Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Garlando

Sortering:
Antal:
Sedan 1954 har Garlando tillverkat och marknadsfört högkvalitetsbord för foosball, biljard, bordtennis och air hockey alla avsedda för de mest krävande kunderna.

Garlandos produkter skapas genom samverkan mellan traditionellt hantverk och den mest avancerade tekniken. Det är frukten av många års forskning som gör det möjligt att erbjuda en trivsam, trygg och hållbar användning.



De produkter som tillverkas för de privata konsumenterna har faktiskt professionella egenskaper som tydligt skiljer dem från leksakspel. De erbjuder ett roligare spel och längre hållbarhet.

Kontinuerliga innovationer, omsorg för detaljerna och kundservice är kriterier som genomsyrar Garlandos arbete. Det är också detta som gjort företaget världsledande inom sitt område och skapat ett varumärke som står för kvalitet och tillförlitlighet, vilket också framgår av flertal registrerade patent.

Under de senaste åren Garlando har erhållit viktiga certifieringar såsom ISO 14001 om miljö och CE-märkning för leksakers säkerhet.
Visar 1-50 av 61 produkter
Garlando Standard Vit garlando-standard-vit-1

Garlando Standard Vit

(16)

I lager Från: 10 kr

Stratos stratos-1

Stratos

(7)

I lager 9 995 kr

Info & Val
F200 EVO f200-evo-1

F200 EVO

(9)

I lager 5 995 kr

F-zero Soccer F-zero Soccer f-zero-soccer-1

F-zero Soccer

(1)

I lager 1 495 kr (1 695 kr)

Kullager Kullager kullager-1

Kullager

(0)

I lager 49 kr

 
Stänger Foosball stanger-foosball-1

Stänger Foosball

(2)

I lager Från: 129 kr

Retainer 20-30 retainer-20-30-1

Retainer 20-30

(0)

I lager 19 kr

G500 Pure White g500-pure-white-1

G500 Pure White

(2)

I lager Från: 7 495 kr

F200 Maple f200-maple-1

F200 Maple

(0)

Beställningsvara 5 995 kr

World Champion world-champion-1

World Champion

(0)

I lager 15 995 kr

 
Zodiac zodiac-1

Zodiac

(2)

I lager 5 995 kr

Info & Val
Fotbollsmål Field Match Pro fotbollsmal-field-match-pro-1

Fotbollsmål Field Match Pro

(0)

I lager 1 195 kr

KICK And RUSH kick-and-rush-1

KICK And RUSH

(0)

I lager 995 kr

G-2000 Grey Oak g-2000-grey-oak-1

G-2000 Grey Oak

(1)

Beställningsvara Från: 6 995 kr

Challenge Mynt challenge-mynt-1

Challenge Mynt

(0)

I lager 9 995 kr

 
Class Indoor Glas class-indoor-glas-1

Class Indoor Glas

(1)

Beställningsvara Från: 8 995 kr

Gummistopp Garlando gummistopp-garlando-1

Gummistopp Garlando

(0)

I lager 19 kr

Studsmatta Combi XXL Studsmatta Combi XXL studsmatta-combi-xxl-1

Studsmatta Combi XXL

(0)

I lager 3 596 kr (3 995 kr)

Studsmatta Combi XL Studsmatta Combi XL studsmatta-combi-xl-1

Studsmatta Combi XL

(0)

I lager 3 146 kr (3 495 kr)

Studsmatta Combi Small Studsmatta Combi Small studsmatta-combi-small-1

Studsmatta Combi Small

(0)

I lager 1 616 kr (1 795 kr)

 
EXCLUSIVE exclusive-1

EXCLUSIVE

(0)

I lager 13 900 kr

FOLDY GOAL foldy-goal-1

FOLDY GOAL

(0)

I lager 399 kr

C-Mini Indoor c-mini-indoor-1

C-Mini Indoor

(0)

I lager 699 kr

Handtag Garlando Trä 8-pack handtag-garlando-tra-8-pack-1

Handtag Garlando Trä 8-pack

(0)

I lager 399 kr

Nyckel Garlando noimage

Nyckel Garlando

(0)

I lager 79 kr

 
Silver Olympic silver-olympic-1

Silver Olympic

(4)

I lager 13 795 kr

Garlando Standard Orange garlando-standard-orange-1

Garlando Standard Orange

(7)

I lager Från: 10 kr

Foldy foldy-1

Foldy

(2)

I lager 7 495 kr

Pro Champion Pro Champion pro-champion-1

Pro Champion

(11)

I lager 8 495 kr (8 995 kr)

F1 F1 f1-1

F1

(8)

I lager 1 995 kr (2 195 kr)

 
F1 Tele f1-tele-1

F1 Tele

(5)

Beställningsvara 2 195 kr

G2000 g2000-1

G2000

(2)

Beställningsvara 7 295 kr

Florida florida-1

Florida

(1)

Beställningsvara 22 995 kr

Handtag Garlando 8-pack handtag-garlando-8-pack-1

Handtag Garlando 8-pack

(2)

149 kr

G500 Weatherproof g500-weatherproof-1

G500 Weatherproof

(2)

Beställningsvara 7 995 kr

 
Ambassador Mynt 6 ambassador-mynt-6-1

Ambassador Mynt 6

(0)

Beställningsvara 37 900 kr

Ambassador Mynt 7 ambassador-mynt-7-1

Ambassador Mynt 7

(0)

Beställningsvara 39 900 kr

World Champion Egen Design world-champion-egen-design-1

World Champion Egen Design

(0)

Beställningsvara Från: 19 500 kr

F200 f200-1

F200

(10)

I lager 5 995 kr

Speed Control speed-control-1

Speed Control

(0)

49 kr

 
Master Pro master-pro-1

Master Pro

(0)

Beställningsvara 5 995 kr

Master Champion Egen Design master-champion-egen-design-1

Master Champion Egen Design

(0)

Beställningsvara Från: 15 500 kr

Special Champion special-champion-1

Special Champion

(1)

Beställningsvara 9 995 kr

Överdrag Garlando Överdrag Garlando overdrag-garlando-1

Överdrag Garlando

(0)

349 kr (499 kr)

Pro Play 3-pack pro-play-3-pack-1

Pro Play 3-pack

(10)

149 kr

 
Master Champion Master Champion master-champion-1

Master Champion

(1)

Beställningsvara 11 495 kr (11 995 kr)

G2000 Egen Design g2000-egen-design-1

G2000 Egen Design

(0)

Beställningsvara Från: 11 750 kr

F200 Egen Design f200-egen-design-1

F200 Egen Design

(0)

Beställningsvara Från: 9 750 kr

Garlando Multi Garlando Multi garlando-multi-1

Garlando Multi

(14)

Beställningsvara 2 695 kr (3 295 kr)

Info & Val
G500 Tartan g500-tartan-1

G500 Tartan

(0)

Beställningsvara 9 995 kr

 
 
Visar 1-50 av 61 produkter