Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Biljardbord Skiffer Legacy Stable Självjusterande

890 000 kr
12 mån räntefritt 74167 kr / månad (avgifter tillkommer)
Lagerstatus: 2-3 månader
Artikelnr: 17863
Kategori: Biljardbord Skiffer
Varumärke: Legacy
Garanti: 2 år + Livstid
Spelyta: - cm
Yttermått: - cm
Vikt: - kg

Stable Självjusterande

STABIL Biljardbord bygger på en stabiliserad plattform. Bordet hålls plant oavsett havets rörelser. Det gör att biljardbollarna rör sig i en rak linje. I mer än tio år har Stables biljardbord varit ombord på ett antal av de ledande kryssningsfartyg i världen.

Passar alla kryssningsfartyg och yachter
Den modulära designen gör det enkelt att installera på alla fartyg (klarar lutning på 7%)
Inga tekniska kunskaper krävs för att använda bordet
Ger bra biljardspel även under grov sjö
Anpassad design som matchar din inredning
State-of-the-art datorstyrd servosystem och sensorteknik
Enkel hantering: Slå på strömmen och tryck på startknappen!
Tillverkas i Norge

OBS! Priser är endast ett exempel. Kontakta oss för en offert.



Biljardbord Skiffer innehåller fler produkter som liknar Legacy Stable Självjusterande.

Omdömen och betyg

Denna produkt har inga lämnade omdömen ännu.
Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

DESTROYER 7 DESTROYER 7 destroyer-7-1

DESTROYER 7

(8)

I lager 12 999 kr (13 495 kr)

Info & Val
DESTROYER 8 DESTROYER 8 destroyer-8-1

DESTROYER 8

(28)

I lager 13 995 kr (14 495 kr)

Info & Val
Ella 8 Black ella-8-black-1

Ella 8 Black

(2)

Beställningsvara 22 995 kr

Info & Val
Ella 8 Port ella-8-port-1

Ella 8 Port

(1)

Beställningsvara 22 995 kr

Info & Val
Mustang 8 Mustang 8 mustang-8-1

Mustang 8

(2)

I lager 17 995 kr (20 995 kr)

Info & Val
Stallion 8 Stallion 8 stallion-8-1

Stallion 8

(0)

I lager 17 995 kr (20 995 kr)

Info & Val
Ella 7 Port Ella 7 Port ella-7-port-1

Ella 7 Port

(0)

Beställningsvara 19 995 kr (21 995 kr)

Info & Val
Blazer 8 blazer-8-1

Blazer 8

(1)

Beställningsvara 20 995 kr

Info & Val
DESTROYER 9 destroyer-9-1

DESTROYER 9

(1)

I lager 16 995 kr

Info & Val
Colt 7 Black Colt 7 Black colt-7-black-1

Colt 7 Black

(0)

I lager 15 995 kr (18 995 kr)

Info & Val
Colt 8 Black Colt 8 Black colt-8-black-1

Colt 8 Black

(0)

I lager 15 995 kr (19 995 kr)

Info & Val
Ella 9 Svart Ella 9 Svart ella-9-svart-1

Ella 9 Svart

(0)

Beställningsvara 24 995 kr (27 995 kr)

Info & Val
Baylor 8 Black Med Bordsskiva Baylor 8 Black Med Bordsskiva baylor-8-black-med-bordsskiva-1

Baylor 8 Black Med Bordsskiva

(0)

Beställningsvara 27 995 kr (29 995 kr)

Info & Val
Omega Outdoor Omega Outdoor omega-outdoor-1

Omega Outdoor

(0)

I lager 16 900 kr (17 900 kr)

 
Harry Potter Mugg Logo harry-potter-mugg-logo-1

Harry Potter Mugg Logo

(3)

I lager 79 kr (99 kr)

Birmingham City Kalender 2013 Birmingham City Kalender 2013 birmingham-city-kalender-2013-1

Birmingham City Kalender 2013

(0)

I lager 9 kr (9 kr)

Harry Potter Bild Ravenclaw Crest 40 X 30 harry-potter-bild-ravenclaw-crest-40-x-30-1

Harry Potter Bild Ravenclaw Crest 40 X 30

(1)

I lager 199 kr (249 kr)

The Strain Mugg Logo the-strain-mugg-logo-1

The Strain Mugg Logo

(0)

I lager 36 kr (119 kr)

Wonder Woman Pinn Icon wonder-woman-pinn-icon-1

Wonder Woman Pinn Icon

(0)

I lager 11 kr (19 kr)