Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Spelbord

F1 F1 f1-1

F1

(8)

I lager 1 995 kr (2 195 kr)

F200 Maple f200-maple-1

F200 Maple

(0)

Beställningsvara 5 995 kr

Action Roller action-roller-1

Action Roller

(0)

I lager 2 995 kr

Barcelona barcelona-1

Barcelona

(0)

I lager 1 595 kr

t3-swift-1

T3 SWIFT

(0)

I lager 16 900 kr

F-zero Soccer F-zero Soccer f-zero-soccer-1

F-zero Soccer

(1)

I lager 1 495 kr (1 695 kr)

Shuffleboard Och Curling Shuffleboard Och Curling shuffleboard-och-curling-1

Shuffleboard Och Curling

(0)

I lager 499 kr (699 kr)

Krom Deluxe V3 The Don krom-deluxe-v3-the-don-1

Krom Deluxe V3 The Don

(0)

I lager 99 kr (299 kr)

Clifton 4 Clifton 4 clifton-4-1

Clifton 4

(5)

I lager 2 495 kr (2 995 kr)

Krom Viking Natural krom-viking-natural-1

Krom Viking Natural

(0)

I lager 99 kr (299 kr)

Krom Deluxe V3 Gem krom-deluxe-v3-gem-1

Krom Deluxe V3 Gem

(0)

I lager 99 kr (299 kr)

Colt 7 Black Colt 7 Black colt-7-black-1

Colt 7 Black

(0)

I lager 15 995 kr (18 995 kr)

Info & Val
Stiga Puckar 3-pack Stiga Puckar 3-pack stiga-puckar-3-pack-1

Stiga Puckar 3-pack

(9)

I lager 29 kr

BCE Fyrdelskö Color BCE Fyrdelskö Color bce-fyrdelsko-color-1

BCE Fyrdelskö Color

(33)

I lager 249 kr

Gamesson Köställ Mahogny Gamesson Köställ Mahogny gamesson-kostall-mahogny-1

Gamesson Köställ Mahogny

(13)

I lager Från: 149 kr

Omega Omega omega-1

Omega

(49)

I lager 199 kr

Pro Vit 6-pack Pro Vit 6-pack pro-vit-6-pack-1

Pro Vit 6-pack

(17)

I lager 29 kr

Tacteo Pack Duo Tacteo Pack Duo tacteo-pack-duo-1

Tacteo Pack Duo

(28)

I lager 249 kr

XS300 Charger 4-sits Love Rak Svart xs300-charger-4-sits-love-rak-svart-1

XS300 Charger 4-sits Love Rak Svart

(0)

I lager 19 995 kr

XL700 Turbo 4-sits Rak Svart xl700-turbo-4-sits-rak-svart-1

XL700 Turbo 4-sits Rak Svart

(0)

I lager 29 995 kr

XS300 Charger 3-sits Rak Svart xs300-charger-3-sits-rak-svart-1

XS300 Charger 3-sits Rak Svart

(0)

I lager 14 995 kr

XL700 Turbo 3-sits Rak Svart xl700-turbo-3-sits-rak-svart-1

XL700 Turbo 3-sits Rak Svart

(0)

I lager 22 995 kr

HR Dream 3-sits Rak Svart hr-dream-3-sits-rak-svart-1

HR Dream 3-sits Rak Svart

(0)

I lager 39 995 kr

Överdrag Omega 7 Överdrag Omega 7 noimage

Överdrag Omega 7

(0)

I lager 1 495 kr

LFC SoccerStarz Benteke liverpool-soccerstarz-benteke-1

LFC SoccerStarz Benteke

(0)

I lager 29 kr (69 kr)

MUFC Årsbok 2017 manchester-united-arsbok-2017-1

MUFC Årsbok 2017

(0)

I lager 45 kr (119 kr)

FCB T-Shirt 1899 Röd FCB T-Shirt 1899 RödFCB T-Shirt 1899 RödFCB T-Shirt 1899 RödFCB T-Shirt 1899 Röd barcelona-t-shirt-1899-rod-1

FCB T-Shirt 1899 Röd

(3)

I lager 149 kr (219 kr)

LFC Bäddset Dubbel Established liverpoo-baddset-dubbel-established-1

LFC Bäddset Dubbel Established

(0)

I lager 412 kr (549 kr)

AFC Bildoft Oxlade-Chamberlain arsenal-bildoft-oxlade-chamberlain-1

AFC Bildoft Oxlade-Chamberlain

(1)

I lager 29 kr (29 kr)

MCFC Body Winner 2-pack manchester-city-body-winner-2-pack-1

MCFC Body Winner 2-pack

(1)

I lager 199 kr (249 kr)

Spelbord.se

Biljardbord, bordtennisbord och foosball

Spelbord.se är en E-butik med ett brett utbud av bl.a biljardbord, airhockeyspel, bordtennisbord, foosball och dart. Vi har sedan 2005 erbjudit spelbord till nöjda kunder i hela Sverige. Vårt utbud består av allt från hobby till världsklass.

Vi erbjuder 110% prisgaranti, 30 dagar öppetköp och snabba leveranser till enhetsfrakten 59 kr. Prisgarantin ger dig trygghet om du skulle hitta varan billigare i någon annan butik. 30 dagars öppetköp ger ett skönt lugn när du vill vara ute i god tid före en födelsedag eller liknande men ändå vill ha möjlighet att ångra köpet.

För att underlätta för våra kunder har vi skapat informationssidor och guider. Dessa hittar du på respektive kategorisida. T.ex. "Montera biljardbuk" och informationssidan biljard.nu.

En mängd betalningsalternativ gör ditt köp tryggt och smidigt. Vi har kort, faktura (14 dagar), delbetalning, leasing, direktbetalning och förbetalning som betalningsalternativ. För kommuner och större företag erbjuder vi också faktura (30 dagar).

Biljardbord
Biljardbord från Legacy, BCE, Riley, Gamesson och Biljardai ger en komplett mix. Här hittar du allt från enkla hobbybord som är uppbyggda med en MDF-skiva till matchbord med komponenter av högsta klass. Vårt premiummärke när det gäller biljardbord är Legacy som ger dig den ultimata tryggheten genom sin livstidsgaranti.

Bordtennisbord
Bordtennisbord tar vi framförallt hem från Cornilleau eftersom vi finner dem oslagbara i pris kontra prestanda. De tillverkar alla sina bordtennisbord i sin fabrik i Frankrike.

Airhockeyspel
Airhockeyspel är ett snabbt och intensivt spel. Här erbjuder vi en blandning från märken som BCE, Garlando och Gamesson.

Foosball
Foosball eller fotbollsspel är något som blir allt populärare. Här tar vi in bord från Garlando som gör bord av världsklass. Vi kompletterar upp sortimentet med bord från BCE, Riley och Gamesson för att ge dig som kund valmöjligheter.

Dart
Darttavlor från Harrows, One80, Catdart och Unicorn gör vår sortiment intressant även för den erfarne utövaren. Självklart har vi även eldarttavlor.

Förutom dessa artiklar erbjuder vi ett brett sortiment av tillbehör till de olika spelen. Biljardköer, bordtennisracketar, dartpilar är några av våra populäraste tillbehör med köer från Mcdermott och bollar från Aramith som några av höjdpunkerna. Leta dig vidare till dessa och våra andra kategorier med hjälp av menyn ovan.