Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Biljardköunderhåll BCE M12 Skruvköläder

9 kr
Lagerstatus: Finns i lager
Leveranstid: 1-3 dagar
Artikelnr: 32
Kategori: Biljardköunderhåll
Varumärke: BCE
Garanti: 12 mån

M12 Skruvköläder

Köläder med metallskruvgäng.

Undersök om dina skruvläder har plast eller metallgäng och mät toppens ytterdiameter (Alltså inte gängens diameter).

Metallgäng med 12 mm diameter = M12



Biljardköunderhåll innehåller fler produkter som liknar BCE M12 Skruvköläder.

Omdömen och betyg

Holger, 2018-07-24

Ulf Tomas, 2018-03-25

ASKERS BAPTISTFÖRSAMLING, 2016-11-03

Per, 2016-10-05

STATENS INSTITUTIONSSTYRELSE, 2016-03-23

Eva Karin, 2016-02-27

Eva Karin, 2016-02-27

Semantix SpråkCentrum AB, 2016-02-19

Nils-Georg Yriel, 2015-12-18

Triller Mat o Bröd AB, 2015-11-19

Eva Karin, 2015-10-01

Håkan Malte, 2015-09-21

Håbo Pastorat, 2015-08-30

Jamshid, 2015-06-09

Södra Älvsborgs Sjukhus, 2015-06-02

Rinaldo & Ericsson Värme & Sanitet Aktie, 2014-12-11

Klas, 2012-03-21

Martin, 2012-02-28
lite ojämnt slipade
Thomas, 2011-11-18
Enkel och praktiskt lösning som går snabbt att byta ut. Lite kort "livslängd på de då vi får byta till ny efter ett par-tre dagar. Kanske beror på att biljardbordet är i gång under hela skoldagarna men borde ändå hålla längre än så?
Mikael, 2011-11-01
Enkelt, smidigt och bra
Håkan, 2011-02-14

James, 2010-08-30
Bättre än de som levereras till Omega köerna.
Ann-Lis, 2010-08-13
Behövs ingen speciell kommentar, bra
Rolf, 2010-03-28
Jag är nybörjare men jag är väldigt nöjd med M12 orna.
Anders Yngman, 2010-02-18
Kanon bra.. så dom skall jag fortsätta med..
Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

P12 Skruvköläder p12-skruvkolader-1

P12 Skruvköläder

(35)

I lager Från: 9 kr

M11 Skruvköläder m11-skruvkolader-1

M11 Skruvköläder

(38)

I lager Från: 19 kr

m13-skruvkolader-1

M13 Skruvköläder

(1)

I lager Från: 12 kr

Kötving Boxwood kotving-boxwood-1

Kötving Boxwood

(1)

199 kr

Kötving Bas kotving-bas-1

Kötving Bas

(3)

I lager 29 kr

Tip Cement tip-cement-1

Tip Cement

(0)

I lager 79 kr

Kölädertrimmare Shaper koladertrimmare-shaper-1

Kölädertrimmare Shaper

(3)

79 kr

Tip Clamp tip-clamp-1

Tip Clamp

(0)

I lager 39 kr

Köläderstving Med Lim koladerstving-med-lim-1

Köläderstving Med Lim

(2)

49 kr

Elk Master 13 Mm elk-master-13-mm-1

Elk Master 13 Mm

(5)

I lager Från: 29 kr

Köben P12 koben-p12-1

Köben P12

(8)

I lager Från: 29 kr

koben-m12-1

Köben M12

(7)

I lager Från: 29 kr

limkolader-le-pro-13-mm-1

Limköläder Le Pro 13 Mm

(1)

I lager Från: 29 kr

Shaft Slicker shaft-slicker-1

Shaft Slicker

(1)

39 kr

JOINT PROTECTOR joint-protector-1

JOINT PROTECTOR

(1)

199 kr

ULTRA GLIDE CONDITIONER ultra-glide-conditioner-1

ULTRA GLIDE CONDITIONER

(1)

99 kr

RENEW SHAFT CLEANER RENEW SHAFT CLEANER renew-shaft-cleaner-1

RENEW SHAFT CLEANER

(0)

84 kr (99 kr)

MCGRIPPER mcgripper-1

MCGRIPPER

(0)

199 kr

tip-pik-1

Tip Pik

(0)

I lager 149 kr

 
CFC Pappersboll chelsea-pappersboll-1

CFC Pappersboll

(0)

I lager 50 kr (99 kr)

Harry Potter Trollkarlsrock Gryffindor harry-potter-trollkarlsrock-gryffindor-1

Harry Potter Trollkarlsrock Gryffindor

(1)

I lager 639 kr (799 kr)

Call Of Duty Flasköppnare Infinite Warfare call-of-duty-flaskoppnare-infinite-warfare-1

Call Of Duty Flasköppnare Infinite Warfare

(0)

I lager 69 kr (99 kr)

Harry Potter Berlock Owl Post harry-potter-berlock-owl-post-1

Harry Potter Berlock Owl Post

(0)

I lager 279 kr (349 kr)

Harry Potter Mugg Gryffindor Crest Vit harry-potter-mugg-gryffindor-crest-vit-1

Harry Potter Mugg Gryffindor Crest Vit

(5)

I lager 95 kr (119 kr)