Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Air Hockey Bord (airhockeyspel) Garlando Zodiac

5 995 kr
12 mån räntefritt 500 kr / månad (avgifter tillkommer)
Extra tillbehör (Mer info):
Lagerstatus: Finns i lager
Leveranstid: 1-3 dagar
Artikelnr: 14551
Kategori: Air Hockey Bord (airhockeyspel)
Varumärke: Garlando
Garanti: 24 mån
Yttermått: 182 x 91 x 79 cm
Spelyta: 170 x 80 cm
Vikt : 46 kg

Zodiac

Zodiac från Italienska Galando är ett stabilt bord som passar bra på ungdomsgårdar och för hemanvändaren som ställer högre krav.

18 mm tjockt MDF-skåp som är stötsäkert och anti-scratch behandlat.
Stabila ben tillverkade av 18 mm tjock MDF med svart finish och krom profiler. Tvärbalkar för ökad stabilitet.
Spelyta av MDF med 2.5 mm tjock PVC yta med geometriska mönster, som är resistenta mot repor och stötar.
Spelytan har många små hål genom vilka luft avges av kraftfull fläkt som ligger nedanför. Det kontinuerliga flödet av luft, som kommer ut med ett konstant tryck och skapar en luftkudde för pucken.
Högpresterande fläkt (220V-240V)
Display med elektronisk resultattavla.
Packas med fasta kanter för att undvika transportskador.
2 års garanti mot fabrikationsfel.

Medföljer
4 st pusher
4 puckar

Montering

Montering av detta fotbollsspel tar ca 1 timme.

Frakt

Det tar 1-2 dagar för bordet att nå din närmaste DSV-terminal som sedan kontaktar privatpersoner för att bestämma dag för leverans (dagtid). Företag aviseras inte utan DSV kör omgående ut bordet. Airhockeybordet fraktas till din ytterdörr/tomtgräns (inbärning ingår ej).

Air Hockey Bord (airhockeyspel) innehåller fler produkter som liknar Garlando Zodiac.

Omdömen och betyg

Kriminalvården, 2016-12-15
De funkar ju inte. När får jag återkoppling om åtgärd?
VERUMS GOIF, 2014-10-31
Puckarna kunde varit lite tyngre, lämnar bordet lite för lätt
Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

Speedy speedy-1

Speedy

(0)

Beställningsvara 49 995 kr

Info & Val
Stratos stratos-1

Stratos

(7)

I lager 9 995 kr

Info & Val
Wasp 2 wasp-2-1

Wasp 2

(20)

799 kr

Info & Val
Foldair Foldair foldair-1

Foldair

(3)

I lager 4 495 kr (4 995 kr)

Info & Val
Coliseum 6 coliseum-6-1

Coliseum 6

(1)

I lager 7 995 kr

Info & Val
Shark Black shark-black-1

Shark Black

(0)

Beställningsvara 1 449 kr

Info & Val
Shark White Shark White shark-white-1

Shark White

(2)

I lager 1 495 kr (1 795 kr)

Madison L-Foot Madison L-Foot madison-l-foot-1

Madison L-Foot

(0)

I lager 1 995 kr (2 495 kr)

Buzz Buzz buzz-1

Buzz

(0)

I lager 749 kr (799 kr)

Tornado 6 Tornado 6 tornado-6-1

Tornado 6

(0)

I lager 4 995 kr (5 995 kr)

 
Bob The Builder Bäddset bob-the-builder-baaddset-1

Bob The Builder Bäddset

(0)

I lager 187 kr (249 kr)

Aston Villa Kalender 2013 Aston Villa Kalender 2013 aston-villa-kalender-2013-1

Aston Villa Kalender 2013

(0)

I lager 9 kr (9 kr)

MUFC Badlakan Embroidered manchester-united-badlakan-embroidered-1

MUFC Badlakan Embroidered

(2)

I lager 279 kr (349 kr)

MCFC Ryggsäck Fade Ungdom MCFC Ryggsäck Fade Ungdom manchester-city-ryggsack-fade-ungdom-1

MCFC Ryggsäck Fade Ungdom

(0)

I lager 149 kr (149 kr)

Robocop Nyckelring Face robocop-nyckelring-face-1

Robocop Nyckelring Face

(0)

I lager 23 kr (39 kr)