Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Biljardbord

Sortering:
Antal:
Ett brett utbud av biljardbord för både hem, skolor och hallar.

Guider/Länkar: Montera Biljardduk | Montera Skifferskiva | Rumsstorlek | Monteringshjälp Biljardbord | Biljardbord Köpguide

Biljardbord Hobby är kategorin för dig som letar efter en enkellösning. Borden monteras på ca 1 timme och är lätta att flytta pga att spelytan är av MDF. Det är dock enklare i uppbygganden och MDF-spelytan blir aldrig lika perfekt som en skifferskiva. Biljarbord Skiffer är för dig om letar ett rejält alterntiv med snygg design. Alla komponenter blir bättre och skivan ger en högklassig spelkänsla.Biljardbord/Matbord kombinerar två användsområden i ett bord. Kombibord & Paket kombinerar biljard med t.ex. bordtennis och foosball i samma bord. Biljardbord Mynt kan vara en bra inkomstkälla. Biljardbord Match är för hallen eller den seriösa hemanvänderaren. Snookerbord är bord anpassade för det klassiska spelet.

Visar 1-50 av 89 produkter
Clifton 6 Clifton 6 clifton-6-1

Clifton 6

(5)

I lager 4 495 kr (4 995 kr)

Black Cat 7 black-cat-7-1

Black Cat 7

(0)

I lager 9 995 kr

 
Supasize Folding 6 Supasize Folding 6 supasize-folding-6-1

Supasize Folding 6

(0)

I lager 7 995 kr (8 595 kr)

Clifton 4 Clifton 4 clifton-4-1

Clifton 4

(5)

I lager 2 495 kr (2 995 kr)

Ella 7 Port Ella 7 Port ella-7-port-1

Ella 7 Port

(0)

I lager 19 995 kr (21 995 kr)

Info & Val
Lay Flat Snooker 6 lay-flat-snooker-6-1

Lay Flat Snooker 6

(0)

I lager 5 495 kr

 
Riley Black Riley Black riley-black-1

Riley Black

(0)

I lager 4 995 kr (6 995 kr)

DESTROYER 7 DESTROYER 7 destroyer-7-1

DESTROYER 7

(8)

I lager 12 999 kr (13 495 kr)

Info & Val
Rolling Flat W 5 rolling-flat-w-5-1

Rolling Flat W 5

(0)

I lager 5 495 kr

DESTROYER 8 DESTROYER 8 destroyer-8-1

DESTROYER 8

(23)

I lager 13 995 kr (14 495 kr)

Info & Val
 
Real Air Multi Real Air Multi real-air-multi-1

Real Air Multi

(5)

I lager Från: 3 495 kr (3 995 kr)

Windsor Biljard/Matbord Vit Grön windsor-biljardmatbord-vit-gron-1

Windsor Biljard/Matbord Vit Grön

(0)

I lager 15 900 kr

Flat W 6 flat-w-6-1

Flat W 6

(1)

I lager 6 995 kr

Ray 7 ray-7-1

Ray 7

(0)

I lager 10 995 kr

Mustang 8 Mustang 8 mustang-8-1

Mustang 8

(2)

I lager 17 995 kr (20 995 kr)

Info & Val
 
DESTROYER 9 destroyer-9-1

DESTROYER 9

(0)

I lager 16 995 kr

Info & Val
 
Stallion 8 Stallion 8 stallion-8-1

Stallion 8

(0)

I lager 17 995 kr (20 995 kr)

Info & Val
Omega Outdoor Omega Outdoor omega-outdoor-1

Omega Outdoor

(0)

Beställningsvara 16 900 kr (17 900 kr)

Colt 7 Black Colt 7 Black colt-7-black-1

Colt 7 Black

(0)

I lager 15 995 kr (18 995 kr)

Info & Val
Bordtennisskiva Och Whiteboard Bordtennisskiva Och Whiteboard bordtennisskiva-och-whiteboard-1

Bordtennisskiva Och Whiteboard

(0)

I lager 299 kr (799 kr)

Colt 8 Black Colt 8 Black colt-8-black-1

Colt 8 Black

(0)

I lager 15 995 kr (19 995 kr)

Info & Val
 
Ella 9 Svart Ella 9 Svart ella-9-svart-1

Ella 9 Svart

(0)

Beställningsvara 24 995 kr (27 995 kr)

Info & Val
Hartford Mahogany 7 hartford-mahogany-7-1

Hartford Mahogany 7

(1)

Beställningsvara Från: 21 800 kr

Info & Val
Club Gold club-gold-1

Club Gold

(0)

Beställningsvara Från: 64 900 kr

Stable Självjusterande stable-sjalvjusterande-1

Stable Självjusterande

(0)

Beställningsvara 890 000 kr

Minibiljard LTH II minibiljard-lth-ii-1

Minibiljard LTH II

(2)

699 kr

 
Ella 8 Port Ella 8 Port ella-8-port-1

Ella 8 Port

(1)

Beställningsvara 19 995 kr (22 995 kr)

Info & Val
Grand Black grand-black-1

Grand Black

(0)

Beställningsvara Från: 99 900 kr

Windsor Biljard/Matbord Mörk Valnöt Grön windsor-biljardmatbord-mork-valnot-gron-1

Windsor Biljard/Matbord Mörk Valnöt Grön

(0)

Beställningsvara 15 900 kr

Harvard 7 harvard-7-1

Harvard 7

(13)

I lager 6 995 kr

 
Grand White grand-white-1

Grand White

(0)

Beställningsvara Från: 99 900 kr

Jupiter Tele 4 In 1 jupiter-tele-4-in-1-1

Jupiter Tele 4 In 1

(1)

Beställningsvara 1 995 kr

Yale L-foot Yale L-foot yale-l-foot-1

Yale L-foot

(5)

I lager 2 495 kr (2 895 kr)

 
Cambridge 7 cambridge-7-1

Cambridge 7

(1)

Beställningsvara 6 995 kr

Kombifold 6 Plus Bordtennisskiva kombifold-6-plus-bordtennisskiva-1

Kombifold 6 Plus Bordtennisskiva

(9)

Beställningsvara 5 995 kr

Rosemont 7 rosemont-7-1

Rosemont 7

(0)

Beställningsvara 9 995 kr

 
 
Visar 1-50 av 89 produkter