Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Foosballbord (Fotbollsspel) Gamesson Madrid

8 495 kr
12 mån räntefritt 708 kr / månad (avgifter tillkommer)
Produkten kan inte hämtas på vår lager i Gävle.
Lagerstatus: Finns i lager
Leveranstid: 1-3 dagar
Artikelnr: 19228
Kategori: Foosballbord (Fotbollsspel)
Varumärke: Gamesson
Garanti: 6 mån

Madrid

Stålben med justerbara fötter
Teleskopiska stänger (16 mm)
Yttermått: 140 x 75 x 89 cm
Spelyta: 114 x 68 cm
Vikt: 72 kg
Helt PVC-fritt!
2 st bollar medföljer

Montering

Montering av detta fotbollsspel tar ca 1 timme.

Frakt

Det tar 1-2 dagar för bordet att nå din närmaste Post-terminal som sedan kontaktar privatpersoner för att bestämma dag för leverans (dagtid). Företag aviseras inte utan Poståkeriet kör omgående ut bordet. Spelet fraktas till din ytterdörr/tomtgräns (inbärning ingår ej).

Foosballbord (Fotbollsspel) innehåller fler produkter som liknar Gamesson Madrid.

Omdömen och betyg

Denna produkt har inga lämnade omdömen ännu.
Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

Liverpool Liverpool liverpool-1

Liverpool

(19)

Beställningsvara 5 685 kr

Milano milano-1

Milano

(1)

Beställningsvara 4 885 kr

Barcelona barcelona-1

Barcelona

(0)

I lager 1 595 kr

Midfielder Heavy midfielder-heavy-1

Midfielder Heavy

(0)

Beställningsvara 3 885 kr

Professional professional-1

Professional

(1)

I lager 10 995 kr

Defender defender-1

Defender

(0)

795 kr

F100 F100 f100-1

F100

(6)

Beställningsvara 3 995 kr (4 595 kr)

Pro Champion Pro Champion pro-champion-1

Pro Champion

(11)

I lager 8 495 kr (8 995 kr)

F200 f200-1

F200

(10)

I lager 5 995 kr

G500 Weatherproof g500-weatherproof-1

G500 Weatherproof

(2)

Beställningsvara 7 995 kr

Silver Olympic silver-olympic-1

Silver Olympic

(4)

I lager 13 795 kr

F1 Tele f1-tele-1

F1 Tele

(5)

Beställningsvara 2 195 kr

G2000 g2000-1

G2000

(2)

Beställningsvara 7 295 kr

F-zero F-zero f-zero-1

F-zero

(3)

Beställningsvara 1 395 kr (1 795 kr)

F1 F1 f1-1

F1

(8)

I lager 1 995 kr (2 195 kr)

F200 Egen Design f200-egen-design-1

F200 Egen Design

(0)

Beställningsvara Från: 9 750 kr

F200 EVO f200-evo-1

F200 EVO

(9)

I lager 5 995 kr

Foldy foldy-1

Foldy

(2)

I lager 7 495 kr

Master Champion Master Champion master-champion-1

Master Champion

(1)

Beställningsvara 11 495 kr (11 995 kr)

Special Champion special-champion-1

Special Champion

(1)

Beställningsvara 9 995 kr

 
arsenal-olglas-pint-wordmark-1

AFC Ölglas Pint Wordmark

(19)

I lager Från: 129 kr

LFC Keps Vit Pink Bird liverpool-keps-vit-pink-bird-1

LFC Keps Vit Pink Bird

(0)

I lager 139 kr (199 kr)

CFC Metallskylt Liten Show Your Colours chelsea-metallskylt-liten-show-your-colours-1

CFC Metallskylt Liten Show Your Colours

(0)

I lager 30 kr (59 kr)

Green Latern Pinn Icon green-latern-pinn-icon-1

Green Latern Pinn Icon

(1)

I lager 11 kr (19 kr)

Fantastic Beasts Klistermärken 5-Pack fantastic-beasts-klistermarken-5-pack-1

Fantastic Beasts Klistermärken 5-Pack

(0)

I lager 10 kr (19 kr)