Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Eldarttavlor Gamesson Catdart Walker

1 395 kr
12 mån räntefritt 116 kr / månad (avgifter tillkommer)
Produkten kan inte hämtas på vår lager i Gävle.
Lagerstatus: Finns i lager
Leveranstid: 1-3 dagar
Artikelnr: 13282
Kategori: Eldarttavlor
Varumärke: Gamesson
Garanti: 6 mån
Vikt: 7 kg

Catdart Walker

Eldarttavla med skåp.

26 spel med 163 varianter
1-8 spelare
4 set pilar (extra pilspetsar ingår)
Ljudeffekter
2 LED-displayer
2 Cricket LED-displayer
Adapter ingår


Eldarttavlor innehåller fler produkter som liknar Gamesson Catdart Walker.

Omdömen och betyg

Contribe AB, 2016-12-27
Helt enligt förväntningarna.
Skärgårdshotellet I Nynäshamn AB, 2014-01-30

Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

Eldarttavla Professional eldarttavla-professional-1

Eldarttavla Professional

(1)

I lager 499 kr

Premium Wireless premium-wireless-1

Premium Wireless

(0)

I lager 899 kr

Masters Choice 3 masters-choice-3-1

Masters Choice 3

(2)

I lager 899 kr

Polaris polaris-1

Polaris

(4)

I lager 799 kr

xqmax-cbx180-1

XQMax CBX180

(0)

I lager 1 295 kr

ton-machine-1

Ton Machine

(0)

I lager 699 kr

Unicorn Soft unicorn-soft-1

Unicorn Soft

(0)

I lager 279 kr

xqmax-cbx170-1

XQMax CBX170

(0)

I lager 995 kr

darts-connect-online-black-1

Darts Connect Online Black

(0)

I lager 3 495 kr

arachnid-cricket-pro-800-1

Arachnid Cricket Pro 800

(0)

I lager 3 999 kr

Bulls Magnetic bulls-magnetic-1

Bulls Magnetic

(0)

I lager 229 kr

 
Sverige Vikingahjälm sverige-vikingahjaalm-1

Sverige Vikingahjälm

(1)

I lager 89 kr (99 kr)

X-men Miniaffisch Cover M97 x-men-miniaffisch-cover-1

X-men Miniaffisch Cover M97

(0)

I lager 24 kr (79 kr)

Sverige Fotbollströja Barn Sverige Fotbollströja Barn sverige-fotbollstroja-barn-1

Sverige Fotbollströja Barn

(3)

I lager 179 kr (199 kr)

FCB Affish Neymar 85 barcelona-affish-neymar-85-1

FCB Affish Neymar 85

(0)

I lager 59 kr (99 kr)

LFC Iphone 4/4s Skal Hårt Gerrard liverpool-iphone-44s-skal-hart-gerrard-1

LFC Iphone 4/4s Skal Hårt Gerrard

(2)

I lager 99 kr (199 kr)