Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Biljardbord Skiffer Gamesson Hartford Mahogany 9

23 800 kr
12 mån räntefritt 1983 kr / månad (avgifter tillkommer)
Produkten kan inte hämtas på vår lager i Gävle.
Bordtennisskiva (Mer info):
Montering biljardbord (Mer info):
Uppgradera duk 9 ft (Mer info):
Alt/Storlek:9 fot
Lagerstatus: Finns i lager
Leveranstid: 1-3 dagar
Artikelnr: 17991
Kategori: Biljardbord Skiffer
Varumärke: Gamesson
Garanti: 6 mån
Spelyta : 254 x 127 cm
Vikt : 450 kg

Hartford Mahogany 9

Kraftig trästomme, 25 mm 3-delad skifferskiva, solitt trä med kraftig laminat på vallarna.
Hartford levereras med färdigklädda vallar.
Bollkorgar.
Grön duk

Grön duk är standard (Gamesson Original Grön). Vill man ha en annan färg så går det bra att uppgradera med hjälp av menyn till höger. Att notera är att man då själv (alt montören) måste byta ut duken på vallarna.

Levereras med
2 st köer, fenolbollset, krita och triangel.

Biljardbord Skiffer innehåller fler produkter som liknar Gamesson Hartford Mahogany 9.

Omdömen och betyg

Denna produkt har inga lämnade omdömen ännu.
Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

Hartford Mahogany 7 hartford-mahogany-7-1

Hartford Mahogany 7

(1)

Beställningsvara Från: 21 800 kr

Info & Val
DESTROYER 7 DESTROYER 7 destroyer-7-1

DESTROYER 7

(8)

I lager 12 999 kr (13 495 kr)

Info & Val
DESTROYER 8 DESTROYER 8 destroyer-8-1

DESTROYER 8

(23)

I lager 13 995 kr (14 495 kr)

Info & Val
Ella 8 Black ella-8-black-1

Ella 8 Black

(2)

Beställningsvara 22 995 kr

Info & Val
Ella 8 Port Ella 8 Port ella-8-port-1

Ella 8 Port

(1)

Beställningsvara 19 995 kr (22 995 kr)

Info & Val
RYLEE 8 Port RYLEE 8 Port rylee-8-port-1

RYLEE 8 Port

(3)

Beställningsvara 19 995 kr (22 995 kr)

Info & Val
Omega Mynt Omega Mynt omega-mynt-1

Omega Mynt

(0)

Beställningsvara 16 900 kr

Omega Outdoor Omega Outdoor omega-outdoor-1

Omega Outdoor

(0)

Beställningsvara 16 900 kr (17 900 kr)

RYLEE 7 Port RYLEE 7 Port rylee-7-port-1

RYLEE 7 Port

(1)

I lager 18 995 kr (21 995 kr)

Info & Val
Mustang 8 Mustang 8 mustang-8-1

Mustang 8

(2)

I lager 17 995 kr (20 995 kr)

Info & Val
 
Star Wars Resemugg Rogue One star-wars-resemugg-rogue-one-1

Star Wars Resemugg Rogue One

(0)

I lager 111 kr (159 kr)

Rolling Stones Pinn Established rolling-stones-pinn-established-1

Rolling Stones Pinn Established

(0)

I lager 5 kr (9 kr)

FCB Badanka Wordmark barcelona-badanka-wordmark-1

FCB Badanka Wordmark

(0)

I lager 60 kr (119 kr)

X-Men Armband x-men-armband-1

X-Men Armband

(0)

I lager 15 kr (49 kr)

LFC Hemmaställ Barn 2015-16 liverpool-hemmastall-barn-2015-16-1

LFC Hemmaställ Barn 2015-16

(2)

I lager 449 kr