Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Shuffleboard Gamesson Shufflebräda Och Curling

499 kr
(699 kr)
12 mån räntefritt 42 kr / månad (avgifter tillkommer)
Produkten kan inte hämtas på vår lager i Gävle.
Lagerstatus: Finns i lager
Leveranstid: 1-3 dagar
Artikelnr: 21216
Kategori: Shuffleboard
Varumärke: Gamesson
Garanti: 6 mån

Shufflebräda Och Curling

Kombinerat spel med Shuffleboard åt ena hållet och curling i andra riktningen på samma bräde.

16 stenar ingår.
3-delat bräde för enkel förvaring.
Spelplanens mått 180 x 39 cm

Shuffleboard innehåller fler produkter som liknar Gamesson Shufflebräda Och Curling.

Omdömen och betyg

Fredrik Johan, 2018-09-18
Passar alla åldrar.
Atti, 2018-07-26
Roligt och lättmonterat
Björn Gösta, 2018-07-11

Claes Åke, 2018-05-23

Bengt Anders, 2018-04-20

Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

Vax Snabbt Vax Snabbt vax-snabbt-1

Vax Snabbt

(7)

I lager 149 kr

Siliconspray siliconspray-1

Siliconspray

(3)

189 kr

ATACAMA 2 18FT ATACAMA 2 18FT atacama-2-18ft-1

ATACAMA 2 18FT

(0)

I lager 74 900 kr (79 900 kr)

Great Basin 2 18FT Great Basin 2 18FT great-basin-2-18ft-1

Great Basin 2 18FT

(0)

I lager 74 900 kr (79 900 kr)

ATACAMA 2 22FT ATACAMA 2 22FT atacama-2-22ft-1

ATACAMA 2 22FT

(0)

I lager 84 900 kr (89 900 kr)

Great Basin 2 22FT Great Basin 2 22FT great-basin-2-22ft-1

Great Basin 2 22FT

(0)

I lager 84 900 kr (89 900 kr)

Sterling Shuffleboard 14 sterling-shuffleboard-14-1

Sterling Shuffleboard 14

(1)

I lager 37 995 kr

stenar-1

Stenar

(2)

I lager Från: 299 kr

Heritage Shuffleboard heritage-shuffleboard-1

Heritage Shuffleboard

(1)

Beställningsvara 19 995 kr

deluxe-polycourt-pack-1

DELUXE POLYCOURT PACK

(0)

Beställningsvara 24 900 kr

mini-roll-out-court-pack-1

MINI ROLL-OUT COURT PACK

(1)

I lager 7 995 kr

mini-board-half-court-pack-1

MINI BOARD HALF COURT PACK

(0)

Beställningsvara 12 995 kr

continental-cue-set-1

CONTINENTAL CUE SET

(0)

I lager 2 495 kr

Legacy Poängtavla Shuffleboard legacy-poangtavla-shuffleboard-1

Legacy Poängtavla Shuffleboard

(0)

I lager 4 995 kr

Bowling För Shuffleboard bowling-for-shuffleboard-1

Bowling För Shuffleboard

(0)

I lager 995 kr

 
The Dark Knight Mugg Joker Face the-dark-knight-mugg-joker-face-1

The Dark Knight Mugg Joker Face

(2)

I lager 69 kr (99 kr)

Friends Mugg We Were On A Break friends-mugg-we-were-on-a-break-1

Friends Mugg We Were On A Break

(0)

I lager 69 kr (99 kr)

CFC Pappersboll chelsea-pappersboll-1

CFC Pappersboll

(0)

I lager 50 kr (99 kr)

West Bromwich Albion SoccerStarz Olsson west-bromwich-albion-soccerstarz-olsson-1

West Bromwich Albion SoccerStarz Olsson

(0)

I lager 29 kr (49 kr)

Fantastic Beasts Klistermärken 5-Pack fantastic-beasts-klistermarken-5-pack-1

Fantastic Beasts Klistermärken 5-Pack

(0)

I lager 11 kr (19 kr)