Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Spelbord

Shuffleboard Och Curling Shuffleboard Och Curling shuffleboard-och-curling-1

Shuffleboard Och Curling

(0)

I lager 499 kr (699 kr)

Flat W 6 flat-w-6-1

Flat W 6

(1)

I lager 6 995 kr

Krom Viking Cheeseburger 2016 krom-viking-cheeseburger-2016-1

Krom Viking Cheeseburger 2016

(0)

I lager 99 kr (349 kr)

Krom Deluxe V3 Gem krom-deluxe-v3-gem-1

Krom Deluxe V3 Gem

(0)

I lager 99 kr (299 kr)

Studsmatta Combi XL Studsmatta Combi XL studsmatta-combi-xl-1

Studsmatta Combi XL

(0)

I lager 3 146 kr (3 495 kr)

Master Champion Master Champion master-champion-1

Master Champion

(1)

I lager 11 495 kr (11 995 kr)

Clifton 4 Clifton 4 clifton-4-1

Clifton 4

(5)

I lager 2 495 kr (2 995 kr)

Pusher Champion pusher-champion-1

Pusher Champion

(1)

I lager 79 kr

Maple Brown Maple Brown maple-brown-1

Maple Brown

(7)

I lager 299 kr

Gamesson Köställ Mahogny Gamesson Köställ Mahogny gamesson-kostall-mahogny-1

Gamesson Köställ Mahogny

(13)

I lager Från: 149 kr

P12 Skruvköläder P12 Skruvköläder p12-skruvkolader-1

P12 Skruvköläder

(34)

I lager Från: 9 kr

Classic Pool Snooker Classic Pool Snooker Classic Pool Snooker classic-pool-snooker-1

Classic Pool Snooker

(15)

I lager 199 kr (249 kr)

Stora Bordspunkter Stora Bordspunkter stora-bordspunkter-1

Stora Bordspunkter

(2)

I lager Från: 39 kr

Överdrag Omega 7 Överdrag Omega 7 noimage

Överdrag Omega 7

(0)

I lager 1 495 kr

Spots And Stripes Spots And Stripes noimage

Spots And Stripes

(0)

I lager 995 kr

Biljardduk Blue Speed 7 Biljardduk Blue Speed 7 noimage

Biljardduk Blue Speed 7

(0)

I lager 1 995 kr

Biljardduk Red Speed 7 Biljardduk Red Speed 7 noimage

Biljardduk Red Speed 7

(0)

I lager 1 995 kr

Top Spin Short Black Top Spin Short Black top-spin-short-black-1

Top Spin Short Black

(0)

I lager 49 kr

Primal Instinct primal-instinct-1

Primal Instinct

(0)

I lager 899 kr

Sverige Keps Tre Kronor Blå sverige-keps-tre-kronor-bla-1

Sverige Keps Tre Kronor Blå

(11)

I lager 116 kr (129 kr)

CFC Bild Stamford Bridge 30 X 12 chelsea-bild-stamford-bridge-30-x-12-1

CFC Bild Stamford Bridge 30 X 12

(0)

I lager 293 kr (419 kr)

MUFC SoccerStarz Smalling MUFC SoccerStarz Smalling manchester-united--soccerstarzsmalling-1

MUFC SoccerStarz Smalling

(0)

I lager 29 kr (49 kr)

Harry Potter Underlägg Undesirable harry-potter-underlagg-undesirable-1

Harry Potter Underlägg Undesirable

(0)

I lager 17 kr (29 kr)

liverpool-olglas-pint-circle-1

LFC Ölglas Pint Circle

(3)

I lager Från: 119 kr

LFC Ryggsäck React liverpool-ryggsack-react-1

LFC Ryggsäck React

(0)

I lager 137 kr (229 kr)

Spelbord.se

Biljardbord, bordtennisbord och foosball

Spelbord.se är en E-butik med ett brett utbud av bl.a biljardbord, airhockeyspel, bordtennisbord, foosball och dart. Vi har sedan 2005 erbjudit spelbord till nöjda kunder i hela Sverige. Vårt utbud består av allt från hobby till världsklass.

Vi erbjuder 110% prisgaranti, 30 dagar öppetköp och snabba leveranser till enhetsfrakten 59 kr. Prisgarantin ger dig trygghet om du skulle hitta varan billigare i någon annan butik. 30 dagars öppetköp ger ett skönt lugn när du vill vara ute i god tid före en födelsedag eller liknande men ändå vill ha möjlighet att ångra köpet.

För att underlätta för våra kunder har vi skapat informationssidor och guider. Dessa hittar du på respektive kategorisida. T.ex. "Montera biljardbuk" och informationssidan biljard.nu.

En mängd betalningsalternativ gör ditt köp tryggt och smidigt. Vi har kort, faktura (14 dagar), delbetalning, leasing, direktbetalning och förbetalning som betalningsalternativ. För kommuner och större företag erbjuder vi också faktura (30 dagar).

Biljardbord
Biljardbord från Legacy, BCE, Riley, Gamesson och Biljardai ger en komplett mix. Här hittar du allt från enkla hobbybord som är uppbyggda med en MDF-skiva till matchbord med komponenter av högsta klass. Vårt premiummärke när det gäller biljardbord är Legacy som ger dig den ultimata tryggheten genom sin livstidsgaranti.

Bordtennisbord
Bordtennisbord tar vi framförallt hem från Cornilleau eftersom vi finner dem oslagbara i pris kontra prestanda. De tillverkar alla sina bordtennisbord i sin fabrik i Frankrike.

Airhockeyspel
Airhockeyspel är ett snabbt och intensivt spel. Här erbjuder vi en blandning från märken som BCE, Garlando och Gamesson.

Foosball
Foosball eller fotbollsspel är något som blir allt populärare. Här tar vi in bord från Garlando som gör bord av världsklass. Vi kompletterar upp sortimentet med bord från BCE, Riley och Gamesson för att ge dig som kund valmöjligheter.

Dart
Darttavlor från Harrows, One80, Catdart och Unicorn gör vår sortiment intressant även för den erfarne utövaren. Självklart har vi även eldarttavlor.

Förutom dessa artiklar erbjuder vi ett brett sortiment av tillbehör till de olika spelen. Biljardköer, bordtennisracketar, dartpilar är några av våra populäraste tillbehör med köer från Mcdermott och bollar från Aramith som några av höjdpunkerna. Leta dig vidare till dessa och våra andra kategorier med hjälp av menyn ovan.