Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Bli redo för sommaren!

Krom Deluxe V3 Gem krom-deluxe-v3-gem-1

Krom Deluxe V3 Gem

(0)

I lager 99 kr (299 kr)

Nummerkubb Original Trälåda nummerkubb-original-tralada-1

Nummerkubb Original Trälåda

(1)

I lager 499 kr

Baseball Soft baseball-soft-1

Baseball Soft

(1)

I lager 29 kr

Baseballhandske US11 baseballhandske-us11-1

Baseballhandske US11

(1)

I lager 199 kr

Spelbord

F1 F1 f1-1

F1

(8)

I lager 1 995 kr (2 195 kr)

F3 f-3-1

F3

(6)

I lager 2 195 kr

stenar-1

Stenar

(2)

I lager Från: 299 kr

Super Mini Table Svart super-mini-table-svart-1

Super Mini Table Svart

(0)

I lager 199 kr

F-zero Soccer F-zero Soccer f-zero-soccer-1

F-zero Soccer

(1)

I lager 1 495 kr (1 695 kr)

Omega Outdoor Omega Outdoor omega-outdoor-1

Omega Outdoor

(0)

I lager 16 900 kr (17 900 kr)

F-zero F-zero f-zero-1

F-zero

(3)

I lager 1 395 kr (1 795 kr)

Krom Deluxe V3 Valnöt Och Lönn krom-deluxe-v3-valnot-och-lonn-1

Krom Deluxe V3 Valnöt Och Lönn

(0)

I lager 99 kr (299 kr)

Studsmatta Combi Small Studsmatta Combi Small studsmatta-combi-small-1

Studsmatta Combi Small

(0)

I lager 1 616 kr (1 795 kr)

 
Överdrag Premium Överdrag Premium overdrag-premium-1

Överdrag Premium

(11)

I lager 349 kr

Köben M12 koben-m12-1

Köben M12

(6)

I lager Från: 29 kr

M12 Skruvköläder M12 Skruvköläder m12-skruvkolader-1

M12 Skruvköläder

(23)

I lager Från: 19 kr

Baseballhandske US11 Baseballhandske US11 baseballhandske-us11-1

Baseballhandske US11

(1)

I lager 199 kr

Stiga Puckar 3-pack Stiga Puckar 3-pack stiga-puckar-3-pack-1

Stiga Puckar 3-pack

(9)

I lager 29 kr

 
Klocka Neon Mustang klocka-neon-mustang--1

Klocka Neon Mustang

(0)

I lager 1 295 kr

Klocka Neon Ford Racing klocka-neon-ford-racing-1

Klocka Neon Ford Racing

(0)

I lager 1 295 kr

Klocka Neon Budweiser 1936 klocka-neon-budweiser-1936-1

Klocka Neon Budweiser 1936

(0)

I lager 1 295 kr

Klocka Neon Corvette C6 klocka-neon-corvette-c6-1

Klocka Neon Corvette C6

(0)

I lager 1 295 kr

Klocka Neon Tropical Island Time klocka-neon-tropical-island-time-1

Klocka Neon Tropical Island Time

(0)

I lager 1 295 kr

 
Sverige Keps Sköld sverige-keps-skold-1

Sverige Keps Sköld

(10)

I lager 89 kr (99 kr)

LFC Fleecefilt Established liverpool-fleecefilt-established-1

LFC Fleecefilt Established

(2)

I lager 149 kr (199 kr)

MUFC SoccerStarz Zaha manchester-united-soccerstarz-zaha-1

MUFC SoccerStarz Zaha

(0)

I lager 29 kr (49 kr)

Paris St Germain SoccerStarz Lavezzi paris-st-germain-soccerstarz-lavezzi-1

Paris St Germain SoccerStarz Lavezzi

(0)

I lager 29 kr (49 kr)

WHUFC Ring Band west-ham-united-ring-band-1

WHUFC Ring Band

(0)

I lager 174 kr (249 kr)

 

Spelbord.se

Biljardbord, bordtennisbord och foosball

Spelbord.se är en E-butik med ett brett utbud av bl.a biljardbord, airhockeyspel, bordtennisbord, foosball och dart. Vi har sedan 2005 erbjudit spelbord till nöjda kunder i hela Sverige. Vårt utbud består av allt från hobby till världsklass.

Vi erbjuder 110% prisgaranti, 30 dagar öppetköp och snabba leveranser till enhetsfrakten 59 kr. Prisgarantin ger dig trygghet om du skulle hitta varan billigare i någon annan butik. 30 dagars öppetköp ger ett skönt lugn när du vill vara ute i god tid före en födelsedag eller liknande men ändå vill ha möjlighet att ångra köpet.

För att underlätta för våra kunder har vi skapat informationssidor och guider. Dessa hittar du på respektive kategorisida. T.ex. "Montera biljardbuk" och informationssidan biljard.nu.

En mängd betalningsalternativ gör ditt köp tryggt och smidigt. Vi har kort, faktura (14 dagar), delbetalning, leasing, direktbetalning och förbetalning som betalningsalternativ. För kommuner och större företag erbjuder vi också faktura (30 dagar).

Biljardbord
Biljardbord från Legacy, BCE, Riley, Gamesson och Biljardai ger en komplett mix. Här hittar du allt från enkla hobbybord som är uppbyggda med en MDF-skiva till matchbord med komponenter av högsta klass. Vårt premiummärke när det gäller biljardbord är Legacy som ger dig den ultimata tryggheten genom sin livstidsgaranti.

Bordtennisbord
Bordtennisbord tar vi framförallt hem från Cornilleau eftersom vi finner dem oslagbara i pris kontra prestanda. De tillverkar alla sina bordtennisbord i sin fabrik i Frankrike.

Airhockeyspel
Airhockeyspel är ett snabbt och intensivt spel. Här erbjuder vi en blandning från märken som BCE, Garlando och Gamesson.

Foosball
Foosball eller fotbollsspel är något som blir allt populärare. Här tar vi in bord från Garlando som gör bord av världsklass. Vi kompletterar upp sortimentet med bord från BCE, Riley och Gamesson för att ge dig som kund valmöjligheter.

Dart
Darttavlor från Harrows, One80, Catdart och Unicorn gör vår sortiment intressant även för den erfarne utövaren. Självklart har vi även eldarttavlor.

Förutom dessa artiklar erbjuder vi ett brett sortiment av tillbehör till de olika spelen. Biljardköer, bordtennisracketar, dartpilar är några av våra populäraste tillbehör med köer från Mcdermott och bollar från Aramith som några av höjdpunkerna. Leta dig vidare till dessa och våra andra kategorier med hjälp av menyn ovan.