Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Biljardbord

Sortering:
Antal:
Ett brett utbud av biljardbord för både hem, skolor och hallar.

Guider/Länkar: Montera Biljardduk | Montera Skifferskiva | Rumsstorlek | Monteringshjälp Biljardbord | Biljardbord Köpguide

Biljardbord Hobby är kategorin för dig som letar efter en enkellösning. Borden monteras på ca 1 timme och är lätta att flytta pga att spelytan är av MDF. Det är dock enklare i uppbygganden och MDF-spelytan blir aldrig lika perfekt som en skifferskiva. Biljarbord Skiffer är för dig om letar ett rejält alterntiv med snygg design. Alla komponenter blir bättre och skivan ger en högklassig spelkänsla.Biljardbord/Matbord kombinerar två användsområden i ett bord. Kombibord & Paket kombinerar biljard med t.ex. bordtennis och foosball i samma bord. Biljardbord Mynt kan vara en bra inkomstkälla. Biljardbord Match är för hallen eller den seriösa hemanvänderaren. Snookerbord är bord anpassade för det klassiska spelet.

Visar 51-100 av 102 produkter
europool-parsons-8-ek-1

Parsons 8 Ek

(0)

Beställningsvara Från: 26 900 kr

Club Black club-black-1

Club Black

(0)

Beställningsvara Från: 64 900 kr

europool-parsons-7-ek-1

Parsons 7 Ek

(0)

Beställningsvara Från: 25 900 kr

Club Gold club-gold-1

Club Gold

(0)

Beställningsvara Från: 64 900 kr

 
modern-6-ek-1

Modern 6 Ek

(0)

Beställningsvara 31 900 kr

Harvard 6 harvard-6-1

Harvard 6

(1)

I lager 5 395 kr

Grand Black grand-black-1

Grand Black

(0)

Beställningsvara Från: 99 900 kr

Cambridge 7 cambridge-7-1

Cambridge 7

(1)

I lager 6 995 kr

 
curulis-8-valnot-1

Curulis 8 Valnöt

(0)

Beställningsvara 34 900 kr

Ella 9 Svart Ella 9 Svart ella-9-svart-1

Ella 9 Svart

(0)

Beställningsvara 24 995 kr (27 995 kr)

Info & Val
Grand White grand-white-1

Grand White

(0)

Beställningsvara Från: 99 900 kr

 
mission-8-drivved-1

Mission 8 Drivved

(0)

Beställningsvara 32 900 kr

Ella 8 Port ella-8-port-1

Ella 8 Port

(1)

Beställningsvara 26 995 kr

Info & Val
modern-8-ek-1

Modern 8 Ek

(0)

Beställningsvara 33 900 kr

 
Aristocrat aristocrat-1

Aristocrat

(0)

I lager Från: 166 341 kr

modern-7-valnot-1

Modern 7 Valnöt

(0)

Beställningsvara 32 900 kr

Harvard 7 harvard-7-1

Harvard 7

(15)

I lager 6 995 kr

 
UCLA II ucla-ii-1

UCLA II

(6)

Beställningsvara 1 395 kr

curulis-8-ek-1

Curulis 8 Ek

(0)

Beställningsvara 32 900 kr

 
Ambassador Mynt 6 ambassador-mynt-6-1

Ambassador Mynt 6

(0)

Beställningsvara 37 900 kr

Ray 7 ray-7-1

Ray 7

(0)

Beställningsvara 10 995 kr

modern-7-ek-1

Modern 7 Ek

(0)

Beställningsvara 32 900 kr

Kombifold 6 kombifold-6-1

Kombifold 6

(9)

Beställningsvara 5 995 kr

 
Blazer 8 blazer-8-1

Blazer 8

(1)

Beställningsvara 20 995 kr

Info & Val
mission-7-drivved-1

Mission 7 Drivved

(0)

Beställningsvara 29 900 kr

Riley Renaissance riley-renaissance-1

Riley Renaissance

(1)

Beställningsvara Från: 78 900 kr

 
curulis-7-ek-1

Curulis 7 Ek

(0)

Beställningsvara 29 990 kr

Windsor Biljard/Matbord 6ft Vit Svart windsor-biljardmatbord-6ft-vit-svart-1

Windsor Biljard/Matbord 6ft Vit Svart

(0)

Beställningsvara 14 900 kr

modern-6-valnot-1

Modern 6 Valnöt

(0)

Beställningsvara 31 900 kr

 
Florida florida-1

Florida

(1)

Beställningsvara 22 995 kr

Ambassador Mynt 7 ambassador-mynt-7-1

Ambassador Mynt 7

(0)

Beställningsvara 39 900 kr

modern-8-valnot-1

Modern 8 Valnöt

(0)

Beställningsvara 32 900 kr

Omega Indoor omega-indoor-1

Omega Indoor

(0)

Beställningsvara 16 900 kr

Riley Renaissance Silver riley-renaissance-silver-1

Riley Renaissance Silver

(0)

Beställningsvara Från: 79 900 kr

 
 
Visar 51-100 av 102 produkter