Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Bli redo för sommaren!

Kubb Svensk Ek kubb-svensk-ek-1

Kubb Svensk Ek

(0)

I lager 1 999 kr

The Pill the-pill-1

The Pill

(0)

I lager Från: 99 kr (249 kr)

Jätteplockepin jatteplockepin-1

Jätteplockepin

(0)

I lager 299 kr

Krocket Family krocket-family-1

Krocket Family

(1)

I lager 399 kr

Basketkorg basketkorg-1

Basketkorg

(0)

I lager 249 kr

Krocket Budget krocket-budget-1

Krocket Budget

(0)

I lager 319 kr

Spelbord

Ray 7 ray-7-1

Ray 7

(0)

I lager 10 995 kr

Buzz buzz-1

Buzz

(0)

I lager Från: 449 kr

Sterling Shuffleboard 14 sterling-shuffleboard-14-1

Sterling Shuffleboard 14

(0)

I lager 37 995 kr

Mustang 8 Mustang 8 mustang-8-1

Mustang 8

(2)

I lager 17 995 kr (20 995 kr)

Info & Val
Minibord minibord-1

Minibord

(0)

I lager 995 kr

Mustang 8 Mustang 8 mustang-8-1

Mustang 8

(2)

I lager 17 995 kr (20 995 kr)

Info & Val
Great Basin 2 22FT Great Basin 2 22FT great-basin-2-22ft-1

Great Basin 2 22FT

(0)

I lager 84 900 kr (89 900 kr)

F1 F1 f1-1

F1

(8)

I lager 1 995 kr (2 195 kr)

Kruger Gold Paket kruger-gold-paket-1

Kruger Gold Paket

(0)

I lager 1 495 kr (1 795 kr)

ATACAMA 2 22FT ATACAMA 2 22FT atacama-2-22ft-1

ATACAMA 2 22FT

(0)

I lager 84 900 kr (89 900 kr)

Speedo Simmössa Junior speedo-simmossa-junior-1

Speedo Simmössa Junior

(0)

I lager 89 kr (119 kr)

Omega Omega omega-1

Omega

(49)

I lager 199 kr

CORNBAGS STANDARD cornbags-standard-1

CORNBAGS STANDARD

(1)

I lager 399 kr

Official Competition Official Competition Official Competition official-competition-1

Official Competition

(6)

I lager 499 kr

Stiga Puckar 3-pack Stiga Puckar 3-pack stiga-puckar-3-pack-1

Stiga Puckar 3-pack

(9)

I lager 29 kr

Core Brass Stripes Core Brass Stripes Core Brass Stripes core-brass-stripes-1

Core Brass Stripes

(9)

I lager 99 kr

F200 F200 f200-1

F200

(10)

I lager 5 995 kr

Top Spin Short Black Top Spin Short Black top-spin-short-black-1

Top Spin Short Black

(0)

I lager 49 kr

Primal Instinct primal-instinct-1

Primal Instinct

(0)

I lager 899 kr

Supamatch 3 supamatch-3-1

Supamatch 3

(0)

I lager 699 kr

Steel Silver Arrow Dragon Steel Silver Arrow Dragon steel-silver-arrow-dragon-1

Steel Silver Arrow Dragon

(0)

I lager 249 kr

Klocka Neon Mustang klocka-neon-mustang--1

Klocka Neon Mustang

(0)

I lager 1 295 kr

Klocka Neon Ford Racing klocka-neon-ford-racing-1

Klocka Neon Ford Racing

(0)

I lager 1 295 kr

Harry Potter Bagagetag DRCMC harry-potter-bagagetag-drcmc-1

Harry Potter Bagagetag DRCMC

(0)

I lager 77 kr (129 kr)

Sunderland Affisch 92 Sunderland Affisch 92 sunderland-affisch-92-1

Sunderland Affisch 92

(0)

I lager 69 kr (99 kr)

CFC Nylonfotboll All Surface chelsea-nylonfotboll-all-surface-1

CFC Nylonfotboll All Surface

(0)

I lager 101 kr (169 kr)

FCB Mössa Tu Mörkblå barcelona-mossa-tu-morkbla-1

FCB Mössa Tu Mörkblå

(7)

I lager 74 kr (99 kr)

Hulk Nyckelring Face hulk-nyckelring-face-1

Hulk Nyckelring Face

(0)

I lager 23 kr (39 kr)

Ninja Turtle Mugg Distressed Faces ninja-turtle-mugg-distressed-faces-1

Ninja Turtle Mugg Distressed Faces

(0)

I lager 71 kr (119 kr)

Spelbord.se

Biljardbord, bordtennisbord och foosball

Spelbord.se är en E-butik med ett brett utbud av bl.a biljardbord, airhockeyspel, bordtennisbord, foosball och dart. Vi har sedan 2005 erbjudit spelbord till nöjda kunder i hela Sverige. Vårt utbud består av allt från hobby till världsklass.

Vi erbjuder 110% prisgaranti, 30 dagar öppetköp och snabba leveranser till enhetsfrakten 59 kr. Prisgarantin ger dig trygghet om du skulle hitta varan billigare i någon annan butik. 30 dagars öppetköp ger ett skönt lugn när du vill vara ute i god tid före en födelsedag eller liknande men ändå vill ha möjlighet att ångra köpet.

För att underlätta för våra kunder har vi skapat informationssidor och guider. Dessa hittar du på respektive kategorisida. T.ex. "Montera biljardbuk" och informationssidan biljard.nu.

En mängd betalningsalternativ gör ditt köp tryggt och smidigt. Vi har kort, faktura (14 dagar), delbetalning, leasing, direktbetalning och förbetalning som betalningsalternativ. För kommuner och större företag erbjuder vi också faktura (30 dagar).

Biljardbord
Biljardbord från Legacy, BCE, Riley, Gamesson och Biljardai ger en komplett mix. Här hittar du allt från enkla hobbybord som är uppbyggda med en MDF-skiva till matchbord med komponenter av högsta klass. Vårt premiummärke när det gäller biljardbord är Legacy som ger dig den ultimata tryggheten genom sin livstidsgaranti.

Bordtennisbord
Bordtennisbord tar vi framförallt hem från Cornilleau eftersom vi finner dem oslagbara i pris kontra prestanda. De tillverkar alla sina bordtennisbord i sin fabrik i Frankrike.

Airhockeyspel
Airhockeyspel är ett snabbt och intensivt spel. Här erbjuder vi en blandning från märken som BCE, Garlando och Gamesson.

Foosball
Foosball eller fotbollsspel är något som blir allt populärare. Här tar vi in bord från Garlando som gör bord av världsklass. Vi kompletterar upp sortimentet med bord från BCE, Riley och Gamesson för att ge dig som kund valmöjligheter.

Dart
Darttavlor från Harrows, One80, Catdart och Unicorn gör vår sortiment intressant även för den erfarne utövaren. Självklart har vi även eldarttavlor.

Förutom dessa artiklar erbjuder vi ett brett sortiment av tillbehör till de olika spelen. Biljardköer, bordtennisracketar, dartpilar är några av våra populäraste tillbehör med köer från Mcdermott och bollar från Aramith som några av höjdpunkerna. Leta dig vidare till dessa och våra andra kategorier med hjälp av menyn ovan.