Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Biljardbollar Dynamic Billiard Biljardbollar Standard

299 kr
12 mån räntefritt 25 kr / månad (avgifter tillkommer)
Lagerstatus: Finns i lager
Leveranstid: 1-3 dagar
Artikelnr: 33
Kategori: Biljardbollar
Varumärke: Dynamic Billiard
Garanti:

Biljardbollar Standard

Dessa bollar lämpar sig bra till hobbybord.

Designen kan variera något.

Biljardbollar innehåller fler produkter som liknar Dynamic Billiard Biljardbollar Standard.

Omdömen och betyg

Martin Ronny Ingvar, 2017-11-15

Anders Michael William, 2017-06-13

Rickard Fransson, 2017-02-12

Hans Åke, 2016-12-01
Bra.
Dan Johan, 2016-11-25

Hans, 2016-11-04

ASKERS BAPTISTFÖRSAMLING, 2016-11-03

Eva Karin, 2016-02-27

Eva Karin, 2016-02-27

Hannu Uolevi, 2015-06-20

Karl Erik, 2015-03-14
Förvånad över att priset angavs utan moms
Per köping, 2010-12-07

Namik abbasov, 2010-05-29
Pefekt mejl kontakt, helt fantastiskt kundservice.
alltså skickade bollar 2 gånger utan problem med mycket bra service. Tack
Murffi, 2010-04-15
Perfekt till mitt bord!
Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

koboll-standard-1

Köboll Standard

(8)

I lager Från: 59 kr

biljardbollar-tournament-champion-1

Biljardbollar Tournament Champion

(1)

I lager Från: 0 kr

carambolebollar-standard-1

Carambolebollar Standard

(0)

I lager 249 kr

nyckelring-biljardboll-1

Nyckelring Biljardboll

(0)

I lager 29 kr

Bollbricka 57 Mm bollbricka-57-mm-1

Bollbricka 57 Mm

(4)

I lager Från: 0 kr

Kelly Pool kelly-pool-1

Kelly Pool

(1)

I lager Från: 499 kr

Aramith Super Pro aramith-super-pro-1

Aramith Super Pro

(0)

I lager 1 995 kr

Aramith Premier aramith-premier-1

Aramith Premier

(0)

I lager Från: 399 kr

FAST TRACK fast-track-1

FAST TRACK

(3)

Beställningsvara 1 299 kr

Lösa Biljardbollar 57 Mm losa-biljardbollar-57-mm-1

Lösa Biljardbollar 57 Mm

(18)

I lager 59 kr

Aramith Snookerbollar Tournament Champion aramith-snookerbollar-tournament-champion-1

Aramith Snookerbollar Tournament Champion

(0)

I lager 2 495 kr

Snookerbollar Aramith Premier snookerbollar-aramith-premier-1

Snookerbollar Aramith Premier

(0)

I lager 1 495 kr

Bollbricka bollbricka-1

Bollbricka

(0)

79 kr

Snookerbollar 52 Mm snookerbollar-52-mm-1

Snookerbollar 52 Mm

(5)

I lager 579 kr

snookerbollar-57-mm-1

Snookerbollar 57 Mm

(2)

I lager 599 kr

Aramith EC aramith-ec-1

Aramith EC

(3)

I lager 999 kr

Bollrengöring bollrengoring-1

Bollrengöring

(1)

I lager 149 kr

Köboll Aramith Premium koboll-aramith-premium-1

Köboll Aramith Premium

(0)

I lager 149 kr

koboll-med-punkt-1

Köboll Med Punkt

(2)

I lager 99 kr

aramith-premium-1

Aramith Premium

(1)

I lager 1 595 kr

 
Sverige Socka sverige-socka-1

Sverige Socka

(4)

I lager 53 kr (59 kr)

Justin Bieber Tatueringar justin-bieber-tatueringar-1

Justin Bieber Tatueringar

(0)

I lager 23 kr (39 kr)

WHUFC Årsbok 2014 west-ham-united-årsbok-2014-1

WHUFC Årsbok 2014

(0)

I lager 36 kr (119 kr)

West Ham Barset Wordmark west-ham-barset-wordmark-1

West Ham Barset Wordmark

(0)

I lager 129 kr (149 kr)

MCFC Armband Festival 2-Pack manchester-city-armband-festival-2-pack-1

MCFC Armband Festival 2-Pack

(0)

I lager 41 kr (59 kr)