Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Air Hockey Pushers Spelbord Pusher Champion

79 kr
12 mån räntefritt 7 kr / månad (avgifter tillkommer)
Lagerstatus: Finns i lager
Leveranstid: 1-3 dagar
Artikelnr: 15656
Kategori: Air Hockey Pushers
Varumärke: Spelbord
Garanti:

Pusher Champion

Pusher Champion är en väldigt rejäl pusher.

Pushen är tillverkad i europa och är av betydligt högre kvalitet än de flesta andra på marknaden.

Diameter 10 cm
1-pack


Air Hockey Pushers innehåller fler produkter som liknar Spelbord Pusher Champion.

Omdömen och betyg

Stefan, 2016-04-26

Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

pusher-plus-rod-1

Pusher Plus Röd

(1)

I lager Från: 49 kr

pusher-plus-bla-1

Pusher Plus Blå

(0)

I lager Från: 49 kr

pusher-twister-1

Pusher Twister

(0)

99 kr

skolpack-stort-1

Skolpack Stort

(7)

I lager 229 kr

skolpack-litet-1

Skolpack Litet

(4)

229 kr

Pushers Deluxe pushers-deluxe-1

Pushers Deluxe

(2)

89 kr

Filtplattor För Pushers Grön filtplattor-for-pushers-gron-1

Filtplattor För Pushers Grön

(1)

39 kr

Gamesson Pushers Mini gamesson-pushers-mini-1

Gamesson Pushers Mini

(2)

I lager 59 kr

ersattningsfilt-for-pusher-twister-1

Ersättningsfilt För Pusher Twister

(0)

I lager 49 kr

airset-euro-1-1

Airset Euro 1

(0)

I lager 399 kr

airset-euro-pro-1

Airset Euro Pro

(0)

I lager 599 kr

 
Fantastic Beasts Klistermärken 5-Pack fantastic-beasts-klistermarken-5-pack-1

Fantastic Beasts Klistermärken 5-Pack

(0)

I lager 10 kr (19 kr)

Sverige T-shirt Tre Kronor Barn Sverige T-shirt Tre Kronor Barn sverige-t-shirt-tre-kronor-barn-1

Sverige T-shirt Tre Kronor Barn

(0)

I lager 179 kr (199 kr)

Nintendo Giftset Controller nintendo-giftset-controller-1

Nintendo Giftset Controller

(0)

I lager 90 kr (299 kr)

LFC Dekal Samsung Galaxy S5 liverpool-dekal-samsung-galaxy-s5-1

LFC Dekal Samsung Galaxy S5

(0)

I lager 77 kr (129 kr)

MUFC Affisch Di Maria 86 manchester-united-affisch-di-maria-86-1

MUFC Affisch Di Maria 86

(0)

I lager 30 kr (99 kr)