Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Bli redo för sommaren!

Jätteplockepin jatteplockepin-1

Jätteplockepin

(0)

I lager 299 kr

Boule Alsace boule-alsace-1

Boule Alsace

(0)

I lager 299 kr

Nummer Kubb Original Mini nummer-kubb-original-mini-1

Nummer Kubb Original Mini

(0)

I lager 59 kr

Baseballhandske US12 baseballhandske-us12-1

Baseballhandske US12

(0)

I lager 199 kr

Fotboll Neopren fotboll-neopren-1

Fotboll Neopren

(0)

I lager 99 kr

Winner Outdoor winner-outdoor-1

Winner Outdoor

(0)

I lager 5 995 kr

Spelbord

Colt 8 Black Colt 8 Black colt-8-black-1

Colt 8 Black

(0)

I lager 18 995 kr (21 995 kr)

Info & Val
t3-swift-1

T3 SWIFT

(0)

I lager 16 900 kr

F200 Maple f200-maple-1

F200 Maple

(0)

I lager 5 995 kr

Stratos stratos-1

Stratos

(10)

I lager 9 995 kr

Info & Val
Mallory 8 Black Cherry mallory-8-black-cherry-1

Mallory 8 Black Cherry

(0)

I lager 29 995 kr

ATACAMA 2 18FT ATACAMA 2 18FT atacama-2-18ft-1

ATACAMA 2 18FT

(0)

I lager 77 900 kr (79 900 kr)

DESTROYER 7 DESTROYER 7 destroyer-7-1

DESTROYER 7

(8)

I lager 12 999 kr (13 495 kr)

Info & Val
Endelskö Standard 2 Sortering endelsko-standard-2-sortering-1

Endelskö Standard 2 Sortering

(29)

I lager 199 kr (249 kr)

Sport 300 S Crossover Outdoor sport-300-s-crossover-outdoor-1

Sport 300 S Crossover Outdoor

(0)

I lager 6 995 kr

Catdart Walker Catdart Walker catdart-walker-1

Catdart Walker

(2)

I lager 1 075 kr (1 395 kr)

F-zero Soccer F-zero Soccer f-zero-soccer-1

F-zero Soccer

(1)

I lager 1 495 kr (1 695 kr)

Cornbags Standard 4-pack cornbags-standard-4-pack-1

Cornbags Standard 4-pack

(0)

I lager 249 kr

Reglagestång Stiga Reglagestång Stiga reglagestang-stiga-1

Reglagestång Stiga

(11)

I lager 49 kr

P12 Skruvköläder P12 Skruvköläder p12-skruvkolader-1

P12 Skruvköläder

(35)

I lager Från: 9 kr

Steel Silver Arrow Dragon Steel Silver Arrow Dragon Steel Silver Arrow Dragon steel-silver-arrow-dragon-1

Steel Silver Arrow Dragon

(1)

I lager 199 kr (249 kr)

Lösa Biljardbollar 57 Mm Lösa Biljardbollar 57 Mm losa-biljardbollar-57-mm-1

Lösa Biljardbollar 57 Mm

(23)

I lager 59 kr

Deflectagrip Medium Black Deflectagrip Medium Black deflectagrip-medium-black-1

Deflectagrip Medium Black

(2)

I lager 14 kr

Förhöjning Biosoffa noimage

Förhöjning Biosoffa

(0)

I lager 3 995 kr

XL700 Turbo 2-sits Böjd Svart xl700-turbo-2-sits-bojd-svart-1

XL700 Turbo 2-sits Böjd Svart

(0)

I lager 16 995 kr

Mallory 8 Black Cherry Mallory 8 Black Cherry mallory-8-black-cherry-1

Mallory 8 Black Cherry

(0)

I lager 29 995 kr

Snooker Black Snooker Black snooker-black-1

Snooker Black

(0)

I lager 499 kr

Mark Selby Signature 200 Mark Selby Signature 200 mark-selby-signature-200-1

Mark Selby Signature 200

(0)

I lager 499 kr

Grand Master 100 Grand Master 100 grand-master-100-1

Grand Master 100

(0)

I lager 1 495 kr

Big Bang Theory Mugg Sheldon big-bang-theory-mugg-sheldon-1

Big Bang Theory Mugg Sheldon

(2)

I lager 69 kr (79 kr)

Batman Mugg Closeup batman-mugg-closeup-1

Batman Mugg Closeup

(1)

I lager 69 kr (99 kr)

Hobbit Mugg Logo Ornate hobbit-mugg-logo-ornate-1

Hobbit Mugg Logo Ornate

(0)

I lager 69 kr (99 kr)

ACM T-shirt Randig Röd-svart
M
L
XL
milan-t-shirt-randig-raod-svart-1

ACM T-shirt Randig Röd-svart

(4)

I lager 149 kr (229 kr)

CFC Mössa Mellanblå CFC Mössa Mellanblå chelsea-mossa-mellanbla-1

CFC Mössa Mellanblå

(11)

I lager 63 kr (79 kr)

Harry Potter Tidvändare harry-potter-tidvandare-1

Harry Potter Tidvändare

(1)

I lager 543 kr (679 kr)

Spelbord.se

Biljardbord, bordtennisbord och foosball

Spelbord.se är en E-butik med ett brett utbud av bl.a biljardbord, airhockeyspel, bordtennisbord, foosball och dart. Vi har sedan 2005 erbjudit spelbord till nöjda kunder i hela Sverige. Vårt utbud består av allt från hobby till världsklass.

Vi erbjuder 110% prisgaranti, 30 dagar öppetköp och snabba leveranser till enhetsfrakten 59 kr. Prisgarantin ger dig trygghet om du skulle hitta varan billigare i någon annan butik. 30 dagars öppetköp ger ett skönt lugn när du vill vara ute i god tid före en födelsedag eller liknande men ändå vill ha möjlighet att ångra köpet.

För att underlätta för våra kunder har vi skapat informationssidor och guider. Dessa hittar du på respektive kategorisida. T.ex. "Montera biljardbuk" och informationssidan biljard.nu.

En mängd betalningsalternativ gör ditt köp tryggt och smidigt. Vi har kort, faktura (14 dagar), delbetalning, leasing, direktbetalning och förbetalning som betalningsalternativ. För kommuner och större företag erbjuder vi också faktura (30 dagar).

Biljardbord
Biljardbord från Legacy, BCE, Riley, Gamesson och Biljardai ger en komplett mix. Här hittar du allt från enkla hobbybord som är uppbyggda med en MDF-skiva till matchbord med komponenter av högsta klass. Vårt premiummärke när det gäller biljardbord är Legacy som ger dig den ultimata tryggheten genom sin livstidsgaranti.

Bordtennisbord
Bordtennisbord tar vi framförallt hem från Cornilleau eftersom vi finner dem oslagbara i pris kontra prestanda. De tillverkar alla sina bordtennisbord i sin fabrik i Frankrike.

Airhockeyspel
Airhockeyspel är ett snabbt och intensivt spel. Här erbjuder vi en blandning från märken som BCE, Garlando och Gamesson.

Foosball
Foosball eller fotbollsspel är något som blir allt populärare. Här tar vi in bord från Garlando som gör bord av världsklass. Vi kompletterar upp sortimentet med bord från BCE, Riley och Gamesson för att ge dig som kund valmöjligheter.

Dart
Darttavlor från Harrows, One80, Catdart och Unicorn gör vår sortiment intressant även för den erfarne utövaren. Självklart har vi även eldarttavlor.

Förutom dessa artiklar erbjuder vi ett brett sortiment av tillbehör till de olika spelen. Biljardköer, bordtennisracketar, dartpilar är några av våra populäraste tillbehör med köer från Mcdermott och bollar från Aramith som några av höjdpunkerna. Leta dig vidare till dessa och våra andra kategorier med hjälp av menyn ovan.