Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Spelbord

Outdoor Roller outdoor-roller-1

Outdoor Roller

(0)

I lager 4 995 kr

Siliconspray siliconspray-1

Siliconspray

(2)

I lager 189 kr

Riley Black Riley Black riley-black-1

Riley Black

(0)

I lager 4 995 kr (6 995 kr)

Clifton 4 Clifton 4 clifton-4-1

Clifton 4

(5)

I lager 2 495 kr (2 995 kr)

Mustang 8 Mustang 8 mustang-8-1

Mustang 8

(2)

I lager 17 995 kr (20 995 kr)

Info & Val
Great Basin 2 22FT Great Basin 2 22FT great-basin-2-22ft-1

Great Basin 2 22FT

(0)

I lager 84 900 kr (89 900 kr)

Colt 8 Black Colt 8 Black colt-8-black-1

Colt 8 Black

(0)

I lager 15 995 kr (19 995 kr)

Info & Val
Fotbollsspel World Champs Sverige-Danmark Fotbollsspel World Champs Sverige-Danmark fotbollsspel-world-champs-sverige-danmark-1

Fotbollsspel World Champs Sverige-Danmark

(0)

I lager 521 kr (579 kr)

Endelskö Standard 2 Sortering endelsko-standard-2-sortering-1

Endelskö Standard 2 Sortering

(27)

I lager 169 kr (249 kr)

Shuffleboard Och Curling Shuffleboard Och Curling shuffleboard-och-curling-1

Shuffleboard Och Curling

(0)

I lager 499 kr (699 kr)

Stiga Puckar 3-pack Stiga Puckar 3-pack stiga-puckar-3-pack-1

Stiga Puckar 3-pack

(9)

I lager 29 kr

Classic Pool Snooker Classic Pool Snooker Classic Pool Snooker classic-pool-snooker-1

Classic Pool Snooker

(15)

I lager 199 kr (249 kr)

BCE Fyrdelskö Color BCE Fyrdelskö Color bce-fyrdelsko-color-1

BCE Fyrdelskö Color

(33)

I lager 249 kr

Master Krita Blå master-krita-bla-1

Master Krita Blå

(24)

I lager Från: 49 kr

Europool Biljardkrita Exclusive Blå europool-biljardkrita-exclusive-bla-1

Europool Biljardkrita Exclusive Blå

(2)

I lager 49 kr

Steel Black Arrow Steel Black Arrow steel-black-arrow-1

Steel Black Arrow

(14)

I lager 149 kr

XS300 Charger 4-sits Love Rak Svart xs300-charger-4-sits-love-rak-svart-1

XS300 Charger 4-sits Love Rak Svart

(0)

I lager 19 995 kr

XL700 Turbo 4-sits Rak Svart xl700-turbo-4-sits-rak-svart-1

XL700 Turbo 4-sits Rak Svart

(0)

I lager 29 995 kr

XS300 Charger 3-sits Rak Svart xs300-charger-3-sits-rak-svart-1

XS300 Charger 3-sits Rak Svart

(0)

I lager 14 995 kr

XL700 Turbo 3-sits Rak Svart xl700-turbo-3-sits-rak-svart-1

XL700 Turbo 3-sits Rak Svart

(0)

I lager 22 995 kr

HR Dream 3-sits Rak Svart hr-dream-3-sits-rak-svart-1

HR Dream 3-sits Rak Svart

(0)

I lager 39 995 kr

LFC T-shirt Tobi Grå LFC T-shirt Tobi GråLFC T-shirt Tobi GråLFC T-shirt Tobi GråLFC T-shirt Tobi GråLFC T-shirt Tobi GråLFC T-shirt Tobi GråLFC T-shirt Tobi GråLFC T-shirt Tobi Grå liverpool-t-shirt-tobi-gra-1

LFC T-shirt Tobi Grå

(1)

I lager 314 kr (419 kr)

Sunderland Halsduk Bar sunderland-halsduk-bar-1

Sunderland Halsduk Bar

(1)

I lager 99 kr (149 kr)

CFC Huvtröja Crest Blå CFC Huvtröja Crest BlåCFC Huvtröja Crest BlåCFC Huvtröja Crest BlåCFC Huvtröja Crest BlåCFC Huvtröja Crest BlåCFC Huvtröja Crest BlåCFC Huvtröja Crest BlåCFC Huvtröja Crest Blå chelsea-huvtroja-crest-bla-1

CFC Huvtröja Crest Blå

(11)

I lager 399 kr (499 kr)

Sverige Keps Sköld sverige-keps-skold-1

Sverige Keps Sköld

(10)

I lager 89 kr (99 kr)

Real Sociedad Aluminiumflaska real-sociedad-aluminiumflaska-1

Real Sociedad Aluminiumflaska

(1)

I lager 83 kr (119 kr)

Elvis Presley Pinn King Of Rock N Roll elvis-presley-pinn-king-of-rock-n-roll-1

Elvis Presley Pinn King Of Rock N Roll

(0)

I lager 5 kr (9 kr)

Spelbord.se

Biljardbord, bordtennisbord och foosball

Spelbord.se är en E-butik med ett brett utbud av bl.a biljardbord, airhockeyspel, bordtennisbord, foosball och dart. Vi har sedan 2005 erbjudit spelbord till nöjda kunder i hela Sverige. Vårt utbud består av allt från hobby till världsklass.

Vi erbjuder 110% prisgaranti, 30 dagar öppetköp och snabba leveranser till enhetsfrakten 59 kr. Prisgarantin ger dig trygghet om du skulle hitta varan billigare i någon annan butik. 30 dagars öppetköp ger ett skönt lugn när du vill vara ute i god tid före en födelsedag eller liknande men ändå vill ha möjlighet att ångra köpet.

För att underlätta för våra kunder har vi skapat informationssidor och guider. Dessa hittar du på respektive kategorisida. T.ex. "Montera biljardbuk" och informationssidan biljard.nu.

En mängd betalningsalternativ gör ditt köp tryggt och smidigt. Vi har kort, faktura (14 dagar), delbetalning, leasing, direktbetalning och förbetalning som betalningsalternativ. För kommuner och större företag erbjuder vi också faktura (30 dagar).

Biljardbord
Biljardbord från Legacy, BCE, Riley, Gamesson och Biljardai ger en komplett mix. Här hittar du allt från enkla hobbybord som är uppbyggda med en MDF-skiva till matchbord med komponenter av högsta klass. Vårt premiummärke när det gäller biljardbord är Legacy som ger dig den ultimata tryggheten genom sin livstidsgaranti.

Bordtennisbord
Bordtennisbord tar vi framförallt hem från Cornilleau eftersom vi finner dem oslagbara i pris kontra prestanda. De tillverkar alla sina bordtennisbord i sin fabrik i Frankrike.

Airhockeyspel
Airhockeyspel är ett snabbt och intensivt spel. Här erbjuder vi en blandning från märken som BCE, Garlando och Gamesson.

Foosball
Foosball eller fotbollsspel är något som blir allt populärare. Här tar vi in bord från Garlando som gör bord av världsklass. Vi kompletterar upp sortimentet med bord från BCE, Riley och Gamesson för att ge dig som kund valmöjligheter.

Dart
Darttavlor från Harrows, One80, Catdart och Unicorn gör vår sortiment intressant även för den erfarne utövaren. Självklart har vi även eldarttavlor.

Förutom dessa artiklar erbjuder vi ett brett sortiment av tillbehör till de olika spelen. Biljardköer, bordtennisracketar, dartpilar är några av våra populäraste tillbehör med köer från Mcdermott och bollar från Aramith som några av höjdpunkerna. Leta dig vidare till dessa och våra andra kategorier med hjälp av menyn ovan.