Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Bordtennisbord (pingisbord) Bordtennisskiva Premium

3 495 kr
12 mån räntefritt 291 kr / månad (avgifter tillkommer)
Lagerstatus: Ring för levtid
Artikelnr: 14500
Kategori: Bordtennisbord (pingisbord)
Varumärke: Legacy
Garanti: 2 år + Livstid
Spelyta: 274 x 152.5 cm

Bordtennisskiva Premium

Premium skiva från Legacy. Kan användas för att spela bordtennis på ett biljardbord eller att bygga upp en egen stomme. Vadderad undersida för att inte skada biljardbordet.


Bordtennisbord (pingisbord) innehåller fler produkter som liknar Legacy Bordtennisskiva Premium.

Omdömen och betyg

Denna produkt har inga lämnade omdömen ännu.
Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

Bordtennisskiva 6ft bordtennisskiva-6ft-1

Bordtennisskiva 6ft

(4)

Beställningsvara 1 395 kr

Competition 740 ITTF Indoor Competition 740 ITTF Indoor Competition 740 ITTF Indoor competition-740-ittf-1

Competition 740 ITTF Indoor

(2)

I lager 7 995 kr (8 295 kr)

Info & Val
Tecto Outdoor tecto-outdoor-1

Tecto Outdoor

(22)

I lager 3 795 kr

Info & Val
C-Mini Indoor c-mini-indoor-1

C-Mini Indoor

(0)

I lager 699 kr

t3t-indoor-1

T3T Indoor

(0)

I lager 24 900 kr

t37-indoor-1

T37 Indoor

(0)

I lager Från: 14 900 kr

t3s-indoor-1

T3S Indoor

(0)

I lager 9 900 kr

t30-outdoor-1

T30 Outdoor

(0)

Beställningsvara 49 900 kr

Sport 100 S Crossover Outdoor sport-100-s-crossover-outdoor-1

Sport 100 S Crossover Outdoor

(0)

I lager 4 395 kr

Sport 300 S Crossover Outdoor sport-300-s-crossover-outdoor-1

Sport 300 S Crossover Outdoor

(0)

I lager 6 795 kr

 
NUFC T-shirt White Crest NUFC T-shirt White CrestNUFC T-shirt White CrestNUFC T-shirt White CrestNUFC T-shirt White CrestNUFC T-shirt White CrestNUFC T-shirt White CrestNUFC T-shirt White CrestNUFC T-shirt White Crest newcastle-united-t-shirt-white-crest-1

NUFC T-shirt White Crest

(3)

I lager 54 kr (179 kr)

LFC Bildoft Henderson liverpool-bildoft-henderson-1

LFC Bildoft Henderson

(0)

I lager 29 kr (39 kr)

CFC Halsduk Bar chelsea-halsduk-bar-1

CFC Halsduk Bar

(3)

I lager 99 kr (149 kr)

Sunderland Halsduk Bar sunderland-halsduk-bar-1

Sunderland Halsduk Bar

(1)

I lager 99 kr (149 kr)

West Ham Bäddset Multicrest west-ham-baddset-multicrest-1

West Ham Bäddset Multicrest

(0)

I lager 337 kr (449 kr)