Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Spelbord

Madridmadrid-1

Madrid

(0)

I lager 8 495 kr

Yale L-foot Yale L-footyale-l-foot-1

Yale L-foot

(6)

I lager 2 495 kr (2 895 kr)

Stallion 8 Nutmeg Stallion 8 Nutmegstallion-8-nutmeg-1

Stallion 8 Nutmeg

(0)

I lager 19 995 kr (20 995 kr)

Info & Val
F1 Telef1-tele-1

F1 Tele

(6)

I lager 2 195 kr

Sport 300 S Crossover Outdoorsport-300-s-crossover-outdoor-1

Sport 300 S Crossover Outdoor

(0)

I lager 6 995 kr

Minibiljard LTH II Minibiljard LTH IIminibiljard-lth-ii-1

Minibiljard LTH II

(3)

I lager 599 kr (699 kr)

Great Basin 2 22FT Great Basin 2 22FTgreat-basin-2-22ft-1

Great Basin 2 22FT

(0)

I lager 87 900 kr (89 900 kr)

Core Plus Black Core Plus Blackcore-plus-black-1

Core Plus Black

(5)

119 kr (149 kr)

Krom Deluxe V3 Valnöt Och Lönn krom-deluxe-v3-valnot-och-lonn-1

Krom Deluxe V3 Valnöt Och Lönn

(0)

I lager 99 kr (299 kr)

ATACAMA 2 18FT ATACAMA 2 18FTatacama-2-18ft-1

ATACAMA 2 18FT

(0)

I lager 77 900 kr (79 900 kr)

XL700 Turbo Svart xl700-turbo-svart-1

XL700 Turbo Svart

(0)

I lager Från: 9 995 kr (10 995 kr)

Krom Deluxe V2 Red Oak Ken krom-deluxe-v2-red-oak-ken-1

Krom Deluxe V2 Red Oak Ken

(0)

I lager 99 kr (299 kr)

M12 Skruvköläder M12 Skruvköläderm12-skruvkolader-1

M12 Skruvköläder

(25)

I lager Från: 9 kr

Cornbags Standard 4-pack cornbags-standard-4-pack-1

Cornbags Standard 4-pack

(0)

I lager 249 kr

Lösa Biljardbollar 57 Mm Lösa Biljardbollar 57 Mmlosa-biljardbollar-57-mm-1

Lösa Biljardbollar 57 Mm

(23)

I lager 59 kr

Sport 100 Sport 100sport-100-1

Sport 100

(16)

I lager 99 kr

Pro 25 pro-25-1

Pro 25

(3)

I lager 449 kr

Expert White expert-white-1

Expert White

(0)

I lager 59 kr

ABS EVOLUTION White 72-pack abs-evolution-white-72-pack-1

ABS EVOLUTION White 72-pack

(0)

I lager 499 kr

Softbat Eco Quattro Softbat Eco Quattrosoftbat-eco-quattro-1

Softbat Eco Quattro

(0)

I lager 499 kr

Softbat Eco Softbat Ecosoftbat-eco-1

Softbat Eco

(0)

I lager 139 kr

Nexeo X200 Nexeo X200nexeo-x200-1

Nexeo X200

(0)

I lager 995 kr

Förhöjning Biosoffa forhojning-biosoffa-1

Förhöjning Biosoffa

(0)

I lager 3 995 kr

Sverige T-shirt Zlatan Tour
S
M
L
XL
XXL
sverige-t-shirt-zlatan-tour-1

Sverige T-shirt Zlatan Tour

(2)

I lager 224 kr (249 kr)

AFC Strumpor 2 AFC Strumpor 2 arsenal-strumpor-2-1

AFC Strumpor 2

(1)

I lager 29 kr (59 kr)

RMCF Sejdel Foil real-madrid-sejdel-foil-1

RMCF Sejdel Foil

(0)

I lager 149 kr (199 kr)

Harry Potter Bagagetag Harry Potter harry-potter-bagagetag-harry-potter-1

Harry Potter Bagagetag Harry Potter

(0)

I lager 103 kr (129 kr)

MCFC Glas High Ball 2-pack manchester-city-glas-high-ball-2-pack-1

MCFC Glas High Ball 2-pack

(0)

I lager 139 kr (159 kr)

Harry Potter Bagagetag Ravenclaw harry-potter-bagagetag-ravenclaw-1

Harry Potter Bagagetag Ravenclaw

(1)

I lager 95 kr (119 kr)

Spelbord.se

Biljardbord, bordtennisbord och foosball

Spelbord.se är en E-butik med ett brett utbud av bl.a biljardbord, airhockeyspel, bordtennisbord, foosball och dart. Vi har sedan 2005 erbjudit spelbord till nöjda kunder i hela Sverige. Vårt utbud består av allt från hobby till världsklass.

Vi erbjuder 110% prisgaranti, 30 dagar öppetköp och snabba leveranser till enhetsfrakten 59 kr. Prisgarantin ger dig trygghet om du skulle hitta varan billigare i någon annan butik. 30 dagars öppetköp ger ett skönt lugn när du vill vara ute i god tid före en födelsedag eller liknande men ändå vill ha möjlighet att ångra köpet.

För att underlätta för våra kunder har vi skapat informationssidor och guider. Dessa hittar du på respektive kategorisida. T.ex. "Montera biljardbuk" och informationssidan biljard.nu.

En mängd betalningsalternativ gör ditt köp tryggt och smidigt. Vi har kort, faktura (14 dagar), delbetalning, leasing, direktbetalning och förbetalning som betalningsalternativ. För kommuner och större företag erbjuder vi också faktura (30 dagar).

Biljardbord
Biljardbord från Legacy, BCE, Riley, Gamesson och Biljardai ger en komplett mix. Här hittar du allt från enkla hobbybord som är uppbyggda med en MDF-skiva till matchbord med komponenter av högsta klass. Vårt premiummärke när det gäller biljardbord är Legacy som ger dig den ultimata tryggheten genom sin livstidsgaranti.

Bordtennisbord
Bordtennisbord tar vi framförallt hem från Cornilleau eftersom vi finner dem oslagbara i pris kontra prestanda. De tillverkar alla sina bordtennisbord i sin fabrik i Frankrike.

Airhockeyspel
Airhockeyspel är ett snabbt och intensivt spel. Här erbjuder vi en blandning från märken som BCE, Garlando och Gamesson.

Foosball
Foosball eller fotbollsspel är något som blir allt populärare. Här tar vi in bord från Garlando som gör bord av världsklass. Vi kompletterar upp sortimentet med bord från BCE, Riley och Gamesson för att ge dig som kund valmöjligheter.

Dart
Darttavlor från Harrows, One80, Catdart och Unicorn gör vår sortiment intressant även för den erfarne utövaren. Självklart har vi även eldarttavlor.

Förutom dessa artiklar erbjuder vi ett brett sortiment av tillbehör till de olika spelen. Biljardköer, bordtennisracketar, dartpilar är några av våra populäraste tillbehör med köer från Mcdermott och bollar från Aramith som några av höjdpunkerna. Leta dig vidare till dessa och våra andra kategorier med hjälp av menyn ovan.