Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Bex Sport

Sortering:
Antal:
Gamesson (Bex Sport AB) är en grossistfirma. Vi har både agenturer som vi representerar i antingen Sverige eller Norden. Dels tillverkar och importerar från fjärran östern. Allt sköts från huvudkontoret i Höganäs, med en filial i Stockholm.

Bex Sport har ökat sin försäljning i Sverige med närmare 40% det sista året och bygger under de närmaste åren upp en kundkrets över hela Europa för att växa ytterligare genom export.

Bex Sport målsättning är att vara ledande inom de nischer vi representerar. Vi ska också kunna tillfredsställa konsumenters behov inom aktiv och gemensam fritid.

Bex Sport sortiment kännetecknas av innovation i praktiska förpackningar av hög kvalitet till rätt pris!

Garanti

Denna leverantör erbjuder 6 månders garanti.
Visar 1-50 av 85 produkter
Baseballhandske US13 baseballhandske-us13-1

Baseballhandske US13

(1)

I lager 199 kr

Nummerkubb Original Nummerkubb Original nummerkubb-original-1

Nummerkubb Original

(3)

I lager 349 kr

Förvaringspåse Kubb Original Grön forvaringspase-kubb-original-gron-1

Förvaringspåse Kubb Original Grön

(0)

I lager 99 kr

Basebollträ Och Boll 71 basebolltra-och-boll-71-1

Basebollträ Och Boll 71

(1)

I lager 199 kr

Fotbollar Stor fotbollar-stor-1

Fotbollar Stor

(6)

I lager 29 kr

 
Kubb Original Trälåda kubb-original-tralada-1

Kubb Original Trälåda

(1)

I lager 599 kr

Kasta Ring Original kasta-ring-original-1

Kasta Ring Original

(3)

I lager 199 kr

Stegen Endast Bollar stegen-endast-bollar-1

Stegen Endast Bollar

(0)

I lager 99 kr

Have Golf Original have-golf-original-1

Have Golf Original

(0)

I lager 349 kr

Nummer Kubb Original Mini nummer-kubb-original-mini-1

Nummer Kubb Original Mini

(0)

I lager 59 kr

 
Dropin Hood dropin-hood-1

Dropin Hood

(2)

I lager 289 kr

Baseballbaser baseballbaser-1

Baseballbaser

(0)

I lager 279 kr

Baseball Bröstskydd 18 baseball-brostskydd-18-1

Baseball Bröstskydd 18

(0)

I lager 379 kr

Brännboll Familj Red Brännboll Familj Red brannboll-familj-red-1

Brännboll Familj Red

(0)

I lager 199 kr (249 kr)

Brännboll Familj brannboll-familj-1

Brännboll Familj

(0)

I lager 119 kr

 
Brännboll Budget brannboll-budget-1

Brännboll Budget

(0)

I lager 99 kr

Baskettavla USG 71x45 baskettavla-usg-71x45-1

Baskettavla USG 71x45

(0)

I lager 499 kr

Vattenboll Neopren vattenboll-neopren-1

Vattenboll Neopren

(0)

I lager 59 kr

Nummerkubb Original Trälåda nummerkubb-original-tralada-1

Nummerkubb Original Trälåda

(1)

I lager 499 kr

Tournament Of Knights tournament-of-knights-1

Tournament Of Knights

(0)

I lager 499 kr

 
Volleyballset Original Nät Och Stolpar volleyballset-original-nat-och-stolpar-1

Volleyballset Original Nät Och Stolpar

(0)

I lager 599 kr

Portabel Basketställning Junior portabel-basketstallning-junior-1

Portabel Basketställning Junior

(0)

I lager 1 399 kr

Beach Tennis Neopren beach-tennis-neopren-1

Beach Tennis Neopren

(0)

I lager 129 kr

Jättedomino jattedomino-1

Jättedomino

(0)

I lager 399 kr

Jättememory jattememory-1

Jättememory

(0)

I lager 399 kr

 
Krocket Budget krocket-budget-1

Krocket Budget

(0)

I lager 319 kr

Förvaringsväska Kubb Original Vit forvaringsvaska-kubb-original-vit-1

Förvaringsväska Kubb Original Vit

(1)

I lager 59 kr

Fotboll Neopren fotboll-neopren-1

Fotboll Neopren

(0)

I lager 99 kr

Fotbollskrocket fotbollskrocket-1

Fotbollskrocket

(0)

I lager 399 kr

Boule Mini boule-mini-1

Boule Mini

(1)

I lager 79 kr

 
Boule Alsace boule-alsace-1

Boule Alsace

(0)

I lager 299 kr

Lightning Disc lightning-disc-1

Lightning Disc

(0)

I lager 199 kr

Prickskytteduk För Street Goal prickskytteduk-for-street-goal-1

Prickskytteduk För Street Goal

(0)

I lager 99 kr

Amerikansk Fotboll Mini Neopren amerikansk-fotboll-mini-neopren-1

Amerikansk Fotboll Mini Neopren

(0)

I lager 79 kr

Baseballhandske US12 baseballhandske-us12-1

Baseballhandske US12

(0)

I lager 199 kr

 
JätteYatzy Family jatteyatzy-family-1

JätteYatzy Family

(0)

I lager 199 kr

Basketkorg basketkorg-1

Basketkorg

(0)

I lager 249 kr

Kubb Svensk Ek kubb-svensk-ek-1

Kubb Svensk Ek

(0)

I lager 1 999 kr

Disc Sky Rider 140 disc-sky-rider-140-1

Disc Sky Rider 140

(0)

I lager 99 kr

Kubb Pro kubb-pro-1

Kubb Pro

(0)

I lager 799 kr

 
Badmintonnät badmintonnat-1

Badmintonnät

(1)

I lager 149 kr

Kubb Original Röd kubb-original-rod-1

Kubb Original Röd

(1)

I lager 479 kr

Baseballset baseballset-1

Baseballset

(0)

I lager 299 kr

Kubb Original kubb-original-1

Kubb Original

(0)

I lager 459 kr

Kubb Family Kubb Family kubb-family-1

Kubb Family

(2)

I lager 279 kr

 
Baseballhandske US11 baseballhandske-us11-1

Baseballhandske US11

(1)

I lager 199 kr

Baseballträ Alu 81 baseballtra-aluminium-81-1

Baseballträ Alu 81

(4)

I lager 299 kr

Boule Provence boule-provence-1

Boule Provence

(1)

I lager 199 kr

Krocket Family krocket-family-1

Krocket Family

(1)

I lager 399 kr

Disc Sky Rider 100 disc-sky-rider-100-1

Disc Sky Rider 100

(0)

I lager 49 kr

 
 
Visar 1-50 av 85 produkter