Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Shuffleboard Gamesson Shufflebräda Och Curling

499 kr
(699 kr)
12 mån räntefritt 42 kr / månad (avgifter tillkommer)
Produkten kan inte hämtas på vår lager i Gävle.
Lagerstatus: Finns i lager
Leveranstid: 1-3 dagar
Artikelnr: 21216
Kategori: Shuffleboard
Varumärke: Gamesson
Garanti: 6 mån

Shufflebräda Och Curling

Kombinerat spel med Shuffleboard åt ena hållet och curling i andra riktningen på samma bräde.

16 stenar ingår.
3-delat bräde för enkel förvaring.
Spelplanens mått 180 x 39 cm

Shuffleboard innehåller fler produkter som liknar Gamesson Shufflebräda Och Curling.

Omdömen och betyg

Fredrik Johan, 2018-09-18
Passar alla åldrar.
Atti, 2018-07-26
Roligt och lättmonterat
Björn Gösta, 2018-07-11

Claes Åke, 2018-05-23

Bengt Anders, 2018-04-20

Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

Vax Snabbt Vax Snabbt vax-snabbt-1

Vax Snabbt

(7)

I lager 149 kr

Siliconspray siliconspray-1

Siliconspray

(3)

I lager 189 kr

ATACAMA 2 18FT ATACAMA 2 18FT atacama-2-18ft-1

ATACAMA 2 18FT

(0)

I lager 74 900 kr (79 900 kr)

Great Basin 2 18FT Great Basin 2 18FT great-basin-2-18ft-1

Great Basin 2 18FT

(0)

I lager 74 900 kr (79 900 kr)

ATACAMA 2 22FT ATACAMA 2 22FT atacama-2-22ft-1

ATACAMA 2 22FT

(0)

I lager 84 900 kr (89 900 kr)

Great Basin 2 22FT Great Basin 2 22FT great-basin-2-22ft-1

Great Basin 2 22FT

(0)

I lager 84 900 kr (89 900 kr)

Sterling Shuffleboard 14 sterling-shuffleboard-14-1

Sterling Shuffleboard 14

(1)

Beställningsvara 37 995 kr

stenar-1

Stenar

(2)

I lager Från: 299 kr

Heritage Shuffleboard heritage-shuffleboard-1

Heritage Shuffleboard

(1)

I lager 19 995 kr

deluxe-polycourt-pack-1

DELUXE POLYCOURT PACK

(0)

Beställningsvara 24 900 kr

mini-roll-out-court-pack-1

MINI ROLL-OUT COURT PACK

(1)

I lager 7 995 kr

mini-board-half-court-pack-1

MINI BOARD HALF COURT PACK

(0)

Beställningsvara 12 995 kr

continental-cue-set-1

CONTINENTAL CUE SET

(0)

I lager 2 495 kr

Legacy Poängtavla Shuffleboard legacy-poangtavla-shuffleboard-1

Legacy Poängtavla Shuffleboard

(0)

I lager 4 995 kr

Bowling För Shuffleboard bowling-for-shuffleboard-1

Bowling För Shuffleboard

(0)

I lager 995 kr

 
Nintendo T-Shirt Mario Block nintendo-t-shirt-mario-block-1

Nintendo T-Shirt Mario Block

(0)

I lager 125 kr (249 kr)

FCB Halsduk Bars barcelona-halsduk-bars-1

FCB Halsduk Bars

(1)

I lager 99 kr (169 kr)

Harry Potter Mugg Slytherin Crest harry-potter-mugg-slytherin-crest-1

Harry Potter Mugg Slytherin Crest

(4)

I lager 69 kr (79 kr)

Sverige Socka sverige-socka-1

Sverige Socka

(4)

I lager 53 kr (59 kr)

NUFC Affisch Squad 54 newcastle-united-affisch-squad-54-1

NUFC Affisch Squad 54

(0)

I lager 69 kr (99 kr)