Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Spelbord

Flat W 6 flat-w-6-1

Flat W 6

(1)

I lager 6 995 kr

t37-indoor-1

T37 Indoor

(0)

I lager Från: 14 900 kr

Madison L-Foot madison-l-foot-1

Madison L-Foot

(0)

I lager 2 495 kr

Competition 740 ITTF Indoor Competition 740 ITTF Indoor Competition 740 ITTF Indoor competition-740-ittf-1

Competition 740 ITTF Indoor

(2)

I lager 7 995 kr (8 295 kr)

Info & Val
Buzz Buzz buzz-1

Buzz

(0)

I lager 749 kr (799 kr)

Colt 7 Black Colt 7 Black colt-7-black-1

Colt 7 Black

(0)

I lager 15 995 kr (18 995 kr)

Info & Val
Ozora I Love Kendama ozora-i-love-kendama-1

Ozora I Love Kendama

(0)

I lager 99 kr (249 kr)

The Pill the-pill-1

The Pill

(0)

I lager Från: 99 kr (249 kr)

Speedo Simmössa Junior speedo-simmossa-junior-1

Speedo Simmössa Junior

(0)

I lager 89 kr (119 kr)

Lösa Biljardbollar 57 Mm Lösa Biljardbollar 57 Mm losa-biljardbollar-57-mm-1

Lösa Biljardbollar 57 Mm

(18)

I lager 59 kr

Master Krita Blå master-krita-bla-1

Master Krita Blå

(24)

I lager Från: 49 kr

M11 Skruvköläder M11 Skruvköläder m11-skruvkolader-1

M11 Skruvköläder

(35)

I lager Från: 19 kr

Steel Black Arrow Steel Black Arrow steel-black-arrow-1

Steel Black Arrow

(14)

I lager 149 kr

Clubline 102 clubline-102-1

Clubline 102

(0)

I lager 249 kr

CORNBAGS ALL WEATHER cornbags-all-weather-1

CORNBAGS ALL WEATHER

(0)

I lager 599 kr

Överdrag Omega 7 Överdrag Omega 7 noimage

Överdrag Omega 7

(0)

I lager 1 495 kr

Spots And Stripes Spots And Stripes noimage

Spots And Stripes

(0)

I lager 995 kr

Biljardduk Blue Speed 7 Biljardduk Blue Speed 7 noimage

Biljardduk Blue Speed 7

(0)

I lager 1 995 kr

Biljardduk Red Speed 7 Biljardduk Red Speed 7 noimage

Biljardduk Red Speed 7

(0)

I lager 1 995 kr

Top Spin Short Black Top Spin Short Black top-spin-short-black-1

Top Spin Short Black

(0)

I lager 49 kr

Primal Instinct primal-instinct-1

Primal Instinct

(0)

I lager 899 kr

Elvis Presley Pinn King Of Rock N Roll elvis-presley-pinn-king-of-rock-n-roll-1

Elvis Presley Pinn King Of Rock N Roll

(0)

I lager 5 kr (9 kr)

Harry Potter Nyckelring Dark Mark harry-potter-nyckelring-dark-mark-1

Harry Potter Nyckelring Dark Mark

(0)

I lager 23 kr (39 kr)

Rolling Stones Pinn Established rolling-stones-pinn-established-1

Rolling Stones Pinn Established

(0)

I lager 5 kr (9 kr)

CFC SoccerStarz Azpilicueta chelsea-soccerstarz-azpilicueta-1

CFC SoccerStarz Azpilicueta

(0)

I lager 29 kr (49 kr)

CFC Skidmössa Wordmark chelsea-skidmossa-wordmark-1

CFC Skidmössa Wordmark

(0)

I lager 112 kr (149 kr)

MCFC Glas High Ball 2-pack manchester-city-glas-high-ball-2-pack-1

MCFC Glas High Ball 2-pack

(0)

I lager 139 kr (159 kr)

Spelbord.se

Biljardbord, bordtennisbord och foosball

Spelbord.se är en E-butik med ett brett utbud av bl.a biljardbord, airhockeyspel, bordtennisbord, foosball och dart. Vi har sedan 2005 erbjudit spelbord till nöjda kunder i hela Sverige. Vårt utbud består av allt från hobby till världsklass.

Vi erbjuder 110% prisgaranti, 30 dagar öppetköp och snabba leveranser till enhetsfrakten 59 kr. Prisgarantin ger dig trygghet om du skulle hitta varan billigare i någon annan butik. 30 dagars öppetköp ger ett skönt lugn när du vill vara ute i god tid före en födelsedag eller liknande men ändå vill ha möjlighet att ångra köpet.

För att underlätta för våra kunder har vi skapat informationssidor och guider. Dessa hittar du på respektive kategorisida. T.ex. "Montera biljardbuk" och informationssidan biljard.nu.

En mängd betalningsalternativ gör ditt köp tryggt och smidigt. Vi har kort, faktura (14 dagar), delbetalning, leasing, direktbetalning och förbetalning som betalningsalternativ. För kommuner och större företag erbjuder vi också faktura (30 dagar).

Biljardbord
Biljardbord från Legacy, BCE, Riley, Gamesson och Biljardai ger en komplett mix. Här hittar du allt från enkla hobbybord som är uppbyggda med en MDF-skiva till matchbord med komponenter av högsta klass. Vårt premiummärke när det gäller biljardbord är Legacy som ger dig den ultimata tryggheten genom sin livstidsgaranti.

Bordtennisbord
Bordtennisbord tar vi framförallt hem från Cornilleau eftersom vi finner dem oslagbara i pris kontra prestanda. De tillverkar alla sina bordtennisbord i sin fabrik i Frankrike.

Airhockeyspel
Airhockeyspel är ett snabbt och intensivt spel. Här erbjuder vi en blandning från märken som BCE, Garlando och Gamesson.

Foosball
Foosball eller fotbollsspel är något som blir allt populärare. Här tar vi in bord från Garlando som gör bord av världsklass. Vi kompletterar upp sortimentet med bord från BCE, Riley och Gamesson för att ge dig som kund valmöjligheter.

Dart
Darttavlor från Harrows, One80, Catdart och Unicorn gör vår sortiment intressant även för den erfarne utövaren. Självklart har vi även eldarttavlor.

Förutom dessa artiklar erbjuder vi ett brett sortiment av tillbehör till de olika spelen. Biljardköer, bordtennisracketar, dartpilar är några av våra populäraste tillbehör med köer från Mcdermott och bollar från Aramith som några av höjdpunkerna. Leta dig vidare till dessa och våra andra kategorier med hjälp av menyn ovan.