Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Foosball Bollar Garlando Pro Play 3-pack

149 kr
12 mån räntefritt 12 kr / månad (avgifter tillkommer)
Alt/Storlek:34,5 mm
Lagerstatus: Tillfälligt slut
Leveranstid:
Artikelnr: 7347
Kategori: Foosball Bollar
Varumärke: Garlando
Garanti: 24 mån
Övrigt: 34,5 mm

Pro Play 3-pack

Den nya tävlingsbollen från Garlando. Ersätter från och med 2012 populära Speed.

Foosball Bollar innehåller fler produkter som liknar Garlando Pro Play 3-pack.

Omdömen och betyg

John Niklas, 2016-10-14

Wecloud AB, 2016-02-16

Utbildningsförvaltningen, 2015-12-22

John Ernst, 2015-09-09
Bra bollar. Det är de här vi brukar spela med.
Mårten, 2015-02-26

Tomas, 2014-07-03

Nick Konrad Max Witek, 2014-05-10
Controll / speed bollar fastnar på plan främst vid målvakt/back områdena.
Navetti AB, 2014-02-11
Slits mycket av vårt gamla bord men bra bollar, bra fäste.
HiQ Skåne AB, 2013-10-01
Mycket bättre än korkbollarna som användes tidigare.
Fredrik, 2012-10-05
Riktigt bra boll, bra kontroll.
Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

Fotbollar Små 2-pack fotbollar-sma-2-pack-1

Fotbollar Små 2-pack

(7)

I lager 29 kr

Garlando Standard Orange garlando-standard-orange-1

Garlando Standard Orange

(7)

I lager Från: 10 kr

Garlando Standard Vit garlando-standard-vit-1

Garlando Standard Vit

(16)

I lager Från: 10 kr

Speed Control speed-control-1

Speed Control

(0)

49 kr

Fotbollar Stor fotbollar-stor-1

Fotbollar Stor

(6)

I lager 29 kr

Korkbollar korkbollar-1

Korkbollar

(3)

99 kr

fotboll-svartvit-1

Fotboll Svartvit

(5)

I lager 19 kr

roberto-yellow-1

Roberto Yellow

(0)

I lager 29 kr

 
FCB Affisch Iniesta 121 barcelona-affisch-iniesta-121-1

FCB Affisch Iniesta 121

(0)

I lager 30 kr (99 kr)

Simpsons Knappar Homer 6-pack simpsons-knappar-homer-6-pack-1

Simpsons Knappar Homer 6-pack

(0)

I lager 25 kr (49 kr)

NUFC Dekal Iphone 4/4S NUFC Dekal Iphone 4/4S newcastle-united-dekal-iphone-44s-1

NUFC Dekal Iphone 4/4S

(2)

I lager 99 kr (129 kr)

MUFC SoccerStarz Kagawa MUFC SoccerStarz Kagawa manchester-united--soccerstarzkagawa-1

MUFC SoccerStarz Kagawa

(0)

I lager 29 kr (49 kr)

MUFC T-shirt Eric Cantona Legend MUFC T-shirt Eric Cantona LegendMUFC T-shirt Eric Cantona LegendMUFC T-shirt Eric Cantona LegendMUFC T-shirt Eric Cantona LegendMUFC T-shirt Eric Cantona LegendMUFC T-shirt Eric Cantona LegendMUFC T-shirt Eric Cantona LegendMUFC T-shirt Eric Cantona Legend manchester-united-t-shirt-eric-cantona-legend-1

MUFC T-shirt Eric Cantona Legend

(2)

I lager 223 kr (279 kr)