Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Biljardköunderhåll BCE M12 Skruvköläder

9 kr
Lagerstatus: Finns i lager
Leveranstid: 1-3 dagar
Artikelnr: 32
Kategori: Biljardköunderhåll
Varumärke: BCE
Garanti: 12 mån

M12 Skruvköläder

Köläder med metallskruvgäng.

Undersök om dina skruvläder har plast eller metallgäng och mät toppens ytterdiameter (Alltså inte gängens diameter).

Metallgäng med 12 mm diameter = M12



Biljardköunderhåll innehåller fler produkter som liknar BCE M12 Skruvköläder.

Omdömen och betyg

ASKERS BAPTISTFÖRSAMLING, 2016-11-03

Per, 2016-10-05

STATENS INSTITUTIONSSTYRELSE, 2016-03-23

Eva Karin, 2016-02-27

Eva Karin, 2016-02-27

Semantix SpråkCentrum AB, 2016-02-19

Nils-Georg Yriel, 2015-12-18

Triller Mat o Bröd AB, 2015-11-19

Eva Karin, 2015-10-01

Håkan Malte, 2015-09-21

Håbo Pastorat, 2015-08-30

Jamshid, 2015-06-09

Södra Älvsborgs Sjukhus, 2015-06-02

Rinaldo & Ericsson Värme & Sanitet Aktie, 2014-12-11

Klas, 2012-03-21

Martin, 2012-02-28
lite ojämnt slipade
Thomas, 2011-11-18
Enkel och praktiskt lösning som går snabbt att byta ut. Lite kort "livslängd på de då vi får byta till ny efter ett par-tre dagar. Kanske beror på att biljardbordet är i gång under hela skoldagarna men borde ändå hålla längre än så?
Mikael, 2011-11-01
Enkelt, smidigt och bra
Håkan, 2011-02-14

James, 2010-08-30
Bättre än de som levereras till Omega köerna.
Ann-Lis, 2010-08-13
Behövs ingen speciell kommentar, bra
Rolf, 2010-03-28
Jag är nybörjare men jag är väldigt nöjd med M12 orna.
Anders Yngman, 2010-02-18
Kanon bra.. så dom skall jag fortsätta med..
Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

P12 Skruvköläder p12-skruvkolader-1

P12 Skruvköläder

(34)

I lager Från: 9 kr

M11 Skruvköläder m11-skruvkolader-1

M11 Skruvköläder

(35)

I lager Från: 19 kr

m13-skruvkolader-1

M13 Skruvköläder

(1)

I lager Från: 49 kr

Limläderset limladerset-1

Limläderset

(10)

49 kr

Kötving Boxwood kotving-boxwood-1

Kötving Boxwood

(1)

199 kr

Kötving Bas kotving-bas-1

Kötving Bas

(3)

I lager 29 kr

Tip Cement tip-cement-1

Tip Cement

(0)

79 kr

Kölädertrimmare Shaper koladertrimmare-shaper-1

Kölädertrimmare Shaper

(3)

79 kr

Tip Clamp tip-clamp-1

Tip Clamp

(0)

I lager 39 kr

Köläderstving Med Lim koladerstving-med-lim-1

Köläderstving Med Lim

(2)

49 kr

Elk Master 13 Mm elk-master-13-mm-1

Elk Master 13 Mm

(3)

I lager Från: 29 kr

Köben P12 koben-p12-1

Köben P12

(8)

I lager Från: 29 kr

koben-m12-1

Köben M12

(6)

I lager Från: 29 kr

limkolader-le-pro-13-mm-1

Limköläder Le Pro 13 Mm

(1)

I lager Från: 29 kr

Shaft Slicker shaft-slicker-1

Shaft Slicker

(1)

39 kr

JOINT PROTECTOR joint-protector-1

JOINT PROTECTOR

(1)

199 kr

SHAFT CONDITIONER LEATHER PAD shaft-conditioner-leather-pad-1

SHAFT CONDITIONER LEATHER PAD

(0)

49 kr

ULTRA GLIDE CONDITIONER ultra-glide-conditioner-1

ULTRA GLIDE CONDITIONER

(1)

I lager 99 kr

RENEW SHAFT CLEANER RENEW SHAFT CLEANER renew-shaft-cleaner-1

RENEW SHAFT CLEANER

(0)

84 kr (99 kr)

BUMPER MCDERMOTT WITH LOGO bumper-mcdermott-with-logo-1

BUMPER MCDERMOTT WITH LOGO

(0)

29 kr

 
JFC Bildoft juventus-bildoft-1

JFC Bildoft

(2)

I lager 29 kr (59 kr)

Superman Plånbok Girl Of Steel superman-planbok-girl-of-steel-1

Superman Plånbok Girl Of Steel

(0)

I lager 60 kr (199 kr)

AC/DC Armband High Voltage acdc-armband-high-voltage-1

AC/DC Armband High Voltage

(0)

I lager 12 kr (39 kr)

AFC Skrivbordskalender 2017 arsenal-skrivbordskalender-2017-1

AFC Skrivbordskalender 2017

(0)

I lager 79 kr (99 kr)

Stoke City Kalender 2013 Stoke City Kalender 2013 stoke-city-kalender-2013-1

Stoke City Kalender 2013

(0)

I lager 9 kr (9 kr)