Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Spelbord

Buzz buzz-1

Buzz

(0)

I lager 699 kr

Cambridge 7 cambridge-7-1

Cambridge 7

(1)

I lager 6 995 kr

Omega Outdoor Omega Outdoor omega-outdoor-1

Omega Outdoor

(0)

I lager 16 900 kr (17 900 kr)

Bowling För Shuffleboard bowling-for-shuffleboard-1

Bowling För Shuffleboard

(0)

I lager 995 kr

Elite Roller Advance elite-roller-advance-1

Elite Roller Advance

(0)

I lager 6 995 kr

Great Basin 2 22FT Great Basin 2 22FT great-basin-2-22ft-1

Great Basin 2 22FT

(0)

I lager 84 900 kr (89 900 kr)

Studsmatta Combi Small Studsmatta Combi Small studsmatta-combi-small-1

Studsmatta Combi Small

(0)

I lager 1 616 kr (1 795 kr)

Classic Bardisk Port Classic Bardisk Port classic-bardisk-port-1

Classic Bardisk Port

(1)

I lager 12 995 kr (14 995 kr)

Mustang 8 Mustang 8 mustang-8-1

Mustang 8

(2)

I lager 17 995 kr (20 995 kr)

Info & Val
Radar Radar radar-1

Radar

(0)

I lager 636 kr (795 kr)

Medium TT Medium TT medium-tt-1

Medium TT

(3)

I lager 1 995 kr (2 494 kr)

Info & Val
Endelskö Standard 2 Sortering Endelskö Standard 2 Sortering endelsko-standard-2-sortering-1

Endelskö Standard 2 Sortering

(29)

I lager 199 kr (249 kr)

P12 Skruvköläder P12 Skruvköläder p12-skruvkolader-1

P12 Skruvköläder

(35)

I lager Från: 9 kr

Biljardbollar Standard biljardbollar-standard-1

Biljardbollar Standard

(16)

I lager Från: 299 kr

Stiga Puckar 3-pack Stiga Puckar 3-pack stiga-puckar-3-pack-1

Stiga Puckar 3-pack

(15)

I lager 29 kr

Endelskö Omega 2 Sortering Endelskö Omega 2 Sortering Endelskö Omega 2 Sortering endelsko-omega-2-sortering-1

Endelskö Omega 2 Sortering

(53)

I lager 149 kr (199 kr)

Pro 27 Pro 27 pro-27-1

Pro 27

(10)

I lager 449 kr

Speedball Camel 8 speedball-camel-8-1

Speedball Camel 8

(0)

I lager 1 995 kr

Force 5-star Force 5-star force-5-star-1

Force 5-star

(0)

I lager 899 kr

Avant Garde Dark Walnut Röd Duk Avant Garde Dark Walnut Röd Duk avant-garde-dark-walnut-rod-duk-1

Avant Garde Dark Walnut Röd Duk

(0)

I lager 19 995 kr

Avant Garde Grey Grön Duk Avant Garde Grey Grön Duk avant-garde-grey-gron-duk-1

Avant Garde Grey Grön Duk

(0)

I lager Från: 19 995 kr

Barbord Bistro Ciré barbord-bistro-cire-1

Barbord Bistro Ciré

(0)

I lager 3 495 kr

Barbord Dusine Noir barbord-dusine-noir-1

Barbord Dusine Noir

(0)

I lager 1 995 kr

Harry Potter Underlägg Set harry-potter-underlagg-set-1

Harry Potter Underlägg Set

(0)

I lager 47 kr (59 kr)

FCB Golfpaket barcelona-golfpaket-1

FCB Golfpaket

(0)

I lager 77 kr (129 kr)

AFC Bildoft Oxlade-Chamberlain arsenal-bildoft-oxlade-chamberlain-1

AFC Bildoft Oxlade-Chamberlain

(1)

I lager 29 kr (29 kr)

Harry Potter Poster Patronus A108 harry-potter-poster-patronus-a108-1

Harry Potter Poster Patronus A108

(0)

I lager 79 kr (99 kr)

Sverige T-shirt Många Kronor Barn Sverige T-shirt Många Kronor Barn sverige-t-shirt-maanga-kronor-barn-1

Sverige T-shirt Många Kronor Barn

(0)

I lager 179 kr (199 kr)

MCFC Mössa Och Tofflor manchester-city-mossa-och-tofflor-0-3-manader-1

MCFC Mössa Och Tofflor

(0)

I lager 159 kr (199 kr)

Spelbord.se

Biljardbord, bordtennisbord och foosball

Spelbord.se är en E-butik med ett brett utbud av bl.a biljardbord, airhockeyspel, bordtennisbord, foosball och dart. Vi har sedan 2005 erbjudit spelbord till nöjda kunder i hela Sverige. Vårt utbud består av allt från hobby till världsklass.

Vi erbjuder 110% prisgaranti, 30 dagar öppetköp och snabba leveranser till enhetsfrakten 59 kr. Prisgarantin ger dig trygghet om du skulle hitta varan billigare i någon annan butik. 30 dagars öppetköp ger ett skönt lugn när du vill vara ute i god tid före en födelsedag eller liknande men ändå vill ha möjlighet att ångra köpet.

För att underlätta för våra kunder har vi skapat informationssidor och guider. Dessa hittar du på respektive kategorisida. T.ex. "Montera biljardbuk" och informationssidan biljard.nu.

En mängd betalningsalternativ gör ditt köp tryggt och smidigt. Vi har kort, faktura (14 dagar), delbetalning, leasing, direktbetalning och förbetalning som betalningsalternativ. För kommuner och större företag erbjuder vi också faktura (30 dagar).

Biljardbord
Biljardbord från Legacy, BCE, Riley, Gamesson och Biljardai ger en komplett mix. Här hittar du allt från enkla hobbybord som är uppbyggda med en MDF-skiva till matchbord med komponenter av högsta klass. Vårt premiummärke när det gäller biljardbord är Legacy som ger dig den ultimata tryggheten genom sin livstidsgaranti.

Bordtennisbord
Bordtennisbord tar vi framförallt hem från Cornilleau eftersom vi finner dem oslagbara i pris kontra prestanda. De tillverkar alla sina bordtennisbord i sin fabrik i Frankrike.

Airhockeyspel
Airhockeyspel är ett snabbt och intensivt spel. Här erbjuder vi en blandning från märken som BCE, Garlando och Gamesson.

Foosball
Foosball eller fotbollsspel är något som blir allt populärare. Här tar vi in bord från Garlando som gör bord av världsklass. Vi kompletterar upp sortimentet med bord från BCE, Riley och Gamesson för att ge dig som kund valmöjligheter.

Dart
Darttavlor från Harrows, One80, Catdart och Unicorn gör vår sortiment intressant även för den erfarne utövaren. Självklart har vi även eldarttavlor.

Förutom dessa artiklar erbjuder vi ett brett sortiment av tillbehör till de olika spelen. Biljardköer, bordtennisracketar, dartpilar är några av våra populäraste tillbehör med köer från Mcdermott och bollar från Aramith som några av höjdpunkerna. Leta dig vidare till dessa och våra andra kategorier med hjälp av menyn ovan.