Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Biljardbollar Aramith Aramith Premier

399 kr
12 mån räntefritt 33 kr / månad (avgifter tillkommer)
Lagerstatus: Finns i lager
Leveranstid: 1-3 dagar
Artikelnr: 190
Kategori: Biljardbollar
Varumärke: Aramith
Garanti: 24 mån

Aramith Premier

Kvalitetsbollar i klassisk design från Aramith.

Tillverkad av Aramiths högkvalitativa Fenolharts med betydligt bättre motstånd livslängd än polyester.

Höga kvalitetskrav med 8 kriterier: densitet, balans, diameter, rundhet, färg, glans, hårdhet, vikt.

Biljardbollar innehåller fler produkter som liknar Aramith Aramith Premier.

Omdömen och betyg

Denna produkt har inga lämnade omdömen ännu.
Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

Aramith Super Pro aramith-super-pro-1

Aramith Super Pro

(1)

I lager 1 995 kr

Aramith Snookerbollar Tournament Champion aramith-snookerbollar-tournament-champion-1

Aramith Snookerbollar Tournament Champion

(0)

I lager 2 495 kr

Aramith EC aramith-ec-1

Aramith EC

(3)

I lager 999 kr

Aramith Premium Boll Lösa aramith-premium-boll-losa-1

Aramith Premium Boll Lösa

(0)

129 kr

Aramith Tournament aramith-tournament-1

Aramith Tournament

(0)

I lager 2 995 kr

Snookerbollar Aramith Premier snookerbollar-aramith-premier-1

Snookerbollar Aramith Premier

(0)

I lager 1 495 kr

aramith-premium-1

Aramith Premium

(2)

I lager 1 595 kr

Bollrengöring bollrengoring-1

Bollrengöring

(1)

I lager 149 kr

Köboll Aramith Premium koboll-aramith-premium-1

Köboll Aramith Premium

(1)

I lager 149 kr

biljardbollar-standard-1

Biljardbollar Standard

(16)

I lager Från: 299 kr

Bollbricka 57 Mm bollbricka-57-mm-1

Bollbricka 57 Mm

(5)

I lager Från: 0 kr

Kelly Pool kelly-pool-1

Kelly Pool

(1)

I lager Från: 499 kr

koboll-standard-1

Köboll Standard

(9)

I lager Från: 59 kr

FAST TRACK fast-track-1

FAST TRACK

(3)

Beställningsvara 1 299 kr

Lösa Biljardbollar 57 Mm losa-biljardbollar-57-mm-1

Lösa Biljardbollar 57 Mm

(23)

I lager 59 kr

Bollbricka bollbricka-1

Bollbricka

(0)

79 kr

Snookerbollar 52 Mm snookerbollar-52-mm-1

Snookerbollar 52 Mm

(5)

579 kr

snookerbollar-57-mm-1

Snookerbollar 57 Mm

(4)

I lager 599 kr

nyckelring-biljardboll-1

Nyckelring Biljardboll

(1)

I lager 29 kr

biljardbollar-tournament-champion-1

Biljardbollar Tournament Champion

(1)

I lager Från: 0 kr

 
Sverige Broderat Märke Flaggs sverige-broderat-marke-flaggs-1

Sverige Broderat Märke Flaggs

(0)

I lager 35 kr (39 kr)

Harry Potter Penna Gryffindor harry-potter-penna-gryffindor-1

Harry Potter Penna Gryffindor

(0)

I lager 399 kr (499 kr)

LFC SoccerStarz Johnson Away liverpool-soccerstarz-johnson-away-1

LFC SoccerStarz Johnson Away

(0)

I lager 29 kr (49 kr)

LFC Halsduk Sturridge Signature liverpool-halsduk-sturridge-signature-1

LFC Halsduk Sturridge Signature

(1)

I lager 60 kr (199 kr)

Frozen Kalender 2017 frozen-kalender-2017-1

Frozen Kalender 2017

(0)

I lager 79 kr (129 kr)