Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Eldarttavlor Garlando Polaris

599 kr
(799 kr)
12 mån räntefritt 50 kr / månad (avgifter tillkommer)
Lagerstatus: Finns i lager
Leveranstid: 1-3 dagar
Artikelnr: 14838
Kategori: Eldarttavlor
Varumärke: Garlando
Garanti: 24 mån
Yttermått: 41 x 45 x 4 cm
Vikt: 7 kg

Polaris

Pilförvaring i skåpet.
Upp till 8 spelare.
1 Jumbo LCD-display och crickettavla.
29 spel med 90 variationer.
Röst och ljudeffekter (volymen justeras i 8 nivåer).
Röstkommandon (endast på engelska).
Insomningsfunktion: efter ca 3 minuter av icke-användning aktiveras
strömsparfunktion som sätter displayen i standby-läge.
Patenterad "cyber match" gör det möjligt att spela mot datorn, välja mellan 5 olika nivåer av spel fån nybörjare till Professionell.
6 pilar med 40 extra spetsar ingår.

Strömförsörjning: 220V AC till 5V DC-adapter (medföljer).

Eldarttavlor innehåller fler produkter som liknar Garlando Polaris.

Omdömen och betyg

Emma Charlotta, 2018-04-19
Mycket nöjd,uppfyllde förväntan.
Emma Charlotta, 2018-04-19
Mycket nöjd,uppfyllde förväntan.
Kiruna Kommun, 2018-03-01

Gert, 2015-08-10

Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

Eldarttavla Professional eldarttavla-professional-1

Eldarttavla Professional

(1)

I lager 499 kr

Premium Wireless premium-wireless-1

Premium Wireless

(0)

I lager 899 kr

Catdart Walker catdart-walker-1

Catdart Walker

(2)

I lager 1 395 kr

Masters Choice 3 masters-choice-3-1

Masters Choice 3

(2)

I lager 899 kr

xqmax-cbx180-1

XQMax CBX180

(0)

I lager 1 295 kr

ton-machine-1

Ton Machine

(0)

I lager 699 kr

Unicorn Soft unicorn-soft-1

Unicorn Soft

(0)

I lager 279 kr

xqmax-cbx170-1

XQMax CBX170

(0)

I lager 995 kr

darts-connect-online-black-1

Darts Connect Online Black

(0)

I lager 3 495 kr

arachnid-cricket-pro-800-1

Arachnid Cricket Pro 800

(0)

I lager 3 999 kr

 
Big Bang Theory Affisch Comic Bazinga A701 big-bang-theory-affisch-comic-bazinga-1

Big Bang Theory Affisch Comic Bazinga A701

(1)

I lager 69 kr (99 kr)

Sverige Broderat Märke Flagga sverige-broderat-marke-flagga-1

Sverige Broderat Märke Flagga

(4)

I lager 35 kr (39 kr)

West Ham Barset Wordmark west-ham-barset-wordmark-1

West Ham Barset Wordmark

(0)

I lager 129 kr (149 kr)

X-men Miniaffisch Cover M97 x-men-miniaffisch-cover-1

X-men Miniaffisch Cover M97

(0)

I lager 24 kr (79 kr)

Batman Miniaffisch Covers M28 batman-miniaffisch-covers-1

Batman Miniaffisch Covers M28

(1)

I lager 41 kr (79 kr)