Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Snookerköer Licensierad Produkt Ronnie Ash

779 kr
12 mån räntefritt 65 kr / månad (avgifter tillkommer)
Alt/Storlek:H - 18-19 Oz
Lagerstatus: Tillfälligt slut
Artikelnr: 17002
Kategori: Snookerköer
Varumärke: Licensierad Produkt
Garanti: 24 mån

Ronnie Ash

Ronnie O’Sullivan 2 delad askkö.

Längd: 57 tums (ca 145cm)
Köläder Elk Master 10 mm
Köben: Mässing
Vikt: Varierande
Skaft: Askskaft
Koppling: Spiral Brass Joint
Grepp: Inget
Delning:
Bumper: Standard Gummi
Handtag:
Övrigt:

Snookerköer innehåller fler produkter som liknar Licensierad Produkt Ronnie Ash.

Omdömen och betyg

Kjell Michael Stefan, 2018-09-24

Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

bce-classic-ash-1

Bce Classic Ash

(0)

I lager 399 kr

bce-sports-ash-1

BCE Sports Ash

(0)

I lager 399 kr

ros-osullivan-58-cue-10mm-tip-ash-shaft-12-extender-1

ROS 1

(0)

Beställningsvara 2 575 kr

jimmy-white-signature-1

Jimmy White Signature

(1)

I lager 349 kr

grand-master-4-1

Grand Master 4

(0)

I lager 1 995 kr

bce-junior-1

BCE Junior

(1)

I lager 499 kr

sight-right-3-1

Sight Right 3

(0)

I lager 799 kr

mark-black-1

Mark Black

(0)

349 kr

Legend legend-1

Legend

(1)

I lager 1 495 kr

Grand Master Brown grand-master-brown-1

Grand Master Brown

(0)

Beställningsvara 1 695 kr

Grand Master 1 grand-master-1-1

Grand Master 1

(0)

I lager 1 695 kr

Classic Snooker classic-snooker-1

Classic Snooker

(0)

799 kr

PHAT Med Smart Extender phat-med-smart-extender-1

PHAT Med Smart Extender

(0)

799 kr

Selby selby-1

Selby

(0)

449 kr

Shockwave Selby Shockwave Selby shockwave-selby-1

Shockwave Selby

(1)

799 kr (999 kr)

Moderno 1 Moderno 1 moderno-1-1

Moderno 1

(4)

I lager 399 kr (499 kr)

Jimmy White 48 jimmy-white-48-1

Jimmy White 48

(3)

I lager 399 kr

Mark Selby Paket mark-selby-paket-1

Mark Selby Paket

(3)

499 kr

Classic Pool Snooker Classic Pool Snooker classic-pool-snooker-1

Classic Pool Snooker

(18)

199 kr (249 kr)

Classic SF6 classic-sf6-1

Classic SF6

(1)

I lager 449 kr

 
FCB Dekal Iphone 5/5S barcelona-dekal-iphone-55s-1

FCB Dekal Iphone 5/5S

(0)

I lager 99 kr (129 kr)

CFC Plånbok Skyline chelsea-planbok-skyline-1

CFC Plånbok Skyline

(0)

I lager 69 kr (99 kr)

CFC Armband Festival 2-Pack chelsea-armband-festival-2-pack-1

CFC Armband Festival 2-Pack

(0)

I lager 30 kr (59 kr)

Sons Of Anarchy Kalender 2018 noimage

Sons Of Anarchy Kalender 2018

(0)

I lager 83 kr (119 kr)

Harry Potter Berlock Hogwarts Silver harry-potter-berlock-hogwarts-silver-1

Harry Potter Berlock Hogwarts Silver

(0)

I lager 279 kr (349 kr)