Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Air Hockey Bord (airhockeyspel) Gamesson Madison L-foot

2 495 kr
12 mån räntefritt 208 kr / månad (avgifter tillkommer)
Produkten kan inte hämtas på vår lager i Gävle.
Lagerstatus: Finns i lager
Leveranstid: 1-3 dagar
Artikelnr: 19091
Kategori: Air Hockey Bord (airhockeyspel)
Varumärke: Gamesson
Garanti: 6 mån
Yttermått: 152 x 76 x 81 cm
Vikt: 23 kg

Madison L-foot

Uppfällbart på två ben
Elektroniskt räkneverk

Medföljer
2 st pushers (75 mm)
2 st puckar (50 mm)

Montering

Montering av detta fotbollsspel tar ca 1 timme.

Frakt

Det tar 1-2 dagar för bordet att nå din närmaste DSV-terminal som sedan kontaktar privatpersoner för att bestämma dag för leverans (dagtid). Företag aviseras inte utan DSV kör omgående ut bordet. Airhockeybordet fraktas till din ytterdörr/tomtgräns (inbärning ingår ej).

Air Hockey Bord (airhockeyspel) innehåller fler produkter som liknar Gamesson Madison L-foot.

Omdömen och betyg

Denna produkt har inga lämnade omdömen ännu.
Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

Wasp 2 wasp-2-1

Wasp 2

(20)

799 kr

Info & Val
Coliseum 6 coliseum-6-1

Coliseum 6

(1)

I lager 7 995 kr

Info & Val
Shark Black shark-black-1

Shark Black

(0)

Beställningsvara 1 449 kr

Info & Val
Shark White Shark White shark-white-1

Shark White

(2)

I lager 1 495 kr (1 795 kr)

Buzz Buzz buzz-1

Buzz

(0)

I lager 749 kr (799 kr)

Speedy speedy-1

Speedy

(0)

Beställningsvara 49 995 kr

Info & Val
Foldair Foldair foldair-1

Foldair

(3)

I lager 4 495 kr (4 995 kr)

Info & Val
Stratos stratos-1

Stratos

(7)

Beställningsvara 9 995 kr

Info & Val
Zodiac zodiac-1

Zodiac

(2)

I lager 5 995 kr

Info & Val
Tornado 6 Tornado 6 tornado-6-1

Tornado 6

(0)

I lager 4 995 kr (5 995 kr)

 
Batman Halsduk Logos batman-halsduk-logos-1

Batman Halsduk Logos

(0)

I lager 160 kr (229 kr)

CFC Iphone 5 Skal Hårt Lampard chelsea-iphone-5-skal-hart-lampard-1

CFC Iphone 5 Skal Hårt Lampard

(0)

I lager 99 kr (189 kr)

CFC Iphone-5-skal 3D Diego Costa 19 chelsea-iphone-5-skal-3d-diego-costa-19-1

CFC Iphone-5-skal 3D Diego Costa 19

(0)

I lager 60 kr (199 kr)

Rekordelig Ciderglas Pint rekordelig-ciderglas-pint-1

Rekordelig Ciderglas Pint

(0)

I lager 48 kr (69 kr)

Rangers Kalender 2013 Rangers Kalender 2013 rangers-kalender-2013-1

Rangers Kalender 2013

(0)

I lager 9 kr (9 kr)