Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Air Hockey Bord (airhockeyspel) Gamesson Madison L-foot

2 295 kr
(2 495 kr)
12 mån räntefritt 191 kr / månad (avgifter tillkommer)
Produkten kan inte hämtas på vår lager i Gävle.
Lagerstatus: Finns i lager
Leveranstid: 1-3 dagar
Artikelnr: 19091
Kategori: Air Hockey Bord (airhockeyspel)
Varumärke: Gamesson
Garanti: 6 mån
Yttermått: 152 x 76 x 81 cm
Vikt: 23 kg

Madison L-foot

Uppfällbart på två ben
Elektroniskt räkneverk

Medföljer
2 st pushers (75 mm)
2 st puckar (50 mm)

Montering

Montering av detta fotbollsspel tar ca 1 timme.

Frakt

Det tar 1-2 dagar för bordet att nå din närmaste DSV-terminal som sedan kontaktar privatpersoner för att bestämma dag för leverans (dagtid). Företag aviseras inte utan DSV kör omgående ut bordet. Airhockeybordet fraktas till din ytterdörr/tomtgräns (inbärning ingår ej).

Air Hockey Bord (airhockeyspel) innehåller fler produkter som liknar Gamesson Madison L-foot.

Omdömen och betyg

Lars Anders, 2018-08-30
Bordet fungerar till belåtenhet. tycker att det är prisvärt


Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

Wasp 2 Wasp 2 wasp-2-1

Wasp 2

(22)

I lager 699 kr (899 kr)

Info & Val
Spectrum Black Spectrum Black Spectrum Black spectrum-black-1

Spectrum Black

(1)

I lager 5 195 kr (5 495 kr)

Info & Val
Coliseum 6 coliseum-6-1

Coliseum 6

(1)

I lager 7 995 kr

Info & Val
Shark Black Shark Black shark-black-1

Shark Black

(0)

I lager 1 299 kr (1 699 kr)

Info & Val
Buzz buzz-1

Buzz

(0)

I lager 699 kr

Speedy speedy-1

Speedy

(0)

Beställningsvara 49 995 kr

Info & Val
Foldair Foldair foldair-1

Foldair

(3)

I lager 4 495 kr (4 995 kr)

Info & Val
Stratos stratos-1

Stratos

(10)

I lager 9 995 kr

Info & Val
Zodiac zodiac-1

Zodiac

(2)

I lager 5 995 kr

Info & Val
 
Sons Of Anarchy Mugg Anarchy sons-of-anarchy-mugg-anarchy-1

Sons Of Anarchy Mugg Anarchy

(0)

I lager 69 kr (79 kr)

Sverige Skosnöre sverige-skosnore-1

Sverige Skosnöre

(1)

I lager 35 kr (39 kr)

Harry Potter Mugg Polyjuice Potion harry-potter-mugg-polyjuice-potion-1

Harry Potter Mugg Polyjuice Potion

(0)

I lager 95 kr (119 kr)

LFC Fotboll Sprint liverpool-fotboll-sprint-1

LFC Fotboll Sprint

(1)

I lager 99 kr (139 kr)

V For Vendetta T-Shirt Anonymous V For Vendetta T-Shirt AnonymousV For Vendetta T-Shirt AnonymousV For Vendetta T-Shirt AnonymousV For Vendetta T-Shirt AnonymousV For Vendetta T-Shirt AnonymousV For Vendetta T-Shirt AnonymousV For Vendetta T-Shirt AnonymousV For Vendetta T-Shirt Anonymous v-for-vendetta-t-shirt-anonymous-1

V For Vendetta T-Shirt Anonymous

(3)

I lager 57 kr (189 kr)