Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Spelbord

F1 Tele f1-tele-1

F1 Tele

(6)

I lager 2 195 kr

DESTROYER 9 destroyer-9-1

DESTROYER 9

(1)

I lager 16 995 kr

Info & Val
Legacy Poängtavla Shuffleboard legacy-poangtavla-shuffleboard-1

Legacy Poängtavla Shuffleboard

(0)

I lager 4 995 kr

C-Mini Indoor c-mini-indoor-1

C-Mini Indoor

(0)

I lager 699 kr

Bowling För Shuffleboard bowling-for-shuffleboard-1

Bowling För Shuffleboard

(0)

I lager 995 kr

Garlando Multi Garlando Multi garlando-multi-1

Garlando Multi

(16)

I lager 2 695 kr (3 295 kr)

Info & Val
Blandade Dartpinnar blandade-dartpinnar-1

Blandade Dartpinnar

(3)

I lager 60 kr (80 kr)

Sterling Bardisk 72 Port Sterling Bardisk 72 Port sterling-bardisk-72-port-1

Sterling Bardisk 72 Port

(0)

I lager 19 995 kr (24 995 kr)

Supawire II supawire-ii-1

Supawire II

(4)

I lager 337 kr (449 kr)

Krom Viking Cheeseburger 2016 krom-viking-cheeseburger-2016-1

Krom Viking Cheeseburger 2016

(0)

I lager 99 kr (349 kr)

F1 F1 f1-1

F1

(8)

I lager 1 995 kr (2 195 kr)

P12 Skruvköläder P12 Skruvköläder p12-skruvkolader-1

P12 Skruvköläder

(35)

I lager Från: 9 kr

Shufflebräda Och Curling Shufflebräda Och Curling Shufflebräda Och Curling shufflebrada-och-curling-1

Shufflebräda Och Curling

(5)

I lager 499 kr (699 kr)

Endelskö Standard 2 Sortering Endelskö Standard 2 Sortering endelsko-standard-2-sortering-1

Endelskö Standard 2 Sortering

(29)

I lager 199 kr (249 kr)

Biljardbollar Standard biljardbollar-standard-1

Biljardbollar Standard

(16)

I lager Från: 299 kr

Ribtex Black/Silver Ribtex Black/Silver ribtex-blacksilver-1

Ribtex Black/Silver

(5)

I lager 9 kr

Stiga Puckar 3-pack Stiga Puckar 3-pack stiga-puckar-3-pack-1

Stiga Puckar 3-pack

(15)

I lager 29 kr

Speedball Camel 8 speedball-camel-8-1

Speedball Camel 8

(0)

I lager 1 995 kr

Force 5-star Force 5-star force-5-star-1

Force 5-star

(0)

I lager 899 kr

Avant Garde Dark Walnut Röd Duk Avant Garde Dark Walnut Röd Duk avant-garde-dark-walnut-rod-duk-1

Avant Garde Dark Walnut Röd Duk

(0)

I lager 19 995 kr

Avant Garde Grey Grön Duk Avant Garde Grey Grön Duk avant-garde-grey-gron-duk-1

Avant Garde Grey Grön Duk

(0)

I lager Från: 19 995 kr

Barbord Bistro Ciré barbord-bistro-cire-1

Barbord Bistro Ciré

(0)

I lager 3 495 kr

Barbord Dusine Noir barbord-dusine-noir-1

Barbord Dusine Noir

(0)

I lager 1 995 kr

Star Wars Skrivset Darth Vader star-wars-skrivset-darth-vader-1

Star Wars Skrivset Darth Vader

(0)

I lager 95 kr (159 kr)

Harry Potter Halsband Hermione Red Crystal harry-potter-halsband-hermione-red-crystal-1

Harry Potter Halsband Hermione Red Crystal

(1)

I lager 980 kr (1 225 kr)

Harry Potter T-shirt Hogwarts Grå Harry Potter T-shirt Hogwarts GråHarry Potter T-shirt Hogwarts GråHarry Potter T-shirt Hogwarts GråHarry Potter T-shirt Hogwarts GråHarry Potter T-shirt Hogwarts GråHarry Potter T-shirt Hogwarts GråHarry Potter T-shirt Hogwarts GråHarry Potter T-shirt Hogwarts Grå harry-potter-t-shirt-hogwarts-gra-1

Harry Potter T-shirt Hogwarts Grå

(0)

I lager 159 kr (199 kr)

EFC T-Shirt RY everton-t-shirt-mens-s-ry-1

EFC T-Shirt RY

(12)

I lager 149 kr (199 kr)

ACM Mössa Röd Svartkant milan-mossa-1

ACM Mössa Röd Svartkant

(0)

I lager 79 kr (99 kr)

Harry Potter Sorting Hat harry-potter-sorting-hat-1

Harry Potter Sorting Hat

(0)

I lager 399 kr (499 kr)

Spelbord.se

Biljardbord, bordtennisbord och foosball

Spelbord.se är en E-butik med ett brett utbud av bl.a biljardbord, airhockeyspel, bordtennisbord, foosball och dart. Vi har sedan 2005 erbjudit spelbord till nöjda kunder i hela Sverige. Vårt utbud består av allt från hobby till världsklass.

Vi erbjuder 110% prisgaranti, 30 dagar öppetköp och snabba leveranser till enhetsfrakten 59 kr. Prisgarantin ger dig trygghet om du skulle hitta varan billigare i någon annan butik. 30 dagars öppetköp ger ett skönt lugn när du vill vara ute i god tid före en födelsedag eller liknande men ändå vill ha möjlighet att ångra köpet.

För att underlätta för våra kunder har vi skapat informationssidor och guider. Dessa hittar du på respektive kategorisida. T.ex. "Montera biljardbuk" och informationssidan biljard.nu.

En mängd betalningsalternativ gör ditt köp tryggt och smidigt. Vi har kort, faktura (14 dagar), delbetalning, leasing, direktbetalning och förbetalning som betalningsalternativ. För kommuner och större företag erbjuder vi också faktura (30 dagar).

Biljardbord
Biljardbord från Legacy, BCE, Riley, Gamesson och Biljardai ger en komplett mix. Här hittar du allt från enkla hobbybord som är uppbyggda med en MDF-skiva till matchbord med komponenter av högsta klass. Vårt premiummärke när det gäller biljardbord är Legacy som ger dig den ultimata tryggheten genom sin livstidsgaranti.

Bordtennisbord
Bordtennisbord tar vi framförallt hem från Cornilleau eftersom vi finner dem oslagbara i pris kontra prestanda. De tillverkar alla sina bordtennisbord i sin fabrik i Frankrike.

Airhockeyspel
Airhockeyspel är ett snabbt och intensivt spel. Här erbjuder vi en blandning från märken som BCE, Garlando och Gamesson.

Foosball
Foosball eller fotbollsspel är något som blir allt populärare. Här tar vi in bord från Garlando som gör bord av världsklass. Vi kompletterar upp sortimentet med bord från BCE, Riley och Gamesson för att ge dig som kund valmöjligheter.

Dart
Darttavlor från Harrows, One80, Catdart och Unicorn gör vår sortiment intressant även för den erfarne utövaren. Självklart har vi även eldarttavlor.

Förutom dessa artiklar erbjuder vi ett brett sortiment av tillbehör till de olika spelen. Biljardköer, bordtennisracketar, dartpilar är några av våra populäraste tillbehör med köer från Mcdermott och bollar från Aramith som några av höjdpunkerna. Leta dig vidare till dessa och våra andra kategorier med hjälp av menyn ovan.