Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Biosoffor

Nyhetsbrev

Våra varumärken

Beställ senast 20/12 kl 13 för goda chanser till leverans innan jul. Spelbord +20kg hinner tyvärr inte levereras innan jul.

Spelbord

F-zero F-zerof-zero-1

F-zero

(5)

I lager 1 495 kr (1 795 kr)

Tecto Outdoortecto-outdoor-1

Tecto Outdoor

(1)

I lager 4 795 kr

C-Mini Indoorc-mini-indoor-1

C-Mini Indoor

(0)

I lager 699 kr

Colt 7 Black Colt 7 Blackcolt-7-black-1

Colt 7 Black

(0)

I lager 18 995 kr (21 995 kr)

Info & Val
Mallory 8 Black Cherrymallory-8-black-cherry-1

Mallory 8 Black Cherry

(0)

I lager 29 995 kr

Info & Val
Hartford Svart 8hartford-svart-8-1

Hartford Svart 8

(0)

I lager 27 900 kr

Info & Val
Mars De Luxe 3in1 Mars De Luxe 3in1mars-de-luxe-3in1-1

Mars De Luxe 3in1

(6)

I lager 4 995 kr (6 995 kr)

Barstol Cuboid barstol-cuboid-1

Barstol Cuboid

(0)

I lager 419 kr (599 kr)

Avant Garde Dark Walnut Röd Duk Avant Garde Dark Walnut Röd Dukavant-garde-dark-walnut-rod-duk-1

Avant Garde Dark Walnut Röd Duk

(0)

I lager 19 995 kr (23 995 kr)

XL700 Turbo Svart xl700-turbo-svart-1

XL700 Turbo Svart

(1)

I lager Fr. 9 995 kr (10 995 kr)

Shufflebräda Och Curling Shufflebräda Och Curlingshufflebrada-och-curling-1

Shufflebräda Och Curling

(21)

I lager 499 kr (699 kr)

Radar Radarradar-1

Radar

(0)

I lager 636 kr (795 kr)

Lösa Biljardbollar 57 Mm Lösa Biljardbollar 57 Mmlosa-biljardbollar-57-mm-1

Lösa Biljardbollar 57 Mm

(33)

I lager 59 kr

Clubline 102 clubline-102-1

Clubline 102

(2)

I lager 249 kr

Core Plus Black Core Plus Black Core Plus Blackcore-plus-black-1

Core Plus Black

(12)

I lager 119 kr (149 kr)

Biljardkratta Komplett biljardkratta-komplett-1

Biljardkratta Komplett

(8)

I lager 299 kr

Master Krita Blå master-krita-bla-1

Master Krita Blå

(36)

I lager Från: 49 kr

Maple Black Maple Blackmaple-black-1

Maple Black

(34)

I lager 299 kr

Dartskåp Plain Black dartskap-plain-black-1

Dartskåp Plain Black

(0)

I lager 695 kr

Dartset Double Top dartset-double-top-1

Dartset Double Top

(0)

I lager 895 kr

Dartskåp Area 501 Caution dartskap-area-501-caution-1

Dartskåp Area 501 Caution

(0)

I lager 749 kr

Eclipse HD2 Pro Eclipse HD2 Proeclipse-hd2-pro-1

Eclipse HD2 Pro

(0)

I lager 1 195 kr

Mission Samurai mission-samurai-1

Mission Samurai

(0)

I lager 599 kr

Outdoor Ultradurable Vit 6-pack Outdoor Ultradurable Vit 6-packoutdoor-ultradurable-vit-6-pack-1

Outdoor Ultradurable Vit 6-pack

(0)

I lager 69 kr

CFC Jultröja
S
M
L
XL
XXL
3XL
chelsea-jultroja-1

CFC Jultröja

(0)

I lager 383 kr (479 kr)

The Dark Knight Rises Mugg Bat the-dark-knight-rises-mugg-bat-1

The Dark Knight Rises Mugg Bat

(0)

I lager 69 kr (119 kr)

DETROIT RED WINGS KEPS 47 detroit-red-wings-keps-47-1

DETROIT RED WINGS KEPS 47

(0)

I lager 104 kr (149 kr)

tottenham-olglas-hogt-wordmark-1

Tottenham Ölglas Högt Wordmark

(3)

I lager Från: 149 kr

WHUFC Ring Band
M
L
west-ham-united-ring-band-1

WHUFC Ring Band

(0)

I lager 174 kr (249 kr)

AFC Julgransprydnad Tomte arsenal-julgransprydnad-tomte-1

AFC Julgransprydnad Tomte

(1)

I lager 79 kr (99 kr)

Spelbord.se

Biljardbord, bordtennisbord och foosball

Spelbord.se är en E-butik med ett brett utbud av bl.a biljardbord, airhockeyspel, bordtennisbord, foosball och dart. Vi har sedan 2005 erbjudit spelbord till nöjda kunder i hela Sverige. Vårt utbud består av allt från hobby till världsklass.

Vi erbjuder 110% prisgaranti, 30 dagar öppetköp och snabba leveranser till enhetsfrakten 59 kr. Prisgarantin ger dig trygghet om du skulle hitta varan billigare i någon annan butik. 30 dagars öppetköp ger ett skönt lugn när du vill vara ute i god tid före en födelsedag eller liknande men ändå vill ha möjlighet att ångra köpet.

För att underlätta för våra kunder har vi skapat informationssidor och guider. Dessa hittar du på respektive kategorisida. T.ex. "Montera biljardbuk" och informationssidan biljard.nu.

En mängd betalningsalternativ gör ditt köp tryggt och smidigt. Vi har kort, faktura (14 dagar), delbetalning, leasing, direktbetalning och förbetalning som betalningsalternativ. För kommuner och större företag erbjuder vi också faktura (30 dagar).

Biljardbord
Biljardbord från Legacy, BCE, Riley, Gamesson och Biljardai ger en komplett mix. Här hittar du allt från enkla hobbybord som är uppbyggda med en MDF-skiva till matchbord med komponenter av högsta klass. Vårt premiummärke när det gäller biljardbord är Legacy som ger dig den ultimata tryggheten genom sin livstidsgaranti.

Bordtennisbord
Bordtennisbord tar vi framförallt hem från Cornilleau eftersom vi finner dem oslagbara i pris kontra prestanda. De tillverkar alla sina bordtennisbord i sin fabrik i Frankrike.

Airhockeyspel
Airhockeyspel är ett snabbt och intensivt spel. Här erbjuder vi en blandning från märken som BCE, Garlando och Gamesson.

Foosball
Foosball eller fotbollsspel är något som blir allt populärare. Här tar vi in bord från Garlando som gör bord av världsklass. Vi kompletterar upp sortimentet med bord från BCE, Riley och Gamesson för att ge dig som kund valmöjligheter.

Dart
Darttavlor från Harrows, One80, Catdart och Unicorn gör vår sortiment intressant även för den erfarne utövaren. Självklart har vi även eldarttavlor.

Förutom dessa artiklar erbjuder vi ett brett sortiment av tillbehör till de olika spelen. Biljardköer, bordtennisracketar, dartpilar är några av våra populäraste tillbehör med köer från Mcdermott och bollar från Aramith som några av höjdpunkerna. Leta dig vidare till dessa och våra andra kategorier med hjälp av menyn ovan.