Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Biljardbord Skiffer Gamesson Hartford Mahogany 8

25 900 kr
12 mån räntefritt 2158 kr / månad (avgifter tillkommer)
Produkten kan inte hämtas på vår lager i Gävle.
Bordtennisskiva (Mer info):
Montering biljardbord (Mer info):
Uppgradera duk 7 & 8 ft (Mer info):
Alt/Storlek:8 fot
Lagerstatus: Finns i lager
Leveranstid: 1-3 dagar
Artikelnr: 17990
Kategori: Biljardbord Skiffer
Varumärke: Gamesson
Garanti: 6 mån
Spelyta: 224 x 112 cm
Vikt : 380 kg

Hartford Mahogany 8

Kraftig trästomme, 25 mm 3-delad skifferskiva, solitt trä med kraftig laminat på vallarna.
Hartford levereras med färdigklädda vallar.
Bollkorgar.
Grön duk

Grön duk är standard (Gamesson Original Grön). Vill man ha en annan färg så går det bra att uppgradera med hjälp av menyn till höger. Att notera är att man då själv (alt montören) måste byta ut duken på vallarna.

Levereras med
2 st köer, fenolbollset, krita och triangel.

Biljardbord Skiffer innehåller fler produkter som liknar Gamesson Hartford Mahogany 8.

Omdömen och betyg

Denna produkt har inga lämnade omdömen ännu.
Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

Köfodral US3 Köfodral US3 kofodral-us3-1

Köfodral US3

(2)

249 kr (299 kr)

Signatur Case signatur-case-1

Signatur Case

(2)

349 kr

DESTROYER 7 DESTROYER 7 destroyer-7-1

DESTROYER 7

(8)

I lager 12 999 kr (13 495 kr)

Info & Val
DESTROYER 8 DESTROYER 8 destroyer-8-1

DESTROYER 8

(28)

I lager 13 995 kr (14 495 kr)

Info & Val
Grand Master Alu grand-master-alu-1

Grand Master Alu

(0)

I lager 799 kr

Grand Master Case grand-master-case-1

Grand Master Case

(4)

399 kr

Ella 8 Black ella-8-black-1

Ella 8 Black

(2)

Beställningsvara 22 995 kr

Info & Val
Ella 8 Port ella-8-port-1

Ella 8 Port

(1)

Beställningsvara 22 995 kr

Info & Val
Reseskydd KRUGER reseskydd-kruger-1

Reseskydd KRUGER

(0)

I lager 299 kr

 
CFC Skrivbordskalender 2013 CFC Skrivbordskalender 2013 chelsea-skrivbordskalender-2013-1

CFC Skrivbordskalender 2013

(0)

I lager 9 kr (9 kr)

Harry Potter Mugg Voldemort harry-potter-mugg-voldemort-1

Harry Potter Mugg Voldemort

(0)

I lager 95 kr (119 kr)

Sverige T-shirt Många Kronor Barn Sverige T-shirt Många Kronor Barn sverige-t-shirt-maanga-kronor-barn-1

Sverige T-shirt Många Kronor Barn

(0)

I lager 179 kr (199 kr)

Paw Patrol Skrivset 5-delar paw-patrol-skrivset-5-delar-1

Paw Patrol Skrivset 5-delar

(0)

I lager 12 kr (39 kr)

Sverige Sporttröja Sweden Junior Sverige Sporttröja Sweden Junior sverige-sporttroja-sweden-junior-1

Sverige Sporttröja Sweden Junior

(0)

I lager 179 kr (199 kr)