Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Biljardbord

Sortering:
Antal:
Ett brett utbud av biljardbord för både hem, skolor och hallar.

Guider/Länkar: Montera Biljardduk | Montera Skifferskiva | Rumsstorlek | Monteringshjälp Biljardbord | Biljardbord Köpguide

Visar 51-97 av 97 produkter
CLASH X EVO Svart/Svart clash-x-evo-svartsvart-1

CLASH X EVO Svart/Svart

(0)

Beställningsvara Från: 55 795 kr

Club Silver club-silver-1

Club Silver

(0)

Beställningsvara Från: 64 900 kr

Unique Hardwood Ek unique-hardwood-ek-1

Unique Hardwood Ek

(0)

Beställningsvara 34 995 kr

Ambassador Mynt 8 ambassador-mynt-8-1

Ambassador Mynt 8

(0)

Beställningsvara 43 900 kr

Kombifold 6 Plus Bordtennisskiva kombifold-6-plus-bordtennisskiva-1

Kombifold 6 Plus Bordtennisskiva

(9)

Beställningsvara 5 995 kr

 
Club Black club-black-1

Club Black

(0)

Beställningsvara Från: 64 900 kr

Windsor Biljard/Matbord 6ft Mörk Valnöt Med Grön Duk windsor-biljardmatbord-6ft-mork-valnot-med-gron-duk-1

Windsor Biljard/Matbord 6ft Mörk Valnöt Med Grön Duk

(1)

Beställningsvara 14 900 kr

Riley Renaissance riley-renaissance-1

Riley Renaissance

(0)

Beställningsvara Från: 78 900 kr

 
Club Gold club-gold-1

Club Gold

(0)

Beställningsvara Från: 64 900 kr

Stable Självjusterande stable-sjalvjusterande-1

Stable Självjusterande

(0)

Beställningsvara 890 000 kr

victory-1

Victory

(0)

Beställningsvara 59 900 kr

Mars De Luxe 3in1 Mars De Luxe 3in1 mars-de-luxe-3in1-1

Mars De Luxe 3in1

(5)

I lager 3 995 kr (4 995 kr)

 
Grand Black grand-black-1

Grand Black

(0)

Beställningsvara Från: 99 900 kr

Windsor Biljard/Matbord Mörk Valnöt Med Grön Duk windsor-biljardmatbord-mork-valnot-med-gron-duk-1

Windsor Biljard/Matbord Mörk Valnöt Med Grön Duk

(0)

Beställningsvara 15 900 kr

Minibiljard LTH II minibiljard-lth-ii-1

Minibiljard LTH II

(2)

I lager 699 kr

 
CLASH X EVO Mahogny/Nickel clash-x-evo-mahognynickel-1

CLASH X EVO Mahogny/Nickel

(0)

Beställningsvara Från: 55 795 kr

Grand White grand-white-1

Grand White

(0)

Beställningsvara Från: 99 900 kr

CLASH X EVO Mahogny/Svart clash-x-evo-mahognysvart-1

CLASH X EVO Mahogny/Svart

(0)

Beställningsvara Från: 55 795 kr

 
Supasize Folding 6 Supasize Folding 6 supasize-folding-6-1

Supasize Folding 6

(0)

Beställningsvara 7 995 kr (8 595 kr)

Jupiter Tele 4 In 1 jupiter-tele-4-in-1-1

Jupiter Tele 4 In 1

(1)

Beställningsvara 1 995 kr

Clifton 4 Clifton 4 clifton-4-1

Clifton 4

(5)

Beställningsvara 2 495 kr (2 995 kr)

Cambridge 7 cambridge-7-1

Cambridge 7

(1)

I lager 6 995 kr

 
Omega Mynt Omega Mynt omega-mynt-1

Omega Mynt

(0)

Beställningsvara 16 900 kr

Aristocrat aristocrat-1

Aristocrat

(0)

I lager Från: 166 341 kr

Ella 8 Black ella-8-black-1

Ella 8 Black

(2)

Beställningsvara 22 995 kr

Info & Val
Fusion Biljard/matbord fusion-pool-1

Fusion Biljard/matbord

(0)

Beställningsvara 17 900 kr

 
UCLA II UCLA II ucla-ii-1

UCLA II

(6)

Beställningsvara 1 195 kr (1 395 kr)

Riley Folding Black Deluxe riley-folding-black-deluxe-1

Riley Folding Black Deluxe

(1)

Beställningsvara 4 495 kr

Rolling Lay Flat 5 rolling-lay-flat-5-1

Rolling Lay Flat 5

(0)

Beställningsvara 4 495 kr

 
BCE Multi 21 BCE Multi 21 bce-multi-21-1

BCE Multi 21

(1)

Beställningsvara 2 995 kr (3 495 kr)

Info & Val
Rolling Flat W 5 rolling-flat-w-5-1

Rolling Flat W 5

(0)

Beställningsvara 5 495 kr

Ambassador Mynt 6 ambassador-mynt-6-1

Ambassador Mynt 6

(0)

Beställningsvara 37 900 kr

Vertical Folding Pool 6 vertical-folding-pool-6-1

Vertical Folding Pool 6

(0)

Beställningsvara 5 995 kr

 
Ray 7 ray-7-1

Ray 7

(0)

Beställningsvara 10 995 kr

 
Visar 51-97 av 97 produkter