Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Foosball Bollar Garlando Speed Control

49 kr
12 mån räntefritt 4 kr / månad (avgifter tillkommer)
Lagerstatus: Finns i lager
Leveranstid: 1-3 dagar
Artikelnr: 20102
Kategori: Foosball Bollar
Varumärke: Garlando
Garanti: 24 mån

Speed Control

Tävlingsboll från italienska Garlando. Bra fart, men ändå greppbar.

Diameter: 35 mm
Vikt: 20 g

Foosball Bollar innehåller fler produkter som liknar Garlando Speed Control.

Omdömen och betyg

Denna produkt har inga lämnade omdömen ännu.
Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

Garlando Standard Orange garlando-standard-orange-1

Garlando Standard Orange

(7)

I lager Från: 10 kr

Garlando Standard Vit garlando-standard-vit-1

Garlando Standard Vit

(16)

I lager Från: 10 kr

Pro Play 3-pack pro-play-3-pack-1

Pro Play 3-pack

(10)

I lager 149 kr

Fotbollar Stor fotbollar-stor-1

Fotbollar Stor

(6)

I lager Från: 29 kr

Fotbollar Små 2-pack fotbollar-sma-2-pack-1

Fotbollar Små 2-pack

(7)

29 kr

Korkbollar korkbollar-1

Korkbollar

(3)

I lager 99 kr

fotboll-svartvit-1

Fotboll Svartvit

(5)

19 kr

roberto-yellow-1

Roberto Yellow

(0)

I lager 29 kr

 
Justin Bieber Bäddset What Do You Mean justin-bieber-baddset-what-do-you-mean-1

Justin Bieber Bäddset What Do You Mean

(0)

I lager 337 kr (449 kr)

FCB Dekal Iphone 5/5S barcelona-dekal-iphone-55s-1

FCB Dekal Iphone 5/5S

(0)

I lager 99 kr (129 kr)

Batman Vs Superman Mugg Logo batman-vs-superman-mugg-logo-1

Batman Vs Superman Mugg Logo

(0)

I lager 83 kr (119 kr)

FCB Whiskeyglas Text 2-Pack barcelona-whiskeyglas-text-2-pack-1

FCB Whiskeyglas Text 2-Pack

(0)

I lager 104 kr (149 kr)

Boston Celtics Mugg Logo boston-celtics-mugg-logo-1

Boston Celtics Mugg Logo

(0)

I lager 59 kr (99 kr)