Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Biljardbord Hobby Gamesson Yale L-foot

2 495 kr
(2 895 kr)
12 mån räntefritt 208 kr / månad (avgifter tillkommer)
Produkten kan inte hämtas på vår lager i Gävle.
Lagerstatus: Finns i lager
Leveranstid: 1-3 dagar
Artikelnr: 17
Kategori: Biljardbord Hobby
Varumärke: Gamesson
Garanti: 6 mån
Spelyta: 142(L) x 67(B) cm
Yttermått: 152(L) x 80(B) x 78(H) cm
Vikt: 28 kg

Yale L-foot

Gamesson Yale Hobby-biljardbord klätt i eklaminat med dolda bollkorgar, ställbara ben och grön duk. Nu med fällbara ben!

Medföljer

2st köer 91 cm, skruvläder 12 mm (M12)
Bollset 38 mm
Triangel
Borste
2st kritor
Instruktion för montering. Endast benen behöver monteras.

Montering

Montering av detta fotbollsspel tar ca 1 timme.

Frakt

Det tar 1-2 dagar för bordet att nå din närmaste Post-terminal som sedan kontaktar privatpersoner för att bestämma dag för leverans (dagtid). Företag aviseras inte utan Poståkeriet kör omgående ut bordet. Spelet fraktas till din ytterdörr/tomtgräns (inbärning ingår ej).

Biljardbord Hobby innehåller fler produkter som liknar Gamesson Yale L-foot.

Omdömen och betyg

Jan Våge, 2017-04-20

Pernilla Maria Therése, 2016-06-01

Joakim, 2012-01-05
Till den storlek som bordet har och syftet att vår 9-åring skall spela på är detta bord helt perfekt!!!
Magnus, 2011-08-18
Mja... Duken känns mer som fleece än som en riktig biljardduk. Bollarna är av en mindre storlek så om man önskar att någon skruv någonsin skall bita bör man köra med snookerköer som har något mindre läder. Men vanligt "rakt fram" spel fungerar fint. Ett bra bord om man har ont om plats hemma.
PJ, 2011-06-06
En perfekt produkt för en mindre perfekt biljardspelare. Jag kan inte vara annat än nöjd. Inte med mitt biljardspelande, men med mitt fina bord.
Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

Harvard 7 Harvard 7 harvard-7-1

Harvard 7

(13)

I lager 6 985 kr

Harvard 6 harvard-6-1

Harvard 6

(0)

I lager 5 395 kr

UCLA II UCLA II ucla-ii-1

UCLA II

(6)

I lager 1 195 kr (1 395 kr)

Minibiljard LTH II minibiljard-lth-ii-1

Minibiljard LTH II

(2)

I lager 699 kr

Cambridge 7 cambridge-7-1

Cambridge 7

(1)

I lager 6 995 kr

Kombifold 6 Plus Bordtennisskiva kombifold-6-plus-bordtennisskiva-1

Kombifold 6 Plus Bordtennisskiva

(9)

Beställningsvara 5 995 kr

Clifton 6 Clifton 6 clifton-6-1

Clifton 6

(5)

I lager 4 495 kr (4 995 kr)

Clifton 4 Clifton 4 clifton-4-1

Clifton 4

(5)

I lager 2 495 kr (2 995 kr)

Riley Black Riley Black riley-black-1

Riley Black

(0)

I lager 4 995 kr (6 995 kr)

Supasize Folding 6 Supasize Folding 6 supasize-folding-6-1

Supasize Folding 6

(0)

I lager 7 995 kr (8 595 kr)

Riley Folding Black Deluxe riley-folding-black-deluxe-1

Riley Folding Black Deluxe

(1)

I lager 4 495 kr

Florida florida-1

Florida

(1)

Beställningsvara 22 995 kr

Black Cat 7 black-cat-7-1

Black Cat 7

(0)

I lager 9 995 kr

Rosemont 7 rosemont-7-1

Rosemont 7

(0)

I lager 9 995 kr

Rolling Lay Flat 6 rolling-lay-flat-6-1

Rolling Lay Flat 6

(0)

I lager 5 495 kr

Rolling Lay Flat 5 rolling-lay-flat-5-1

Rolling Lay Flat 5

(0)

Beställningsvara 4 495 kr

Flat W 6 flat-w-6-1

Flat W 6

(1)

I lager 6 995 kr

Rolling Flat W 5 rolling-flat-w-5-1

Rolling Flat W 5

(0)

Beställningsvara 5 495 kr

Vertical Folding Pool 6 vertical-folding-pool-6-1

Vertical Folding Pool 6

(0)

I lager 5 995 kr

Ray 7 ray-7-1

Ray 7

(0)

I lager 10 995 kr

 
LFC Halsduk Sturridge Signature liverpool-halsduk-sturridge-signature-1

LFC Halsduk Sturridge Signature

(0)

I lager 60 kr (199 kr)

Friends Flasköppnare Logo friends-flaskoppnare-logo-1

Friends Flasköppnare Logo

(0)

I lager 69 kr (99 kr)

AFC Underlägg Runda arsenal-underlagg-runda-1

AFC Underlägg Runda

(8)

I lager 79 kr (99 kr)

NUFC Affisch Squad 54 newcastle-united-affisch-squad-54-1

NUFC Affisch Squad 54

(0)

I lager 69 kr (99 kr)

FCB Badlakan Blå barcelona-badlakan-bla-1

FCB Badlakan Blå

(0)

I lager 383 kr (479 kr)