Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Shuffleboard Gamesson Great Basin 2 22ft

89 900 kr
12 mån räntefritt 7492 kr / månad (avgifter tillkommer)
Produkten kan inte hämtas på vår lager i Gävle.
Lagerstatus: Finns i lager
Leveranstid: 1-3 dagar
Artikelnr: 20171
Kategori: Shuffleboard
Varumärke: Gamesson
Garanti: 6 mån
Yttermått: 671 x 92 x 76 cm
Vikt: 495 kg

Great Basin 2 22ft

En vidare utveckling på Great Basin. Nu med helt ny förbättrad spelyta och högre detaljfinish.

Spelskiva helt i lönn med polymerfinish.
Klimatjusterare under spelskivan
5 års garanti på spelskivan
Ställbara fötter

TILLBEHÖR SOM INGÅR
Elektroniskt räkneverk
1 set stenar
Silikon
Puder (sand)
Regeltavla med er logo inplastad och inramad
Luftfuktare
Montering ingår (1 montör, bärhjälp krävs)

Bredd: 79 cm (exkl. räkneverk) och 92 cm (inkl. räkneverk)


Shuffleboard innehåller fler produkter som liknar Gamesson Great Basin 2 22ft.

Omdömen och betyg

Denna produkt har inga lämnade omdömen ännu.
Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

Great Basin 2 18FT great-basin-2-18ft-1

Great Basin 2 18FT

(0)

I lager 79 900 kr

ATACAMA 2 22FT atacama-2-22ft-1

ATACAMA 2 22FT

(0)

I lager 89 900 kr

Vax Snabbt Vax Snabbt vax-snabbt-1

Vax Snabbt

(5)

I lager 99 kr

Siliconspray siliconspray-1

Siliconspray

(2)

189 kr

ATACAMA 2 18FT atacama-2-18ft-1

ATACAMA 2 18FT

(0)

I lager 79 900 kr

Sterling Shuffleboard 14 sterling-shuffleboard-14-1

Sterling Shuffleboard 14

(0)

I lager 37 995 kr

stenar-1

Stenar

(1)

I lager 1 990 kr

Heritage Shuffleboard heritage-shuffleboard-1

Heritage Shuffleboard

(1)

I lager 19 995 kr

deluxe-polycourt-pack-1

DELUXE POLYCOURT PACK

(0)

Beställningsvara 24 900 kr

mini-roll-out-court-pack-1

MINI ROLL-OUT COURT PACK

(0)

Beställningsvara 7 995 kr

mini-board-half-court-pack-1

MINI BOARD HALF COURT PACK

(0)

Beställningsvara 12 995 kr

continental-cue-set-1

CONTINENTAL CUE SET

(0)

I lager 2 495 kr

Legacy Poängtavla Shuffleboard legacy-poangtavla-shuffleboard-1

Legacy Poängtavla Shuffleboard

(0)

I lager 4 995 kr

Bowling För Shuffleboard bowling-for-shuffleboard-1

Bowling För Shuffleboard

(0)

995 kr

 
MUFC Affisch Van Persie 52 manchester-united-affisch-van-persie-52-1

MUFC Affisch Van Persie 52

(0)

I lager 30 kr (99 kr)

New York Knicks Inramad Bild Logo new-york-knicks-inramad-bild-logo-1

New York Knicks Inramad Bild Logo

(0)

I lager 75 kr (249 kr)

CFC Fotboll Signature chelsea-fotboll-signature-1

CFC Fotboll Signature

(1)

I lager 144 kr (169 kr)

AFC Affisch Arteta 21 AFC Affisch Arteta 21 arsenal-affisch-arteta-21-1

AFC Affisch Arteta 21

(0)

I lager 59 kr (99 kr)

Beavis And Butt-Head Keps Snap Back beavis-and-butt-head-keps-snap-back-1

Beavis And Butt-Head Keps Snap Back

(0)

I lager 75 kr (249 kr)