Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Boule och Frisbee Bex Sport Boule Provence

199 kr
12 mån räntefritt 17 kr / månad (avgifter tillkommer)
Lagerstatus: Finns i lager
Leveranstid: 1-3 dagar
Artikelnr: 2112
Kategori: Boule och Frisbee
Varumärke: Bex Sport
Garanti: 6 mån

Boule Provence

Ett bra startset för den som vill börja med boule.

- 6 boules, (3 svarta and 3 krom, 700 g, 73 mm)
- 1 Nylonpåse
- 1 jack
- 1 måttejp
- Regelbok

Boule och Frisbee innehåller fler produkter som liknar Bex Sport Boule Provence.

Omdömen och betyg

Christoffer, 2012-09-14
Helt ok! Verkar vettiga utan ha ha någon tidigare erfarenhet om bouleklot.
Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

Boule Alsace boule-alsace-1

Boule Alsace

(0)

I lager 299 kr

Boule Mini boule-mini-1

Boule Mini

(1)

79 kr

boule-soft-1

Boule Soft

(4)

299 kr

Disc Sky Rider 140 disc-sky-rider-140-1

Disc Sky Rider 140

(0)

I lager 99 kr

Disc Sky Rider 100 disc-sky-rider-100-1

Disc Sky Rider 100

(0)

I lager 49 kr

Disc Sky Rider Soft 24 disc-sky-rider-soft-24-1

Disc Sky Rider Soft 24

(0)

I lager 49 kr

Discgolf Träningsset discgolf-traningsset-1

Discgolf Träningsset

(0)

349 kr

Discgolf Discset discgolf-discset-1

Discgolf Discset

(0)

I lager 299 kr

Lightning Disc lightning-disc-1

Lightning Disc

(0)

I lager 199 kr

 
Rolling Stones Pinn Established rolling-stones-pinn-established-1

Rolling Stones Pinn Established

(0)

I lager 5 kr (9 kr)

Batman Canvastryck Arkham Origins Montage batman-canvastryck-arkham-origins-montage-1

Batman Canvastryck Arkham Origins Montage

(0)

I lager 174 kr (579 kr)

Rekordelig Ciderglas Pint rekordelig-ciderglas-pint-1

Rekordelig Ciderglas Pint

(0)

I lager 48 kr (69 kr)

RMCF Keps Since real-madrid-keps-since-1

RMCF Keps Since

(0)

I lager 149 kr (249 kr)

Suicide Squad Tatueringar suicide-squad-tatueringar-1

Suicide Squad Tatueringar

(0)

I lager 27 kr (39 kr)