Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Foosballbord (Fotbollsspel) Gamesson Barcelona

1 595 kr
12 mån räntefritt 133 kr / månad (avgifter tillkommer)
Produkten kan inte hämtas på vår lager i Gävle.
Lagerstatus: Finns i lager
Leveranstid: 1-3 dagar
Artikelnr: 13154
Kategori: Foosballbord (Fotbollsspel)
Varumärke: Gamesson
Garanti: 6 mån
Yttermått: 107 x 61 x 76 cm
Vikt: 17 kg

Barcelona

Ett fotbollsspel för de lite mindre barnen både hemma och på förskolan. Ett säkert bord med teleskopiska stänger, som är lätt att justera tack vare ställbara fötter.

Teleskopiska stålstänger (12 mm)
Ställbara fötter



Foosballbord (Fotbollsspel) innehåller fler produkter som liknar Gamesson Barcelona.

Omdömen och betyg

Denna produkt har inga lämnade omdömen ännu.
Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

Liverpool Liverpool liverpool-1

Liverpool

(19)

Beställningsvara 5 685 kr

Milano milano-1

Milano

(1)

Beställningsvara 4 885 kr

Midfielder Heavy midfielder-heavy-1

Midfielder Heavy

(0)

Beställningsvara 3 885 kr

Professional professional-1

Professional

(1)

I lager 10 995 kr

Defender defender-1

Defender

(0)

795 kr

Madrid madrid-1

Madrid

(0)

I lager 8 495 kr

F100 F100 f100-1

F100

(6)

I lager 3 995 kr (4 595 kr)

Pro Champion Pro Champion pro-champion-1

Pro Champion

(11)

I lager 8 495 kr (8 995 kr)

F200 f200-1

F200

(10)

I lager 5 995 kr

G500 Weatherproof g500-weatherproof-1

G500 Weatherproof

(2)

Beställningsvara 7 995 kr

Silver Olympic silver-olympic-1

Silver Olympic

(4)

I lager 13 795 kr

F1 Tele f1-tele-1

F1 Tele

(5)

I lager 2 195 kr

G2000 g2000-1

G2000

(2)

Beställningsvara 7 295 kr

F-zero F-zero f-zero-1

F-zero

(3)

I lager 1 395 kr (1 795 kr)

F1 F1 f1-1

F1

(8)

I lager 1 995 kr (2 195 kr)

F200 Egen Design f200-egen-design-1

F200 Egen Design

(0)

Beställningsvara Från: 9 750 kr

F200 EVO f200-evo-1

F200 EVO

(9)

I lager 5 995 kr

Foldy foldy-1

Foldy

(2)

I lager 7 495 kr

Master Champion Master Champion master-champion-1

Master Champion

(1)

I lager 11 495 kr (11 995 kr)

Special Champion special-champion-1

Special Champion

(1)

Beställningsvara 9 995 kr

 
EFC Fleecefilt Fade everton-fleecefilt-fade-1

EFC Fleecefilt Fade

(0)

I lager 149 kr (199 kr)

Django Unchained (the D Is Silent) Mugg django-unchained-the-d-is-silent-mugg-1

Django Unchained (the D Is Silent) Mugg

(0)

I lager 30 kr (99 kr)

Sin City Affisch Nancy A642 A841 sin-city-affisch-nancy-1

Sin City Affisch Nancy A642 A841

(0)

I lager 30 kr (99 kr)

Paw Patrol Skrivset 5-delar paw-patrol-skrivset-5-delar-1

Paw Patrol Skrivset 5-delar

(0)

I lager 20 kr (39 kr)

CFC Halsduk Bar chelsea-halsduk-bar-1

CFC Halsduk Bar

(3)

I lager 99 kr (149 kr)