Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Foosball Bollar Garlando Speed Control

49 kr
12 mån räntefritt 4 kr / månad (avgifter tillkommer)
Lagerstatus: Finns i lager
Leveranstid: 1-3 dagar
Artikelnr: 20102
Kategori: Foosball Bollar
Varumärke: Garlando
Garanti: 24 mån

Speed Control

Tävlingsboll från italienska Garlando. Bra fart, men ändå greppbar.

Diameter: 35 mm
Vikt: 20 g

Foosball Bollar innehåller fler produkter som liknar Garlando Speed Control.

Omdömen och betyg

Denna produkt har inga lämnade omdömen ännu.
Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

Garlando Standard Orange garlando-standard-orange-1

Garlando Standard Orange

(7)

I lager Från: 10 kr

Garlando Standard Vit garlando-standard-vit-1

Garlando Standard Vit

(16)

I lager Från: 10 kr

Pro Play 3-pack pro-play-3-pack-1

Pro Play 3-pack

(10)

I lager 149 kr

Fotbollar Stor fotbollar-stor-1

Fotbollar Stor

(6)

I lager Från: 29 kr

Fotbollar Små 2-pack fotbollar-sma-2-pack-1

Fotbollar Små 2-pack

(7)

29 kr

Korkbollar korkbollar-1

Korkbollar

(3)

I lager 99 kr

fotboll-svartvit-1

Fotboll Svartvit

(5)

19 kr

roberto-yellow-1

Roberto Yellow

(0)

I lager 29 kr

 
FCB Nyckelring Dog Tag barcelona-nyckelring-dog-tag-1

FCB Nyckelring Dog Tag

(0)

I lager 55 kr (79 kr)

CFC Nylonfotboll All Surface chelsea-nylonfotboll-all-surface-1

CFC Nylonfotboll All Surface

(0)

I lager 101 kr (169 kr)

South Park Armband Screw You Guys south-park-armband-screw-you-guys-1

South Park Armband Screw You Guys

(0)

I lager 29 kr (49 kr)

CFC Iphone-5-skal 3D Mourinho chelsea-iphone-5-skal-3d-mourinho-1

CFC Iphone-5-skal 3D Mourinho

(0)

I lager 99 kr (199 kr)

DC Comics Tatueringar Heroes dc-comics-tatueringar-heroes-1

DC Comics Tatueringar Heroes

(0)

I lager 27 kr (39 kr)