Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Kendama

Våra varumärken

Bli redo för sommaren!

krom-deluxe-v3-quad-split-1

Krom Deluxe V3 Quad Split

(0)

I lager 299 kr

krom-deluxe-v2-red-oak-ken-1

Krom Deluxe V2 Red Oak Ken

(0)

I lager 299 kr

Krocket Med Vagn krocket-med-vagn-1

Krocket Med Vagn

(0)

I lager 899 kr

krom-noia-2-1

Krom Noia 2

(0)

I lager 249 kr

jumbo-pill-1

Jumbo Pill

(0)

I lager 249 kr

Spelbord

California 7 Fot california-7-fot-1

California 7 Fot

(0)

I lager 16 995 kr (20 995 kr)

World Champion world-champion-1

World Champion

(0)

I lager 15 995 kr

Harvard 6 harvard-6-1

Harvard 6

(0)

I lager 5 395 kr

Erbjudanden

F-zero Soccer F-zero Soccer f-zero-soccer-1

F-zero Soccer

(1)

I lager 1 495 kr (1 695 kr)

Blandade Dartpinnar blandade-dartpinnar-1

Blandade Dartpinnar

(1)

I lager 60 kr (80 kr)

Shark White Shark White shark-white-1

Shark White

(1)

I lager 1 295 kr (1 795 kr)

RYLEE 7 Nutmeg RYLEE 7 Nutmeg rylee-7-nutmeg-1

RYLEE 7 Nutmeg

(0)

I lager 19 995 kr (21 995 kr)

Info & Val
DESTROYER 9 DESTROYER 9 destroyer-9-1

DESTROYER 9

(0)

I lager 14 995 kr (15 995 kr)

Info & Val
 

Topplistan

P12 Skruvköläder P12 Skruvköläder p12-skruvkolader-1

P12 Skruvköläder

(31)

I lager Från: 19 kr

BCE Fyrdelskö Color BCE Fyrdelskö Color bce-fyrdelsko-color-1

BCE Fyrdelskö Color

(31)

I lager 249 kr

Endelskö Tournament Champion endelsko-tournament-champion-1

Endelskö Tournament Champion

(2)

I lager Från: 249 kr

Elk Master 13 Mm Elk Master 13 Mm elk-master-13-mm-1

Elk Master 13 Mm

(2)

I lager Från: 29 kr

Garlando Standard Orange Garlando Standard Orange garlando-standard-orange-1

Garlando Standard Orange

(7)

I lager Från: 10 kr

 

Nyheter

Sport 700 Crossover Sport 700 Crossover sport-700-crossover-1

Sport 700 Crossover

(0)

I lager 10 995 kr

Speed Control Speed Control speed-control-1

Speed Control

(0)

I lager 89 kr

Challenge Challenge challenge-1

Challenge

(0)

I lager 9 995 kr

Master Pro Master Pro master-pro-1

Master Pro

(0)

I lager 5 795 kr

Class Indoor Class Indoor class-indoor-1

Class Indoor

(0)

Beställningsvara Från: 7 995 kr

 
Wolverine Pinn Retro wolverine-pinn-retro-1

Wolverine Pinn Retro

(2)

I lager 11 kr (19 kr)

CFC Bleacher Mourinho chelsea-bleacher-mourinho-1

CFC Bleacher Mourinho

(0)

I lager 199 kr (349 kr)

MUFC T-shirt Och Jeans manchester-united-t-shirt-och-jeans-1

MUFC T-shirt Och Jeans

(0)

I lager 319 kr (399 kr)

CFC Flights St George chelsea-flights-st-george-1

CFC Flights St George

(1)

I lager 17 kr (29 kr)

MUFC T-shirt Cantona MUFC T-shirt CantonaMUFC T-shirt CantonaMUFC T-shirt CantonaMUFC T-shirt CantonaMUFC T-shirt CantonaMUFC T-shirt CantonaMUFC T-shirt CantonaMUFC T-shirt Cantona manchester-united-t-shirt-cantona-1

MUFC T-shirt Cantona

(7)

I lager 239 kr (299 kr)

 

Spelbord.se

Biljardbord, bordtennisbord och foosball

Spelbord.se är en E-butik med ett brett utbud av bl.a biljardbord, airhockeyspel, bordtennisbord, foosball och dart. Vi har sedan 2005 erbjudit spelbord till nöjda kunder i hela Sverige. Vårt utbud består av allt från hobby till världsklass.

Vi erbjuder 110% prisgaranti, 30 dagar öppetköp och snabba leveranser till enhetsfrakten 59 kr. Prisgarantin ger dig trygghet om du skulle hitta varan billigare i någon annan butik. 30 dagars öppetköp ger ett skönt lugn när du vill vara ute i god tid före en födelsedag eller liknande men ändå vill ha möjlighet att ångra köpet.

För att underlätta för våra kunder har vi skapat informationssidor och guider. Dessa hittar du på respektive kategorisida. T.ex. "Montera biljardbuk" och informationssidan biljard.nu.

En mängd betalningsalternativ gör ditt köp tryggt och smidigt. Vi har kort, faktura (14 dagar), delbetalning, leasing, direktbetalning och förbetalning som betalningsalternativ. För kommuner och större företag erbjuder vi också faktura (30 dagar).

Biljardbord
Biljardbord från Legacy, BCE, Riley, Gamesson och Biljardai ger en komplett mix. Här hittar du allt från enkla hobbybord som är uppbyggda med en MDF-skiva till matchbord med komponenter av högsta klass. Vårt premiummärke när det gäller biljardbord är Legacy som ger dig den ultimata tryggheten genom sin livstidsgaranti.

Bordtennisbord
Bordtennisbord tar vi framförallt hem från Cornilleau eftersom vi finner dem oslagbara i pris kontra prestanda. De tillverkar alla sina bordtennisbord i sin fabrik i Frankrike.

Airhockeyspel
Airhockeyspel är ett snabbt och intensivt spel. Här erbjuder vi en blandning från märken som BCE, Garlando och Gamesson.

Foosball
Foosball eller fotbollsspel är något som blir allt populärare. Här tar vi in bord från Garlando som gör bord av världsklass. Vi kompletterar upp sortimentet med bord från BCE, Riley och Gamesson för att ge dig som kund valmöjligheter.

Dart
Darttavlor från Harrows, One80, Catdart och Unicorn gör vår sortiment intressant även för den erfarne utövaren. Självklart har vi även eldarttavlor.

Förutom dessa artiklar erbjuder vi ett brett sortiment av tillbehör till de olika spelen. Biljardköer, bordtennisracketar, dartpilar är några av våra populäraste tillbehör med köer från Mcdermott och bollar från Aramith som några av höjdpunkerna. Leta dig vidare till dessa och våra andra kategorier med hjälp av menyn ovan.