Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Bli redo för sommaren!

Krocket Budget krocket-budget-1

Krocket Budget

(0)

I lager 319 kr

Sport 250 S Crossover Outdoor sport-250-s-crossover-outdoor-1

Sport 250 S Crossover Outdoor

(0)

I lager 6 495 kr

streetmal-sun-1

Streetmål Sun

(0)

I lager Från: 149 kr

Portabel Basketställning portabel-basketstallning-1

Portabel Basketställning

(1)

I lager 3 899 kr

Baseballset Riley Baseballset Riley baseballset-riley-1

Baseballset Riley

(0)

I lager 199 kr (349 kr)

Krom Viking Cheeseburger 2016 krom-viking-cheeseburger-2016-1

Krom Viking Cheeseburger 2016

(0)

I lager 99 kr (349 kr)

Spelbord

Colt 8 Black Colt 8 Black colt-8-black-1

Colt 8 Black

(0)

I lager 15 995 kr (19 995 kr)

Info & Val
Master Champion Master Champion master-champion-1

Master Champion

(1)

I lager 11 495 kr (11 995 kr)

World Champion world-champion-1

World Champion

(0)

I lager 15 995 kr

Sport 250 S Crossover Outdoor sport-250-s-crossover-outdoor-1

Sport 250 S Crossover Outdoor

(0)

I lager 6 495 kr

Wasp 2 Wasp 2 wasp-2-1

Wasp 2

(22)

I lager 799 kr (899 kr)

Info & Val
Krom Deluxe V3 Valnöt Och Lönn krom-deluxe-v3-valnot-och-lonn-1

Krom Deluxe V3 Valnöt Och Lönn

(0)

I lager 99 kr (299 kr)

Catdart Walker Catdart Walker catdart-walker-1

Catdart Walker

(2)

I lager 1 075 kr (1 395 kr)

Madison L-Foot Madison L-Foot madison-l-foot-1

Madison L-Foot

(1)

I lager 2 395 kr (2 495 kr)

Bardisk Le Bistro Vieilli bardisk-le-bistro-vieilli-1

Bardisk Le Bistro Vieilli

(0)

I lager 20 995 kr (23 995 kr)

Jupiter Tele 4 In 1 Jupiter Tele 4 In 1 jupiter-tele-4-in-1-1

Jupiter Tele 4 In 1

(2)

I lager 1 895 kr (1 995 kr)

Garlando Multi Garlando Multi garlando-multi-1

Garlando Multi

(16)

I lager 2 695 kr (3 295 kr)

Info & Val
Cornbags Standard 4-pack cornbags-standard-4-pack-1

Cornbags Standard 4-pack

(0)

I lager 249 kr

Steel Matrix Steel Matrix steel-matrix-1

Steel Matrix

(15)

I lager 149 kr

Stiga Puckar 3-pack Stiga Puckar 3-pack stiga-puckar-3-pack-1

Stiga Puckar 3-pack

(15)

I lager 39 kr

Core Plus Black Core Plus Black Core Plus Black core-plus-black-1

Core Plus Black

(5)

I lager 119 kr (149 kr)

Steel Black Arrow Steel Black Arrow steel-black-arrow-1

Steel Black Arrow

(21)

I lager 149 kr

Bulls Magnetic Bulls Magnetic bulls-magnetic-1

Bulls Magnetic

(0)

I lager 229 kr

Mallory 8 Black Cherry Mallory 8 Black Cherry mallory-8-black-cherry-1

Mallory 8 Black Cherry

(0)

I lager 29 995 kr

Snooker Black Snooker Black snooker-black-1

Snooker Black

(0)

I lager 499 kr

Ronnie 3-7 Ronnie 3-7 ronnie-3-7-1

Ronnie 3-7

(0)

I lager 2 995 kr

Mark Selby Signature 200 Mark Selby Signature 200 mark-selby-signature-200-1

Mark Selby Signature 200

(0)

I lager 499 kr

Grand Master 100 Grand Master 100 grand-master-100-1

Grand Master 100

(0)

I lager 1 495 kr

Class Outdoor Glas Class Outdoor Glas class-outdoor-glas-1

Class Outdoor Glas

(0)

I lager 12 495 kr

King Kong Mugg king-kong-mugg-1

King Kong Mugg

(0)

I lager 69 kr (119 kr)

Harry Potter Skulptur Fluffy harry-potter-skulptur-fluffy-1

Harry Potter Skulptur Fluffy

(0)

I lager 319 kr (399 kr)

Harry Potter Poster Charms A87 harry-potter-poster-charms-a87-1

Harry Potter Poster Charms A87

(1)

I lager 79 kr (99 kr)

MUFC Large Pack manchester-united-large-pack-1

MUFC Large Pack

(1)

I lager 599 kr (699 kr)

AFC Fleecefilt Fade arsenal-fleecefilt-fade-1

AFC Fleecefilt Fade

(0)

I lager 137 kr (229 kr)

Harry Potter Presentbox harry-potter-presentbox-1

Harry Potter Presentbox

(0)

I lager 209 kr (349 kr)

Spelbord.se

Biljardbord, bordtennisbord och foosball

Spelbord.se är en E-butik med ett brett utbud av bl.a biljardbord, airhockeyspel, bordtennisbord, foosball och dart. Vi har sedan 2005 erbjudit spelbord till nöjda kunder i hela Sverige. Vårt utbud består av allt från hobby till världsklass.

Vi erbjuder 110% prisgaranti, 30 dagar öppetköp och snabba leveranser till enhetsfrakten 59 kr. Prisgarantin ger dig trygghet om du skulle hitta varan billigare i någon annan butik. 30 dagars öppetköp ger ett skönt lugn när du vill vara ute i god tid före en födelsedag eller liknande men ändå vill ha möjlighet att ångra köpet.

För att underlätta för våra kunder har vi skapat informationssidor och guider. Dessa hittar du på respektive kategorisida. T.ex. "Montera biljardbuk" och informationssidan biljard.nu.

En mängd betalningsalternativ gör ditt köp tryggt och smidigt. Vi har kort, faktura (14 dagar), delbetalning, leasing, direktbetalning och förbetalning som betalningsalternativ. För kommuner och större företag erbjuder vi också faktura (30 dagar).

Biljardbord
Biljardbord från Legacy, BCE, Riley, Gamesson och Biljardai ger en komplett mix. Här hittar du allt från enkla hobbybord som är uppbyggda med en MDF-skiva till matchbord med komponenter av högsta klass. Vårt premiummärke när det gäller biljardbord är Legacy som ger dig den ultimata tryggheten genom sin livstidsgaranti.

Bordtennisbord
Bordtennisbord tar vi framförallt hem från Cornilleau eftersom vi finner dem oslagbara i pris kontra prestanda. De tillverkar alla sina bordtennisbord i sin fabrik i Frankrike.

Airhockeyspel
Airhockeyspel är ett snabbt och intensivt spel. Här erbjuder vi en blandning från märken som BCE, Garlando och Gamesson.

Foosball
Foosball eller fotbollsspel är något som blir allt populärare. Här tar vi in bord från Garlando som gör bord av världsklass. Vi kompletterar upp sortimentet med bord från BCE, Riley och Gamesson för att ge dig som kund valmöjligheter.

Dart
Darttavlor från Harrows, One80, Catdart och Unicorn gör vår sortiment intressant även för den erfarne utövaren. Självklart har vi även eldarttavlor.

Förutom dessa artiklar erbjuder vi ett brett sortiment av tillbehör till de olika spelen. Biljardköer, bordtennisracketar, dartpilar är några av våra populäraste tillbehör med köer från Mcdermott och bollar från Aramith som några av höjdpunkerna. Leta dig vidare till dessa och våra andra kategorier med hjälp av menyn ovan.