bex-sport:popularitet Bex Sport

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

bex-sport:popularitet

Bex Sport

Sortering:
Antal:
Gamesson (Bex Sport AB) är en grossistfirma. Vi har både agenturer som vi representerar i antingen Sverige eller Norden. Dels tillverkar och importerar från fjärran östern. Allt sköts från huvudkontoret i Höganäs, med en filial i Stockholm.

Bex Sport har ökat sin försäljning i Sverige med närmare 40% det sista året och bygger under de närmaste åren upp en kundkrets över hela Europa för att växa ytterligare genom export.

Bex Sport målsättning är att vara ledande inom de nischer vi representerar. Vi ska också kunna tillfredsställa konsumenters behov inom aktiv och gemensam fritid.

Bex Sport sortiment kännetecknas av innovation i praktiska förpackningar av hög kvalitet till rätt pris!

Garanti

Denna leverantör erbjuder 6 månders garanti.
Visar 1-50 av 81 produkter
Fotboll Neopren fotboll-neopren-1

Fotboll Neopren

(0)

I lager 99 kr

Baseballhandske US11 baseballhandske-us11-1

Baseballhandske US11

(1)

I lager 199 kr

Puckar Gamesson Stor 3-pack puckar-gamesson-stor-3-pack-1

Puckar Gamesson Stor 3-pack

(15)

I lager 49 kr

Disc Sky Rider 140 disc-sky-rider-140-1

Disc Sky Rider 140

(0)

I lager 99 kr

Fotbollar Stor fotbollar-stor-1

Fotbollar Stor

(7)

I lager 39 kr

 
Brännboll Familj Red Brännboll Familj Red brannboll-familj-red-1

Brännboll Familj Red

(0)

I lager 199 kr (249 kr)

Boule Mini boule-mini-1

Boule Mini

(1)

I lager 79 kr

JätteYatzy Family jatteyatzy-family-1

JätteYatzy Family

(0)

I lager 199 kr

Kubb Original Röd kubb-original-rod-1

Kubb Original Röd

(1)

I lager 479 kr

Fotboll fotboll-1

Fotboll

(0)

I lager 129 kr

 
Stegen Endast Bollar stegen-endast-bollar-1

Stegen Endast Bollar

(3)

I lager 99 kr

Baseball Cork baseball-cork-1

Baseball Cork

(4)

I lager 29 kr

Baseballhandske US12 baseballhandske-us12-1

Baseballhandske US12

(0)

I lager 199 kr

Fotbollskrocket fotbollskrocket-1

Fotbollskrocket

(0)

I lager 399 kr

Nummerkubb Original Nummerkubb Original nummerkubb-original-1

Nummerkubb Original

(3)

I lager 349 kr

 
Baseballset baseballset-1

Baseballset

(0)

I lager 299 kr

Basketkorg basketkorg-1

Basketkorg

(0)

I lager 249 kr

Tournament Of Knights tournament-of-knights-1

Tournament Of Knights

(0)

I lager 499 kr

Baseball Soft baseball-soft-1

Baseball Soft

(1)

I lager 29 kr

Have Golf Original have-golf-original-1

Have Golf Original

(0)

I lager 349 kr

 
Baseballhandske US13 baseballhandske-us13-1

Baseballhandske US13

(1)

I lager 199 kr

Amerikansk Fotboll Mini Neopren amerikansk-fotboll-mini-neopren-1

Amerikansk Fotboll Mini Neopren

(0)

I lager 79 kr

Kubb Family Kubb Family kubb-family-1

Kubb Family

(2)

I lager 279 kr

Badmintonnät badmintonnat-1

Badmintonnät

(1)

I lager 149 kr

Baseball Bröstskydd 18 baseball-brostskydd-18-1

Baseball Bröstskydd 18

(0)

I lager 379 kr

 
Street Goal street-goal-1

Street Goal

(0)

I lager 295 kr

Kubb Planmarkering kubb-planmarkering-1

Kubb Planmarkering

(0)

I lager 299 kr

Beach Tennis Neopren beach-tennis-neopren-1

Beach Tennis Neopren

(0)

I lager 129 kr

Räknare Fotboll Räknare Fotboll noimage

Räknare Fotboll

(0)

I lager 110 kr

Förvaringspåse Grön forvaringspase-gron-1

Förvaringspåse Grön

(0)

I lager 99 kr

 
Krocket Budget krocket-budget-1

Krocket Budget

(0)

I lager 319 kr

Vattenboll Neopren vattenboll-neopren-1

Vattenboll Neopren

(2)

I lager 59 kr

Brännboll Original brannboll-original-1

Brännboll Original

(0)

I lager 249 kr

Krocket Original krocket-original-1

Krocket Original

(7)

I lager 549 kr

Disc Sky Rider 100 disc-sky-rider-100-1

Disc Sky Rider 100

(0)

I lager 49 kr

 
Triangel Plast 48mm triangel-plast-48mm-1

Triangel Plast 48mm

(0)

I lager 79 kr

Discgolf Discset discgolf-discset-1

Discgolf Discset

(0)

I lager 299 kr

Jättememory jattememory-1

Jättememory

(0)

I lager 399 kr

Baskettavla USG 71x45 baskettavla-usg-71x45-1

Baskettavla USG 71x45

(0)

I lager 499 kr

Kubb Svensk Ek kubb-svensk-ek-1

Kubb Svensk Ek

(0)

I lager 1 999 kr

 
Krocket Family krocket-family-1

Krocket Family

(1)

I lager 399 kr

Disc Sky Rider Soft 24 disc-sky-rider-soft-24-1

Disc Sky Rider Soft 24

(0)

I lager 49 kr

Brännboll Budget brannboll-budget-1

Brännboll Budget

(0)

I lager 99 kr

Kubb Original Mini kubb-original-mini-1

Kubb Original Mini

(0)

I lager 59 kr

Lightning Disc lightning-disc-1

Lightning Disc

(0)

I lager 199 kr

 
Jättedomino jattedomino-1

Jättedomino

(0)

I lager 399 kr

Förvaringsväska För Kubb Original Svart forvaringsvaska-for-kubb-original-svart-1

Förvaringsväska För Kubb Original Svart

(0)

I lager 99 kr

Köben P12 koben-p12-1

Köben P12

(8)

I lager Från: 29 kr

Kubb Pro kubb-pro-1

Kubb Pro

(0)

I lager 799 kr

Boule Provence boule-provence-1

Boule Provence

(1)

I lager 199 kr

 
 
Visar 1-50 av 81 produkter