Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Bli redo för sommaren!

Baseball Cork baseball-cork-1

Baseball Cork

(2)

I lager 29 kr

Ozora I Love Kendama ozora-i-love-kendama-1

Ozora I Love Kendama

(0)

I lager 99 kr (249 kr)

Baseballbaser baseballbaser-1

Baseballbaser

(0)

I lager 279 kr

The Pill the-pill-1

The Pill

(0)

I lager Från: 99 kr (249 kr)

cornhole-poangtavla-lets-play-1

Cornhole Poängtavla Lets Play

(0)

I lager 299 kr

Spelbord

Foldair Foldair foldair-1

Foldair

(3)

I lager 4 495 kr (4 995 kr)

Info & Val
Rosemont 7 rosemont-7-1

Rosemont 7

(0)

I lager 9 995 kr

Omega Outdoor Omega Outdoor omega-outdoor-1

Omega Outdoor

(0)

I lager 16 900 kr (17 900 kr)

DESTROYER 9 destroyer-9-1

DESTROYER 9

(0)

I lager 16 995 kr

Info & Val
Krom Viking Natural krom-viking-natural-1

Krom Viking Natural

(0)

I lager 99 kr (299 kr)

Krom Deluxe V3 Valnöt Och Lönn krom-deluxe-v3-valnot-och-lonn-1

Krom Deluxe V3 Valnöt Och Lönn

(0)

I lager 99 kr (299 kr)

The Pill the-pill-1

The Pill

(0)

I lager Från: 99 kr (249 kr)

Mars De Luxe 3in1 Mars De Luxe 3in1 mars-de-luxe-3in1-1

Mars De Luxe 3in1

(5)

I lager 3 995 kr (4 995 kr)

 
Master Krita Blå master-krita-bla-1

Master Krita Blå

(24)

I lager Från: 49 kr

Steel Black Arrow Steel Black Arrow steel-black-arrow-1

Steel Black Arrow

(14)

I lager 149 kr

Elk Master 13 Mm Elk Master 13 Mm elk-master-13-mm-1

Elk Master 13 Mm

(3)

I lager Från: 29 kr

Shuffleboard Och Curling Shuffleboard Och Curling Shuffleboard Och Curling shuffleboard-och-curling-1

Shuffleboard Och Curling

(0)

I lager 499 kr (699 kr)

Stiga Puckar 3-pack stiga-puckar-3-pack-1

Stiga Puckar 3-pack

(9)

I lager 29 kr

 
Windsor Biljard/Matbord Vit Med Grön Duk Windsor Biljard/Matbord Vit Med Grön Duk windsor-biljardmatbord-vit-med-gron-duk-1

Windsor Biljard/Matbord Vit Med Grön Duk

(0)

I lager 15 900 kr

Spegelbricka Avlång Vit noimage

Spegelbricka Avlång Vit

(0)

I lager 679 kr

Tecto Outdoor 274x152.5x76 Tecto Outdoor 274x152.5x76 noimage

Tecto Outdoor 274x152.5x76

(0)

I lager 3 795 kr

Eclipse Pro 2 Eclipse Pro 2 eclipse-pro-2-1

Eclipse Pro 2

(0)

I lager 599 kr

Unicorn Core XL Striker Unicorn Core XL Striker unicorn-core-xl-striker-1

Unicorn Core XL Striker

(0)

I lager 399 kr

 
Game Of Thrones Glasunderlägg Logo game-of-thrones-glasunderlagg-logo-1

Game Of Thrones Glasunderlägg Logo

(1)

I lager 9 kr (29 kr)

NUFC SoccerStarz Sissoko newcastle-united-soccerstarz-sissoko-1

NUFC SoccerStarz Sissoko

(0)

I lager 29 kr (49 kr)

CFC Fotboll Sprint chelsea-fotboll-sprint-1

CFC Fotboll Sprint

(0)

I lager 83 kr (139 kr)

Harry Potter Strumpor Houses 5-Pack harry-potter-strumpor-houses-5-pack-1

Harry Potter Strumpor Houses 5-Pack

(0)

I lager 169 kr (229 kr)

LFC Tomteluva Liverbird liverpool-tomteluva-liverbird-1

LFC Tomteluva Liverbird

(24)

I lager 49 kr (99 kr)

 

Spelbord.se

Biljardbord, bordtennisbord och foosball

Spelbord.se är en E-butik med ett brett utbud av bl.a biljardbord, airhockeyspel, bordtennisbord, foosball och dart. Vi har sedan 2005 erbjudit spelbord till nöjda kunder i hela Sverige. Vårt utbud består av allt från hobby till världsklass.

Vi erbjuder 110% prisgaranti, 30 dagar öppetköp och snabba leveranser till enhetsfrakten 59 kr. Prisgarantin ger dig trygghet om du skulle hitta varan billigare i någon annan butik. 30 dagars öppetköp ger ett skönt lugn när du vill vara ute i god tid före en födelsedag eller liknande men ändå vill ha möjlighet att ångra köpet.

För att underlätta för våra kunder har vi skapat informationssidor och guider. Dessa hittar du på respektive kategorisida. T.ex. "Montera biljardbuk" och informationssidan biljard.nu.

En mängd betalningsalternativ gör ditt köp tryggt och smidigt. Vi har kort, faktura (14 dagar), delbetalning, leasing, direktbetalning och förbetalning som betalningsalternativ. För kommuner och större företag erbjuder vi också faktura (30 dagar).

Biljardbord
Biljardbord från Legacy, BCE, Riley, Gamesson och Biljardai ger en komplett mix. Här hittar du allt från enkla hobbybord som är uppbyggda med en MDF-skiva till matchbord med komponenter av högsta klass. Vårt premiummärke när det gäller biljardbord är Legacy som ger dig den ultimata tryggheten genom sin livstidsgaranti.

Bordtennisbord
Bordtennisbord tar vi framförallt hem från Cornilleau eftersom vi finner dem oslagbara i pris kontra prestanda. De tillverkar alla sina bordtennisbord i sin fabrik i Frankrike.

Airhockeyspel
Airhockeyspel är ett snabbt och intensivt spel. Här erbjuder vi en blandning från märken som BCE, Garlando och Gamesson.

Foosball
Foosball eller fotbollsspel är något som blir allt populärare. Här tar vi in bord från Garlando som gör bord av världsklass. Vi kompletterar upp sortimentet med bord från BCE, Riley och Gamesson för att ge dig som kund valmöjligheter.

Dart
Darttavlor från Harrows, One80, Catdart och Unicorn gör vår sortiment intressant även för den erfarne utövaren. Självklart har vi även eldarttavlor.

Förutom dessa artiklar erbjuder vi ett brett sortiment av tillbehör till de olika spelen. Biljardköer, bordtennisracketar, dartpilar är några av våra populäraste tillbehör med köer från Mcdermott och bollar från Aramith som några av höjdpunkerna. Leta dig vidare till dessa och våra andra kategorier med hjälp av menyn ovan.