Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Biljardbord

Sortering:
Antal:
Ett brett utbud av biljardbord för både hem, skolor och hallar.

Guider/Länkar: Montera Biljardduk | Montera Skifferskiva | Rumsstorlek | Monteringshjälp Biljardbord | Biljardbord Köpguide

Biljardbord Hobby är kategorin för dig som letar efter en enkellösning. Borden monteras på ca 1 timme och är lätta att flytta pga att spelytan är av MDF. Det är dock enklare i uppbygganden och MDF-spelytan blir aldrig lika perfekt som en skifferskiva. Biljarbord Skiffer är för dig om letar ett rejält alterntiv med snygg design. Alla komponenter blir bättre och skivan ger en högklassig spelkänsla.Biljardbord/Matbord kombinerar två användsområden i ett bord. Kombibord & Paket kombinerar biljard med t.ex. bordtennis och foosball i samma bord. Biljardbord Mynt kan vara en bra inkomstkälla. Biljardbord Match är för hallen eller den seriösa hemanvänderaren. Snookerbord är bord anpassade för det klassiska spelet.

Visar 51-86 av 86 produkter
Hartford Mahogany 7 hartford-mahogany-7-1

Hartford Mahogany 7

(1)

I lager Från: 21 800 kr

Info & Val
Grand White grand-white-1

Grand White

(0)

Beställningsvara Från: 99 900 kr

Rosemont 7 rosemont-7-1

Rosemont 7

(0)

Beställningsvara 9 995 kr

Ella 8 Port ella-8-port-1

Ella 8 Port

(1)

Beställningsvara 22 995 kr

Info & Val
 
Ella 7 Port Ella 7 Port ella-7-port-1

Ella 7 Port

(0)

Beställningsvara 19 995 kr (21 995 kr)

Info & Val
Harvard 7 harvard-7-1

Harvard 7

(15)

I lager 6 995 kr

 
Aristocrat aristocrat-1

Aristocrat

(0)

I lager Från: 166 341 kr

Ambassador Mynt 6 ambassador-mynt-6-1

Ambassador Mynt 6

(0)

Beställningsvara 37 900 kr

Blazer 8 blazer-8-1

Blazer 8

(1)

Beställningsvara 20 995 kr

Info & Val
 
Riley Renaissance riley-renaissance-1

Riley Renaissance

(1)

Beställningsvara Från: 78 900 kr

 
Windsor Biljard/Matbord 6ft Vit Svart windsor-biljardmatbord-6ft-vit-svart-1

Windsor Biljard/Matbord 6ft Vit Svart

(0)

Beställningsvara 14 900 kr

Ambassador Mynt 7 ambassador-mynt-7-1

Ambassador Mynt 7

(0)

Beställningsvara 39 900 kr

Omega Mynt Omega Mynt omega-mynt-1

Omega Mynt

(0)

Beställningsvara 16 900 kr

Riley Renaissance Silver riley-renaissance-silver-1

Riley Renaissance Silver

(0)

Beställningsvara Från: 79 900 kr

Florida florida-1

Florida

(1)

Beställningsvara 22 995 kr

 
Ambassador Mynt 8 ambassador-mynt-8-1

Ambassador Mynt 8

(0)

Beställningsvara 43 900 kr

Fusion Biljard/matbord fusion-pool-1

Fusion Biljard/matbord

(0)

Beställningsvara 17 900 kr

Riley Renaissance Gold riley-renaissance-gold-1

Riley Renaissance Gold

(0)

Beställningsvara Från: 79 900 kr

Unique Hardwood Ek unique-hardwood-ek-1

Unique Hardwood Ek

(0)

Beställningsvara 34 995 kr

Windsor Biljard/Matbord 6ft Valnöt Grön windsor-biljardmatbord-6ft-valnot-gron-1

Windsor Biljard/Matbord 6ft Valnöt Grön

(1)

Beställningsvara 14 900 kr

 
Club Mahogany club-mahogany-1

Club Mahogany

(0)

Beställningsvara Från: 64 900 kr

victory-1

Victory

(0)

Beställningsvara 59 900 kr

Club Silver club-silver-1

Club Silver

(0)

Beställningsvara Från: 64 900 kr

 
Stable Självjusterande stable-sjalvjusterande-1

Stable Självjusterande

(0)

Beställningsvara 890 000 kr

 
Visar 51-86 av 86 produkter