Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Darttavlor Unicorn Eclipse Pro

599 kr
12 mån räntefritt 50 kr / månad (avgifter tillkommer)
Lagerstatus: Tillfälligt slut
Leveranstid: 1-3 dagar
Artikelnr: 1398
Kategori: Darttavlor
Varumärke: Unicorn
Garanti:

Eclipse Pro

Det finns många darttavlor tillgängliga för kräsna spelare att välja mellan. Det finns bara en darttavla, Eclipse Pro från Unicorn, som väljs år efter år av PDC och används i alla tv-sända turneringar runt om i världen.

TV-kameror är kompromisslösa och live-prestandan Eclipse Pro erbjuder är synlig och känd för miljontals tittare över hela världen.

Championship kvalitet bristle
PDC godkänd
Stödd av flera Världsmästare
Utformad för att maximera genomsnittet
Unicorn högteknologiska tråddesign
Helt märlfri konstruktion
Ultra-slim segmenteringssystem
Staple-free Bullseye

Darttavlor innehåller fler produkter som liknar Unicorn Eclipse Pro.

Omdömen och betyg

Jesper Caroly, 2017-03-16

VVS-Montörerna I Gästrikland AB, 2017-03-03

Siv Margareta, 2016-11-04

Jonathan Roberth Gustav, 2016-04-13
Riktigt bra darttavla
Fredrik Thomas, 2016-04-05
Vissa delar av tavlan hade gropar i fibrerna. Mest kosmetiskt, fungerar utmärkt.
Karl Lars Patrik, 2016-02-13

Stefan, 2015-08-11

Arto Mikko, 2015-08-01
Håller den kvalité som marknadsförs.
Arto Mikko, 2015-08-01
Håller den kvalité som marknadsförs.
Lars Olof Erik, 2015-03-19

Claes Stefan, 2014-08-26

Ola, 2014-08-06

Nacka Akustik & Montage AB, 2014-07-23

Karl Magnus Adrian, 2014-07-20

Jacqueline, 2010-08-19
En jätte fin darttavla. Killarna här hemma har verkligen fått blodat tand och kastar sina pilar som aldrig förr!
Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

Eclipse Pro 2 eclipse-pro-2-1

Eclipse Pro 2

(0)

I lager 699 kr

Official Competition Official Competition official-competition-1

Official Competition

(6)

I lager 499 kr

west-ham-darttavla-1

West Ham Darttavla

(0)

I lager 549 kr

pro-matchplay-1

Pro Matchplay

(2)

I lager 599 kr

specialist-lincoln-1

Specialist Lincoln

(0)

I lager 749 kr

supamatch-ii-1

Supamatch II

(1)

599 kr

winmau-budweiser-1

Winmau Budweiser

(0)

I lager 779 kr

Supawire II supawire-ii-1

Supawire II

(0)

I lager 337 kr (449 kr)

winmau-pro-sfb-1

Winmau Pro SFB

(2)

I lager 449 kr

winmau-rebel-1

Winmau Rebel

(0)

I lager 449 kr

Bulls Advantage 501 Bulls Advantage 501 bulls-advantage-501-1

Bulls Advantage 501

(0)

896 kr (1 195 kr)

blade-5-1

Blade 5

(1)

649 kr

blade-5-gz-dual-core-1

Blade 5 GZ Dual Core

(0)

I lager 795 kr

 
Minions Pennfodral Filled minions-pennfodral-filled-1

Minions Pennfodral Filled

(0)

I lager 25 kr (49 kr)

AFC Dekal Iphone 6 arsenal-dekal-iphone-6-1

AFC Dekal Iphone 6

(2)

I lager 99 kr (129 kr)

The Hunger Games Inramad Bild Aim the-hunger-games-inramad-bild-aim-1

The Hunger Games Inramad Bild Aim

(0)

I lager 75 kr (249 kr)

Manchester Haklappar Striped 2016 2-pack manchester-haklappar-striped-2016-2-pack-1

Manchester Haklappar Striped 2016 2-pack

(0)

I lager 90 kr (179 kr)

Superman Färgläggningsaffischer superman-farglaggningsaffischer-1

Superman Färgläggningsaffischer

(0)

I lager 69 kr (99 kr)