Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Shuffleboard Gamesson Great Basin 2 22ft

84 900 kr
(89 900 kr)
12 mån räntefritt 7075 kr / månad (avgifter tillkommer)
Produkten kan inte hämtas på vår lager i Gävle.
Lagerstatus: Finns i lager
Leveranstid: 1-3 dagar
Artikelnr: 20171
Kategori: Shuffleboard
Varumärke: Gamesson
Garanti: 6 mån
Yttermått: 671 x 92 x 76 cm
Vikt: 495 kg

Great Basin 2 22ft

En vidare utveckling på Great Basin. Nu med helt ny förbättrad spelyta och högre detaljfinish.

Spelskiva helt i lönn med polymerfinish.
Klimatjusterare under spelskivan
5 års garanti på spelskivan
Ställbara fötter

TILLBEHÖR SOM INGÅR
Elektroniskt räkneverk
1 set stenar
Silikon
Puder (sand)
Regeltavla med er logo inplastad och inramad
Luftfuktare
Montering ingår (1 montör, bärhjälp krävs)

Bredd: 79 cm (exkl. räkneverk) och 92 cm (inkl. räkneverk)


Shuffleboard innehåller fler produkter som liknar Gamesson Great Basin 2 22ft.

Omdömen och betyg

Denna produkt har inga lämnade omdömen ännu.
Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

Great Basin 2 18FT Great Basin 2 18FT great-basin-2-18ft-1

Great Basin 2 18FT

(0)

I lager 74 900 kr (79 900 kr)

ATACAMA 2 22FT ATACAMA 2 22FT atacama-2-22ft-1

ATACAMA 2 22FT

(0)

I lager 84 900 kr (89 900 kr)

Vax Snabbt Vax Snabbt vax-snabbt-1

Vax Snabbt

(7)

I lager 149 kr

Siliconspray siliconspray-1

Siliconspray

(2)

I lager 189 kr

ATACAMA 2 18FT ATACAMA 2 18FT atacama-2-18ft-1

ATACAMA 2 18FT

(0)

I lager 74 900 kr (79 900 kr)

Shuffleboard Och Curling Shuffleboard Och Curling shuffleboard-och-curling-1

Shuffleboard Och Curling

(0)

I lager 499 kr (699 kr)

Sterling Shuffleboard 14 sterling-shuffleboard-14-1

Sterling Shuffleboard 14

(0)

I lager 37 995 kr

stenar-1

Stenar

(2)

I lager Från: 299 kr

Heritage Shuffleboard Heritage Shuffleboard heritage-shuffleboard-1

Heritage Shuffleboard

(1)

Beställningsvara 17 995 kr (19 995 kr)

deluxe-polycourt-pack-1

DELUXE POLYCOURT PACK

(0)

Beställningsvara 24 900 kr

mini-roll-out-court-pack-1

MINI ROLL-OUT COURT PACK

(0)

I lager 7 995 kr

mini-board-half-court-pack-1

MINI BOARD HALF COURT PACK

(0)

Beställningsvara 12 995 kr

continental-cue-set-1

CONTINENTAL CUE SET

(0)

I lager 2 495 kr

Legacy Poängtavla Shuffleboard legacy-poangtavla-shuffleboard-1

Legacy Poängtavla Shuffleboard

(0)

I lager 4 995 kr

Bowling För Shuffleboard bowling-for-shuffleboard-1

Bowling För Shuffleboard

(0)

995 kr

 
Captain America Nyckelring Face captain-america-nyckelring-face-1

Captain America Nyckelring Face

(0)

I lager 23 kr (39 kr)

Manchester Haklappar Striped 2016 2-pack manchester-haklappar-striped-2016-2-pack-1

Manchester Haklappar Striped 2016 2-pack

(0)

I lager 54 kr (179 kr)

Flash Pinn Icon flash-pinn-icon-1

Flash Pinn Icon

(1)

I lager 11 kr (19 kr)

CFC Iphone 5 Skal Hårt Lampard chelsea-iphone-5-skal-hart-lampard-1

CFC Iphone 5 Skal Hårt Lampard

(0)

I lager 99 kr (189 kr)

Fantastic Beasts Trollstavspenna Percival Graves fantastic-beasts-trollstavspenna-percival-graves-1

Fantastic Beasts Trollstavspenna Percival Graves

(0)

I lager 83 kr (119 kr)