Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Spelbord

Great Basin 2 22FT Great Basin 2 22FT great-basin-2-22ft-1

Great Basin 2 22FT

(0)

I lager 84 900 kr (89 900 kr)

Sport 100 S Crossover Outdoor sport-100-s-crossover-outdoor-1

Sport 100 S Crossover Outdoor

(3)

I lager 4 995 kr

Sport 300 S Crossover Outdoor sport-300-s-crossover-outdoor-1

Sport 300 S Crossover Outdoor

(0)

I lager 6 795 kr

F200 EVO f200-evo-1

F200 EVO

(9)

I lager 5 995 kr

Class Indoor Glas class-indoor-glas-1

Class Indoor Glas

(3)

I lager Från: 8 995 kr

Madison L-Foot Madison L-Foot madison-l-foot-1

Madison L-Foot

(1)

I lager 2 395 kr (2 495 kr)

Thor School Thor School thor-school-1

Thor School

(14)

I lager 1 495 kr (1 695 kr)

Core Plus Black Core Plus Black core-plus-black-1

Core Plus Black

(5)

I lager 119 kr (149 kr)

Krom Viking Cheeseburger 2016 krom-viking-cheeseburger-2016-1

Krom Viking Cheeseburger 2016

(0)

I lager 99 kr (349 kr)

Krom Spil Kendama Alti Alti krom-spil-kendama-alti-alti-1

Krom Spil Kendama Alti Alti

(0)

I lager 99 kr (249 kr)

Garlando Multi Garlando Multi garlando-multi-1

Garlando Multi

(16)

I lager 2 695 kr (3 295 kr)

Info & Val
BCE Fyrdelskö Color BCE Fyrdelskö Color bce-fyrdelsko-color-1

BCE Fyrdelskö Color

(44)

I lager 249 kr

P12 Skruvköläder P12 Skruvköläder p12-skruvkolader-1

P12 Skruvköläder

(35)

I lager Från: 9 kr

Stiga Puckar 3-pack Stiga Puckar 3-pack stiga-puckar-3-pack-1

Stiga Puckar 3-pack

(15)

I lager 29 kr

Master Krita Grön master-krita-gron-1

Master Krita Grön

(5)

I lager Från: 29 kr

Startpack Inne Startpack Inne startpack-inne-1

Startpack Inne

(30)

I lager 199 kr

Biljardkratta Riley biljardkratta-riley-1

Biljardkratta Riley

(1)

I lager 199 kr

Force 5-star Force 5-star force-5-star-1

Force 5-star

(0)

I lager 899 kr

Seasons Flow Spin Seasons Flow Spin seasons-flow-spin-1

Seasons Flow Spin

(0)

I lager 199 kr

Avant Garde Dark Walnut Röd Duk Avant Garde Dark Walnut Röd Duk avant-garde-dark-walnut-rod-duk-1

Avant Garde Dark Walnut Röd Duk

(0)

I lager 19 995 kr

Avant Garde Grey Grön Duk Avant Garde Grey Grön Duk avant-garde-grey-gron-duk-1

Avant Garde Grey Grön Duk

(0)

I lager Från: 19 995 kr

Barbord Bistro Ciré barbord-bistro-cire-1

Barbord Bistro Ciré

(0)

I lager 3 495 kr

Barbord Dusine Noir barbord-dusine-noir-1

Barbord Dusine Noir

(0)

I lager 1 995 kr

AFC Halsduk Fan Röd arsenal-halsduk-fan-rod-1

AFC Halsduk Fan Röd

(1)

I lager 119 kr (199 kr)

Superman Dörrmatta Logo superman-dorrmatta-logo-1

Superman Dörrmatta Logo

(0)

I lager 199 kr (229 kr)

LFC Mössa Cable liverpool-mossa-cable-1

LFC Mössa Cable

(0)

I lager 223 kr (279 kr)

AFC Mössa Rosa Vitkant arsenal-mossa-rosa-vitkant-1

AFC Mössa Rosa Vitkant

(0)

I lager 95 kr (119 kr)

Sverige Kapsylöppnare Medalj sverige-kapsyloppnare-medalj-1

Sverige Kapsylöppnare Medalj

(1)

I lager 44 kr (49 kr)

Chicago Bulls Mössa New Era chicago-bulls-mossa-new-era-1

Chicago Bulls Mössa New Era

(0)

I lager 303 kr (379 kr)

Spelbord.se

Biljardbord, bordtennisbord och foosball

Spelbord.se är en E-butik med ett brett utbud av bl.a biljardbord, airhockeyspel, bordtennisbord, foosball och dart. Vi har sedan 2005 erbjudit spelbord till nöjda kunder i hela Sverige. Vårt utbud består av allt från hobby till världsklass.

Vi erbjuder 110% prisgaranti, 30 dagar öppetköp och snabba leveranser till enhetsfrakten 59 kr. Prisgarantin ger dig trygghet om du skulle hitta varan billigare i någon annan butik. 30 dagars öppetköp ger ett skönt lugn när du vill vara ute i god tid före en födelsedag eller liknande men ändå vill ha möjlighet att ångra köpet.

För att underlätta för våra kunder har vi skapat informationssidor och guider. Dessa hittar du på respektive kategorisida. T.ex. "Montera biljardbuk" och informationssidan biljard.nu.

En mängd betalningsalternativ gör ditt köp tryggt och smidigt. Vi har kort, faktura (14 dagar), delbetalning, leasing, direktbetalning och förbetalning som betalningsalternativ. För kommuner och större företag erbjuder vi också faktura (30 dagar).

Biljardbord
Biljardbord från Legacy, BCE, Riley, Gamesson och Biljardai ger en komplett mix. Här hittar du allt från enkla hobbybord som är uppbyggda med en MDF-skiva till matchbord med komponenter av högsta klass. Vårt premiummärke när det gäller biljardbord är Legacy som ger dig den ultimata tryggheten genom sin livstidsgaranti.

Bordtennisbord
Bordtennisbord tar vi framförallt hem från Cornilleau eftersom vi finner dem oslagbara i pris kontra prestanda. De tillverkar alla sina bordtennisbord i sin fabrik i Frankrike.

Airhockeyspel
Airhockeyspel är ett snabbt och intensivt spel. Här erbjuder vi en blandning från märken som BCE, Garlando och Gamesson.

Foosball
Foosball eller fotbollsspel är något som blir allt populärare. Här tar vi in bord från Garlando som gör bord av världsklass. Vi kompletterar upp sortimentet med bord från BCE, Riley och Gamesson för att ge dig som kund valmöjligheter.

Dart
Darttavlor från Harrows, One80, Catdart och Unicorn gör vår sortiment intressant även för den erfarne utövaren. Självklart har vi även eldarttavlor.

Förutom dessa artiklar erbjuder vi ett brett sortiment av tillbehör till de olika spelen. Biljardköer, bordtennisracketar, dartpilar är några av våra populäraste tillbehör med köer från Mcdermott och bollar från Aramith som några av höjdpunkerna. Leta dig vidare till dessa och våra andra kategorier med hjälp av menyn ovan.