Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Eldarttavlor Garlando Polaris

799 kr
12 mån räntefritt 67 kr / månad (avgifter tillkommer)
Lagerstatus: Finns i lager
Leveranstid: 1-3 dagar
Artikelnr: 14838
Kategori: Eldarttavlor
Varumärke: Garlando
Garanti: 24 mån
Yttermått: 41 x 45 x 4 cm
Vikt: 7 kg

Polaris

Pilförvaring i skåpet.
Upp till 8 spelare.
1 Jumbo LCD-display och crickettavla.
29 spel med 90 variationer.
Röst och ljudeffekter (volymen justeras i 8 nivåer).
Röstkommandon (endast på engelska).
Insomningsfunktion: efter ca 3 minuter av icke-användning aktiveras
strömsparfunktion som sätter displayen i standby-läge.
Patenterad "cyber match" gör det möjligt att spela mot datorn, välja mellan 5 olika nivåer av spel fån nybörjare till Professionell.
6 pilar med 40 extra spetsar ingår.

Strömförsörjning: 220V AC till 5V DC-adapter (medföljer).

Eldarttavlor innehåller fler produkter som liknar Garlando Polaris.

Omdömen och betyg

Gert, 2015-08-10

Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

Soft Blue soft-blue-1

Soft Blue

(3)

599 kr

Eldarttavla Professional eldarttavla-professional-1

Eldarttavla Professional

(1)

I lager 499 kr

Premium Wireless premium-wireless-1

Premium Wireless

(0)

I lager 899 kr

Catdart Walker catdart-walker-1

Catdart Walker

(2)

Beställningsvara 1 395 kr

Masters Choice 3 masters-choice-3-1

Masters Choice 3

(2)

899 kr

Topaz 901 topaz-901-1

Topaz 901

(0)

Beställningsvara 2 995 kr

xqmax-cbx180-1

XQMax CBX180

(0)

Beställningsvara 1 295 kr

ton-machine-1

Ton Machine

(0)

I lager 699 kr

Unicorn Soft unicorn-soft-1

Unicorn Soft

(0)

I lager 279 kr

xqmax-cbx170-1

XQMax CBX170

(0)

995 kr

darts-connect-online-black-1

Darts Connect Online Black

(0)

I lager 3 495 kr

arachnid-cricket-pro-800-1

Arachnid Cricket Pro 800

(0)

Beställningsvara 3 999 kr

 
MUFC T-shirt Beckham Legend MUFC T-shirt Beckham LegendMUFC T-shirt Beckham LegendMUFC T-shirt Beckham LegendMUFC T-shirt Beckham LegendMUFC T-shirt Beckham LegendMUFC T-shirt Beckham LegendMUFC T-shirt Beckham LegendMUFC T-shirt Beckham Legend manchester-united-t-shirt-beckham-legend-1

MUFC T-shirt Beckham Legend

(1)

I lager 239 kr (299 kr)

CFC Metallskylt Liten Show Your Colours chelsea-metallskylt-liten-show-your-colours-1

CFC Metallskylt Liten Show Your Colours

(0)

I lager 41 kr (59 kr)

FCB IPhone 4/4S Skal Crystal barcelona-iphone-44s-skal-crystal-1

FCB IPhone 4/4S Skal Crystal

(0)

I lager 99 kr (158 kr)

LFC Träningspiké 2014 Röd LFC Träningspiké 2014 RödLFC Träningspiké 2014 RödLFC Träningspiké 2014 RödLFC Träningspiké 2014 RödLFC Träningspiké 2014 RödLFC Träningspiké 2014 RödLFC Träningspiké 2014 RödLFC Träningspiké 2014 RödLFC Träningspiké 2014 RödLFC Träningspiké 2014 Röd liverpool-traningspike-2014-rod-1

LFC Träningspiké 2014 Röd

(0)

I lager 349 kr (499 kr)

Harry Potter Trollstav Voldemort harry-potter-trollstav-voldemort-1

Harry Potter Trollstav Voldemort

(3)

I lager 399 kr (449 kr)