Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Shuffleboard Norfolk Boards Mini Roll-out Court Pack

7 995 kr
12 mån räntefritt 666 kr / månad (avgifter tillkommer)
Lagerstatus: 1-3 veckor
Artikelnr: 18696
Kategori: Shuffleboard
Varumärke: Norfolk Boards
Garanti: 12 mån

Mini Roll-out Court Pack

MINI ROLL-OUT COURT används bäst inomhus på trä- eller klinkergolv, och är idealisk för sporthallar, skolor, föreningar eller fritidsanläggningar. Det tar bara några minuter att installera, så det är perfekt för företagens underhållning och vänliga lagtävlingar. Alla kan delta ung som gammal.

Banan är smidig att lagra i ditt hus eller garage. Rulla sedan ut den på några minuter för ett spel på din uppfart eller uteplats. Notera att ytan måste vara hård och helt platt. Åsar eller små stenar kommer att leda till att inte planan blir rak.

Banan är gjord av poly-förstärkt vinyl och väger endast 9kgs (20lbs). Silikonspray hjälper puckarna glider lättare.

Inkluderar: 27ft bana (8.23 x 1.37 m), 8 puckar, 4 klubbor, Mini resultattavla, regelbok och silikonspray.

Shuffleboard innehåller fler produkter som liknar Norfolk Boards Mini Roll-out Court Pack.

Omdömen och betyg

Denna produkt har inga lämnade omdömen ännu.
Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

deluxe-polycourt-pack-1

DELUXE POLYCOURT PACK

(0)

Beställningsvara 24 900 kr

deluxe-polycourt-pack-1

DELUXE POLYCOURT PACK

(0)

Beställningsvara 24 900 kr

mini-board-half-court-pack-1

MINI BOARD HALF COURT PACK

(0)

Beställningsvara 12 995 kr

mini-board-half-court-pack-1

MINI BOARD HALF COURT PACK

(0)

Beställningsvara 12 995 kr

continental-cue-set-1

CONTINENTAL CUE SET

(0)

I lager 2 495 kr

G500 Weatherproof g500-weatherproof-1

G500 Weatherproof

(2)

I lager 7 995 kr

Sterling Shuffleboard 14 sterling-shuffleboard-14-1

Sterling Shuffleboard 14

(0)

I lager 37 995 kr

Vax Snabbt Vax Snabbt vax-snabbt-1

Vax Snabbt

(7)

I lager 149 kr

Siliconspray siliconspray-1

Siliconspray

(2)

I lager 189 kr

stenar-1

Stenar

(2)

I lager Från: 299 kr

Deluxe Outdoor deluxe-outdoor-1

Deluxe Outdoor

(0)

I lager 13 995 kr

Omega Outdoor Omega Outdoor omega-outdoor-1

Omega Outdoor

(0)

I lager 16 900 kr (17 900 kr)

Heritage Shuffleboard Heritage Shuffleboard heritage-shuffleboard-1

Heritage Shuffleboard

(1)

Beställningsvara 17 995 kr (19 995 kr)

Florida florida-1

Florida

(1)

Beställningsvara 22 995 kr

Sport 100 S Crossover Outdoor sport-100-s-crossover-outdoor-1

Sport 100 S Crossover Outdoor

(0)

I lager 4 395 kr

Sport 300 S Crossover Outdoor sport-300-s-crossover-outdoor-1

Sport 300 S Crossover Outdoor

(0)

I lager 6 795 kr

Sport 500 M Crossover Outdoor sport-500-m-crossover-outdoor-1

Sport 500 M Crossover Outdoor

(0)

I lager 8 495 kr

 
Justin Bieber Armband I Heart justin-bieber-armband-i-heart-1

Justin Bieber Armband I Heart

(0)

I lager 12 kr (39 kr)

Californication T-shirt God Hates Us All Californication T-shirt God Hates Us AllCalifornication T-shirt God Hates Us AllCalifornication T-shirt God Hates Us AllCalifornication T-shirt God Hates Us AllCalifornication T-shirt God Hates Us AllCalifornication T-shirt God Hates Us AllCalifornication T-shirt God Hates Us AllCalifornication T-shirt God Hates Us All californication-t-shirt-god-hates-us-all-1

Californication T-shirt God Hates Us All

(0)

I lager 72 kr (239 kr)

CFC Bildoft  St George chelsea-bildoft--st-george-1

CFC Bildoft St George

(0)

I lager 29 kr (59 kr)

West Bromwich Albion SoccerStarz Olsson west-bromwich-albion-soccerstarz-olsson-1

West Bromwich Albion SoccerStarz Olsson

(0)

I lager 29 kr (49 kr)

NUFC Rakhyvlar 5-pack newcastle-united-rakhyvlar-5-pack-1

NUFC Rakhyvlar 5-pack

(1)

I lager 15 kr (59 kr)