Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Spelbord

F100 F100f100-1

F100

(7)

I lager 3 995 kr (4 595 kr)

Master Promaster-pro-1

Master Pro

(1)

I lager 6 995 kr

Sport 500 M Crossover Outdoorsport-500-m-crossover-outdoor-1

Sport 500 M Crossover Outdoor

(0)

I lager 8 795 kr

Competition 740 ITTF Indoorcompetition-740-ittf-1

Competition 740 ITTF Indoor

(2)

I lager 10 995 kr

Info & Val
Madridmadrid-1

Madrid

(0)

I lager 8 495 kr

Sport 250 Indoorsport-250-1

Sport 250 Indoor

(1)

I lager 4 995 kr

Info & Val
Ozora I Love Kendama ozora-i-love-kendama-1

Ozora I Love Kendama

(0)

I lager 99 kr (249 kr)

Master Champion Master Championmaster-champion-1

Master Champion

(1)

I lager 11 495 kr (11 995 kr)

Steel Savage 85 steel-savage-85-1

Steel Savage 85

(0)

I lager 439 kr (549 kr)

The Pill the-pill-1

The Pill

(0)

I lager Från: 99 kr (249 kr)

DESTROYER 8 DESTROYER 8destroyer-8-1

DESTROYER 8

(28)

I lager 14 995 kr (15 995 kr)

Info & Val
Great Basin 2 22FT Great Basin 2 22FTgreat-basin-2-22ft-1

Great Basin 2 22FT

(0)

I lager 87 900 kr (89 900 kr)

Endelskö Standard Plus endelsko-standard-plus-1

Endelskö Standard Plus

(0)

I lager Från: 249 kr

Lösa Biljardbollar 57 Mm Lösa Biljardbollar 57 Mmlosa-biljardbollar-57-mm-1

Lösa Biljardbollar 57 Mm

(23)

I lager 59 kr

Pro Play 3-pack Pro Play 3-packpro-play-3-pack-1

Pro Play 3-pack

(10)

I lager 149 kr

Fyrdelskö Pisces 145cm Fyrdelskö Pisces 145cm Fyrdelskö Pisces 145cmfyrdelsko-pisces-145cm-1

Fyrdelskö Pisces 145cm

(7)

I lager 249 kr (299 kr)

Garlando Standard Vit Garlando Standard Vitgarlando-standard-vit-1

Garlando Standard Vit

(17)

I lager Från: 10 kr

Elk Master 13 Mm Elk Master 13 Mmelk-master-13-mm-1

Elk Master 13 Mm

(5)

I lager Från: 29 kr

ARAMITH SUPER PRO VALUE PACK Pool Balls aramith-super-pro-value-pack-pool-balls-1

ARAMITH SUPER PRO VALUE PACK Pool Balls

(0)

I lager 2 995 kr

Simonis 860 Röd 8ft simonis-860-rod-8ft-1

Simonis 860 Röd 8ft

(0)

I lager 2 995 kr

SPEEDBALL Champion Blue 8ft speedball-champion-blue-8ft-1

SPEEDBALL Champion Blue 8ft

(0)

I lager 1 795 kr

SPEEDBALL Yellow Green 8ft speedball-yellow-green-8ft-1

SPEEDBALL Yellow Green 8ft

(0)

I lager 1 795 kr

Maple Champ 122 maple-champ-122-1

Maple Champ 122

(0)

I lager 499 kr

Maple Champ 122 Black maple-champ-122-black-1

Maple Champ 122 Black

(0)

I lager 499 kr

Sunderland Skidmössa Fade sunderland-skidmossa-fade-1

Sunderland Skidmössa Fade

(1)

I lager 103 kr (129 kr)

THFC Mössa Revers tottenham-hotspur-mossa-revers-1

THFC Mössa Revers

(1)

I lager 143 kr (179 kr)

Harry Potter Dog Tags Deathly Hallows harry-potter-dog-tags-deathly-hallows-1

Harry Potter Dog Tags Deathly Hallows

(1)

I lager 103 kr (129 kr)

Bayern Munich SoccerStarz Dante bayern-munich-soccerstarz-dante-1

Bayern Munich SoccerStarz Dante

(0)

I lager 29 kr (49 kr)

Harry Potters T-shirt The Brothers
S
M
L
XL
harry-potters-t-shirt-the-brothers-1

Harry Potters T-shirt The Brothers

(0)

I lager 159 kr (199 kr)

CFC Nyckelring Och Pinn St George chelsea-nyckelring-och-pinn-st-george-1

CFC Nyckelring Och Pinn St George

(1)

I lager 19 kr (79 kr)

Spelbord.se

Biljardbord, bordtennisbord och foosball

Spelbord.se är en E-butik med ett brett utbud av bl.a biljardbord, airhockeyspel, bordtennisbord, foosball och dart. Vi har sedan 2005 erbjudit spelbord till nöjda kunder i hela Sverige. Vårt utbud består av allt från hobby till världsklass.

Vi erbjuder 110% prisgaranti, 30 dagar öppetköp och snabba leveranser till enhetsfrakten 59 kr. Prisgarantin ger dig trygghet om du skulle hitta varan billigare i någon annan butik. 30 dagars öppetköp ger ett skönt lugn när du vill vara ute i god tid före en födelsedag eller liknande men ändå vill ha möjlighet att ångra köpet.

För att underlätta för våra kunder har vi skapat informationssidor och guider. Dessa hittar du på respektive kategorisida. T.ex. "Montera biljardbuk" och informationssidan biljard.nu.

En mängd betalningsalternativ gör ditt köp tryggt och smidigt. Vi har kort, faktura (14 dagar), delbetalning, leasing, direktbetalning och förbetalning som betalningsalternativ. För kommuner och större företag erbjuder vi också faktura (30 dagar).

Biljardbord
Biljardbord från Legacy, BCE, Riley, Gamesson och Biljardai ger en komplett mix. Här hittar du allt från enkla hobbybord som är uppbyggda med en MDF-skiva till matchbord med komponenter av högsta klass. Vårt premiummärke när det gäller biljardbord är Legacy som ger dig den ultimata tryggheten genom sin livstidsgaranti.

Bordtennisbord
Bordtennisbord tar vi framförallt hem från Cornilleau eftersom vi finner dem oslagbara i pris kontra prestanda. De tillverkar alla sina bordtennisbord i sin fabrik i Frankrike.

Airhockeyspel
Airhockeyspel är ett snabbt och intensivt spel. Här erbjuder vi en blandning från märken som BCE, Garlando och Gamesson.

Foosball
Foosball eller fotbollsspel är något som blir allt populärare. Här tar vi in bord från Garlando som gör bord av världsklass. Vi kompletterar upp sortimentet med bord från BCE, Riley och Gamesson för att ge dig som kund valmöjligheter.

Dart
Darttavlor från Harrows, One80, Catdart och Unicorn gör vår sortiment intressant även för den erfarne utövaren. Självklart har vi även eldarttavlor.

Förutom dessa artiklar erbjuder vi ett brett sortiment av tillbehör till de olika spelen. Biljardköer, bordtennisracketar, dartpilar är några av våra populäraste tillbehör med köer från Mcdermott och bollar från Aramith som några av höjdpunkerna. Leta dig vidare till dessa och våra andra kategorier med hjälp av menyn ovan.