Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Biljardbord Skiffer Legacy Stable Självjusterande

890 000 kr
12 mån räntefritt 74167 kr / månad (avgifter tillkommer)
Lagerstatus: 2-3 månader
Artikelnr: 17863
Kategori: Biljardbord Skiffer
Varumärke: Legacy
Garanti: 2 år + Livstid
Spelyta: - cm
Yttermått: - cm
Vikt: - kg

Stable Självjusterande

STABIL Biljardbord bygger på en stabiliserad plattform. Bordet hålls plant oavsett havets rörelser. Det gör att biljardbollarna rör sig i en rak linje. I mer än tio år har Stables biljardbord varit ombord på ett antal av de ledande kryssningsfartyg i världen.

Passar alla kryssningsfartyg och yachter
Den modulära designen gör det enkelt att installera på alla fartyg (klarar lutning på 7%)
Inga tekniska kunskaper krävs för att använda bordet
Ger bra biljardspel även under grov sjö
Anpassad design som matchar din inredning
State-of-the-art datorstyrd servosystem och sensorteknik
Enkel hantering: Slå på strömmen och tryck på startknappen!
Tillverkas i Norge

OBS! Priser är endast ett exempel. Kontakta oss för en offert.



Biljardbord Skiffer innehåller fler produkter som liknar Legacy Stable Självjusterande.

Omdömen och betyg

Denna produkt har inga lämnade omdömen ännu.
Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

DESTROYER 7 DESTROYER 7 destroyer-7-1

DESTROYER 7

(8)

I lager 12 999 kr (13 495 kr)

Info & Val
DESTROYER 8 DESTROYER 8 destroyer-8-1

DESTROYER 8

(28)

I lager 13 995 kr (14 495 kr)

Info & Val
Ella 8 Black ella-8-black-1

Ella 8 Black

(2)

Beställningsvara 26 995 kr

Info & Val
Ella 8 Port ella-8-port-1

Ella 8 Port

(1)

Beställningsvara 26 995 kr

Info & Val
Mustang 8 Mustang 8 mustang-8-1

Mustang 8

(2)

I lager 17 995 kr (20 995 kr)

Info & Val
Stallion 8 Stallion 8 stallion-8-1

Stallion 8

(0)

I lager 17 995 kr (20 995 kr)

Info & Val
Ella 7 Svart Ella 7 Svart ella-7-svart-1

Ella 7 Svart

(0)

19 995 kr (21 995 kr)

Info & Val
Blazer 8 blazer-8-1

Blazer 8

(1)

Beställningsvara 20 995 kr

Info & Val
DESTROYER 9 destroyer-9-1

DESTROYER 9

(1)

I lager 16 995 kr

Info & Val
Colt 7 Black Colt 7 Black colt-7-black-1

Colt 7 Black

(0)

I lager 15 995 kr (18 995 kr)

Info & Val
Colt 8 Black Colt 8 Black colt-8-black-1

Colt 8 Black

(0)

I lager 15 995 kr (19 995 kr)

Info & Val
Ella 9 Svart Ella 9 Svart ella-9-svart-1

Ella 9 Svart

(0)

Beställningsvara 24 995 kr (27 995 kr)

Info & Val
Baylor 8 Black Med Bordsskiva Baylor 8 Black Med Bordsskiva baylor-8-black-med-bordsskiva-1

Baylor 8 Black Med Bordsskiva

(0)

Beställningsvara 27 995 kr (29 995 kr)

Info & Val
Omega Outdoor omega-outdoor-1

Omega Outdoor

(0)

I lager 18 900 kr

 
Harry Potter Artefakter Hermione Granger harry-potter-artefakter-hermione-granger-1

Harry Potter Artefakter Hermione Granger

(1)

I lager 359 kr (449 kr)

Harry Potter Trollkarlshatt Broom harry-potter-trollkarlshatt-broom-1

Harry Potter Trollkarlshatt Broom

(0)

I lager 135 kr (169 kr)

Star Wars T-shirt Distressed Logo Barn Star Wars T-shirt Distressed Logo Barn star-wars-t-shirt-distressed-logo-barn-1

Star Wars T-shirt Distressed Logo Barn

(0)

I lager 118 kr (169 kr)

Big Bang Theory Armband Bazinga big-bang-theory-armband-bazinga-1

Big Bang Theory Armband Bazinga

(1)

I lager 29 kr (49 kr)

NUFC Dekal Xbox One newcastle-united-dekal-xbox-one-1

NUFC Dekal Xbox One

(0)

I lager 75 kr (249 kr)