Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Garlando

Sortering:
Antal:
Sedan 1954 har Garlando tillverkat och marknadsfört högkvalitetsbord för foosball, biljard, bordtennis och air hockey alla avsedda för de mest krävande kunderna.

Garlandos produkter skapas genom samverkan mellan traditionellt hantverk och den mest avancerade tekniken. Det är frukten av många års forskning som gör det möjligt att erbjuda en trivsam, trygg och hållbar användning.



De produkter som tillverkas för de privata konsumenterna har faktiskt professionella egenskaper som tydligt skiljer dem från leksakspel. De erbjuder ett roligare spel och längre hållbarhet.

Kontinuerliga innovationer, omsorg för detaljerna och kundservice är kriterier som genomsyrar Garlandos arbete. Det är också detta som gjort företaget världsledande inom sitt område och skapat ett varumärke som står för kvalitet och tillförlitlighet, vilket också framgår av flertal registrerade patent.

Under de senaste åren Garlando har erhållit viktiga certifieringar såsom ISO 14001 om miljö och CE-märkning för leksakers säkerhet.
Visar 1-50 av 60 produkter
F100 F100 f100-1

F100

(6)

I lager 3 995 kr (4 595 kr)

Pro Play 3-pack pro-play-3-pack-1

Pro Play 3-pack

(10)

I lager 149 kr

F3 f-3-1

F3

(6)

I lager 2 195 kr

Master Champion Master Champion master-champion-1

Master Champion

(1)

I lager 11 495 kr (11 995 kr)

Garlando Standard Vit garlando-standard-vit-1

Garlando Standard Vit

(16)

I lager Från: 10 kr

 
G500 Weatherproof g500-weatherproof-1

G500 Weatherproof

(2)

I lager 7 995 kr

Garlando Standard Orange garlando-standard-orange-1

Garlando Standard Orange

(7)

I lager Från: 10 kr

C-Mini Indoor c-mini-indoor-1

C-Mini Indoor

(0)

I lager 699 kr

Stratos stratos-1

Stratos

(7)

I lager 9 995 kr

Info & Val
G500 Pure White g500-pure-white-1

G500 Pure White

(2)

I lager Från: 7 495 kr

 
Stänger Foosball stanger-foosball-1

Stänger Foosball

(2)

I lager Från: 129 kr

Zodiac zodiac-1

Zodiac

(2)

I lager 5 995 kr

Info & Val
Polaris Polaris polaris-1

Polaris

(1)

I lager 599 kr (799 kr)

Fotbollsmål Field Match Pro fotbollsmal-field-match-pro-1

Fotbollsmål Field Match Pro

(0)

I lager 1 195 kr

KICK And RUSH kick-and-rush-1

KICK And RUSH

(0)

I lager 995 kr

 
FOLDY GOAL foldy-goal-1

FOLDY GOAL

(0)

I lager 399 kr

Challenge Mynt challenge-mynt-1

Challenge Mynt

(0)

I lager 9 995 kr

Master Pro master-pro-1

Master Pro

(0)

I lager 5 995 kr

Speed Control speed-control-1

Speed Control

(0)

I lager 49 kr

Class Indoor Glas class-indoor-glas-1

Class Indoor Glas

(1)

I lager 9 995 kr

 
Gummistopp Garlando gummistopp-garlando-1

Gummistopp Garlando

(0)

I lager 19 kr

Studsmatta Combi XXL studsmatta-combi-xxl-1

Studsmatta Combi XXL

(0)

I lager 3 995 kr

Studsmatta Combi XL studsmatta-combi-xl-1

Studsmatta Combi XL

(0)

I lager 3 495 kr

Studsmatta Combi Small studsmatta-combi-small-1

Studsmatta Combi Small

(0)

I lager 1 795 kr

EXCLUSIVE exclusive-1

EXCLUSIVE

(0)

I lager 13 900 kr

 
Kullager Kullager kullager-1

Kullager

(0)

I lager 49 kr

Retainer 20-30 retainer-20-30-1

Retainer 20-30

(0)

I lager 19 kr

F200 EVO f200-evo-1

F200 EVO

(9)

I lager 5 495 kr

F1 F1 f1-1

F1

(8)

I lager 1 995 kr (2 195 kr)

Överdrag Garlando Överdrag Garlando overdrag-garlando-1

Överdrag Garlando

(0)

I lager 349 kr (499 kr)

 
Handtag Garlando Trä 8-pack handtag-garlando-tra-8-pack-1

Handtag Garlando Trä 8-pack

(0)

I lager 399 kr

Handtag Garlando 8-pack handtag-garlando-8-pack-1

Handtag Garlando 8-pack

(2)

I lager 149 kr

F1 Tele f1-tele-1

F1 Tele

(5)

I lager 2 195 kr

Silver Olympic silver-olympic-1

Silver Olympic

(4)

I lager 13 795 kr

F200 f200-1

F200

(10)

I lager 5 995 kr

 
Pro Champion Pro Champion pro-champion-1

Pro Champion

(11)

I lager 8 495 kr (8 995 kr)

Foldy foldy-1

Foldy

(2)

I lager 7 495 kr

Nyckel Garlando noimage

Nyckel Garlando

(0)

I lager 79 kr

World Champion world-champion-1

World Champion

(0)

I lager 15 995 kr

Deluxe Outdoor deluxe-outdoor-1

Deluxe Outdoor

(0)

I lager 13 995 kr

 
World Champion Egen Design world-champion-egen-design-1

World Champion Egen Design

(0)

Beställningsvara Från: 19 500 kr

G2000 g2000-1

G2000

(2)

Beställningsvara 7 295 kr

Ambassador Mynt 6 ambassador-mynt-6-1

Ambassador Mynt 6

(0)

Beställningsvara 37 900 kr

Ambassador Mynt 7 ambassador-mynt-7-1

Ambassador Mynt 7

(0)

Beställningsvara 39 900 kr

Ambassador Mynt 8 ambassador-mynt-8-1

Ambassador Mynt 8

(0)

Beställningsvara 43 900 kr

 
Special Champion special-champion-1

Special Champion

(1)

Beställningsvara 9 995 kr

G2000 Egen Design g2000-egen-design-1

G2000 Egen Design

(0)

Beställningsvara Från: 11 750 kr

G-2000 Grey Oak g-2000-grey-oak-1

G-2000 Grey Oak

(1)

I lager 7 295 kr

G500 Tartan g500-tartan-1

G500 Tartan

(0)

Beställningsvara 9 995 kr

G500 Deco g500-deco-1

G500 Deco

(0)

Beställningsvara 9 995 kr

 
 
Visar 1-50 av 60 produkter