Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Foosball Bollar Garlando Garlando Standard Orange

10 kr
Lagerstatus: Finns i lager
Leveranstid: 1-3 dagar
Artikelnr: 277
Kategori: Foosball Bollar
Varumärke: Garlando
Garanti: 24 mån
Diameter: 33,1 mm

Garlando Standard Orange

Gjord av högtrycksformsprutad polypropen. Deras reducerade vikt gör dem idealiska för amatörspel. Diameter: 33,1 mm Vikt: 17gr

Foosball Bollar innehåller fler produkter som liknar Garlando Garlando Standard Orange.

Omdömen och betyg

Västerås Stad Förvaltningen För Stöd Och Fritid, 2017-02-27

Utbildningsförvaltningen, 2016-11-24

Utbildningsförvaltningen, 2015-12-22

Tenant & Partner AB, 2015-11-06

PwC, 2013-10-08

Carl, 2013-04-23
Känns snabbare och lättare än garlando standard vit.
Studsar mycket
Joakim Andersson, 2010-04-10

Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

Garlando Standard Vit garlando-standard-vit-1

Garlando Standard Vit

(17)

I lager Från: 10 kr

Pro Play 3-pack pro-play-3-pack-1

Pro Play 3-pack

(10)

I lager 149 kr

Speed Control speed-control-1

Speed Control

(0)

I lager 49 kr

Fotbollar Stor fotbollar-stor-1

Fotbollar Stor

(7)

I lager 39 kr

Fotbollar Små 2-pack fotbollar-sma-2-pack-1

Fotbollar Små 2-pack

(8)

I lager 39 kr

Korkbollar korkbollar-1

Korkbollar

(4)

I lager 99 kr

fotboll-svartvit-1

Fotboll Svartvit

(5)

I lager 19 kr

roberto-yellow-1

Roberto Yellow

(0)

29 kr

 
Batman Body Signal Svart batman-body-signal-svart-1

Batman Body Signal Svart

(0)

I lager 139 kr (199 kr)

NUFC Affisch Squad 98 newcastle-united-affisch-squad-98-1

NUFC Affisch Squad 98

(0)

I lager 30 kr (99 kr)

CFC Golfhandduk Aqua Lock chelsea-golfhandduk-aqua-lock-1

CFC Golfhandduk Aqua Lock

(0)

I lager 150 kr (299 kr)

EFC Armband Festival 2-Pack everton-armband-festival-2-pack-1

EFC Armband Festival 2-Pack

(0)

I lager 41 kr (59 kr)

CFC Iphone 5 Skal Hårt Special 1 chelsea-iphone-5-skal-hart-special-1-1

CFC Iphone 5 Skal Hårt Special 1

(1)

I lager 99 kr (199 kr)