Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Biljardköunderhåll BCE M12 Skruvköläder

19 kr
12 mån räntefritt 2 kr / månad (avgifter tillkommer)
Lagerstatus: Finns i lager
Leveranstid: 1-3 dagar
Artikelnr: 32
Kategori: Biljardköunderhåll
Varumärke: BCE
Garanti: 12 mån

M12 Skruvköläder

Köläder med metallskruvgäng.

Undersök om dina skruvläder har plast eller metallgäng och mät toppens ytterdiameter (Alltså inte gängens diameter).

Metallgäng med 12 mm diameter = M12



Biljardköunderhåll innehåller fler produkter som liknar BCE M12 Skruvköläder.

Omdömen och betyg

ASKERS BAPTISTFÖRSAMLING, 2016-11-03

Per, 2016-10-05

STATENS INSTITUTIONSSTYRELSE, 2016-03-23

Eva Karin, 2016-02-27

Eva Karin, 2016-02-27

Semantix SpråkCentrum AB, 2016-02-19

Nils-Georg Yriel, 2015-12-18

Triller Mat o Bröd AB, 2015-11-19

Eva Karin, 2015-10-01

Håkan Malte, 2015-09-21

Håbo Pastorat, 2015-08-30

Jamshid, 2015-06-09

Södra Älvsborgs Sjukhus, 2015-06-02

Rinaldo & Ericsson Värme & Sanitet Aktie, 2014-12-11

Klas, 2012-03-21

Martin, 2012-02-28
lite ojämnt slipade
Thomas, 2011-11-18
Enkel och praktiskt lösning som går snabbt att byta ut. Lite kort "livslängd på de då vi får byta till ny efter ett par-tre dagar. Kanske beror på att biljardbordet är i gång under hela skoldagarna men borde ändå hålla längre än så?
Mikael, 2011-11-01
Enkelt, smidigt och bra
Håkan, 2011-02-14

James, 2010-08-30
Bättre än de som levereras till Omega köerna.
Ann-Lis, 2010-08-13
Behövs ingen speciell kommentar, bra
Rolf, 2010-03-28
Jag är nybörjare men jag är väldigt nöjd med M12 orna.
Anders Yngman, 2010-02-18
Kanon bra.. så dom skall jag fortsätta med..
Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

P12 Skruvköläder p12-skruvkolader-1

P12 Skruvköläder

(34)

I lager Från: 19 kr

M11 Skruvköläder m11-skruvkolader-1

M11 Skruvköläder

(35)

I lager Från: 29 kr

m13-skruvkolader-1

M13 Skruvköläder

(1)

I lager Från: 49 kr

Limläderset limladerset-1

Limläderset

(10)

49 kr

Kötving Boxwood kotving-boxwood-1

Kötving Boxwood

(1)

199 kr

Kötving Bas kotving-bas-1

Kötving Bas

(3)

I lager 29 kr

Kölädertrimmare Shaper koladertrimmare-shaper-1

Kölädertrimmare Shaper

(3)

79 kr

Tip Clamp 9/10mm tip-clamp-910mm-1

Tip Clamp 9/10mm

(0)

I lager 39 kr

Köläderstving Med Lim koladerstving-med-lim-1

Köläderstving Med Lim

(2)

49 kr

Elk Master 13 Mm elk-master-13-mm-1

Elk Master 13 Mm

(3)

I lager Från: 29 kr

Köläder Lim 13 Mm kolader-lim-13-mm-1

Köläder Lim 13 Mm

(8)

Från: 19 kr

Köben P12 koben-p12-1

Köben P12

(8)

I lager Från: 29 kr

koben-m12-1

Köben M12

(6)

I lager Från: 29 kr

limkolader-le-pro-13-mm-1

Limköläder Le Pro 13 Mm

(1)

I lager Från: 29 kr

Shaft Slicker shaft-slicker-1

Shaft Slicker

(1)

39 kr

JOINT PROTECTOR joint-protector-1

JOINT PROTECTOR

(1)

199 kr

SHAFT CONDITIONER LEATHER PAD shaft-conditioner-leather-pad-1

SHAFT CONDITIONER LEATHER PAD

(0)

49 kr

ULTRA GLIDE CONDITIONER ultra-glide-conditioner-1

ULTRA GLIDE CONDITIONER

(1)

I lager 99 kr

BUMPER MCDERMOTT WITH LOGO bumper-mcdermott-with-logo-1

BUMPER MCDERMOTT WITH LOGO

(0)

29 kr

MCGRIPPER mcgripper-1

MCGRIPPER

(0)

I lager 199 kr

 
CFC Bildoft  St George chelsea-bildoft--st-george-1

CFC Bildoft St George

(0)

I lager 29 kr (59 kr)

New York Knicks Inramad Bild Logo new-york-knicks-inramad-bild-logo-1

New York Knicks Inramad Bild Logo

(0)

I lager 75 kr (249 kr)

Nintendo T-Shirt NES Controller nintendo-t-shirt-nes-controller-1

Nintendo T-Shirt NES Controller

(0)

I lager 174 kr (249 kr)

Family Guy Pinn Evil Monkey family-guy-pinn-evil-monkey-1

Family Guy Pinn Evil Monkey

(0)

I lager 5 kr (9 kr)

MCFC Affisch Squad 43 MCFC Affisch Squad 43 manchester-city-affisch-squad-43-1

MCFC Affisch Squad 43

(0)

I lager 69 kr (99 kr)