Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Boule och Frisbee Bex Sport Boule Provence

199 kr
12 mån räntefritt 17 kr / månad (avgifter tillkommer)
Lagerstatus: Tillfälligt slut
Artikelnr: 2112
Kategori: Boule och Frisbee
Varumärke: Bex Sport
Garanti: 6 mån

Boule Provence

Ett bra startset för den som vill börja med boule.

- 6 boules, (3 svarta and 3 krom, 700 g, 73 mm)
- 1 Nylonpåse
- 1 jack
- 1 måttejp
- Regelbok

Boule och Frisbee innehåller fler produkter som liknar Bex Sport Boule Provence.

Omdömen och betyg

Christoffer, 2012-09-14
Helt ok! Verkar vettiga utan ha ha någon tidigare erfarenhet om bouleklot.
Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

Boule Mini boule-mini-1

Boule Mini

(1)

I lager 79 kr

boule-soft-1

Boule Soft

(4)

I lager 299 kr

Disc Sky Rider 140 disc-sky-rider-140-1

Disc Sky Rider 140

(0)

I lager 99 kr

Disc Sky Rider 100 disc-sky-rider-100-1

Disc Sky Rider 100

(0)

I lager 49 kr

Disc Sky Rider Soft 24 disc-sky-rider-soft-24-1

Disc Sky Rider Soft 24

(0)

I lager 49 kr

Discgolf Träningsset discgolf-traningsset-1

Discgolf Träningsset

(0)

349 kr

Discgolf Discset discgolf-discset-1

Discgolf Discset

(0)

I lager 299 kr

Lightning Disc lightning-disc-1

Lightning Disc

(0)

I lager 199 kr

discgolf-korg-1

Discgolf Korg

(0)

995 kr

 
Nintendo Giftset Controller nintendo-giftset-controller-1

Nintendo Giftset Controller

(0)

I lager 90 kr (299 kr)

MUFC Skrivbordskalender 2017 manchester-united-skrivbordskalender-2017-1

MUFC Skrivbordskalender 2017

(0)

I lager 79 kr (99 kr)

West Ham Halsduk Nero west-ham-halsduk-nero-1

West Ham Halsduk Nero

(0)

I lager 89 kr (149 kr)

South Park Klistermärke Stan south-park-klistermarke-stan-1

South Park Klistermärke Stan

(0)

I lager 6 kr (19 kr)

Frozen Nyckelring Anna frozen-nyckelring-anna-1

Frozen Nyckelring Anna

(0)

I lager 23 kr (39 kr)