Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Legacy

Sortering:
Antal:
Beläget i Collierville, TN, är Legacy Biljard det snabbast växande varumärket inom biljardbranschen. Vi har förtjänat denna position på grund av vårt innovativa tänkande, vår uppmärksamhet på detaljer, vår betoning på kvalitet och service och eftersom vi lyssnar på våra kunder. Vi är stolta att kunna erbjuda hög kvalitet, handgjorda, hållbara och prisvärda biljardbord och möbler.

Vi är fortfarande den enda tillverkaren där ute som kan erbjuda dig ett helt spelrum byggt och färdigt under ett tak. Vi sätter verkligen standarden för unika biljardbord och spelrumsmöbler, vackert utformade och byggda för att hålla en livstid.

Ge Legacy Biljard ett försök och tillåta oss att överträffa dina förväntningar!

Garanti

Som standard ingår två års garanti. Utöver detta kan den som köper en Legacy från en auktoriserad återförsäljare (t.ex. Spelbord.se) mot fraktkostnaden (Legacy står för frakten de 2 första åren) få fel som omfattas av garantin avhjälpta livet ut. Fraktostnaden från Sverige kan variera. Hör med oss så hjälper vi er att ta fram den aktuella kostnaden. Livstidsgarantin kräver att en av spelbord.se godkänd montör utför jobbet.

Visar 1-50 av 50 produkter
DESTROYER 8 DESTROYER 8 destroyer-8-1

DESTROYER 8

(23)

I lager 13 995 kr (14 495 kr)

Info & Val
Play Kit Heritage Svart play-kit-heritage-svart-1

Play Kit Heritage Svart

(1)

I lager 1 495 kr

Mustang 8 Mustang 8 mustang-8-1

Mustang 8

(2)

I lager 15 995 kr (18 995 kr)

Info & Val
Legacy Bollkorgar Winston legacy-bollkorgar-winston-1

Legacy Bollkorgar Winston

(0)

I lager 1 995 kr

Perfect Drawer perfect-drawer-1

Perfect Drawer

(0)

I lager 3 995 kr

 
Play Kits Sterling Port play-kits-sterling-port-1

Play Kits Sterling Port

(1)

I lager Från: 3 695 kr

Ella 7 Port Ella 7 Port ella-7-port-1

Ella 7 Port

(0)

I lager 19 995 kr (21 995 kr)

Info & Val
RYLEE 7 Port RYLEE 7 Port rylee-7-port-1

RYLEE 7 Port

(1)

I lager 18 995 kr (21 995 kr)

Info & Val
Heritage Shuffleboard heritage-shuffleboard-1

Heritage Shuffleboard

(1)

I lager 19 995 kr

Blazer 8 blazer-8-1

Blazer 8

(0)

I lager 16 995 kr

Info & Val
 
Heritage Bardisk Folding heritage-bardisk-folding-1

Heritage Bardisk Folding

(0)

I lager 5 995 kr

Hylla HERITAGE Port hylla-heritage-port-1

Hylla HERITAGE Port

(0)

I lager 1 295 kr

Heritage Bardisk Port heritage-bardisk-port-1

Heritage Bardisk Port

(0)

I lager 14 995 kr

Heritage Bardisk Onyx heritage-bardisk-onyx-1

Heritage Bardisk Onyx

(0)

I lager 14 995 kr

Classic Bardisk Port Classic Bardisk Port classic-bardisk-port-1

Classic Bardisk Port

(0)

I lager 12 995 kr (14 995 kr)

 
Sterling Bardisk 72 Port Sterling Bardisk 72 Port sterling-bardisk-72-port-1

Sterling Bardisk 72 Port

(0)

I lager 19 995 kr (24 995 kr)

Legacy Poängtavla Shuffleboard legacy-poangtavla-shuffleboard-1

Legacy Poängtavla Shuffleboard

(0)

I lager 4 995 kr

Ryan 8 Port ryan-8-port-1

Ryan 8 Port

(0)

I lager 18 995 kr

Info & Val
Bordsskydd Legacy bordsskydd-legacy-1

Bordsskydd Legacy

(0)

I lager 599 kr

 
Stallion 8 Stallion 8 stallion-8-1

Stallion 8

(0)

I lager 15 995 kr (18 995 kr)

Info & Val
Sterling Shuffleboard 14 sterling-shuffleboard-14-1

Sterling Shuffleboard 14

(0)

I lager 37 995 kr

Colt 8 Colt 8 colt-8-1

Colt 8

(0)

I lager 15 995 kr (19 995 kr)

Info & Val
Colt 7 Colt 7 colt-7-1

Colt 7

(0)

I lager 15 995 kr (18 995 kr)

Info & Val
Hörnhylla Heritage Hörnhylla Heritage hornhylla-heritage-1

Hörnhylla Heritage

(0)

I lager 995 kr

 
Hylla HERITAGE Onyx hylla-heritage-onyx-1

Hylla HERITAGE Onyx

(0)

I lager 1 295 kr

Ella 9 Svart Ella 9 Svart ella-9-svart-1

Ella 9 Svart

(0)

I lager 24 995 kr (27 995 kr)

Info & Val
Sterling Bardisk 72 Nutmeg Sterling Bardisk 72 Nutmeg sterling-bardisk-72-nutmeg-1

Sterling Bardisk 72 Nutmeg

(0)

I lager 19 995 kr (24 995 kr)

Info & Val
RYLEE 8 Port RYLEE 8 Port rylee-8-port-1

RYLEE 8 Port

(3)

I lager 19 995 kr (22 995 kr)

Info & Val
 
Winston 8 winston-8-1

Winston 8

(1)

I lager 29 995 kr

Info & Val
DESTROYER 7 DESTROYER 7 destroyer-7-1

DESTROYER 7

(8)

I lager 12 999 kr (13 495 kr)

Info & Val
Ella 8 Black ella-8-black-1

Ella 8 Black

(2)

I lager 22 995 kr

Info & Val
RYLEE 8 Nutmeg RYLEE 8 Nutmeg rylee-8-nutmeg-1

RYLEE 8 Nutmeg

(0)

Beställningsvara 19 995 kr (22 995 kr)

Info & Val
 
Classic Bardisk Nutmeg Classic Bardisk Nutmeg classic-bardisk-nutmeg-1

Classic Bardisk Nutmeg

(1)

Beställningsvara 12 995 kr (14 995 kr)

Info & Val
Play Kit Classic Svart play-kit-classic-svart-1

Play Kit Classic Svart

(0)

Beställningsvara 2 495 kr

Play Kit Sterling Svart play-kit-sterling-svart-1

Play Kit Sterling Svart

(0)

Beställningsvara 3 995 kr

RYLEE 7 Nutmeg RYLEE 7 Nutmeg rylee-7-nutmeg-1

RYLEE 7 Nutmeg

(0)

I lager 19 995 kr (21 995 kr)

Info & Val
DESTROYER 9 DESTROYER 9 destroyer-9-1

DESTROYER 9

(0)

I lager 14 995 kr (16 995 kr)

Info & Val
 
Ella 8 Port Ella 8 Port ella-8-port-1

Ella 8 Port

(1)

I lager 19 995 kr (22 995 kr)

Info & Val
 
Bordtennisskiva Premium bordtennisskiva-premium-1

Bordtennisskiva Premium

(0)

Beställningsvara 3 495 kr

FAST TRACK fast-track-1

FAST TRACK

(3)

999 kr

Stable Självjusterande stable-sjalvjusterande-1

Stable Självjusterande

(0)

Beställningsvara 890 000 kr

Play Kit Signature Svart play-kit-signature-svart-1

Play Kit Signature Svart

(2)

Beställningsvara 3 995 kr

Bowling För Shuffleboard bowling-for-shuffleboard-1

Bowling För Shuffleboard

(0)

995 kr

 
Visar 1-50 av 50 produkter