Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Spelbord

Shuffleboard Vax Yellow Ice Shuffleboard Vax Yellow Iceshuffleboard-vax-yellow-ice-1

Shuffleboard Vax Yellow Ice

(7)

I lager 149 kr

Yale L-foot Yale L-footyale-l-foot-1

Yale L-foot

(6)

I lager 2 495 kr (2 895 kr)

F-zero Soccer F-zero Soccerf-zero-soccer-1

F-zero Soccer

(1)

I lager 1 495 kr (1 695 kr)

Winner Indoorwinner-indoor-1

Winner Indoor

(1)

I lager 3 795 kr

Catdart Walker Catdart Walkercatdart-walker-1

Catdart Walker

(2)

I lager 1 075 kr (1 395 kr)

Real Air Multi Real Air Multireal-air-multi-1

Real Air Multi

(5)

I lager Från: 3 495 kr (3 995 kr)

Krom Deluxe V2 Red Oak Ken krom-deluxe-v2-red-oak-ken-1

Krom Deluxe V2 Red Oak Ken

(0)

I lager 99 kr (299 kr)

Classic Bardisk Nutmeg Classic Bardisk Nutmegclassic-bardisk-nutmeg-1

Classic Bardisk Nutmeg

(1)

I lager 12 995 kr (14 995 kr)

Info & Val
Jupiter Tele 4 In 1 Jupiter Tele 4 In 1jupiter-tele-4-in-1-1

Jupiter Tele 4 In 1

(2)

I lager 1 895 kr (1 995 kr)

Bardisk Le Bistro Vieilli bardisk-le-bistro-vieilli-1

Bardisk Le Bistro Vieilli

(0)

I lager 20 995 kr (23 995 kr)

Classic Pool Snooker Classic Pool Snooker Classic Pool Snookerclassic-pool-snooker-1

Classic Pool Snooker

(18)

I lager 199 kr (249 kr)

Steel Black Arrow Steel Black Arrowsteel-black-arrow-1

Steel Black Arrow

(21)

I lager 149 kr

Steel Matrix Steel Matrixsteel-matrix-1

Steel Matrix

(15)

I lager 149 kr

Eclipse Pro Eclipse Proeclipse-pro-1

Eclipse Pro

(17)

I lager Från: 599 kr

Tacteo Pack Duo Tacteo Pack Duotacteo-pack-duo-1

Tacteo Pack Duo

(29)

I lager 299 kr

M12 Skruvköläder M12 Skruvköläderm12-skruvkolader-1

M12 Skruvköläder

(25)

I lager Från: 9 kr

Expert White expert-white-1

Expert White

(0)

I lager 59 kr

ABS EVOLUTION White 72-pack abs-evolution-white-72-pack-1

ABS EVOLUTION White 72-pack

(0)

I lager 499 kr

Softbat Eco Quattro Softbat Eco Quattrosoftbat-eco-quattro-1

Softbat Eco Quattro

(0)

I lager 499 kr

Softbat Eco Softbat Ecosoftbat-eco-1

Softbat Eco

(0)

I lager 139 kr

Nexeo X200 Nexeo X200nexeo-x200-1

Nexeo X200

(0)

I lager 995 kr

Förhöjning Biosoffa forhojning-biosoffa-1

Förhöjning Biosoffa

(0)

I lager 3 995 kr

EFC Bäddset Pulse everton-baddset-pulse-1

EFC Bäddset Pulse

(0)

I lager 399 kr (479 kr)

CFC Barset Wordmark chelsea-barset-wordmark-1

CFC Barset Wordmark

(0)

I lager 129 kr (149 kr)

AFC T-shirt Script Grå
XS
XXS
S
M
L
XL
XXL
arsenal-t-shirt-script-gra-1

AFC T-shirt Script Grå

(5)

I lager 262 kr (349 kr)

DETROIT RED WINGS KEPS 47 detroit-red-wings-keps-47-1

DETROIT RED WINGS KEPS 47

(0)

I lager 104 kr (149 kr)

Harry Potter Underlägg Hufflepuff harry-potter-underlagg-hufflepuff-1

Harry Potter Underlägg Hufflepuff

(0)

I lager 23 kr (29 kr)

Big Bang Theory Mugg Sheldon big-bang-theory-mugg-sheldon-1

Big Bang Theory Mugg Sheldon

(2)

I lager 69 kr (79 kr)

Spelbord.se

Biljardbord, bordtennisbord och foosball

Spelbord.se är en E-butik med ett brett utbud av bl.a biljardbord, airhockeyspel, bordtennisbord, foosball och dart. Vi har sedan 2005 erbjudit spelbord till nöjda kunder i hela Sverige. Vårt utbud består av allt från hobby till världsklass.

Vi erbjuder 110% prisgaranti, 30 dagar öppetköp och snabba leveranser till enhetsfrakten 59 kr. Prisgarantin ger dig trygghet om du skulle hitta varan billigare i någon annan butik. 30 dagars öppetköp ger ett skönt lugn när du vill vara ute i god tid före en födelsedag eller liknande men ändå vill ha möjlighet att ångra köpet.

För att underlätta för våra kunder har vi skapat informationssidor och guider. Dessa hittar du på respektive kategorisida. T.ex. "Montera biljardbuk" och informationssidan biljard.nu.

En mängd betalningsalternativ gör ditt köp tryggt och smidigt. Vi har kort, faktura (14 dagar), delbetalning, leasing, direktbetalning och förbetalning som betalningsalternativ. För kommuner och större företag erbjuder vi också faktura (30 dagar).

Biljardbord
Biljardbord från Legacy, BCE, Riley, Gamesson och Biljardai ger en komplett mix. Här hittar du allt från enkla hobbybord som är uppbyggda med en MDF-skiva till matchbord med komponenter av högsta klass. Vårt premiummärke när det gäller biljardbord är Legacy som ger dig den ultimata tryggheten genom sin livstidsgaranti.

Bordtennisbord
Bordtennisbord tar vi framförallt hem från Cornilleau eftersom vi finner dem oslagbara i pris kontra prestanda. De tillverkar alla sina bordtennisbord i sin fabrik i Frankrike.

Airhockeyspel
Airhockeyspel är ett snabbt och intensivt spel. Här erbjuder vi en blandning från märken som BCE, Garlando och Gamesson.

Foosball
Foosball eller fotbollsspel är något som blir allt populärare. Här tar vi in bord från Garlando som gör bord av världsklass. Vi kompletterar upp sortimentet med bord från BCE, Riley och Gamesson för att ge dig som kund valmöjligheter.

Dart
Darttavlor från Harrows, One80, Catdart och Unicorn gör vår sortiment intressant även för den erfarne utövaren. Självklart har vi även eldarttavlor.

Förutom dessa artiklar erbjuder vi ett brett sortiment av tillbehör till de olika spelen. Biljardköer, bordtennisracketar, dartpilar är några av våra populäraste tillbehör med köer från Mcdermott och bollar från Aramith som några av höjdpunkerna. Leta dig vidare till dessa och våra andra kategorier med hjälp av menyn ovan.