Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Legacy

Sortering:
Antal:
Beläget i Collierville, TN, är Legacy Biljard det snabbast växande varumärket inom biljardbranschen. Vi har förtjänat denna position på grund av vårt innovativa tänkande, vår uppmärksamhet på detaljer, vår betoning på kvalitet och service och eftersom vi lyssnar på våra kunder. Vi är stolta att kunna erbjuda hög kvalitet, handgjorda, hållbara och prisvärda biljardbord och möbler.

Vi är fortfarande den enda tillverkaren där ute som kan erbjuda dig ett helt spelrum byggt och färdigt under ett tak. Vi sätter verkligen standarden för unika biljardbord och spelrumsmöbler, vackert utformade och byggda för att hålla en livstid.

Ge Legacy Biljard ett försök och tillåta oss att överträffa dina förväntningar!

Garanti

Som standard ingår två års garanti. Utöver detta kan den som köper en Legacy från en auktoriserad återförsäljare (t.ex. Spelbord.se) mot fraktkostnaden (Legacy står för frakten de 2 första åren) få fel som omfattas av garantin avhjälpta livet ut. Fraktostnaden från Sverige kan variera. Hör med oss så hjälper vi er att ta fram den aktuella kostnaden. Livstidsgarantin kräver att en av spelbord.se godkänd montör utför jobbet.

Visar 1-49 av 49 produkter
Hylla HERITAGE Onyx hylla-heritage-onyx-1

Hylla HERITAGE Onyx

(0)

I lager 1 295 kr

DESTROYER 7 DESTROYER 7 destroyer-7-1

DESTROYER 7

(8)

I lager 12 999 kr (13 495 kr)

Info & Val
Bordsskydd Legacy bordsskydd-legacy-1

Bordsskydd Legacy

(0)

I lager 599 kr

 
Heritage Bardisk Onyx heritage-bardisk-onyx-1

Heritage Bardisk Onyx

(0)

I lager 14 995 kr

Heritage Bardisk Port heritage-bardisk-port-1

Heritage Bardisk Port

(0)

I lager 14 995 kr

Hylla HERITAGE Port hylla-heritage-port-1

Hylla HERITAGE Port

(0)

I lager 1 295 kr

DESTROYER 9 destroyer-9-1

DESTROYER 9

(0)

I lager 16 995 kr

Info & Val
Heritage Bardisk Folding heritage-bardisk-folding-1

Heritage Bardisk Folding

(0)

I lager 5 995 kr

 
RYLEE 7 Port RYLEE 7 Port rylee-7-port-1

RYLEE 7 Port

(1)

I lager 18 995 kr (21 995 kr)

Info & Val
Mustang 8 Mustang 8 mustang-8-1

Mustang 8

(2)

I lager 17 995 kr (20 995 kr)

Info & Val
Ella 7 Port Ella 7 Port ella-7-port-1

Ella 7 Port

(0)

I lager 19 995 kr (21 995 kr)

Info & Val
Perfect Drawer perfect-drawer-1

Perfect Drawer

(0)

I lager 3 995 kr

Legacy Bollkorgar Winston legacy-bollkorgar-winston-1

Legacy Bollkorgar Winston

(0)

I lager 1 995 kr

 
Hörnhylla Heritage Hörnhylla Heritage hornhylla-heritage-1

Hörnhylla Heritage

(0)

I lager 995 kr

Legacy Poängtavla Shuffleboard legacy-poangtavla-shuffleboard-1

Legacy Poängtavla Shuffleboard

(0)

I lager 4 995 kr

Colt 7 Black Colt 7 Black colt-7-black-1

Colt 7 Black

(0)

I lager 15 995 kr (18 995 kr)

Info & Val
Stallion 8 Stallion 8 stallion-8-1

Stallion 8

(0)

I lager 17 995 kr (20 995 kr)

Info & Val
 
Colt 8 Black Colt 8 Black colt-8-black-1

Colt 8 Black

(0)

I lager 15 995 kr (19 995 kr)

Info & Val
Sterling Shuffleboard 14 sterling-shuffleboard-14-1

Sterling Shuffleboard 14

(0)

I lager 37 995 kr

DESTROYER 8 DESTROYER 8 destroyer-8-1

DESTROYER 8

(23)

I lager 13 995 kr (14 495 kr)

Info & Val
Bowling För Shuffleboard bowling-for-shuffleboard-1

Bowling För Shuffleboard

(0)

995 kr

Blazer 8 blazer-8-1

Blazer 8

(0)

Beställningsvara 20 995 kr

Info & Val
 
Stable Självjusterande stable-sjalvjusterande-1

Stable Självjusterande

(0)

Beställningsvara 890 000 kr

RYLEE 8 Nutmeg RYLEE 8 Nutmeg rylee-8-nutmeg-1

RYLEE 8 Nutmeg

(0)

Beställningsvara 19 995 kr (22 995 kr)

Info & Val
Play Kit Sterling Svart play-kit-sterling-svart-1

Play Kit Sterling Svart

(0)

Beställningsvara 3 995 kr

RYLEE 7 Nutmeg RYLEE 7 Nutmeg rylee-7-nutmeg-1

RYLEE 7 Nutmeg

(0)

Beställningsvara 19 995 kr (21 995 kr)

Info & Val
Play Kit Classic Svart play-kit-classic-svart-1

Play Kit Classic Svart

(0)

Beställningsvara 2 495 kr

 
Sterling Bardisk 72 Port Sterling Bardisk 72 Port sterling-bardisk-72-port-1

Sterling Bardisk 72 Port

(0)

Beställningsvara 19 995 kr (24 995 kr)

Classic Bardisk Port Classic Bardisk Port classic-bardisk-port-1

Classic Bardisk Port

(0)

Beställningsvara 12 995 kr (14 995 kr)

Play Kits Sterling Port play-kits-sterling-port-1

Play Kits Sterling Port

(1)

Beställningsvara Från: 3 695 kr

Sterling Bardisk 72 Nutmeg Sterling Bardisk 72 Nutmeg sterling-bardisk-72-nutmeg-1

Sterling Bardisk 72 Nutmeg

(0)

Beställningsvara 19 995 kr (24 995 kr)

Info & Val
Play Kit Heritage Svart play-kit-heritage-svart-1

Play Kit Heritage Svart

(1)

Beställningsvara 1 495 kr

 
Ella 8 Black ella-8-black-1

Ella 8 Black

(2)

Beställningsvara 22 995 kr

Info & Val
FAST TRACK fast-track-1

FAST TRACK

(3)

999 kr

Ella 9 Svart Ella 9 Svart ella-9-svart-1

Ella 9 Svart

(0)

Beställningsvara 24 995 kr (27 995 kr)

Info & Val
Ella 8 Port Ella 8 Port ella-8-port-1

Ella 8 Port

(1)

Beställningsvara 19 995 kr (22 995 kr)

Info & Val
RYLEE 8 Port RYLEE 8 Port rylee-8-port-1

RYLEE 8 Port

(3)

Beställningsvara 19 995 kr (22 995 kr)

Info & Val
 
Play Kit Signature Svart play-kit-signature-svart-1

Play Kit Signature Svart

(2)

Beställningsvara 3 995 kr

 
Heritage Shuffleboard Heritage Shuffleboard heritage-shuffleboard-1

Heritage Shuffleboard

(1)

Beställningsvara 17 995 kr (19 995 kr)

Bordtennisskiva Premium bordtennisskiva-premium-1

Bordtennisskiva Premium

(0)

Beställningsvara 3 495 kr

Classic Bardisk Nutmeg Classic Bardisk Nutmeg classic-bardisk-nutmeg-1

Classic Bardisk Nutmeg

(1)

Beställningsvara 12 995 kr (14 995 kr)

Info & Val
 
Visar 1-49 av 49 produkter