Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Bordtennisbord (pingisbord) Garlando C-mini Indoor

699 kr
12 mån räntefritt 58 kr / månad (avgifter tillkommer)
Lagerstatus: Finns i lager
Leveranstid: 1-3 dagar
Artikelnr: 14423
Kategori: Bordtennisbord (pingisbord)
Varumärke: Garlando
Garanti: 24 mån
Yttermått: 82(L) x 51(B) cm
Vikt: 8 kg

C-mini Indoor

Ett bordtennisbord i microformat som kan placeras på befintligt bord.

16 mm tjock spelyta av melamin
Metalram
F-Mini uppfyller de europeiska harmoniserade säkerhetsbestämmelser EN 71-1, 71-2, 71-3 och 71-9.
2 års garanti mot tillverkning defekter.
Ben ingår ej

Bordtennisbord (pingisbord) innehåller fler produkter som liknar Garlando C-mini Indoor.

Omdömen och betyg

Denna produkt har inga lämnade omdömen ännu.
Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

t3t-indoor-1

T3T Indoor

(0)

I lager 24 900 kr

t37-indoor-1

T37 Indoor

(0)

I lager Från: 14 900 kr

t3s-indoor-1

T3S Indoor

(0)

I lager 9 900 kr

t30-outdoor-1

T30 Outdoor

(0)

Beställningsvara 49 900 kr

Sport 100 S Crossover Outdoor sport-100-s-crossover-outdoor-1

Sport 100 S Crossover Outdoor

(3)

I lager 4 995 kr

Sport 250 S Crossover Outdoor sport-250-s-crossover-outdoor-1

Sport 250 S Crossover Outdoor

(0)

I lager 6 495 kr

Sport 300 S Crossover Outdoor sport-300-s-crossover-outdoor-1

Sport 300 S Crossover Outdoor

(0)

I lager 6 795 kr

Sport 500 M Crossover Outdoor sport-500-m-crossover-outdoor-1

Sport 500 M Crossover Outdoor

(0)

I lager 8 795 kr

Competition 850 Wood ITTF Indoor competition-850-wood-ittf-indoor-1

Competition 850 Wood ITTF Indoor

(0)

I lager 12 995 kr

Sport 100 Indoor sport-100-indoor-1

Sport 100 Indoor

(1)

I lager 4 795 kr

Tecto Outdoor tecto-outdoor-1

Tecto Outdoor

(1)

I lager 4 795 kr

 
Paris St Germain SoccerStarz Lucas Moura paris-st-germain-soccerstarz-lucas-moura-1

Paris St Germain SoccerStarz Lucas Moura

(0)

I lager 15 kr (49 kr)

Star Wars Skrivset star-wars-skrivset-1

Star Wars Skrivset

(0)

I lager 30 kr (59 kr)

Anarchy Pinn anarchy-pinn-1

Anarchy Pinn

(0)

I lager 6 kr (19 kr)

Sons Of Anarchy Mugg Fear The Reaper sons-of-anarchy-mugg-fear-the-reaper-1

Sons Of Anarchy Mugg Fear The Reaper

(2)

I lager 69 kr (99 kr)

Batman Färgläggningsaffischer batman-farglaggningsaffischer-1

Batman Färgläggningsaffischer

(0)

I lager 30 kr (99 kr)