Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Foosballbord (Fotbollsspel) Garlando Exclusive

13 900 kr
12 mån räntefritt 1158 kr / månad (avgifter tillkommer)
Lagerstatus: Finns i lager
Leveranstid: 1-3 dagar
Artikelnr: 17666
Kategori: Foosballbord (Fotbollsspel)
Varumärke: Garlando
Garanti: 24 mån
Yttermått: 153x76x90 cm
Vikt: 80 kg

Exclusive

Fotbollsspelet som firar Garlandos 60 år i branchen. Tillverkas endast i upplaga om 60 enheter. Elegant borstad aluminium och trä finish kombinerat med robusta spelegenskaper.

Levereras med officiell skylt med serienummer. 10 st standardbollar ingår.

Montering

Montering av detta fotbollsspel tar ca 45 minuter och är relativt enkel pga att kabinetten levereras monterad. Det som behöver monteras är benen, stänger och några detaljer.

Frakt

Det tar 1-2 dagar för bordet att nå din närmaste DSV-terminal som sedan kontaktar privatpersoner för att bestämma dag för leverans (dagtid). Företag aviseras inte utan DSV kör omgående ut bordet. Fotbollsspelet fraktas till din ytterdörr/tomtgräns (inbärning ingår ej).


Produktegenskaper
Kabinett Rejäl 30 mm tjock plywoodkabinett med plastlaminat och aluminiumkanter. Otroligt stark kabinett!RäknareRäknare färgsatta för att matcha spelarna.


Stänger 16 mm i diameter genomgående högkvalitetsstänger (2,2 mm godstjocklek).
Kullager Stålkullager för högre hastighet, smidigare och minskat slitage.



FötterFötterna är justerbara för en helt jämn spelplan. En rejäl gummisula gör att bordet inte flyttar sig i sidled.
HandtagHandtag med trätrim för bättre grepp och en mer behaglig känsla.

Spelare Vita och Bruna spelare i okrossbar plast gjutna direkt på stängerna. Rubbar sig inte en millimeter.
HDP HDP (high density polymer) glasfiberarmerad med innovativ form för att förhindra oregelbundna bollbanor.


Foosballbord (Fotbollsspel) innehåller fler produkter som liknar Garlando Exclusive.

Omdömen och betyg

Denna produkt har inga lämnade omdömen ännu.
Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

F100 F100 f100-1

F100

(7)

I lager 3 995 kr (4 595 kr)

Pro Champion Pro Champion pro-champion-1

Pro Champion

(14)

I lager 8 495 kr (8 995 kr)

G500 Weatherproof g500-weatherproof-1

G500 Weatherproof

(2)

I lager 7 995 kr

Silver Olympic silver-olympic-1

Silver Olympic

(4)

I lager 13 795 kr

F1 Tele f1-tele-1

F1 Tele

(6)

I lager 2 195 kr

G2000 g2000-1

G2000

(2)

Beställningsvara 7 295 kr

F-zero F-zero f-zero-1

F-zero

(4)

I lager 1 495 kr (1 795 kr)

F1 F1 f1-1

F1

(8)

I lager 1 995 kr (2 195 kr)

F200 Egen Design f200-egen-design-1

F200 Egen Design

(0)

Beställningsvara Från: 9 750 kr

F200 EVO f200-evo-1

F200 EVO

(9)

I lager 5 995 kr

Foldy foldy-1

Foldy

(2)

I lager 7 495 kr

Master Champion Master Champion master-champion-1

Master Champion

(1)

I lager 11 495 kr (11 995 kr)

Special Champion special-champion-1

Special Champion

(1)

Beställningsvara 9 995 kr

Deluxe Outdoor deluxe-outdoor-1

Deluxe Outdoor

(0)

I lager 13 995 kr

World Champion world-champion-1

World Champion

(0)

I lager 15 995 kr

G2000 Egen Design g2000-egen-design-1

G2000 Egen Design

(0)

Beställningsvara Från: 11 750 kr

G500 Pure White g500-pure-white-1

G500 Pure White

(2)

Beställningsvara Från: 7 495 kr

World Champion Egen Design world-champion-egen-design-1

World Champion Egen Design

(0)

Beställningsvara Från: 19 500 kr

G500 Deco g500-deco-1

G500 Deco

(0)

Beställningsvara 9 995 kr

G500 Houndstooth g500-houndstooth-1

G500 Houndstooth

(0)

Beställningsvara 9 995 kr

 
American Dad Mugg Stop At Nothing american-dad-mugg-stop-at-nothing-1

American Dad Mugg Stop At Nothing

(0)

I lager 69 kr (119 kr)

EFC Dekal Iphone 6 everton-dekal-iphone-6-1

EFC Dekal Iphone 6

(0)

I lager 39 kr (129 kr)

NUFC Skidmössa Fade newcastle-skidmossa-fade-1

NUFC Skidmössa Fade

(0)

I lager 95 kr (119 kr)

ACM Bildoft milan-bildoft-1

ACM Bildoft

(0)

I lager 29 kr (59 kr)

Sverige Dekal Flagga sverige-dekal-flagga-1

Sverige Dekal Flagga

(1)

I lager 26 kr (29 kr)