1)

I lager 1 295 kr

Foldyfoldy-1

Foldy

(2)

I lager 7 495 kr

foam-roll-1

Foam Roll

(0)

I lager 349 kr

Barstol Retro Soda barstol-retro-soda-1

Barstol Retro Soda

(1)

I lager 907 kr (1 295 kr)

tunndispenser-dubbel-1

Tunndispenser Dubbel

(0)

I lager 849 kr

vinmatt-rostfritt-set-1

Vinmått Rostfritt Set

(0)

I lager 399 kr

boxningsset-junior-1

Boxningsset Junior

(2)

I lager 399 kr

hr-dream-rak-svart-1

HR Dream Rak Svart

(1)

I lager Från: 29 995 kr

forhojning-biosoffa-1

Förhöjning Biosoffa

(0)

I lager Från: 3 995 kr

Great Basin 2 22FT Great Basin 2 22FTgreat-basin-2-22ft-1

Great Basin 2 22FT

(1)

I lager 87 900 kr (89 900 kr)

Darts Connect Online Black darts-connect-online-black-1

Darts Connect Online Black

(0)

I lager 1 995 kr (3 495 kr)

F-zero Soccer F-zero Soccerf-zero-soccer-1

F-zero Soccer

(4)

I lager 1 495 kr (1 695 kr)

F200 EVO F200 EVOf200-evo-1

F200 EVO

(10)

I lager 5 795 kr (5 995 kr)

Blandade Dartpinnar blandade-dartpinnar-1

Blandade Dartpinnar

(4)

I lager 69 kr (99 kr)

Studsmatta Combi XXL Studsmatta Combi XXLstudsmatta-combi-xxl-1

Studsmatta Combi XXL

(0)

I lager 3 596 kr (3 995 kr)

Cornbags Standard 4-pack cornbags-standard-4-pack-1

Cornbags Standard 4-pack

(10)

I lager 299 kr

Core Plus Black Core Plus Black Core Plus Blackcore-plus-black-1

Core Plus Black

(16)

I lager 119 kr (149 kr)

Steel Matrix Steel Matrixsteel-matrix-1

Steel Matrix

(22)

I lager 169 kr

Voodoo Voodoovoodoo-1

Voodoo

(10)

I lager 179 kr

Steel Black Jack Steel Black Jacksteel-black-jack-1

Steel Black Jack

(22)

I lager 249 kr

Mission Apollo Darttavla mission-apollo-darttavla-1

Mission Apollo Darttavla

(0)

I lager 399 kr

Designa Dartmatta Heavy Duty Designa Dartmatta Heavy Dutydesigna-dartmatta-heavy-duty-1

Designa Dartmatta Heavy Duty

(0)

I lager 599 kr

McDermott GS06 noimage

McDermott GS06

(0)

I lager 4 255 kr

Guinness Wetstop Barmatta guinness-wetstop-barmatta-1

Guinness Wetstop Barmatta

(0)

I lager 499 kr

Citruspress citruspress-1

Citruspress

(0)

I lager 279 kr

Cocktail Kit För Hemmet cocktail-kit-for-hemmet-1

Cocktail Kit För Hemmet

(0)

I lager 299 kr

Marker Boards Poängtavla marker-boards-poangtavla-1

Marker Boards Poängtavla

(0)

I lager 129 kr

FCB Mössa barcelona-mossa-1

FCB Mössa

(1)

I lager 103 kr (129 kr)

MUFC T-shirt Eric Cantona Legend
S
M
L
XL
XXL
manchester-united-t-shirt-eric-cantona-legend-1

MUFC T-shirt Eric Cantona Legend

(2)

I lager 223 kr (279 kr)

AFC Bäddset Pulse arsenal-baddset-pulse-1

AFC Bäddset Pulse

(3)

I lager 399 kr (499 kr)

MCFC Mössa Och Tofflor
0-3 mån
3-6 mån
6-9 mån
manchester-city-mossa-och-tofflor-0-3-manader-1

MCFC Mössa Och Tofflor

(0)

I lager 159 kr (199 kr)

RMCF Mugg Match Day real-madrid-mugg-match-day-1

RMCF Mugg Match Day

(0)

I lager 69 kr (119 kr)

Dallas Cowboys Mössa New Era dallas-cowboys-mossa-new-era-1

Dallas Cowboys Mössa New Era

(0)

I lager 303 kr (379 kr)

Spelbord.se

Biljardbord, bordtennisbord och foosball

Spelbord.se är en E-butik med ett brett utbud av bl.a biljardbord, airhockeyspel, bordtennisbord, foosball och dart. Vi har sedan 2005 erbjudit spelbord till nöjda kunder i hela Sverige. Vårt utbud består av allt från hobby till världsklass.

Vi erbjuder 110% prisgaranti, 30 dagar öppetköp och snabba leveranser till enhetsfrakten 59 kr. Prisgarantin ger dig trygghet om du skulle hitta varan billigare i någon annan butik. 30 dagars öppetköp ger ett skönt lugn när du vill vara ute i god tid före en födelsedag eller liknande men ändå vill ha möjlighet att ångra köpet.

För att underlätta för våra kunder har vi skapat informationssidor och guider. Dessa hittar du på respektive kategorisida. T.ex. "Montera biljardbuk" och informationssidan biljard.nu.

En mängd betalningsalternativ gör ditt köp tryggt och smidigt. Vi har kort, faktura (14 dagar), delbetalning, leasing, direktbetalning och förbetalning som betalningsalternativ. För kommuner och större företag erbjuder vi också faktura (30 dagar).

Biljardbord
Biljardbord från Legacy, BCE, Riley, Gamesson och Biljardai ger en komplett mix. Här hittar du allt från enkla hobbybord som är uppbyggda med en MDF-skiva till matchbord med komponenter av högsta klass. Vårt premiummärke när det gäller biljardbord är Legacy som ger dig den ultimata tryggheten genom sin livstidsgaranti.

Bordtennisbord
Bordtennisbord tar vi framförallt hem från Cornilleau eftersom vi finner dem oslagbara i pris kontra prestanda. De tillverkar alla sina bordtennisbord i sin fabrik i Frankrike.

Airhockeyspel
Airhockeyspel är ett snabbt och intensivt spel. Här erbjuder vi en blandning från märken som BCE, Garlando och Gamesson.

Foosball
Foosball eller fotbollsspel är något som blir allt populärare. Här tar vi in bord från Garlando som gör bord av världsklass. Vi kompletterar upp sortimentet med bord från BCE, Riley och Gamesson för att ge dig som kund valmöjligheter.

Dart
Darttavlor från Harrows, One80, Catdart och Unicorn gör vår sortiment intressant även för den erfarne utövaren. Självklart har vi även eldarttavlor.

Förutom dessa artiklar erbjuder vi ett brett sortiment av tillbehör till de olika spelen. Biljardköer, bordtennisracketar, dartpilar är några av våra populäraste tillbehör med köer från Mcdermott och bollar från Aramith som några av höjdpunkerna. Leta dig vidare till dessa och våra andra kategorier med hjälp av menyn ovan.