Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Foosball Bollar Garlando Garlando Standard Orange

10 kr
Lagerstatus: Finns i lager
Leveranstid: 1-3 dagar
Artikelnr: 277
Kategori: Foosball Bollar
Varumärke: Garlando
Garanti: 24 mån
Diameter: 33,1 mm

Garlando Standard Orange

Gjord av högtrycksformsprutad polypropen. Deras reducerade vikt gör dem idealiska för amatörspel. Diameter: 33,1 mm Vikt: 17gr

Foosball Bollar innehåller fler produkter som liknar Garlando Garlando Standard Orange.

Omdömen och betyg

Västerås Stad Förvaltningen För Stöd Och Fritid, 2017-02-27

Utbildningsförvaltningen, 2016-11-24

Utbildningsförvaltningen, 2015-12-22

Tenant & Partner AB, 2015-11-06

PwC, 2013-10-08

Carl, 2013-04-23
Känns snabbare och lättare än garlando standard vit.
Studsar mycket
Joakim Andersson, 2010-04-10

Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

Garlando Standard Vit garlando-standard-vit-1

Garlando Standard Vit

(16)

I lager Från: 10 kr

Pro Play 3-pack pro-play-3-pack-1

Pro Play 3-pack

(10)

149 kr

Speed Control speed-control-1

Speed Control

(0)

49 kr

Fotbollar Stor fotbollar-stor-1

Fotbollar Stor

(6)

I lager 29 kr

Fotbollar Små 2-pack fotbollar-sma-2-pack-1

Fotbollar Små 2-pack

(7)

I lager 29 kr

Korkbollar korkbollar-1

Korkbollar

(3)

99 kr

fotboll-svartvit-1

Fotboll Svartvit

(5)

I lager 19 kr

roberto-yellow-1

Roberto Yellow

(0)

I lager 29 kr

 
LFC Hemmaställ Baby 2015-16 liverpool-hemmastall-baby-2015-16-1

LFC Hemmaställ Baby 2015-16

(0)

I lager 299 kr (449 kr)

CFC Halsduk Bar chelsea-halsduk-bar-1

CFC Halsduk Bar

(3)

I lager 99 kr (149 kr)

Bob The Builder Bäddset bob-the-builder-baaddset-1

Bob The Builder Bäddset

(0)

I lager 187 kr (249 kr)

Batman Vs Superman Mugg Logo batman-vs-superman-mugg-logo-1

Batman Vs Superman Mugg Logo

(0)

I lager 60 kr (119 kr)

Paris Saint Germain Keps Stripe paris-saint-germain-keps-stripe-1

Paris Saint Germain Keps Stripe

(0)

I lager 174 kr (249 kr)