Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Biljardbord Skiffer Legacy Stable Självjusterande

890 000 kr
12 mån räntefritt 74167 kr / månad (avgifter tillkommer)
Lagerstatus: 2-3 månader
Artikelnr: 17863
Kategori: Biljardbord Skiffer
Varumärke: Legacy
Garanti: 2 år + Livstid
Spelyta: - cm
Yttermått: - cm
Vikt: - kg

Stable Självjusterande

STABIL Biljardbord bygger på en stabiliserad plattform. Bordet hålls plant oavsett havets rörelser. Det gör att biljardbollarna rör sig i en rak linje. I mer än tio år har Stables biljardbord varit ombord på ett antal av de ledande kryssningsfartyg i världen.

Passar alla kryssningsfartyg och yachter
Den modulära designen gör det enkelt att installera på alla fartyg (klarar lutning på 7%)
Inga tekniska kunskaper krävs för att använda bordet
Ger bra biljardspel även under grov sjö
Anpassad design som matchar din inredning
State-of-the-art datorstyrd servosystem och sensorteknik
Enkel hantering: Slå på strömmen och tryck på startknappen!
Tillverkas i Norge

OBS! Priser är endast ett exempel. Kontakta oss för en offert.



Biljardbord Skiffer innehåller fler produkter som liknar Legacy Stable Självjusterande.

Omdömen och betyg

Denna produkt har inga lämnade omdömen ännu.
Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

DESTROYER 7 DESTROYER 7 destroyer-7-1

DESTROYER 7

(8)

I lager 12 999 kr (13 495 kr)

Info & Val
DESTROYER 8 DESTROYER 8 destroyer-8-1

DESTROYER 8

(23)

I lager 13 995 kr (14 495 kr)

Info & Val
Ella 8 Black ella-8-black-1

Ella 8 Black

(2)

I lager 22 995 kr

Info & Val
Ella 8 Port ella-8-port-1

Ella 8 Port

(1)

I lager 22 995 kr

Info & Val
Mustang 8 Mustang 8 mustang-8-1

Mustang 8

(2)

I lager 17 995 kr (20 995 kr)

Info & Val
Stallion 8 Stallion 8 stallion-8-1

Stallion 8

(0)

I lager 17 995 kr (20 995 kr)

Info & Val
Ella 7 Port Ella 7 Port ella-7-port-1

Ella 7 Port

(0)

Beställningsvara 19 995 kr (21 995 kr)

Info & Val
Blazer 8 blazer-8-1

Blazer 8

(0)

I lager 20 995 kr

Info & Val
DESTROYER 9 destroyer-9-1

DESTROYER 9

(0)

I lager 16 995 kr

Info & Val
Colt 7 Black Colt 7 Black colt-7-black-1

Colt 7 Black

(0)

I lager 15 995 kr (18 995 kr)

Info & Val
Colt 8 Black Colt 8 Black colt-8-black-1

Colt 8 Black

(0)

I lager 15 995 kr (19 995 kr)

Info & Val
Ella 9 Svart Ella 9 Svart ella-9-svart-1

Ella 9 Svart

(0)

Beställningsvara 24 995 kr (27 995 kr)

Info & Val
Baylor 8 Gunsmoke Med Bordsskiva baylor-8-gunsmoke-med-bordsskiva-1

Baylor 8 Gunsmoke Med Bordsskiva

(0)

I lager 34 995 kr

Baylor 8 Black Med Bordsskiva baylor-8-black-med-bordsskiva-1

Baylor 8 Black Med Bordsskiva

(0)

I lager 29 995 kr

Omega Mynt Omega Mynt omega-mynt-1

Omega Mynt

(0)

Beställningsvara 16 900 kr

Omega Outdoor Omega Outdoor omega-outdoor-1

Omega Outdoor

(0)

Beställningsvara 16 900 kr (17 900 kr)

 
AFC Nyckelring Welbeck arsenal-nyckelring-welbeck-1

AFC Nyckelring Welbeck

(0)

I lager 15 kr (49 kr)

West Bromwich Albion Kalender 2013 West Bromwich Albion Kalender 2013 west-bromwich-albion-kalender-2013-1

West Bromwich Albion Kalender 2013

(0)

I lager 9 kr (9 kr)

Fantastic Beasts Trollstavspenna Porpentina Goldstein fantastic-beasts-trollstavspenna-porpentina-goldstein-1

Fantastic Beasts Trollstavspenna Porpentina Goldstein

(0)

I lager 83 kr (119 kr)

LFC Vindjacka 2013-14 Svart LFC Vindjacka 2013-14 SvartLFC Vindjacka 2013-14 SvartLFC Vindjacka 2013-14 SvartLFC Vindjacka 2013-14 SvartLFC Vindjacka 2013-14 SvartLFC Vindjacka 2013-14 SvartLFC Vindjacka 2013-14 SvartLFC Vindjacka 2013-14 Svart liverpool-vindjacka-2013-14-svart-1

LFC Vindjacka 2013-14 Svart

(3)

I lager 545 kr (779 kr)

South Park Klistermärke Kyle south-park-klistermarke-kyle-1

South Park Klistermärke Kyle

(0)

I lager 6 kr (19 kr)