Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Biosoffor

Nyhetsbrev

Våra varumärken

Bardiskar & Stolar

Sortering:
Antal:
Bardiskar från Legacy
Visar 1-21 av 21 produkter
Barstol Cuboid barstol-cuboid-1

Barstol Cuboid

(0)

I lager 419 kr (599 kr)

Hörnhylla Heritage Hörnhylla Heritagehornhylla-heritage-1

Hörnhylla Heritage

(0)

995 kr

Barstol Zenith Cream barstol-zenith-cream-1

Barstol Zenith Cream

(0)

I lager 699 kr (999 kr)

Barstol Dusine Ciré barstol-dusine-cire-1

Barstol Dusine Ciré

(0)

I lager 837 kr (1 195 kr)

Hylla HERITAGE Porthylla-heritage-port-1

Hylla HERITAGE Port

(0)

I lager 1 295 kr

 
Hylla HERITAGE Onyxhylla-heritage-onyx-1

Hylla HERITAGE Onyx

(0)

1 295 kr

Barstol Retro Soda barstol-retro-soda-1

Barstol Retro Soda

(0)

I lager 907 kr (1 295 kr)

Barstol Vägg Noir barstol-vagg-noir-1

Barstol Vägg Noir

(0)

I lager 1 047 kr (1 495 kr)

Barstol Tracteur Noir barstol-tracteur-noir-1

Barstol Tracteur Noir

(0)

I lager 1 257 kr (1 795 kr)

Barstol Avec Noir barstol-avec-noir-1

Barstol Avec Noir

(0)

I lager 1 397 kr (1 995 kr)

 
Barbord Bistro Ciré barbord-bistro-cire-1

Barbord Bistro Ciré

(0)

I lager 2 447 kr (3 495 kr)

Heritage Bardisk Folding Heritage Bardisk Foldingheritage-bardisk-folding-1

Heritage Bardisk Folding

(0)

I lager 4 897 kr (6 995 kr)

Ring för levtid
Heritage Bardisk Portheritage-bardisk-port-1

Heritage Bardisk Port

(0)

Beställningsvara 14 995 kr

Ring för levtid
Heritage Bardisk Onyxheritage-bardisk-onyx-1

Heritage Bardisk Onyx

(1)

Beställningsvara 14 995 kr

Ring för levtid
Classic Bardisk Portclassic-bardisk-port-1

Classic Bardisk Port

(1)

Beställningsvara 14 995 kr

 
Classic Bardisk Nutmeg Classic Bardisk Nutmegclassic-bardisk-nutmeg-1

Classic Bardisk Nutmeg

(1)

I lager 12 597 kr (17 995 kr)

Info & Val
Bardisk Le Bistro Brut bardisk-le-bistro-brut-1

Bardisk Le Bistro Brut

(0)

I lager 16 097 kr (22 995 kr)

Bardisk Le Bistro Vieilli bardisk-le-bistro-vieilli-1

Bardisk Le Bistro Vieilli

(0)

I lager 16 797 kr (23 995 kr)

Ring för levtid
Sterling Bardisk 72 Nutmegsterling-bardisk-72-nutmeg-1

Sterling Bardisk 72 Nutmeg

(1)

Beställningsvara 24 995 kr

Info & Val
Bardisk Le Bistro Noir Usé bardisk-le-bistro-noir-use-1

Bardisk Le Bistro Noir Usé

(0)

I lager 17 497 kr (24 995 kr)

 
Sterling Bardisk 72 Port Sterling Bardisk 72 Portsterling-bardisk-72-port-1

Sterling Bardisk 72 Port

(0)

I lager 20 997 kr (29 995 kr)

 
Visar 1-21 av 21 produkter