Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Biljardköer Pool BCE Classic Pool Snooker

199 kr
(249 kr)
12 mån räntefritt 17 kr / månad (avgifter tillkommer)
Lagerstatus: Finns i lager
Leveranstid: 1-3 dagar
Artikelnr: 12760
Kategori: Biljardköer Pool
Varumärke: BCE
Garanti: 12 mån

Classic Pool Snooker

En stabil snookerkö som även passar utmärkt till dig som har ett poolbord (vanlig biljard) med bollar som är 52 mm eller mindre. Eftersom kön har ett smalare köläder så blir det lättare att skruva bollarna.

Köläder: 9 mm läder
Köben:
Vikt:
Skaft:
Koppling:
Grepp:
Delning: 3/4 delning
Bumper:
Handtag:
Övrigt:

Biljardköer Pool innehåller fler produkter som liknar BCE Classic Pool Snooker.

Omdömen och betyg

Marcin, 2017-10-27

OSKARSHAMNS KOMMUN, 2017-09-21
snabbt och bra.
Bra kvalitet på sakerna.
Hans, 2017-04-19

Hans, 2017-04-19

Zlatko, 2017-03-16

Roberto, 2017-01-02

Kenneth, 2016-11-25
Motsvarade beskrivningen!
Nils Arvid Wilhelm, 2016-11-19
Jag är nybörjare mycket nöjd
Milad, 2016-08-17
Produkten är bra, personerna som använder den är nöjda.
Erling Berndt Arne, 2016-07-05

MD Kamrul, 2016-05-18

Lena Kerstin Marie, 2016-04-14
Tyvärr så va triangeln för stor till snookerbollarna, finns de mindre?
Bengt Jonas, 2016-03-02

HUSHÅLLNINGSSÄLLSKAPET KALMAR-KRONOBERG-Fakturascanning, 2016-02-16

Tony Martin, 2015-10-21

Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

Classic Snooker classic-snooker-1

Classic Snooker

(0)

I lager 799 kr

Classic SF6 classic-sf6-1

Classic SF6

(1)

I lager 449 kr

Classic SF4 classic-sf4-1

Classic SF4

(0)

I lager 279 kr

Omega omega-1

Omega

(49)

I lager 199 kr

Grand Master Brown grand-master-brown-1

Grand Master Brown

(0)

I lager 1 695 kr

BCE Fyrdelskö Color bce-fyrdelsko-color-1

BCE Fyrdelskö Color

(33)

I lager 249 kr

Maple Black maple-black-1

Maple Black

(25)

I lager 299 kr

Pro 27 pro-27-1

Pro 27

(9)

449 kr

Grand Master 1 grand-master-1-1

Grand Master 1

(0)

I lager 1 695 kr

PHAT Med Smart Extender phat-med-smart-extender-1

PHAT Med Smart Extender

(0)

I lager 799 kr

Selby selby-1

Selby

(0)

I lager 449 kr

Shockwave Selby Shockwave Selby shockwave-selby-1

Shockwave Selby

(1)

799 kr (999 kr)

Maple Brown maple-brown-1

Maple Brown

(7)

I lager 299 kr

Clubline 100 clubline-100-1

Clubline 100

(6)

249 kr

Jimmy White 48 jimmy-white-48-1

Jimmy White 48

(3)

I lager 399 kr

Kruger Black 108B kruger-black-108b-1

Kruger Black 108B

(8)

449 kr

Mark Selby Paket mark-selby-paket-1

Mark Selby Paket

(2)

499 kr

RCE-5 rce-5-1

RCE-5

(0)

799 kr

Blue Cue blue-cue-1

Blue Cue

(4)

Från: 399 kr

Kruger 101 kruger-101-1

Kruger 101

(0)

799 kr

 
EFC Kalender 2013 EFC Kalender 2013 everton-kalender-2013-1

EFC Kalender 2013

(0)

I lager 9 kr (9 kr)

Tottenham Samsung Galaxy S4 Skal Hårt tottenham-samsung-galaxy-s4-skal-hart-1

Tottenham Samsung Galaxy S4 Skal Hårt

(1)

I lager 99 kr (189 kr)

Sverige T-shirt Flagga Svart Sverige T-shirt Flagga SvartSverige T-shirt Flagga SvartSverige T-shirt Flagga SvartSverige T-shirt Flagga Svart sverige-t-shirt-flagga-svart-1

Sverige T-shirt Flagga Svart

(0)

I lager 224 kr (249 kr)

Justin Bieber Armband I Heart justin-bieber-armband-i-heart-1

Justin Bieber Armband I Heart

(0)

I lager 12 kr (39 kr)

FCB Trädgårdstomte Champ barcelona-tradgardstomte-champ-1

FCB Trädgårdstomte Champ

(0)

I lager 160 kr (229 kr)