Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Kendama

Våra varumärken

Spelbord

Shark White Shark White shark-white-1

Shark White

(1)

I lager 1 295 kr (1 795 kr)

F200 EVO f200-evo-1

F200 EVO

(8)

I lager 5 495 kr

Sport 300 S Crossover Outdoor sport-300-s-crossover-outdoor-1

Sport 300 S Crossover Outdoor

(0)

I lager 6 795 kr

Ella 9 Svart Ella 9 Svart ella-9-svart-1

Ella 9 Svart

(0)

I lager 24 995 kr (27 995 kr)

Info & Val

Erbjudanden

Blue Cue blue-cue-1

Blue Cue

(4)

I lager Från: 399 kr

Real Air Multi Real Air Multi real-air-multi-1

Real Air Multi

(5)

I lager 3 495 kr (3 995 kr)

Info & Val
biljardlampa-prestige-1

Biljardlampa Prestige

(1)

I lager Från: 499 kr

BCE Multi 21 BCE Multi 21 bce-multi-21-1

BCE Multi 21

(1)

I lager 2 995 kr (3 495 kr)

Info & Val
RYLEE 8 Nutmeg RYLEE 8 Nutmeg rylee-8-nutmeg-1

RYLEE 8 Nutmeg

(0)

I lager 19 995 kr (22 995 kr)

Info & Val
 

Topplistan

P12 Skruvköläder P12 Skruvköläder p12-skruvkolader-1

P12 Skruvköläder

(31)

I lager Från: 9 kr

Limköläder Le Pro 13 Mm limkolader-le-pro-13-mm-1

Limköläder Le Pro 13 Mm

(1)

I lager Från: 29 kr

Gamesson Köställ Svart Gamesson Köställ Svart gamesson-kostall-svart-1

Gamesson Köställ Svart

(15)

I lager Från: 149 kr

BCE Fyrdelskö Color BCE Fyrdelskö Color bce-fyrdelsko-color-1

BCE Fyrdelskö Color

(31)

I lager 249 kr

Classic Pool Snooker Classic Pool Snooker Classic Pool Snooker classic-pool-snooker-1

Classic Pool Snooker

(10)

I lager 199 kr (249 kr)

 

Nyheter

Legacy Bollkorgar Winston Legacy Bollkorgar Winston legacy-bollkorgar-winston-1

Legacy Bollkorgar Winston

(0)

I lager 1 995 kr

Play Kit Sterling Svart Play Kit Sterling Svart play-kit-sterling-svart-1

Play Kit Sterling Svart

(0)

I lager 3 995 kr

Play Kit Classic Svart Play Kit Classic Svart play-kit-classic-svart-1

Play Kit Classic Svart

(0)

I lager 2 495 kr

Legacy Poängtavla Shuffleboard Legacy Poängtavla Shuffleboard legacy-poangtavla-shuffleboard-1

Legacy Poängtavla Shuffleboard

(0)

I lager 4 995 kr

 
MUFC SoccerStarz Zaha manchester-united-soccerstarz-zaha-1

MUFC SoccerStarz Zaha

(0)

I lager 29 kr (49 kr)

MCFC Iphone 6 Skal Hårt 3D manchester-city-iphone-6-skal-hart-3d-1

MCFC Iphone 6 Skal Hårt 3D

(0)

I lager 159 kr (199 kr)

LFC T-shirt Träning Ungdom Grå LFC T-shirt Träning Ungdom GråLFC T-shirt Träning Ungdom GråLFC T-shirt Träning Ungdom GråLFC T-shirt Träning Ungdom GråLFC T-shirt Träning Ungdom GråLFC T-shirt Träning Ungdom GråLFC T-shirt Träning Ungdom Grå liverpool-t-shirt-traning-ungdom-gra-1

LFC T-shirt Träning Ungdom Grå

(1)

I lager 262 kr (349 kr)

Celtic Bildoft celtic-bildoft-1

Celtic Bildoft

(1)

I lager 29 kr (59 kr)

MUFC Double Champions Flagga manchester-united-double-champions-flagga-1

MUFC Double Champions Flagga

(0)

I lager 49 kr (119 kr)

 

Spelbord.se

Biljardbord, bordtennisbord och foosball

Spelbord.se är en E-butik med ett brett utbud av bl.a biljardbord, airhockeyspel, bordtennisbord, foosball och dart. Vi har sedan 2005 erbjudit spelbord till nöjda kunder i hela Sverige. Vårt utbud består av allt från hobby till världsklass.

Vi erbjuder 110% prisgaranti, 30 dagar öppetköp och snabba leveranser till enhetsfrakten 59 kr. Prisgarantin ger dig trygghet om du skulle hitta varan billigare i någon annan butik. 30 dagars öppetköp ger ett skönt lugn när du vill vara ute i god tid före en födelsedag eller liknande men ändå vill ha möjlighet att ångra köpet.

För att underlätta för våra kunder har vi skapat informationssidor och guider. Dessa hittar du på respektive kategorisida. T.ex. "Montera biljardbuk" och informationssidan biljard.nu.

En mängd betalningsalternativ gör ditt köp tryggt och smidigt. Vi har kort, faktura (14 dagar), delbetalning, leasing, direktbetalning och förbetalning som betalningsalternativ. För kommuner och större företag erbjuder vi också faktura (30 dagar).

Biljardbord
Biljardbord från Legacy, BCE, Riley, Gamesson och Biljardai ger en komplett mix. Här hittar du allt från enkla hobbybord som är uppbyggda med en MDF-skiva till matchbord med komponenter av högsta klass. Vårt premiummärke när det gäller biljardbord är Legacy som ger dig den ultimata tryggheten genom sin livstidsgaranti.

Bordtennisbord
Bordtennisbord tar vi framförallt hem från Cornilleau eftersom vi finner dem oslagbara i pris kontra prestanda. De tillverkar alla sina bordtennisbord i sin fabrik i Frankrike.

Airhockeyspel
Airhockeyspel är ett snabbt och intensivt spel. Här erbjuder vi en blandning från märken som BCE, Garlando och Gamesson.

Foosball
Foosball eller fotbollsspel är något som blir allt populärare. Här tar vi in bord från Garlando som gör bord av världsklass. Vi kompletterar upp sortimentet med bord från BCE, Riley och Gamesson för att ge dig som kund valmöjligheter.

Dart
Darttavlor från Harrows, One80, Catdart och Unicorn gör vår sortiment intressant även för den erfarne utövaren. Självklart har vi även eldarttavlor.

Förutom dessa artiklar erbjuder vi ett brett sortiment av tillbehör till de olika spelen. Biljardköer, bordtennisracketar, dartpilar är några av våra populäraste tillbehör med köer från Mcdermott och bollar från Aramith som några av höjdpunkerna. Leta dig vidare till dessa och våra andra kategorier med hjälp av menyn ovan.