Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Biljardbord Skiffer Gamesson Hartford Mahogany 8

22 800 kr
12 mån räntefritt 1900 kr / månad (avgifter tillkommer)
Produkten kan inte hämtas på vår lager i Gävle.
Bordtennisskiva (Mer info):
Montering biljardbord (Mer info):
Uppgradera duk 7 & 8 ft (Mer info):
Alt/Storlek:8 fot
Lagerstatus: Finns i lager
Leveranstid: 1-3 dagar
Artikelnr: 17990
Kategori: Biljardbord Skiffer
Varumärke: Gamesson
Garanti: 6 mån
Spelyta: 224 x 112 cm
Vikt : 380 kg

Hartford Mahogany 8

Kraftig trästomme, 25 mm 3-delad skifferskiva, solitt trä med kraftig laminat på vallarna.
Hartford levereras med färdigklädda vallar.
Bollkorgar.
Grön duk

Grön duk är standard (Gamesson Original Grön). Vill man ha en annan färg så går det bra att uppgradera med hjälp av menyn till höger. Att notera är att man då själv (alt montören) måste byta ut duken på vallarna.

Levereras med
2 st köer, fenolbollset, krita och triangel.

Biljardbord Skiffer innehåller fler produkter som liknar Gamesson Hartford Mahogany 8.

Omdömen och betyg

Denna produkt har inga lämnade omdömen ännu.
Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

Hartford Mahogany 7 hartford-mahogany-7-1

Hartford Mahogany 7

(1)

I lager Från: 21 800 kr

Info & Val
Köfodral US3 Köfodral US3 kofodral-us3-1

Köfodral US3

(2)

254 kr (299 kr)

Signatur Case signatur-case-1

Signatur Case

(2)

I lager 349 kr

CC231 CC231 CC231 cc231-1

CC231

(0)

I lager 49 kr (79 kr)

DESTROYER 7 DESTROYER 7 destroyer-7-1

DESTROYER 7

(8)

I lager 12 999 kr (13 495 kr)

Info & Val
DESTROYER 8 DESTROYER 8 destroyer-8-1

DESTROYER 8

(28)

I lager 13 995 kr (14 495 kr)

Info & Val
Grand Master Alu grand-master-alu-1

Grand Master Alu

(0)

I lager 799 kr

Grand Master Case grand-master-case-1

Grand Master Case

(4)

399 kr

Ella 8 Black ella-8-black-1

Ella 8 Black

(2)

I lager 22 995 kr

Info & Val
Ella 8 Port ella-8-port-1

Ella 8 Port

(1)

Beställningsvara 22 995 kr

Info & Val
Reseskydd KRUGER reseskydd-kruger-1

Reseskydd KRUGER

(0)

I lager 299 kr

 
The Dark Knight Mugg Joker Face the-dark-knight-mugg-joker-face-1

The Dark Knight Mugg Joker Face

(2)

I lager 69 kr (99 kr)

EFC Dekal Samsung Galaxy S5 everton-dekal-samsung-galaxy-s5-1

EFC Dekal Samsung Galaxy S5

(1)

I lager 90 kr (129 kr)

Wonder Woman Pinn Icon wonder-woman-pinn-icon-1

Wonder Woman Pinn Icon

(0)

I lager 11 kr (19 kr)

MCFC SoccerStarz Nastasic manchester-city-soccerstarz-nastasic-1

MCFC SoccerStarz Nastasic

(0)

I lager 29 kr (49 kr)

Miami Heat Ryggsäck Fade miami-heat-ryggsack-fade-1

Miami Heat Ryggsäck Fade

(0)

I lager 115 kr (229 kr)