Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Snookerköer Licensierad Produkt Ronnie Ash

779 kr
12 mån räntefritt 65 kr / månad (avgifter tillkommer)
Alt/Storlek:H - 18-19 Oz
Lagerstatus: Tillfälligt slut
Artikelnr: 17002
Kategori: Snookerköer
Varumärke: Licensierad Produkt
Garanti: 24 mån

Ronnie Ash

Ronnie O’Sullivan 2 delad askkö.

Längd: 57 tums (ca 145cm)
Köläder Elk Master 10 mm
Köben: Mässing
Vikt: Varierande
Skaft: Askskaft
Koppling: Spiral Brass Joint
Grepp: Inget
Delning:
Bumper: Standard Gummi
Handtag:
Övrigt:

Snookerköer innehåller fler produkter som liknar Licensierad Produkt Ronnie Ash.

Omdömen och betyg

Kjell Michael Stefan, 2018-09-24

Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

bce-classic-ash-1

Bce Classic Ash

(0)

I lager 399 kr

bce-sports-ash-1

BCE Sports Ash

(0)

I lager 399 kr

ros-osullivan-58-cue-10mm-tip-ash-shaft-12-extender-1

ROS 1

(0)

I lager 2 575 kr

jimmy-white-signature-1

Jimmy White Signature

(1)

I lager 349 kr

grand-master-4-1

Grand Master 4

(0)

I lager 1 995 kr

bce-junior-1

BCE Junior

(1)

I lager 499 kr

sight-right-3-1

Sight Right 3

(0)

I lager 799 kr

mark-black-1

Mark Black

(0)

I lager 349 kr

Legend legend-1

Legend

(1)

I lager 1 495 kr

Grand Master Brown grand-master-brown-1

Grand Master Brown

(0)

I lager 1 695 kr

Grand Master 1 grand-master-1-1

Grand Master 1

(0)

I lager 1 695 kr

Classic Snooker classic-snooker-1

Classic Snooker

(0)

I lager 799 kr

PHAT Med Smart Extender phat-med-smart-extender-1

PHAT Med Smart Extender

(0)

799 kr

Selby selby-1

Selby

(0)

I lager 449 kr

Shockwave Selby Shockwave Selby shockwave-selby-1

Shockwave Selby

(1)

I lager 799 kr (999 kr)

Moderno 1 Moderno 1 moderno-1-1

Moderno 1

(4)

I lager 399 kr (499 kr)

Jimmy White 48 jimmy-white-48-1

Jimmy White 48

(3)

I lager 399 kr

Mark Selby Paket mark-selby-paket-1

Mark Selby Paket

(3)

I lager 499 kr

Classic Pool Snooker Classic Pool Snooker classic-pool-snooker-1

Classic Pool Snooker

(18)

199 kr (249 kr)

Classic SF6 classic-sf6-1

Classic SF6

(1)

I lager 449 kr

 
LFC T-shirt Coutinho LFC T-shirt CoutinhoLFC T-shirt CoutinhoLFC T-shirt CoutinhoLFC T-shirt CoutinhoLFC T-shirt CoutinhoLFC T-shirt CoutinhoLFC T-shirt CoutinhoLFC T-shirt Coutinho liverpool-t-shirt-coutinho-1

LFC T-shirt Coutinho

(1)

I lager 115 kr (229 kr)

EFC Nylonpånbok Foil everton-nylonpanbok-foil-1

EFC Nylonpånbok Foil

(0)

I lager 30 kr (99 kr)

MCFC SoccerStarz Nastasic manchester-city-soccerstarz-nastasic-1

MCFC SoccerStarz Nastasic

(0)

I lager 29 kr (49 kr)

Justin Bieber Silikonarmband justin-bieber-silikonarmband-1

Justin Bieber Silikonarmband

(0)

I lager 15 kr (49 kr)

Hello Kitty Blackberry 8520 Skal hello-kitty-blackberry-8520-skal-1

Hello Kitty Blackberry 8520 Skal

(0)

I lager 12 kr (39 kr)