Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Air Hockey Pushers Spelbord Pusher Champion

79 kr
12 mån räntefritt 7 kr / månad (avgifter tillkommer)
Alt/Storlek:1-pack
Lagerstatus: Finns i lager
Leveranstid: 1-3 dagar
Artikelnr: 15656
Kategori: Air Hockey Pushers
Varumärke: Spelbord
Garanti:

Pusher Champion

Pusher Champion är en väldigt rejäl pusher.

Pushen är tillverkad i europa och är av betydligt högre kvalitet än de flesta andra på marknaden.

Diameter 10 cm
1-pack


Air Hockey Pushers innehåller fler produkter som liknar Spelbord Pusher Champion.

Omdömen och betyg

Stefan, 2016-04-26

Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

pusher-plus-1

Pusher Plus

(1)

I lager Från: 49 kr

pusher-twister-1

Pusher Twister

(0)

99 kr

skolpack-stort-1

Skolpack Stort

(6)

I lager 229 kr

skolpack-litet-1

Skolpack Litet

(4)

I lager 229 kr

filtplattor-for-pushers-svart-1

Filtplattor För Pushers Svart

(0)

I lager Från: 12 kr

Filtplattor För Pushers Grön filtplattor-for-pushers-gron-1

Filtplattor För Pushers Grön

(1)

I lager 39 kr

Gamesson Pusher Original gamesson-pusher-original-1

Gamesson Pusher Original

(1)

89 kr

Gamesson Pushers Mini gamesson-pushers-mini-1

Gamesson Pushers Mini

(2)

I lager 59 kr

ersattningsfilt-for-pusher-twister-1

Ersättningsfilt För Pusher Twister

(0)

I lager 49 kr

airset-euro-1-1

Airset Euro 1

(0)

I lager 399 kr

airset-euro-pro-1

Airset Euro Pro

(0)

I lager 599 kr

 
Miami Heat Affisch Logo A502 miami-heat-affisch-logo-1

Miami Heat Affisch Logo A502

(0)

I lager 30 kr (99 kr)

THFC Affisch Paulinho 57 tottenham-hotspur-affisch-paulinho-57-1

THFC Affisch Paulinho 57

(0)

I lager 30 kr (99 kr)

ACM T-shirt Svart Rödärmad ACM T-shirt Svart RödärmadACM T-shirt Svart RödärmadACM T-shirt Svart RödärmadACM T-shirt Svart RödärmadACM T-shirt Svart RödärmadACM T-shirt Svart Rödärmad milan-t-shirt-svart-rodarmad-1

ACM T-shirt Svart Rödärmad

(0)

I lager 60 kr (199 kr)

MCFC Solglasögon Sport Wrap manchester-city-solglasogon-sport-wrap-1

MCFC Solglasögon Sport Wrap

(0)

I lager 90 kr (299 kr)

Tottenham Tomteluva Supersoft tottenham-tomteluva-supersoft-1

Tottenham Tomteluva Supersoft

(0)

I lager 79 kr (79 kr)