Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Bli redo för sommaren!

Krom Deluxe V3 Valnöt Och Lönn krom-deluxe-v3-valnot-och-lonn-1

Krom Deluxe V3 Valnöt Och Lönn

(0)

I lager 99 kr (299 kr)

Basketkorg Med Backboard basketkorg-med-backboard-1

Basketkorg Med Backboard

(1)

I lager 599 kr

Baseballset Riley Baseballset Riley baseballset-riley-1

Baseballset Riley

(0)

I lager 199 kr (349 kr)

Studsmatta Combi Small Studsmatta Combi Small studsmatta-combi-small-1

Studsmatta Combi Small

(0)

I lager 1 616 kr (1 795 kr)

Krocket Pro krocket-pro-1

Krocket Pro

(0)

I lager 1 399 kr

half-euro-set-white-1

HALF EURO SET WHITE

(1)

I lager 2 495 kr

Spelbord

F-zero F-zero f-zero-1

F-zero

(3)

I lager 1 395 kr (1 795 kr)

F200 EVO f200-evo-1

F200 EVO

(9)

I lager 5 995 kr

RYLEE 7 Port RYLEE 7 Port rylee-7-port-1

RYLEE 7 Port

(1)

I lager 18 995 kr (21 995 kr)

Info & Val
Shark White Shark White shark-white-1

Shark White

(2)

I lager 1 495 kr (1 795 kr)

Madison L-Foot madison-l-foot-1

Madison L-Foot

(0)

I lager 2 495 kr

F200 Maple f200-maple-1

F200 Maple

(0)

I lager 5 995 kr

Garlando Multi Garlando Multi garlando-multi-1

Garlando Multi

(14)

I lager 2 695 kr (3 295 kr)

Info & Val
Blandade Dartpinnar blandade-dartpinnar-1

Blandade Dartpinnar

(3)

I lager 60 kr (80 kr)

Hockeyspel Play Off Sverige-Finland Hockeyspel Play Off Sverige-Finland hockeyspel-play-off-sverige-finland-1

Hockeyspel Play Off Sverige-Finland

(5)

I lager 476 kr (529 kr)

Raider Raider raider-1

Raider

(8)

I lager 2 295 kr (2 495 kr)

Info & Val
Krom Viking Natural krom-viking-natural-1

Krom Viking Natural

(0)

I lager 99 kr (299 kr)

Krom Deluxe V3 The Don krom-deluxe-v3-the-don-1

Krom Deluxe V3 The Don

(0)

I lager 99 kr (299 kr)

CORNBAGS STANDARD cornbags-standard-1

CORNBAGS STANDARD

(1)

I lager 399 kr

Official Competition Official Competition Official Competition official-competition-1

Official Competition

(6)

I lager 499 kr

Stiga Puckar 3-pack Stiga Puckar 3-pack stiga-puckar-3-pack-1

Stiga Puckar 3-pack

(9)

I lager 29 kr

Fotbollar Små 2-pack Fotbollar Små 2-pack fotbollar-sma-2-pack-1

Fotbollar Små 2-pack

(7)

I lager 29 kr

F200 F200 f200-1

F200

(10)

I lager 5 995 kr

Steel Black Jack Steel Black Jack steel-black-jack-1

Steel Black Jack

(13)

I lager 249 kr

Top Spin Short Black Top Spin Short Black top-spin-short-black-1

Top Spin Short Black

(0)

I lager 49 kr

Primal Instinct primal-instinct-1

Primal Instinct

(0)

I lager 899 kr

Supamatch 3 supamatch-3-1

Supamatch 3

(0)

I lager 699 kr

Steel Silver Arrow Dragon Steel Silver Arrow Dragon steel-silver-arrow-dragon-1

Steel Silver Arrow Dragon

(0)

I lager 249 kr

Klocka Neon Mustang klocka-neon-mustang--1

Klocka Neon Mustang

(0)

I lager 1 295 kr

Klocka Neon Ford Racing klocka-neon-ford-racing-1

Klocka Neon Ford Racing

(0)

I lager 1 295 kr

Sverige Pins Sköld sverige-pins-skold-1

Sverige Pins Sköld

(1)

I lager 35 kr (39 kr)

Harry Potter Trollstav Professor Snape harry-potter-trollstav-professor-snape-1

Harry Potter Trollstav Professor Snape

(0)

I lager 399 kr (449 kr)

LFC Piké Classic Röd LFC Piké Classic RödLFC Piké Classic RödLFC Piké Classic RödLFC Piké Classic RödLFC Piké Classic RödLFC Piké Classic RödLFC Piké Classic RödLFC Piké Classic Röd liverpool-pike-classic-rod-1

LFC Piké Classic Röd

(1)

I lager 299 kr (439 kr)

Despicable Me Bäddset Dubbel Minions despicable-me-baddset-dubbel-minions-1

Despicable Me Bäddset Dubbel Minions

(0)

I lager 487 kr (649 kr)

NUFC Headcover Executive Rescue newcastle-united-headcover-executive-rescue-1

NUFC Headcover Executive Rescue

(1)

I lager 209 kr (299 kr)

CFC Silikonarmband chelsea-silikonarmband-1

CFC Silikonarmband

(4)

I lager 9 kr (59 kr)

Spelbord.se

Biljardbord, bordtennisbord och foosball

Spelbord.se är en E-butik med ett brett utbud av bl.a biljardbord, airhockeyspel, bordtennisbord, foosball och dart. Vi har sedan 2005 erbjudit spelbord till nöjda kunder i hela Sverige. Vårt utbud består av allt från hobby till världsklass.

Vi erbjuder 110% prisgaranti, 30 dagar öppetköp och snabba leveranser till enhetsfrakten 59 kr. Prisgarantin ger dig trygghet om du skulle hitta varan billigare i någon annan butik. 30 dagars öppetköp ger ett skönt lugn när du vill vara ute i god tid före en födelsedag eller liknande men ändå vill ha möjlighet att ångra köpet.

För att underlätta för våra kunder har vi skapat informationssidor och guider. Dessa hittar du på respektive kategorisida. T.ex. "Montera biljardbuk" och informationssidan biljard.nu.

En mängd betalningsalternativ gör ditt köp tryggt och smidigt. Vi har kort, faktura (14 dagar), delbetalning, leasing, direktbetalning och förbetalning som betalningsalternativ. För kommuner och större företag erbjuder vi också faktura (30 dagar).

Biljardbord
Biljardbord från Legacy, BCE, Riley, Gamesson och Biljardai ger en komplett mix. Här hittar du allt från enkla hobbybord som är uppbyggda med en MDF-skiva till matchbord med komponenter av högsta klass. Vårt premiummärke när det gäller biljardbord är Legacy som ger dig den ultimata tryggheten genom sin livstidsgaranti.

Bordtennisbord
Bordtennisbord tar vi framförallt hem från Cornilleau eftersom vi finner dem oslagbara i pris kontra prestanda. De tillverkar alla sina bordtennisbord i sin fabrik i Frankrike.

Airhockeyspel
Airhockeyspel är ett snabbt och intensivt spel. Här erbjuder vi en blandning från märken som BCE, Garlando och Gamesson.

Foosball
Foosball eller fotbollsspel är något som blir allt populärare. Här tar vi in bord från Garlando som gör bord av världsklass. Vi kompletterar upp sortimentet med bord från BCE, Riley och Gamesson för att ge dig som kund valmöjligheter.

Dart
Darttavlor från Harrows, One80, Catdart och Unicorn gör vår sortiment intressant även för den erfarne utövaren. Självklart har vi även eldarttavlor.

Förutom dessa artiklar erbjuder vi ett brett sortiment av tillbehör till de olika spelen. Biljardköer, bordtennisracketar, dartpilar är några av våra populäraste tillbehör med köer från Mcdermott och bollar från Aramith som några av höjdpunkerna. Leta dig vidare till dessa och våra andra kategorier med hjälp av menyn ovan.