Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Spelbord

Mustang 8 Mustang 8 mustang-8-1

Mustang 8

(2)

I lager 17 995 kr (20 995 kr)

Info & Val
Riley Black Riley Black riley-black-1

Riley Black

(1)

I lager 4 995 kr (6 995 kr)

Barcelona barcelona-1

Barcelona

(0)

I lager 1 595 kr

Sport 700 Crossover sport-700-crossover-1

Sport 700 Crossover

(0)

I lager 10 995 kr

stenar-1

Stenar

(2)

I lager Från: 299 kr

Stallion 8 Stallion 8 stallion-8-1

Stallion 8

(0)

I lager 17 995 kr (20 995 kr)

Info & Val
Mustang 8 Mustang 8 mustang-8-1

Mustang 8

(2)

I lager 17 995 kr (20 995 kr)

Info & Val
Steel Savage 85 steel-savage-85-1

Steel Savage 85

(0)

I lager 439 kr (549 kr)

Bardisk Le Bistro Noir Usé bardisk-le-bistro-noir-use-1

Bardisk Le Bistro Noir Usé

(0)

I lager 21 995 kr (24 995 kr)

XS300 Charger 3-sits Rak Svart xs300-charger-3-sits-rak-svart-1

XS300 Charger 3-sits Rak Svart

(0)

I lager 13 495 kr (14 995 kr)

Mimoe Elephant mimoe-elephant-1

Mimoe Elephant

(0)

I lager 99 kr (299 kr)

BCE Fyrdelskö Color BCE Fyrdelskö Color bce-fyrdelsko-color-1

BCE Fyrdelskö Color

(44)

I lager 249 kr

P12 Skruvköläder P12 Skruvköläder p12-skruvkolader-1

P12 Skruvköläder

(35)

I lager Från: 9 kr

Stiga Puckar 3-pack Stiga Puckar 3-pack stiga-puckar-3-pack-1

Stiga Puckar 3-pack

(15)

I lager 29 kr

Core Plus Black Core Plus Black Core Plus Black core-plus-black-1

Core Plus Black

(5)

I lager 119 kr (149 kr)

Pro Vit 72-pack Pro Vit 72-pack pro-vit-72-pack-1

Pro Vit 72-pack

(16)

I lager 249 kr

Kratthuvud Mässing kratthuvud-massing-1

Kratthuvud Mässing

(4)

I lager 69 kr

Force 5-star Force 5-star force-5-star-1

Force 5-star

(0)

I lager 899 kr

Seasons Flow Spin Seasons Flow Spin seasons-flow-spin-1

Seasons Flow Spin

(0)

I lager 199 kr

Avant Garde Dark Walnut Röd Duk Avant Garde Dark Walnut Röd Duk avant-garde-dark-walnut-rod-duk-1

Avant Garde Dark Walnut Röd Duk

(0)

I lager 19 995 kr

Avant Garde Grey Grön Duk Avant Garde Grey Grön Duk avant-garde-grey-gron-duk-1

Avant Garde Grey Grön Duk

(0)

I lager Från: 19 995 kr

Barbord Bistro Ciré barbord-bistro-cire-1

Barbord Bistro Ciré

(0)

I lager 3 495 kr

Barbord Dusine Noir barbord-dusine-noir-1

Barbord Dusine Noir

(0)

I lager 1 995 kr

Harry Potter Bagagetag Slytherin harry-potter-bagagetag-slytherin-1

Harry Potter Bagagetag Slytherin

(1)

I lager 103 kr (129 kr)

Harry Potter Skulptur Dobby harry-potter-skulptur-dobby-1

Harry Potter Skulptur Dobby

(0)

I lager 319 kr (399 kr)

CFC Väggkalender 2016 chelsea-vaggkalender-2016-1

CFC Väggkalender 2016

(0)

I lager 79 kr (159 kr)

Harry Potter Mugg Ravenclaw harry-potter-mugg-ravenclaw-1

Harry Potter Mugg Ravenclaw

(2)

I lager 95 kr (119 kr)

New York Giants Mössa New Era new-york-giants-mossa-new-era-1

New York Giants Mössa New Era

(0)

I lager 303 kr (379 kr)

JFC Bildoft juventus-bildoft-1

JFC Bildoft

(3)

I lager 29 kr (59 kr)

Spelbord.se

Biljardbord, bordtennisbord och foosball

Spelbord.se är en E-butik med ett brett utbud av bl.a biljardbord, airhockeyspel, bordtennisbord, foosball och dart. Vi har sedan 2005 erbjudit spelbord till nöjda kunder i hela Sverige. Vårt utbud består av allt från hobby till världsklass.

Vi erbjuder 110% prisgaranti, 30 dagar öppetköp och snabba leveranser till enhetsfrakten 59 kr. Prisgarantin ger dig trygghet om du skulle hitta varan billigare i någon annan butik. 30 dagars öppetköp ger ett skönt lugn när du vill vara ute i god tid före en födelsedag eller liknande men ändå vill ha möjlighet att ångra köpet.

För att underlätta för våra kunder har vi skapat informationssidor och guider. Dessa hittar du på respektive kategorisida. T.ex. "Montera biljardbuk" och informationssidan biljard.nu.

En mängd betalningsalternativ gör ditt köp tryggt och smidigt. Vi har kort, faktura (14 dagar), delbetalning, leasing, direktbetalning och förbetalning som betalningsalternativ. För kommuner och större företag erbjuder vi också faktura (30 dagar).

Biljardbord
Biljardbord från Legacy, BCE, Riley, Gamesson och Biljardai ger en komplett mix. Här hittar du allt från enkla hobbybord som är uppbyggda med en MDF-skiva till matchbord med komponenter av högsta klass. Vårt premiummärke när det gäller biljardbord är Legacy som ger dig den ultimata tryggheten genom sin livstidsgaranti.

Bordtennisbord
Bordtennisbord tar vi framförallt hem från Cornilleau eftersom vi finner dem oslagbara i pris kontra prestanda. De tillverkar alla sina bordtennisbord i sin fabrik i Frankrike.

Airhockeyspel
Airhockeyspel är ett snabbt och intensivt spel. Här erbjuder vi en blandning från märken som BCE, Garlando och Gamesson.

Foosball
Foosball eller fotbollsspel är något som blir allt populärare. Här tar vi in bord från Garlando som gör bord av världsklass. Vi kompletterar upp sortimentet med bord från BCE, Riley och Gamesson för att ge dig som kund valmöjligheter.

Dart
Darttavlor från Harrows, One80, Catdart och Unicorn gör vår sortiment intressant även för den erfarne utövaren. Självklart har vi även eldarttavlor.

Förutom dessa artiklar erbjuder vi ett brett sortiment av tillbehör till de olika spelen. Biljardköer, bordtennisracketar, dartpilar är några av våra populäraste tillbehör med köer från Mcdermott och bollar från Aramith som några av höjdpunkerna. Leta dig vidare till dessa och våra andra kategorier med hjälp av menyn ovan.