Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Air Hockey Bord (airhockeyspel) Gamesson Madison L-foot

2 495 kr
12 mån räntefritt 208 kr / månad (avgifter tillkommer)
Produkten kan inte hämtas på vår lager i Gävle.
Lagerstatus: Finns i lager
Leveranstid: 1-3 dagar
Artikelnr: 19091
Kategori: Air Hockey Bord (airhockeyspel)
Varumärke: Gamesson
Garanti: 6 mån
Yttermått: 152 x 76 x 81 cm
Vikt: 23 kg

Madison L-foot

Uppfällbart på två ben
Elektroniskt räkneverk

Medföljer
2 st pushers (75 mm)
2 st puckar (50 mm)

Montering

Montering av detta fotbollsspel tar ca 1 timme.

Frakt

Det tar 1-2 dagar för bordet att nå din närmaste DSV-terminal som sedan kontaktar privatpersoner för att bestämma dag för leverans (dagtid). Företag aviseras inte utan DSV kör omgående ut bordet. Airhockeybordet fraktas till din ytterdörr/tomtgräns (inbärning ingår ej).

Air Hockey Bord (airhockeyspel) innehåller fler produkter som liknar Gamesson Madison L-foot.

Omdömen och betyg

Denna produkt har inga lämnade omdömen ännu.
Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

Wasp 2 wasp-2-1

Wasp 2

(20)

799 kr

Info & Val
Coliseum 6 coliseum-6-1

Coliseum 6

(1)

I lager 7 995 kr

Info & Val
Shark Black shark-black-1

Shark Black

(0)

Beställningsvara 1 449 kr

Info & Val
Shark White Shark White shark-white-1

Shark White

(2)

I lager 1 495 kr (1 795 kr)

Buzz Buzz buzz-1

Buzz

(0)

I lager 749 kr (799 kr)

Raider Raider raider-1

Raider

(8)

I lager 2 295 kr (2 495 kr)

Info & Val
Speedy speedy-1

Speedy

(0)

Beställningsvara 49 995 kr

Info & Val
Foldair Foldair foldair-1

Foldair

(3)

I lager 4 495 kr (4 995 kr)

Info & Val
Stratos stratos-1

Stratos

(7)

I lager 9 995 kr

Info & Val
Zodiac zodiac-1

Zodiac

(2)

I lager 5 995 kr

Info & Val
Tornado 6 tornado-6-1

Tornado 6

(0)

Beställningsvara 5 995 kr

 
Spiderman Strumpor Head Röda spiderman-strumpor-head-roda-1

Spiderman Strumpor Head Röda

(0)

I lager 29 kr (99 kr)

MUFC Affisch Fellaini 71 manchester-united-affisch-fellaini-71-1

MUFC Affisch Fellaini 71

(0)

I lager 30 kr (99 kr)

West Bromwich Albion SoccerStarz Ridgewell west-bromwich-albion-soccerstarz-ridgewell-1

West Bromwich Albion SoccerStarz Ridgewell

(0)

I lager 15 kr (49 kr)

Carlsberg Barmatta Wetstop carlsberg-barmatta-wetstop-1

Carlsberg Barmatta Wetstop

(0)

I lager 287 kr (479 kr)

Call Of Duty Rem Och Nyckelring Infinite Warfare call-of-duty-rem-och-nyckelring-infinite-warfare-1

Call Of Duty Rem Och Nyckelring Infinite Warfare

(0)

I lager 60 kr (119 kr)