Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Spelbord

Elite Roller Advance elite-roller-advance-1

Elite Roller Advance

(0)

I lager 6 995 kr

F200 Maple f200-maple-1

F200 Maple

(0)

I lager 5 995 kr

F1 F1 f1-1

F1

(8)

I lager 1 995 kr (2 195 kr)

G-2000 Grey Oak g-2000-grey-oak-1

G-2000 Grey Oak

(1)

Beställningsvara Från: 6 995 kr

Medium TT medium-tt-1

Medium TT

(3)

I lager 2 494 kr

Info & Val
Clifton 4 Clifton 4 clifton-4-1

Clifton 4

(5)

I lager 2 495 kr (2 995 kr)

The Pill the-pill-1

The Pill

(0)

I lager Från: 99 kr (249 kr)

Buzz Buzz buzz-1

Buzz

(0)

I lager 749 kr (799 kr)

Clifton 6 Clifton 6 clifton-6-1

Clifton 6

(5)

I lager 4 495 kr (4 995 kr)

Krom Deluxe V3 Valnöt Och Lönn krom-deluxe-v3-valnot-och-lonn-1

Krom Deluxe V3 Valnöt Och Lönn

(0)

I lager 99 kr (299 kr)

Studsmatta Combi XL Studsmatta Combi XL studsmatta-combi-xl-1

Studsmatta Combi XL

(0)

I lager 3 146 kr (3 495 kr)

Real Air Multi Real Air Multi real-air-multi-1

Real Air Multi

(5)

I lager Från: 3 495 kr (3 995 kr)

Lösa Biljardbollar 57 Mm Lösa Biljardbollar 57 Mm losa-biljardbollar-57-mm-1

Lösa Biljardbollar 57 Mm

(18)

I lager 59 kr

Puckar Bas 63 2-pack Puckar Bas 63 2-pack Puckar Bas 63 2-pack puckar-bas-63-2-pack-1

Puckar Bas 63 2-pack

(14)

I lager 39 kr

M11 Skruvköläder M11 Skruvköläder m11-skruvkolader-1

M11 Skruvköläder

(35)

I lager Från: 19 kr

Endelskö Standard 2 Sort Endelskö Standard 2 Sort endelsko-standard-2-sort-1

Endelskö Standard 2 Sort

(27)

I lager 169 kr (249 kr)

CORNBAGS ALL WEATHER cornbags-all-weather-1

CORNBAGS ALL WEATHER

(0)

I lager 599 kr

Master Krita Blå master-krita-bla-1

Master Krita Blå

(24)

I lager Från: 49 kr

Överdrag Omega 7 Överdrag Omega 7 noimage

Överdrag Omega 7

(0)

I lager 1 495 kr

Spots And Stripes Spots And Stripes noimage

Spots And Stripes

(0)

I lager 995 kr

Biljardduk Blue Speed 7 Biljardduk Blue Speed 7 noimage

Biljardduk Blue Speed 7

(0)

I lager 1 995 kr

Biljardduk Red Speed 7 Biljardduk Red Speed 7 noimage

Biljardduk Red Speed 7

(0)

I lager 1 995 kr

Top Spin Short Black Top Spin Short Black top-spin-short-black-1

Top Spin Short Black

(0)

I lager 49 kr

Primal Instinct primal-instinct-1

Primal Instinct

(0)

I lager 899 kr

AFC Mössa Röd arsenal-mossa-rod-1

AFC Mössa Röd

(11)

I lager 89 kr (119 kr)

LFC Skidmössa 47 Brand Grön liverpool-skidmossa-47-brand-gron-1

LFC Skidmössa 47 Brand Grön

(0)

I lager 262 kr (349 kr)

liverpool-olglas-pint-circle-1

LFC Ölglas Pint Circle

(3)

I lager Från: 119 kr

FCB SoccerStarz Pedro barcelona-soccerstarz-pedro-1

FCB SoccerStarz Pedro

(0)

I lager 29 kr (59 kr)

FCB Barset Wordmark barcelona-barset-wordmark-1

FCB Barset Wordmark

(0)

I lager 129 kr (159 kr)

Harry Potter Mössa Gryffindor Turn Up Stripes harry-potter-mossa-gryffindor-turn-up-stripes-1

Harry Potter Mössa Gryffindor Turn Up Stripes

(1)

I lager 127 kr (169 kr)

Spelbord.se

Biljardbord, bordtennisbord och foosball

Spelbord.se är en E-butik med ett brett utbud av bl.a biljardbord, airhockeyspel, bordtennisbord, foosball och dart. Vi har sedan 2005 erbjudit spelbord till nöjda kunder i hela Sverige. Vårt utbud består av allt från hobby till världsklass.

Vi erbjuder 110% prisgaranti, 30 dagar öppetköp och snabba leveranser till enhetsfrakten 59 kr. Prisgarantin ger dig trygghet om du skulle hitta varan billigare i någon annan butik. 30 dagars öppetköp ger ett skönt lugn när du vill vara ute i god tid före en födelsedag eller liknande men ändå vill ha möjlighet att ångra köpet.

För att underlätta för våra kunder har vi skapat informationssidor och guider. Dessa hittar du på respektive kategorisida. T.ex. "Montera biljardbuk" och informationssidan biljard.nu.

En mängd betalningsalternativ gör ditt köp tryggt och smidigt. Vi har kort, faktura (14 dagar), delbetalning, leasing, direktbetalning och förbetalning som betalningsalternativ. För kommuner och större företag erbjuder vi också faktura (30 dagar).

Biljardbord
Biljardbord från Legacy, BCE, Riley, Gamesson och Biljardai ger en komplett mix. Här hittar du allt från enkla hobbybord som är uppbyggda med en MDF-skiva till matchbord med komponenter av högsta klass. Vårt premiummärke när det gäller biljardbord är Legacy som ger dig den ultimata tryggheten genom sin livstidsgaranti.

Bordtennisbord
Bordtennisbord tar vi framförallt hem från Cornilleau eftersom vi finner dem oslagbara i pris kontra prestanda. De tillverkar alla sina bordtennisbord i sin fabrik i Frankrike.

Airhockeyspel
Airhockeyspel är ett snabbt och intensivt spel. Här erbjuder vi en blandning från märken som BCE, Garlando och Gamesson.

Foosball
Foosball eller fotbollsspel är något som blir allt populärare. Här tar vi in bord från Garlando som gör bord av världsklass. Vi kompletterar upp sortimentet med bord från BCE, Riley och Gamesson för att ge dig som kund valmöjligheter.

Dart
Darttavlor från Harrows, One80, Catdart och Unicorn gör vår sortiment intressant även för den erfarne utövaren. Självklart har vi även eldarttavlor.

Förutom dessa artiklar erbjuder vi ett brett sortiment av tillbehör till de olika spelen. Biljardköer, bordtennisracketar, dartpilar är några av våra populäraste tillbehör med köer från Mcdermott och bollar från Aramith som några av höjdpunkerna. Leta dig vidare till dessa och våra andra kategorier med hjälp av menyn ovan.