Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Biosoffor

Nyhetsbrev

Våra varumärken

Beställ senast 22/12 kl 12 för goda chanser till leverans innan jul. Spelbord +20kg hinner tyvärr inte levereras innan jul.

Bli redo för sommaren!

Have Golf Originalhave-golf-original-1

Have Golf Original

(0)

I lager 349 kr

cornbags-standard-4-pack-1

Cornbags Standard 4-pack

(10)

I lager 299 kr

Amerikansk Fotboll Mini Neoprenamerikansk-fotboll-mini-neopren-1

Amerikansk Fotboll Mini Neopren

(0)

I lager 79 kr

Brännboll Budgetbrannboll-budget-1

Brännboll Budget

(0)

I lager 179 kr

Fotbollsmål Field Match Profotbollsmal-field-match-pro-1

Fotbollsmål Field Match Pro

(0)

I lager 1 195 kr

G500 Weatherproofg500-weatherproof-1

G500 Weatherproof

(2)

I lager 9 995 kr

Spelbord

Coliseum II 7coliseum-ii-7-1

Coliseum II 7

(0)

I lager 10 395 kr

Info & Val
Ella 8 Shadeella-8-shade-1

Ella 8 Shade

(0)

I lager 29 995 kr

Info & Val
World Championworld-champion-1

World Champion

(0)

I lager 16 995 kr

Zodiaczodiac-1

Zodiac

(2)

I lager 5 995 kr

Info & Val
DESTROYER 9destroyer-9-1

DESTROYER 9

(3)

I lager 19 995 kr

Info & Val
Challenge Myntchallenge-mynt-1

Challenge Mynt

(0)

I lager 9 995 kr

hr-dream-luxe-svart-1

HR Dream Luxe Svart

(1)

I lager Från: 16 995 kr

neonskulptur-kaffekopp-1

Neonskulptur Kaffekopp

(0)

I lager 1 295 kr

olglas-giant-beer-boot-1

Ölglas Giant Beer Boot

(0)

I lager 449 kr

bord-swivel-aluminium-1

Bord Swivel Aluminium

(0)

I lager 895 kr

Barfat barfat-1

Barfat

(0)

I lager 349 kr (499 kr)

bord-swivel-valnot-1

Bord Swivel Valnöt

(0)

I lager 895 kr

forhojning-biosoffa-1

Förhöjning Biosoffa

(0)

I lager Från: 3 995 kr

F200 EVO F200 EVOf200-evo-1

F200 EVO

(10)

I lager 5 795 kr (5 995 kr)

Supamatch 3 supamatch-3-1

Supamatch 3

(0)

I lager 524 kr (699 kr)

Shark Black Shark Blackshark-black-1

Shark Black

(1)

I lager 1 795 kr (1 995 kr)

Info & Val
Mars De Luxe 3in1 Mars De Luxe 3in1mars-de-luxe-3in1-1

Mars De Luxe 3in1

(6)

I lager 4 995 kr (6 995 kr)

XL700 Turbo Svart xl700-turbo-svart-1

XL700 Turbo Svart

(1)

I lager Fr. 9 995 kr (10 995 kr)

Colt 7 Black Colt 7 Blackcolt-7-black-1

Colt 7 Black

(0)

I lager 18 995 kr (21 995 kr)

Info & Val
Cornbags Standard 4-pack cornbags-standard-4-pack-1

Cornbags Standard 4-pack

(10)

I lager 299 kr

Överdrag Premium Överdrag Premiumoverdrag-premium-1

Överdrag Premium

(20)

I lager 599 kr

Core Plus Black Core Plus Black Core Plus Blackcore-plus-black-1

Core Plus Black

(16)

I lager 119 kr (149 kr)

Baseballhandske US11 Baseballhandske US11baseballhandske-us11-1

Baseballhandske US11

(1)

I lager 249 kr

Steel Black Arrow Steel Black Arrowsteel-black-arrow-1

Steel Black Arrow

(28)

I lager 179 kr

Utespel Deluxe Utespel Deluxe Utespel Deluxeutespel-deluxe-1

Utespel Deluxe

(0)

I lager 299 kr (499 kr)

G-2000 Blue
4-6 veckor
G-2000 Blueg-2000-blue-1

G-2000 Blue

(0)

Beställningsvara 7 795 kr

Fiberbuilt Adjustable Tee Height System fiberbuilt-adjustable-tee-height-system-1

Fiberbuilt Adjustable Tee Height System

(0)

I lager 99 kr

700X Performance Outdoor
Augusti
700X Performance Outdoor700x-performance-outdoor-1

700X Performance Outdoor

(0)

Beställningsvara 11 295 kr

600X Performance Outdoor 600X Performance Outdoor600x-performance-outdoor-1

600X Performance Outdoor

(0)

I lager 8 995 kr

500X Performance Outdoor
Augusti
500X Performance Outdoor500x-performance-outdoor-1

500X Performance Outdoor

(0)

Beställningsvara 8 295 kr

400X Cross Outdoor 400X Cross Outdoor400x-cross-outdoor-1

400X Cross Outdoor

(0)

I lager 6 995 kr

Avengers Mössa Turn Up Ungdom
Barn
avengers-mossa-turn-up-ungdom-1

Avengers Mössa Turn Up Ungdom

(1)

I lager 103 kr (129 kr)

Bayern München SoccerStarz Muller 2014-15 bayern-munchen-soccerstarz-muller-2014-15-1

Bayern München SoccerStarz Muller 2014-15

(0)

I lager 29 kr (49 kr)

RMCF Vägskylt Blå real-madrid-vagskylt-bla-1

RMCF Vägskylt Blå

(0)

I lager 71 kr (129 kr)

LFC SoccerStarz Johnson Away 2013-14 liverpool-soccerstarz-johnson-away-2013-14-1

LFC SoccerStarz Johnson Away 2013-14

(0)

I lager 29 kr (49 kr)

Frozen Miniaffisch Elsa N2 frozen-miniaffisch-elsa-n2-1

Frozen Miniaffisch Elsa N2

(0)

I lager 49 kr (79 kr)

Breaking Bad Pinn Better Call Saul breaking-bad-pinn-better-call-saul-1

Breaking Bad Pinn Better Call Saul

(1)

I lager 11 kr (19 kr)

Spelbord.se

Biljardbord, bordtennisbord och foosball

Spelbord.se är en E-butik med ett brett utbud av bl.a biljardbord, airhockeyspel, bordtennisbord, foosball och dart. Vi har sedan 2005 erbjudit spelbord till nöjda kunder i hela Sverige. Vårt utbud består av allt från hobby till världsklass.

Vi erbjuder 110% prisgaranti, 30 dagar öppetköp och snabba leveranser till enhetsfrakten 59 kr. Prisgarantin ger dig trygghet om du skulle hitta varan billigare i någon annan butik. 30 dagars öppetköp ger ett skönt lugn när du vill vara ute i god tid före en födelsedag eller liknande men ändå vill ha möjlighet att ångra köpet.

För att underlätta för våra kunder har vi skapat informationssidor och guider. Dessa hittar du på respektive kategorisida. T.ex. "Montera biljardbuk" och informationssidan biljard.nu.

En mängd betalningsalternativ gör ditt köp tryggt och smidigt. Vi har kort, faktura (14 dagar), delbetalning, leasing, direktbetalning och förbetalning som betalningsalternativ. För kommuner och större företag erbjuder vi också faktura (30 dagar).

Biljardbord
Biljardbord från Legacy, BCE, Riley, Gamesson och Biljardai ger en komplett mix. Här hittar du allt från enkla hobbybord som är uppbyggda med en MDF-skiva till matchbord med komponenter av högsta klass. Vårt premiummärke när det gäller biljardbord är Legacy som ger dig den ultimata tryggheten genom sin livstidsgaranti.

Bordtennisbord
Bordtennisbord tar vi framförallt hem från Cornilleau eftersom vi finner dem oslagbara i pris kontra prestanda. De tillverkar alla sina bordtennisbord i sin fabrik i Frankrike.

Airhockeyspel
Airhockeyspel är ett snabbt och intensivt spel. Här erbjuder vi en blandning från märken som BCE, Garlando och Gamesson.

Foosball
Foosball eller fotbollsspel är något som blir allt populärare. Här tar vi in bord från Garlando som gör bord av världsklass. Vi kompletterar upp sortimentet med bord från BCE, Riley och Gamesson för att ge dig som kund valmöjligheter.

Dart
Darttavlor från Harrows, One80, Catdart och Unicorn gör vår sortiment intressant även för den erfarne utövaren. Självklart har vi även eldarttavlor.

Förutom dessa artiklar erbjuder vi ett brett sortiment av tillbehör till de olika spelen. Biljardköer, bordtennisracketar, dartpilar är några av våra populäraste tillbehör med köer från Mcdermott och bollar från Aramith som några av höjdpunkerna. Leta dig vidare till dessa och våra andra kategorier med hjälp av menyn ovan.