Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Bordtennisbord (pingisbord) Garlando C-mini Indoor

699 kr
12 mån räntefritt 58 kr / månad (avgifter tillkommer)
Lagerstatus: Finns i lager
Leveranstid: 1-3 dagar
Artikelnr: 14423
Kategori: Bordtennisbord (pingisbord)
Varumärke: Garlando
Garanti: 24 mån
Yttermått: 82(L) x 51(B) cm
Vikt: 8 kg

C-mini Indoor

Ett bordtennisbord i microformat som kan placeras på befintligt bord.

16 mm tjock spelyta av melamin
Metalram
F-Mini uppfyller de europeiska harmoniserade säkerhetsbestämmelser EN 71-1, 71-2, 71-3 och 71-9.
2 års garanti mot tillverkning defekter.
Ben ingår ej

Bordtennisbord (pingisbord) innehåller fler produkter som liknar Garlando C-mini Indoor.

Omdömen och betyg

Denna produkt har inga lämnade omdömen ännu.
Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

Competition 740 ITTF Indoor Competition 740 ITTF Indoor Competition 740 ITTF Indoor competition-740-ittf-1

Competition 740 ITTF Indoor

(2)

I lager 7 995 kr (8 295 kr)

Info & Val
Tecto Outdoor tecto-outdoor-1

Tecto Outdoor

(22)

I lager 3 795 kr

Info & Val
t3t-indoor-1

T3T Indoor

(0)

I lager 24 900 kr

t37-indoor-1

T37 Indoor

(0)

I lager Från: 14 900 kr

t3s-indoor-1

T3S Indoor

(0)

I lager 9 900 kr

t30-outdoor-1

T30 Outdoor

(0)

Beställningsvara 49 900 kr

Sport 100 S Crossover Outdoor sport-100-s-crossover-outdoor-1

Sport 100 S Crossover Outdoor

(0)

I lager 4 395 kr

Sport 300 S Crossover Outdoor sport-300-s-crossover-outdoor-1

Sport 300 S Crossover Outdoor

(0)

I lager 6 795 kr

Sport 500 M Crossover Outdoor sport-500-m-crossover-outdoor-1

Sport 500 M Crossover Outdoor

(0)

I lager 8 495 kr

Competition 850 Wood ITTF Indoor competition-850-wood-ittf-indoor-1

Competition 850 Wood ITTF Indoor

(0)

I lager 12 790 kr

Sport 100 Indoor sport-100-indoor-1

Sport 100 Indoor

(1)

I lager 3 995 kr

 
West Ham Ölglas Högt Wordmark west-ham-olglas-hogt-wordmark-1

West Ham Ölglas Högt Wordmark

(0)

I lager 399 kr (556 kr)

Batman Vs Superman Mugg Logo batman-vs-superman-mugg-logo-1

Batman Vs Superman Mugg Logo

(0)

I lager 83 kr (119 kr)

LFC Halsduk Bar Golden Bird liverpool-halsduk-bar-golden-bird-1

LFC Halsduk Bar Golden Bird

(0)

I lager 99 kr (229 kr)

FCB Iphone 4/4S Dekal barcelona-iphone-44s-dekal-1

FCB Iphone 4/4S Dekal

(0)

I lager 99 kr (129 kr)

Nottingham Forest Skolset nottingham-forest-skolset-1

Nottingham Forest Skolset

(0)

I lager 30 kr (99 kr)