Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Biljardbord

Sortering:
Antal:
Ett brett utbud av biljardbord för både hem, skolor och hallar.

Guider/Länkar: Montera Biljardduk | Montera Skifferskiva | Rumsstorlek | Monteringshjälp Biljardbord | Biljardbord Köpguide

Biljardbord Hobby är kategorin för dig som letar efter en enkellösning. Borden monteras på ca 1 timme och är lätta att flytta pga att spelytan är av MDF. Det är dock enklare i uppbygganden och MDF-spelytan blir aldrig lika perfekt som en skifferskiva. Biljarbord Skiffer är för dig om letar ett rejält alterntiv med snygg design. Alla komponenter blir bättre och skivan ger en högklassig spelkänsla.Biljardbord/Matbord kombinerar två användsområden i ett bord. Kombibord & Paket kombinerar biljard med t.ex. bordtennis och foosball i samma bord. Biljardbord Mynt kan vara en bra inkomstkälla. Biljardbord Match är för hallen eller den seriösa hemanvänderaren. Snookerbord är bord anpassade för det klassiska spelet.

Visar 51-100 av 104 produkter
Parsons 8 Ek europool-parsons-8-ek-1

Parsons 8 Ek

(0)

Beställningsvara Från: 26 900 kr

Harvard 6 harvard-6-1

Harvard 6

(1)

I lager 5 395 kr

Grand Black grand-black-1

Grand Black

(0)

Beställningsvara Från: 99 900 kr

Parsons 7 Ek europool-parsons-7-ek-1

Parsons 7 Ek

(0)

Beställningsvara Från: 25 900 kr

 
Ella 9 Svart Ella 9 Svart ella-9-svart-1

Ella 9 Svart

(0)

Beställningsvara 24 995 kr (27 995 kr)

Info & Val
Grand White grand-white-1

Grand White

(0)

Beställningsvara Från: 99 900 kr

Cambridge 7 cambridge-7-1

Cambridge 7

(1)

I lager 6 995 kr

Modern 6 Ek modern-6-ek-1

Modern 6 Ek

(0)

Beställningsvara 31 900 kr

 
Ella 8 Port ella-8-port-1

Ella 8 Port

(1)

Beställningsvara 22 995 kr

Info & Val
Rosemont 7 rosemont-7-1

Rosemont 7

(0)

Beställningsvara 9 995 kr

Curulis 8 Valnöt curulis-8-valnot-1

Curulis 8 Valnöt

(0)

Beställningsvara 34 900 kr

 
Ella 7 Port Ella 7 Port ella-7-port-1

Ella 7 Port

(0)

Beställningsvara 19 995 kr (21 995 kr)

Info & Val
Mission 8 Drivved mission-8-drivved-1

Mission 8 Drivved

(0)

Beställningsvara 32 900 kr

Harvard 7 harvard-7-1

Harvard 7

(15)

I lager 6 995 kr

 
Aristocrat aristocrat-1

Aristocrat

(0)

I lager Från: 166 341 kr

Rolling Flat W 5 rolling-flat-w-5-1

Rolling Flat W 5

(0)

Beställningsvara 5 495 kr

Modern 8 Ek modern-8-ek-1

Modern 8 Ek

(0)

Beställningsvara 33 900 kr

 
UCLA II UCLA II ucla-ii-1

UCLA II

(6)

I lager 995 kr (1 395 kr)

Modern 7 Valnöt modern-7-valnot-1

Modern 7 Valnöt

(0)

Beställningsvara 32 900 kr

 
Ambassador Mynt 6 ambassador-mynt-6-1

Ambassador Mynt 6

(0)

Beställningsvara 37 900 kr

Curulis 8 Ek curulis-8-ek-1

Curulis 8 Ek

(0)

Beställningsvara 32 900 kr

Riley Renaissance riley-renaissance-1

Riley Renaissance

(1)

Beställningsvara Från: 78 900 kr

Blazer 8 blazer-8-1

Blazer 8

(1)

Beställningsvara 20 995 kr

Info & Val
 
Modern 7 Ek modern-7-ek-1

Modern 7 Ek

(0)

Beställningsvara 32 900 kr

Mission 7 Drivved mission-7-drivved-1

Mission 7 Drivved

(0)

Beställningsvara 29 900 kr

 
Windsor Biljard/Matbord 6ft Vit Svart windsor-biljardmatbord-6ft-vit-svart-1

Windsor Biljard/Matbord 6ft Vit Svart

(0)

I lager 14 900 kr

Baylor 8 Black Med Bordsskiva Baylor 8 Black Med Bordsskiva baylor-8-black-med-bordsskiva-1

Baylor 8 Black Med Bordsskiva

(0)

Beställningsvara 27 995 kr (29 995 kr)

Info & Val
Curulis 7 Ek curulis-7-ek-1

Curulis 7 Ek

(0)

Beställningsvara 29 990 kr

Omega Indoor omega-indoor-1

Omega Indoor

(0)

Beställningsvara 16 900 kr

Riley Renaissance Silver riley-renaissance-silver-1

Riley Renaissance Silver

(0)

Beställningsvara Från: 79 900 kr

 
Florida florida-1

Florida

(1)

Beställningsvara 22 995 kr

Ambassador Mynt 7 ambassador-mynt-7-1

Ambassador Mynt 7

(0)

Beställningsvara 39 900 kr

Modern 6 Valnöt modern-6-valnot-1

Modern 6 Valnöt

(0)

Beställningsvara 31 900 kr

Windsor Biljard/Matbord Vit Grön windsor-biljardmatbord-vit-gron-1

Windsor Biljard/Matbord Vit Grön

(0)

Beställningsvara 15 900 kr

Fusion Biljard/matbord fusion-pool-1

Fusion Biljard/matbord

(0)

Beställningsvara 17 900 kr

 
 
Visar 51-100 av 104 produkter