Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Biljardkritor Tweeten Master Krita Blå

49 kr
12 mån räntefritt 4 kr / månad (avgifter tillkommer)
Lagerstatus: Finns i lager
Leveranstid: 1-3 dagar
Artikelnr: 167
Kategori: Biljardkritor
Varumärke: Tweeten
Garanti:

Master Krita Blå

Master är förmodligen den populäraste kritan i världen. Dess textur ger ett jämt lager på kötoppen, vilket medför att spelaren kan känna sig säker i alla lägen.


Biljardkritor innehåller fler produkter som liknar Tweeten Master Krita Blå.

Omdömen och betyg

UNO AB, 2017-09-07

Bostadsrättsföreningen Polstjärnan, 2017-05-13

Rickard Fransson, 2017-02-12

Bengt Peter Sören, 2016-01-15

Peter, 2015-11-29

Triller Mat o Bröd AB, 2015-11-19

Jens Ingemar, 2015-09-23

Micael Lars Peter, 2015-08-20

Martin Ingvar, 2015-07-28

Hannu Uolevi, 2015-06-20

Kjell Allan, 2015-04-25

Föreningen Hillel INLIN0985 SCANCLOUD, 2015-03-20

Thomas Per Eric, 2015-02-01

Kent Håkan Fredrik, 2014-12-25

Kenneth, 2014-12-03

Mats, 2014-11-05

Frösunda Omsorg AB, 2014-03-01

Maria Ulrika, 2013-12-20

Lars Einar Thomas, 2013-12-16

Peter Claus, 2013-10-14

Heléne Cecilia, 2013-10-13

Anonym, 2012-08-20
Inget att klaga på, nöjda och belåtna. Fungerar och används flitigt.
Guillermo, 2011-03-22

Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

master-krita-rod-1

Master Krita Röd

(0)

79 kr

master-krita-gron-1

Master Krita Grön

(4)

I lager Från: 29 kr

europool-biljardkrita-exclusive-bla-1

Europool Biljardkrita Exclusive Blå

(1)

I lager 49 kr

triangle-krita-bla-1

Triangle Krita Blå

(1)

I lager Från: 69 kr

Krithållare krithallare-1

Krithållare

(7)

39 kr

Triangle Krita Grön triangle-krita-gron-1

Triangle Krita Grön

(3)

Från: 49 kr

Magnetkrithållare magnetkrithallare-1

Magnetkrithållare

(0)

79 kr

Silver Cup Krita silver-cup-krita-1

Silver Cup Krita

(5)

I lager 79 kr

tournament-champion-krita-1

Tournament Champion Krita

(5)

I lager 79 kr

krithallare-magnetisk-cuetec-1

Krithållare Magnetisk Cuetec

(0)

I lager 149 kr

blue-diamond-krita-1

Blue Diamond Krita

(0)

I lager 59 kr

 
AFC Mask Walcott arsenal-mask-walcott-1

AFC Mask Walcott

(0)

I lager 34 kr (49 kr)

Atari Plånbok Bifold Colours atari-planbok-bifold-colours-1

Atari Plånbok Bifold Colours

(0)

I lager 75 kr (249 kr)

THFC Affisch Paulinho 57 tottenham-hotspur-affisch-paulinho-57-1

THFC Affisch Paulinho 57

(0)

I lager 30 kr (99 kr)

LFC Tomteluva Liverbird liverpool-tomteluva-liverbird-1

LFC Tomteluva Liverbird

(24)

I lager 79 kr (99 kr)

Leeds United Tomteluva leeds-united-tomteluva-1

Leeds United Tomteluva

(0)

I lager 79 kr (99 kr)