Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Biosoffor

Nyhetsbrev

Våra varumärken

Beställ senast 20/12 kl 13 för goda chanser till leverans innan jul. Spelbord +20kg hinner tyvärr inte levereras innan jul.

Spelbord

Sport 250 S Crossover Outdoorsport-250-s-crossover-outdoor-1

Sport 250 S Crossover Outdoor

(0)

I lager 6 995 kr

Sport 150 S Crossoversport-150-s-crossover-1

Sport 150 S Crossover

(0)

I lager 5 795 kr

Sport 300 S Crossover Outdoorsport-300-s-crossover-outdoor-1

Sport 300 S Crossover Outdoor

(1)

I lager 7 395 kr

Pro Championpro-champion-1

Pro Champion

(17)

I lager 9 995 kr

Class Indoor Glasclass-indoor-glas-1

Class Indoor Glas

(5)

I lager 9 995 kr

Silver Olympicsilver-olympic-1

Silver Olympic

(4)

I lager Från: 9 995 kr

hallare-vinglas-1

Hållare Vinglas

(0)

I lager 695 kr

neonskulptur-mancave-1

Neonskulptur Mancave

(0)

I lager 1 295 kr

Bardisk Le Bistro Vieilli bardisk-le-bistro-vieilli-1

Bardisk Le Bistro Vieilli

(0)

I lager 16 797 kr (23 995 kr)

neonskulptur-open-1

Neonskulptur Open

(0)

I lager 1 295 kr

golfmatta-bogey-1

Golfmatta Bogey

(0)

I lager 1 995 kr

bord-swivel-valnot-1

Bord Swivel Valnöt

(0)

I lager 895 kr

hallare-vinglas-1

Hållare Vinglas

(0)

I lager 695 kr

Core Plus Black Core Plus Blackcore-plus-black-1

Core Plus Black

(16)

I lager 119 kr (149 kr)

Radar Radarradar-1

Radar

(1)

I lager 636 kr (795 kr)

Shark Black Shark Blackshark-black-1

Shark Black

(1)

I lager 1 795 kr (1 995 kr)

Info & Val
Winmau Pro SFB winmau-pro-sfb-1

Winmau Pro SFB

(7)

I lager 337 kr (449 kr)

Blandade Dartpinnar blandade-dartpinnar-1

Blandade Dartpinnar

(4)

I lager 69 kr (99 kr)

Supamatch 3 supamatch-3-1

Supamatch 3

(0)

I lager 524 kr (699 kr)

Fyrdelskö Pisces 145cm Fyrdelskö Pisces 145cmfyrdelsko-pisces-145cm-1

Fyrdelskö Pisces 145cm

(18)

I lager 299 kr

Shufflebräda Och Curling Shufflebräda Och Curling Shufflebräda Och Curlingshufflebrada-och-curling-1

Shufflebräda Och Curling

(31)

I lager 399 kr (699 kr)

Enskild Biljardboll 57 Mm Enskild Biljardboll 57 Mmenskild-biljardboll-57-mm-1

Enskild Biljardboll 57 Mm

(34)

I lager 59 kr

Core Plus Black Core Plus Black Core Plus Blackcore-plus-black-1

Core Plus Black

(16)

I lager 119 kr (149 kr)

Boxningsset Junior boxningsset-junior-1

Boxningsset Junior

(2)

I lager 399 kr

Master Krita Grön master-krita-gron-1

Master Krita Grön

(10)

I lager 79 kr

Köställ Classic Onyx
Ring för levtid
Köställ Classic Onyxnoimage

Köställ Classic Onyx

(0)

Beställningsvara 3 995 kr

Heritage 9FT
Ring för levtid
Heritage 9FTheritage-9ft-1

Heritage 9FT

(0)

Beställningsvara 16 995 kr

Megan 8 Onyx
Ring för levtid
Megan 8 Onyxmegan-8-onyx-1

Megan 8 Onyx

(0)

Beställningsvara 29 995 kr

Ella 8 Pro Black
Ring för levtid
Ella 8 Pro Blackella-8-pro-black-1

Ella 8 Pro Black

(0)

Beställningsvara 39 990 kr

Midi 2000 Indoor Midi 2000 Indoor
9 December
midi-2000-indoor-1

Midi 2000 Indoor

(0)

Beställningsvara 2 495 kr (2 995 kr)

Elite Port
Ring för levtid
Elite Portelite-port-1

Elite Port

(0)

Beställningsvara 24 995 kr

manchester-city-olglas-hogt-wordmark-1

MCFC Ölglas Högt Wordmark

(0)

I lager Från: 149 kr

LFC Keps Elijah liverpool-keps-elijah-1

LFC Keps Elijah

(0)

I lager 224 kr (299 kr)

THFC Keps New Era 9Forty Navy tottenham-hotspur-keps-new-era-9forty-navy-1

THFC Keps New Era 9Forty Navy

(0)

I lager 262 kr (349 kr)

Assassins Creed Mugg Unity Logo assassins-creed-mugg-unity-logo-1

Assassins Creed Mugg Unity Logo

(0)

I lager 69 kr (119 kr)

Norwich City Bäddset norwich-city-baddset-1

Norwich City Bäddset

(0)

399 kr (499 kr)

Harry Potter Mugg Hogwarts Express harry-potter-mugg-hogwarts-express-1

Harry Potter Mugg Hogwarts Express

(0)

I lager 95 kr (129 kr)

Spelbord.se

Biljardbord, bordtennisbord och foosball

Spelbord.se är en E-butik med ett brett utbud av bl.a biljardbord, airhockeyspel, bordtennisbord, foosball och dart. Vi har sedan 2005 erbjudit spelbord till nöjda kunder i hela Sverige. Vårt utbud består av allt från hobby till världsklass.

Vi erbjuder 110% prisgaranti, 30 dagar öppetköp och snabba leveranser till enhetsfrakten 59 kr. Prisgarantin ger dig trygghet om du skulle hitta varan billigare i någon annan butik. 30 dagars öppetköp ger ett skönt lugn när du vill vara ute i god tid före en födelsedag eller liknande men ändå vill ha möjlighet att ångra köpet.

För att underlätta för våra kunder har vi skapat informationssidor och guider. Dessa hittar du på respektive kategorisida. T.ex. "Montera biljardbuk" och informationssidan biljard.nu.

En mängd betalningsalternativ gör ditt köp tryggt och smidigt. Vi har kort, faktura (14 dagar), delbetalning, leasing, direktbetalning och förbetalning som betalningsalternativ. För kommuner och större företag erbjuder vi också faktura (30 dagar).

Biljardbord
Biljardbord från Legacy, BCE, Riley, Gamesson och Biljardai ger en komplett mix. Här hittar du allt från enkla hobbybord som är uppbyggda med en MDF-skiva till matchbord med komponenter av högsta klass. Vårt premiummärke när det gäller biljardbord är Legacy som ger dig den ultimata tryggheten genom sin livstidsgaranti.

Bordtennisbord
Bordtennisbord tar vi framförallt hem från Cornilleau eftersom vi finner dem oslagbara i pris kontra prestanda. De tillverkar alla sina bordtennisbord i sin fabrik i Frankrike.

Airhockeyspel
Airhockeyspel är ett snabbt och intensivt spel. Här erbjuder vi en blandning från märken som BCE, Garlando och Gamesson.

Foosball
Foosball eller fotbollsspel är något som blir allt populärare. Här tar vi in bord från Garlando som gör bord av världsklass. Vi kompletterar upp sortimentet med bord från BCE, Riley och Gamesson för att ge dig som kund valmöjligheter.

Dart
Darttavlor från Harrows, One80, Catdart och Unicorn gör vår sortiment intressant även för den erfarne utövaren. Självklart har vi även eldarttavlor.

Förutom dessa artiklar erbjuder vi ett brett sortiment av tillbehör till de olika spelen. Biljardköer, bordtennisracketar, dartpilar är några av våra populäraste tillbehör med köer från Mcdermott och bollar från Aramith som några av höjdpunkerna. Leta dig vidare till dessa och våra andra kategorier med hjälp av menyn ovan.