Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Bex Sport

Sortering:
Antal:
Gamesson (Bex Sport AB) är en grossistfirma. Vi har både agenturer som vi representerar i antingen Sverige eller Norden. Dels tillverkar och importerar från fjärran östern. Allt sköts från huvudkontoret i Höganäs, med en filial i Stockholm.

Bex Sport har ökat sin försäljning i Sverige med närmare 40% det sista året och bygger under de närmaste åren upp en kundkrets över hela Europa för att växa ytterligare genom export.

Bex Sport målsättning är att vara ledande inom de nischer vi representerar. Vi ska också kunna tillfredsställa konsumenters behov inom aktiv och gemensam fritid.

Bex Sport sortiment kännetecknas av innovation i praktiska förpackningar av hög kvalitet till rätt pris!

Garanti

Denna leverantör erbjuder 6 månders garanti.
Visar 1-50 av 85 produkter
Puckar Bas 50 2-pack puckar-bas-50-2-pack-1

Puckar Bas 50 2-pack

(12)

I lager 59 kr

Amerikansk Fotboll Mini Neopren amerikansk-fotboll-mini-neopren-1

Amerikansk Fotboll Mini Neopren

(0)

I lager 79 kr

Baskettavla USG 71x45 baskettavla-usg-71x45-1

Baskettavla USG 71x45

(0)

I lager 499 kr

Dropin Hood dropin-hood-1

Dropin Hood

(2)

I lager 289 kr

Nummer Kubb Original Mini nummer-kubb-original-mini-1

Nummer Kubb Original Mini

(0)

I lager 59 kr

 
Jätteplockepin jatteplockepin-1

Jätteplockepin

(0)

I lager 299 kr

Have Golf Original have-golf-original-1

Have Golf Original

(0)

I lager 349 kr

Volleyballset Original Nät Och Stolpar volleyballset-original-nat-och-stolpar-1

Volleyballset Original Nät Och Stolpar

(0)

I lager 599 kr

Baseballhandske US12 baseballhandske-us12-1

Baseballhandske US12

(0)

I lager 199 kr

Baseballbaser baseballbaser-1

Baseballbaser

(0)

I lager 279 kr

 
Baseball Bröstskydd 18 baseball-brostskydd-18-1

Baseball Bröstskydd 18

(0)

I lager 379 kr

Baseball Soft baseball-soft-1

Baseball Soft

(1)

I lager 29 kr

Baseball Cork baseball-cork-1

Baseball Cork

(2)

I lager 29 kr

Krocket Budget krocket-budget-1

Krocket Budget

(0)

I lager 319 kr

Förvaringspåse Kubb Original forvaringspase-kubb-original-1

Förvaringspåse Kubb Original

(0)

I lager 99 kr

 
Nummerkubb Original Trälåda nummerkubb-original-tralada-1

Nummerkubb Original Trälåda

(1)

I lager 499 kr

Tournament Of Knights tournament-of-knights-1

Tournament Of Knights

(0)

I lager 499 kr

Baseballhandske US13 baseballhandske-us13-1

Baseballhandske US13

(1)

I lager 199 kr

Street Goal street-goal-1

Street Goal

(0)

I lager 295 kr

Prickskytteduk För Street Goal prickskytteduk-for-street-goal-1

Prickskytteduk För Street Goal

(0)

I lager 99 kr

 
Vattenboll Neopren vattenboll-neopren-1

Vattenboll Neopren

(0)

I lager 59 kr

Beach Tennis Neopren beach-tennis-neopren-1

Beach Tennis Neopren

(0)

I lager 129 kr

Fotboll Neopren fotboll-neopren-1

Fotboll Neopren

(0)

I lager 99 kr

JätteYatzy Original Med Förvaringstub jatteyatzy-original-med-forvaringstub-1

JätteYatzy Original Med Förvaringstub

(1)

I lager 239 kr

Jättedomino jattedomino-1

Jättedomino

(0)

I lager 399 kr

 
Jättememory jattememory-1

Jättememory

(0)

I lager 399 kr

Kubb Planmarkering kubb-planmarkering-1

Kubb Planmarkering

(0)

I lager 299 kr

Förvaringsväska Kubb Original forvaringsvaska-kubb-original-1

Förvaringsväska Kubb Original

(1)

I lager 59 kr

Kubb Original Trälåda kubb-original-tralada-1

Kubb Original Trälåda

(1)

I lager 599 kr

Fotbollskrocket fotbollskrocket-1

Fotbollskrocket

(0)

I lager 399 kr

 
Boule Mini boule-mini-1

Boule Mini

(1)

I lager 79 kr

Boule Alsace boule-alsace-1

Boule Alsace

(0)

I lager 299 kr

Lightning Disc lightning-disc-1

Lightning Disc

(0)

I lager 199 kr

Discgolf Discset discgolf-discset-1

Discgolf Discset

(0)

I lager 299 kr

Stegen Endast Bollar stegen-endast-bollar-1

Stegen Endast Bollar

(0)

I lager 99 kr

 
Stegen Original stegen-original-1

Stegen Original

(1)

I lager 459 kr

Köben P12 koben-p12-1

Köben P12

(8)

I lager Från: 29 kr

Disc Sky Rider 100 disc-sky-rider-100-1

Disc Sky Rider 100

(0)

I lager 49 kr

Disc Sky Rider 140 disc-sky-rider-140-1

Disc Sky Rider 140

(0)

I lager 99 kr

Brännboll Original brannboll-original-1

Brännboll Original

(0)

I lager 249 kr

 
Volleyboll volleyboll-1

Volleyboll

(1)

I lager 99 kr

Baseballhandske Och Boll US11 baseballhandske-och-boll-us11-1

Baseballhandske Och Boll US11

(1)

I lager 199 kr

Kubb Family Kubb Family kubb-family-1

Kubb Family

(2)

I lager 279 kr

Kubb Original Röd kubb-original-rod-1

Kubb Original Röd

(1)

I lager 479 kr

Kubb Semi Pro kubb-semi-pro-1

Kubb Semi Pro

(0)

I lager 599 kr

 
Kubb Svensk Ek kubb-svensk-ek-1

Kubb Svensk Ek

(0)

I lager 1 999 kr

Nummerkubb Family nummerkubb-family-1

Nummerkubb Family

(0)

I lager 299 kr

Nummerkubb Original Nummerkubb Original nummerkubb-original-1

Nummerkubb Original

(3)

I lager 349 kr

Disc Sky Rider Soft 24 disc-sky-rider-soft-24-1

Disc Sky Rider Soft 24

(0)

I lager 49 kr

Prickskytteduk För Fotbollsmål prickskytteduk-for-fotbollsmal-1

Prickskytteduk För Fotbollsmål

(1)

I lager 199 kr

 
 
Visar 1-50 av 85 produkter