Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Biljardbord

Sortering:
Antal:
Ett brett utbud av biljardbord för både hem, skolor och hallar.

Guider/Länkar: Montera Biljardduk | Montera Skifferskiva | Rumsstorlek | Monteringshjälp Biljardbord | Biljardbord Köpguide

Biljardbord Hobby är kategorin för dig som letar efter en enkellösning. Borden monteras på ca 1 timme och är lätta att flytta pga att spelytan är av MDF. Det är dock enklare i uppbygganden och MDF-spelytan blir aldrig lika perfekt som en skifferskiva. Biljarbord Skiffer är för dig om letar ett rejält alterntiv med snygg design. Alla komponenter blir bättre och skivan ger en högklassig spelkänsla.Biljardbord/Matbord kombinerar två användsområden i ett bord. Kombibord & Paket kombinerar biljard med t.ex. bordtennis och foosball i samma bord. Biljardbord Mynt kan vara en bra inkomstkälla. Biljardbord Match är för hallen eller den seriösa hemanvänderaren. Snookerbord är bord anpassade för det klassiska spelet.

Visar 1-50 av 89 produkter
Clifton 6 Clifton 6 clifton-6-1

Clifton 6

(5)

I lager 4 495 kr (4 995 kr)

Stallion 8 Stallion 8 stallion-8-1

Stallion 8

(0)

I lager 17 995 kr (20 995 kr)

Info & Val
 
Omega Outdoor Omega Outdoor omega-outdoor-1

Omega Outdoor

(0)

Beställningsvara 16 900 kr (17 900 kr)

Colt 7 Black Colt 7 Black colt-7-black-1

Colt 7 Black

(0)

I lager 15 995 kr (18 995 kr)

Info & Val
Bordtennisskiva Och Whiteboard Bordtennisskiva Och Whiteboard bordtennisskiva-och-whiteboard-1

Bordtennisskiva Och Whiteboard

(0)

I lager 299 kr (799 kr)

Colt 8 Black Colt 8 Black colt-8-black-1

Colt 8 Black

(0)

I lager 15 995 kr (19 995 kr)

Info & Val
 
Black Cat 7 black-cat-7-1

Black Cat 7

(0)

I lager 9 995 kr

Supasize Folding 6 Supasize Folding 6 supasize-folding-6-1

Supasize Folding 6

(0)

I lager 7 995 kr (8 595 kr)

Kombifold 6 Plus Bordtennisskiva kombifold-6-plus-bordtennisskiva-1

Kombifold 6 Plus Bordtennisskiva

(9)

I lager 5 995 kr

 
Clifton 4 Clifton 4 clifton-4-1

Clifton 4

(5)

I lager 2 495 kr (2 995 kr)

Ella 7 Port Ella 7 Port ella-7-port-1

Ella 7 Port

(0)

I lager 19 995 kr (21 995 kr)

Info & Val
Lay Flat Snooker 6 lay-flat-snooker-6-1

Lay Flat Snooker 6

(0)

I lager 5 495 kr

Riley Black Riley Black riley-black-1

Riley Black

(0)

I lager 4 995 kr (6 995 kr)

 
DESTROYER 7 DESTROYER 7 destroyer-7-1

DESTROYER 7

(8)

I lager 12 999 kr (13 495 kr)

Info & Val
Riley Folding Black Deluxe riley-folding-black-deluxe-1

Riley Folding Black Deluxe

(1)

I lager 4 495 kr

Rolling Flat W 5 rolling-flat-w-5-1

Rolling Flat W 5

(0)

I lager 5 495 kr

DESTROYER 8 DESTROYER 8 destroyer-8-1

DESTROYER 8

(23)

I lager 13 995 kr (14 495 kr)

Info & Val
 
Real Air Multi Real Air Multi real-air-multi-1

Real Air Multi

(5)

I lager Från: 3 495 kr (3 995 kr)

Windsor Biljard/Matbord Vit Grön windsor-biljardmatbord-vit-gron-1

Windsor Biljard/Matbord Vit Grön

(0)

I lager 15 900 kr

Flat W 6 flat-w-6-1

Flat W 6

(1)

I lager 6 995 kr

Ray 7 ray-7-1

Ray 7

(0)

I lager 10 995 kr

Mustang 8 Mustang 8 mustang-8-1

Mustang 8

(2)

I lager 17 995 kr (20 995 kr)

Info & Val
 
DESTROYER 9 destroyer-9-1

DESTROYER 9

(0)

I lager 16 995 kr

Info & Val
Riley Renaissance Silver riley-renaissance-silver-1

Riley Renaissance Silver

(0)

Beställningsvara Från: 79 900 kr

 
Windsor Biljard/Matbord 6ft Vit Svart windsor-biljardmatbord-6ft-vit-svart-1

Windsor Biljard/Matbord 6ft Vit Svart

(0)

Beställningsvara 14 900 kr

Ella 8 Black ella-8-black-1

Ella 8 Black

(2)

Beställningsvara 22 995 kr

Info & Val
Riley Renaissance Gold riley-renaissance-gold-1

Riley Renaissance Gold

(0)

Beställningsvara Från: 79 900 kr

Ambassador Mynt 7 ambassador-mynt-7-1

Ambassador Mynt 7

(0)

Beställningsvara 39 900 kr

Club Mahogany club-mahogany-1

Club Mahogany

(0)

Beställningsvara Från: 64 900 kr

 
Florida florida-1

Florida

(1)

Beställningsvara 22 995 kr

Ambassador Mynt 8 ambassador-mynt-8-1

Ambassador Mynt 8

(0)

Beställningsvara 43 900 kr

Club Silver club-silver-1

Club Silver

(0)

Beställningsvara Från: 64 900 kr

Unique Hardwood Ek unique-hardwood-ek-1

Unique Hardwood Ek

(0)

Beställningsvara 34 995 kr

Windsor Biljard/Matbord 6ft Valnöt Grön windsor-biljardmatbord-6ft-valnot-gron-1

Windsor Biljard/Matbord 6ft Valnöt Grön

(1)

Beställningsvara 14 900 kr

 
Harvard 6 harvard-6-1

Harvard 6

(0)

I lager 5 395 kr

Club Black club-black-1

Club Black

(0)

Beställningsvara Från: 64 900 kr

victory-1

Victory

(0)

Beställningsvara 59 900 kr

Ella 9 Svart Ella 9 Svart ella-9-svart-1

Ella 9 Svart

(0)

Beställningsvara 24 995 kr (27 995 kr)

Info & Val
 
 
Visar 1-50 av 89 produkter