Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Spelbord

G2000 g2000-1

G2000

(2)

I lager 7 295 kr

Riley Black Riley Black riley-black-1

Riley Black

(0)

I lager 5 995 kr (6 995 kr)

Harvard 6 harvard-6-1

Harvard 6

(0)

I lager 5 395 kr

Blandade Dartpinnar blandade-dartpinnar-1

Blandade Dartpinnar

(1)

I lager 60 kr (80 kr)

RYLEE 7 Nutmeg RYLEE 7 Nutmeg rylee-7-nutmeg-1

RYLEE 7 Nutmeg

(0)

I lager 19 995 kr (21 995 kr)

Info & Val
Shark White Shark White shark-white-1

Shark White

(2)

I lager 1 295 kr (1 795 kr)

Buzz Buzz buzz-1

Buzz

(0)

I lager 749 kr (799 kr)

Classic Bardisk Port Classic Bardisk Port classic-bardisk-port-1

Classic Bardisk Port

(0)

I lager 12 995 kr (14 995 kr)

 
Endelskö Standard Endelskö Standard endelsko-standard-1

Endelskö Standard

(25)

I lager 129 kr (199 kr)

Stiga Puckar 3-pack stiga-puckar-3-pack-1

Stiga Puckar 3-pack

(8)

I lager 29 kr

P12 Skruvköläder P12 Skruvköläder p12-skruvkolader-1

P12 Skruvköläder

(33)

I lager Från: 19 kr

Biljardkratta Komplett Biljardkratta Komplett biljardkratta-komplett-1

Biljardkratta Komplett

(3)

I lager 99 kr (299 kr)

Master Krita Blå master-krita-bla-1

Master Krita Blå

(23)

I lager Från: 49 kr

 
Blade 5 GZ Dual Core blade-5-gz-dual-core-1

Blade 5 GZ Dual Core

(0)

I lager 995 kr

Cyclop Carambolebollar cyclop-carambolebollar-1

Cyclop Carambolebollar

(0)

I lager 1 445 kr

Carambolebollar Standard carambolebollar-standard-1

Carambolebollar Standard

(0)

I lager 249 kr

Europool Spraylim Till Biljarddukar europool-spraylim-till-biljarddukar-1

Europool Spraylim Till Biljarddukar

(0)

I lager 99 kr

Aramith Tournament Aramith Tournament aramith-tournament-1

Aramith Tournament

(0)

I lager 4 195 kr

 
FCB SoccerStarz Alba barcelona-soccerstarz-alba-1

FCB SoccerStarz Alba

(0)

I lager 29 kr (59 kr)

LFC Strumpor Hemma Junior 2015-16 LFC Strumpor Hemma Junior 2015-16 liverpool-strumpor-hemma-junior-2015-16-1

LFC Strumpor Hemma Junior 2015-16

(1)

I lager 99 kr (149 kr)

AFC Bildoft Wilshere arsenal-bildoft-wilshere-1

AFC Bildoft Wilshere

(2)

I lager 29 kr (29 kr)

MCFC Bildoft Crest Himmelsblå manchester-city-bildoft-crest-himmelsbla-1

MCFC Bildoft Crest Himmelsblå

(4)

I lager 29 kr (59 kr)

CFC SoccerStarz Zouma chelsea-soccerstarz-zouma-1

CFC SoccerStarz Zouma

(0)

I lager 29 kr (69 kr)

 

Spelbord.se

Biljardbord, bordtennisbord och foosball

Spelbord.se är en E-butik med ett brett utbud av bl.a biljardbord, airhockeyspel, bordtennisbord, foosball och dart. Vi har sedan 2005 erbjudit spelbord till nöjda kunder i hela Sverige. Vårt utbud består av allt från hobby till världsklass.

Vi erbjuder 110% prisgaranti, 30 dagar öppetköp och snabba leveranser till enhetsfrakten 59 kr. Prisgarantin ger dig trygghet om du skulle hitta varan billigare i någon annan butik. 30 dagars öppetköp ger ett skönt lugn när du vill vara ute i god tid före en födelsedag eller liknande men ändå vill ha möjlighet att ångra köpet.

För att underlätta för våra kunder har vi skapat informationssidor och guider. Dessa hittar du på respektive kategorisida. T.ex. "Montera biljardbuk" och informationssidan biljard.nu.

En mängd betalningsalternativ gör ditt köp tryggt och smidigt. Vi har kort, faktura (14 dagar), delbetalning, leasing, direktbetalning och förbetalning som betalningsalternativ. För kommuner och större företag erbjuder vi också faktura (30 dagar).

Biljardbord
Biljardbord från Legacy, BCE, Riley, Gamesson och Biljardai ger en komplett mix. Här hittar du allt från enkla hobbybord som är uppbyggda med en MDF-skiva till matchbord med komponenter av högsta klass. Vårt premiummärke när det gäller biljardbord är Legacy som ger dig den ultimata tryggheten genom sin livstidsgaranti.

Bordtennisbord
Bordtennisbord tar vi framförallt hem från Cornilleau eftersom vi finner dem oslagbara i pris kontra prestanda. De tillverkar alla sina bordtennisbord i sin fabrik i Frankrike.

Airhockeyspel
Airhockeyspel är ett snabbt och intensivt spel. Här erbjuder vi en blandning från märken som BCE, Garlando och Gamesson.

Foosball
Foosball eller fotbollsspel är något som blir allt populärare. Här tar vi in bord från Garlando som gör bord av världsklass. Vi kompletterar upp sortimentet med bord från BCE, Riley och Gamesson för att ge dig som kund valmöjligheter.

Dart
Darttavlor från Harrows, One80, Catdart och Unicorn gör vår sortiment intressant även för den erfarne utövaren. Självklart har vi även eldarttavlor.

Förutom dessa artiklar erbjuder vi ett brett sortiment av tillbehör till de olika spelen. Biljardköer, bordtennisracketar, dartpilar är några av våra populäraste tillbehör med köer från Mcdermott och bollar från Aramith som några av höjdpunkerna. Leta dig vidare till dessa och våra andra kategorier med hjälp av menyn ovan.