Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Biosoffor

Nyhetsbrev

Våra varumärken

Beställ senast 22/12 kl 12 för goda chanser till leverans innan jul. Spelbord +20kg hinner tyvärr inte levereras innan jul.

Bli redo för sommaren!

Baseball Bröstskydd 18baseball-brostskydd-18-1

Baseball Bröstskydd 18

(0)

I lager 379 kr

Baseballhandske US13baseballhandske-us13-1

Baseballhandske US13

(2)

I lager 249 kr

Hockeyset Hockeysethockeyset-1

Hockeyset

(1)

I lager 199 kr

Dropin Hooddropin-hood-1

Dropin Hood

(3)

I lager 399 kr

Kubb Family Rödkubb-family-rod-1

Kubb Family Röd

(0)

I lager 749 kr

Jättedominojattedomino-1

Jättedomino

(0)

I lager 399 kr

Spelbord

Ella 8 Pro Blackella-8-pro-black-1

Ella 8 Pro Black

(0)

I lager 39 990 kr

Sport 500 Indoorsport-500-indoor-1

Sport 500 Indoor

(0)

I lager 7 295 kr

Info & Val
Ella 7 Svartella-7-svart-1

Ella 7 Svart

(0)

I lager 27 995 kr

Info & Val
G500 Weatherproofg500-weatherproof-1

G500 Weatherproof

(2)

I lager 9 995 kr

Barcelonabarcelona-1

Barcelona

(0)

I lager 1 995 kr

Siliconspraysiliconspray-1

Siliconspray

(5)

I lager 249 kr

forhojning-biosoffa-1

Förhöjning Biosoffa

(0)

I lager Från: 3 995 kr

drinkshaker-cocktail-koppar-1

Drinkshaker Cocktail Koppar

(0)

I lager 379 kr

hallare-mobiltablet-1

Hållare Mobil/Tablet

(0)

I lager 695 kr

boxningsset-junior-1

Boxningsset Junior

(2)

I lager 499 kr

Elite Onyxelite-onyx-1

Elite Onyx

(0)

I lager 24 995 kr

bord-swivel-svart-1

Bord Swivel Svart

(2)

I lager 695 kr

mega-xl950-soffa-svart-1

Mega XL950 Soffa Svart

(0)

I lager 29 900 kr

Core Plus Black Core Plus Blackcore-plus-black-1

Core Plus Black

(16)

I lager 119 kr (149 kr)

The Pill the-pill-1

The Pill

(0)

I lager Fr. 99 kr (249 kr)

Shark Black Shark Blackshark-black-1

Shark Black

(1)

I lager 1 795 kr (1 995 kr)

Info & Val
Minibiljard LTH II Minibiljard LTH IIminibiljard-lth-ii-1

Minibiljard LTH II

(16)

I lager 799 kr (899 kr)

Studsmatta Combi XXL Studsmatta Combi XXLstudsmatta-combi-xxl-1

Studsmatta Combi XXL

(0)

I lager 3 596 kr (3 995 kr)

Darts Connect Online Black darts-connect-online-black-1

Darts Connect Online Black

(0)

I lager 1 995 kr (3 495 kr)

Cornbags Standard 4-pack cornbags-standard-4-pack-1

Cornbags Standard 4-pack

(10)

I lager 299 kr

Master Krita Blå master-krita-bla-1

Master Krita Blå

(43)

I lager Från: 49 kr

Endelskö Standard Plus endelsko-standard-plus-1

Endelskö Standard Plus

(1)

I lager Från: 249 kr

Överdrag Premium Överdrag Premiumoverdrag-premium-1

Överdrag Premium

(20)

I lager 599 kr

Core Plus Black Core Plus Black Core Plus Blackcore-plus-black-1

Core Plus Black

(16)

I lager 119 kr (149 kr)

Biljardkratta Komplett biljardkratta-komplett-1

Biljardkratta Komplett

(10)

I lager 299 kr

XS700 Challenger 4-seat Love Straight Bonded Black Power
20 veckor
noimage

XS700 Challenger 4-seat Love Straight Bonded Black Power

(0)

Beställningsvara 31 995 kr

Dragon Attack dragon-attack-1

Dragon Attack

(0)

I lager 99 kr

Dragon Blast dragon-blast-1

Dragon Blast

(0)

I lager 299 kr

LHR Vega MAX Svart
20 veckor
lhr-vega-max-svart-1

LHR Vega MAX Svart

(0)

Beställningsvara Från: 19 995 kr

HR Dream Bonded Svart hr-dream-bonded-svart-1

HR Dream Bonded Svart

(0)

I lager Från: 13 995 kr

Golfsimulatorskärm Premium golfsimulatorskarm-premium-1

Golfsimulatorskärm Premium

(0)

I lager Från: 2 995 kr

LFC SoccerStarz Johnson Away 2013-14 liverpool-soccerstarz-johnson-away-2013-14-1

LFC SoccerStarz Johnson Away 2013-14

(0)

I lager 29 kr (49 kr)

Paris St Germain SoccerStarz Beckham 2013-14 paris-st-germain-soccerstarz-beckham-2013-14-1

Paris St Germain SoccerStarz Beckham 2013-14

(0)

I lager 29 kr (49 kr)

RMCF Mugg Match Day real-madrid-mugg-match-day-1

RMCF Mugg Match Day

(0)

I lager 69 kr (119 kr)

liverpool-olglas-champions-of-europe-1

LFC Ölglas Champions Of Europe

(1)

I lager Från: 159 kr

Derby County Keps Umbro derby-county-keps-umbro-1

Derby County Keps Umbro

(0)

I lager 224 kr (299 kr)

West Bromwich Albion SoccerStarz Ridgewell 2013-14 west-bromwich-albion-soccerstarz-ridgewell-2013-14-1

West Bromwich Albion SoccerStarz Ridgewell 2013-14

(0)

I lager 15 kr (49 kr)

Spelbord.se

Biljardbord, bordtennisbord och foosball

Spelbord.se är en E-butik med ett brett utbud av bl.a biljardbord, airhockeyspel, bordtennisbord, foosball och dart. Vi har sedan 2005 erbjudit spelbord till nöjda kunder i hela Sverige. Vårt utbud består av allt från hobby till världsklass.

Vi erbjuder 110% prisgaranti, 30 dagar öppetköp och snabba leveranser till enhetsfrakten 59 kr. Prisgarantin ger dig trygghet om du skulle hitta varan billigare i någon annan butik. 30 dagars öppetköp ger ett skönt lugn när du vill vara ute i god tid före en födelsedag eller liknande men ändå vill ha möjlighet att ångra köpet.

För att underlätta för våra kunder har vi skapat informationssidor och guider. Dessa hittar du på respektive kategorisida. T.ex. "Montera biljardbuk" och informationssidan biljard.nu.

En mängd betalningsalternativ gör ditt köp tryggt och smidigt. Vi har kort, faktura (14 dagar), delbetalning, leasing, direktbetalning och förbetalning som betalningsalternativ. För kommuner och större företag erbjuder vi också faktura (30 dagar).

Biljardbord
Biljardbord från Legacy, BCE, Riley, Gamesson och Biljardai ger en komplett mix. Här hittar du allt från enkla hobbybord som är uppbyggda med en MDF-skiva till matchbord med komponenter av högsta klass. Vårt premiummärke när det gäller biljardbord är Legacy som ger dig den ultimata tryggheten genom sin livstidsgaranti.

Bordtennisbord
Bordtennisbord tar vi framförallt hem från Cornilleau eftersom vi finner dem oslagbara i pris kontra prestanda. De tillverkar alla sina bordtennisbord i sin fabrik i Frankrike.

Airhockeyspel
Airhockeyspel är ett snabbt och intensivt spel. Här erbjuder vi en blandning från märken som BCE, Garlando och Gamesson.

Foosball
Foosball eller fotbollsspel är något som blir allt populärare. Här tar vi in bord från Garlando som gör bord av världsklass. Vi kompletterar upp sortimentet med bord från BCE, Riley och Gamesson för att ge dig som kund valmöjligheter.

Dart
Darttavlor från Harrows, One80, Catdart och Unicorn gör vår sortiment intressant även för den erfarne utövaren. Självklart har vi även eldarttavlor.

Förutom dessa artiklar erbjuder vi ett brett sortiment av tillbehör till de olika spelen. Biljardköer, bordtennisracketar, dartpilar är några av våra populäraste tillbehör med köer från Mcdermott och bollar från Aramith som några av höjdpunkerna. Leta dig vidare till dessa och våra andra kategorier med hjälp av menyn ovan.