Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Bli redo för sommaren!

Brännboll Budget brannboll-budget-1

Brännboll Budget

(0)

I lager 99 kr

Studsmatta Combi XXL Studsmatta Combi XXL studsmatta-combi-xxl-1

Studsmatta Combi XXL

(0)

I lager 3 596 kr (3 995 kr)

Baseball Bröstskydd 18 baseball-brostskydd-18-1

Baseball Bröstskydd 18

(0)

I lager 379 kr

Stegen Endast Bollar stegen-endast-bollar-1

Stegen Endast Bollar

(0)

I lager 99 kr

Beach Tennis Neopren beach-tennis-neopren-1

Beach Tennis Neopren

(0)

I lager 129 kr

Spelbord

Riley Black Riley Black riley-black-1

Riley Black

(0)

I lager 4 995 kr (6 995 kr)

Harvard 7 Harvard 7 harvard-7-1

Harvard 7

(13)

I lager 6 985 kr

Bordtennisskiva 6ft bordtennisskiva-6ft-1

Bordtennisskiva 6ft

(4)

I lager 1 395 kr

ATACAMA 2 22FT ATACAMA 2 22FT atacama-2-22ft-1

ATACAMA 2 22FT

(0)

I lager 84 900 kr (89 900 kr)

RYLEE 7 Port RYLEE 7 Port rylee-7-port-1

RYLEE 7 Port

(1)

I lager 18 995 kr (21 995 kr)

Info & Val
Supawire II supawire-ii-1

Supawire II

(0)

I lager 337 kr (449 kr)

Blandade Dartpinnar blandade-dartpinnar-1

Blandade Dartpinnar

(3)

I lager 60 kr (80 kr)

Kruger Gold Paket kruger-gold-paket-1

Kruger Gold Paket

(0)

I lager 1 495 kr (1 795 kr)

Yale L-foot Yale L-foot yale-l-foot-1

Yale L-foot

(5)

I lager 2 495 kr (2 895 kr)

 
Master Krita Blå master-krita-bla-1

Master Krita Blå

(24)

I lager Från: 49 kr

Startpack Bas startpack-bas-1

Startpack Bas

(12)

I lager 995 kr

Core Plus Black Core Plus Black core-plus-black-1

Core Plus Black

(3)

I lager 149 kr

CORNBAGS STANDARD cornbags-standard-1

CORNBAGS STANDARD

(1)

I lager 349 kr

Garlando Standard Vit Garlando Standard Vit garlando-standard-vit-1

Garlando Standard Vit

(16)

I lager Från: 10 kr

 
Rengöring Bordtennisbord 400ml Rengöring Bordtennisbord 400ml rengoring-bordtennisbord-400ml-1

Rengöring Bordtennisbord 400ml

(0)

I lager 179 kr

F200 Maple F200 Maple f200-maple-1

F200 Maple

(0)

I lager 5 995 kr

Windsor Biljard/Matbord Vit Grön Windsor Biljard/Matbord Vit Grön windsor-biljardmatbord-vit-gron-1

Windsor Biljard/Matbord Vit Grön

(0)

I lager 15 900 kr

Tecto Outdoor Tecto Outdoor tecto-outdoor-1

Tecto Outdoor

(0)

I lager 3 795 kr

Eclipse Pro 2 Eclipse Pro 2 eclipse-pro-2-1

Eclipse Pro 2

(0)

I lager 699 kr

 
AFC Bildoft Oxlade-Chamberlain arsenal-bildoft-oxlade-chamberlain-1

AFC Bildoft Oxlade-Chamberlain

(1)

I lager 29 kr (29 kr)

AFC SoccerStarz Szczesny arsenal--soccerstarz-szczesny-1

AFC SoccerStarz Szczesny

(0)

I lager 29 kr (59 kr)

Harry Potter Mössa Slytherin Patch harry-potter-mossa-slytherin-patch-1

Harry Potter Mössa Slytherin Patch

(0)

I lager 209 kr (279 kr)

LFC SoccerStarz Mane liverpool-soccerstarz-mane-1

LFC SoccerStarz Mane

(1)

I lager 29 kr (59 kr)

CFC Fickkalender 2016 chelsea-fickkalender-2016-1

CFC Fickkalender 2016

(0)

I lager 79 kr (99 kr)

 

Spelbord.se

Biljardbord, bordtennisbord och foosball

Spelbord.se är en E-butik med ett brett utbud av bl.a biljardbord, airhockeyspel, bordtennisbord, foosball och dart. Vi har sedan 2005 erbjudit spelbord till nöjda kunder i hela Sverige. Vårt utbud består av allt från hobby till världsklass.

Vi erbjuder 110% prisgaranti, 30 dagar öppetköp och snabba leveranser till enhetsfrakten 59 kr. Prisgarantin ger dig trygghet om du skulle hitta varan billigare i någon annan butik. 30 dagars öppetköp ger ett skönt lugn när du vill vara ute i god tid före en födelsedag eller liknande men ändå vill ha möjlighet att ångra köpet.

För att underlätta för våra kunder har vi skapat informationssidor och guider. Dessa hittar du på respektive kategorisida. T.ex. "Montera biljardbuk" och informationssidan biljard.nu.

En mängd betalningsalternativ gör ditt köp tryggt och smidigt. Vi har kort, faktura (14 dagar), delbetalning, leasing, direktbetalning och förbetalning som betalningsalternativ. För kommuner och större företag erbjuder vi också faktura (30 dagar).

Biljardbord
Biljardbord från Legacy, BCE, Riley, Gamesson och Biljardai ger en komplett mix. Här hittar du allt från enkla hobbybord som är uppbyggda med en MDF-skiva till matchbord med komponenter av högsta klass. Vårt premiummärke när det gäller biljardbord är Legacy som ger dig den ultimata tryggheten genom sin livstidsgaranti.

Bordtennisbord
Bordtennisbord tar vi framförallt hem från Cornilleau eftersom vi finner dem oslagbara i pris kontra prestanda. De tillverkar alla sina bordtennisbord i sin fabrik i Frankrike.

Airhockeyspel
Airhockeyspel är ett snabbt och intensivt spel. Här erbjuder vi en blandning från märken som BCE, Garlando och Gamesson.

Foosball
Foosball eller fotbollsspel är något som blir allt populärare. Här tar vi in bord från Garlando som gör bord av världsklass. Vi kompletterar upp sortimentet med bord från BCE, Riley och Gamesson för att ge dig som kund valmöjligheter.

Dart
Darttavlor från Harrows, One80, Catdart och Unicorn gör vår sortiment intressant även för den erfarne utövaren. Självklart har vi även eldarttavlor.

Förutom dessa artiklar erbjuder vi ett brett sortiment av tillbehör till de olika spelen. Biljardköer, bordtennisracketar, dartpilar är några av våra populäraste tillbehör med köer från Mcdermott och bollar från Aramith som några av höjdpunkerna. Leta dig vidare till dessa och våra andra kategorier med hjälp av menyn ovan.