Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Air Hockey Puckar Spelbord Puck Fluor 80

39 kr
12 mån räntefritt 3 kr / månad (avgifter tillkommer)
Lagerstatus: Finns i lager
Leveranstid: 1-3 dagar
Artikelnr: 15676
Kategori: Air Hockey Puckar
Varumärke: Spelbord
Garanti:

Puck Fluor 80

Puck Fluorescerande

Puchen är tillverkad i europa och är av betydligt högre kvalitet än de flesta andra på marknaden.

1-pack
80 mm

Air Hockey Puckar innehåller fler produkter som liknar Spelbord Puck Fluor 80.

Omdömen och betyg

Lotte, 2016-08-31
Its nice, a bit big for our table but thats ok, we didn't think about looking at size when we bought it, we just wanted something.....fluorescerende because we like things that glow in the dark!!
Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

puck-fluor-70-1

Puck Fluor 70

(0)

I lager 29 kr

stor-puck-63-1

Stor Puck 63

(4)

19 kr

Puckar Bas 50 2-pack puckar-bas-50-2-pack-1

Puckar Bas 50 2-pack

(12)

I lager 59 kr

Puckar Bas 63 2-pack Puckar Bas 63 2-pack puckar-bas-63-2-pack-1

Puckar Bas 63 2-pack

(14)

I lager 39 kr

Puckar Deluxe puckar-deluxe-1

Puckar Deluxe

(1)

I lager 79 kr

puck-deluxe-60-1

Puck Deluxe 60

(0)

I lager 29 kr

airset-euro-1-1

Airset Euro 1

(0)

I lager 399 kr

airset-euro-pro-1

Airset Euro Pro

(0)

599 kr

puck-low-noise-1

Puck Low Noise

(0)

I lager 29 kr

puck-twister-80-bla-1

Puck Twister 80 Blå

(0)

I lager 39 kr

 
LFC Bildoft Henderson liverpool-bildoft-henderson-1

LFC Bildoft Henderson

(0)

I lager 29 kr (39 kr)

AFC Husalv arsenal-husalv-1

AFC Husalv

(0)

I lager 125 kr (179 kr)

The Wrestler Mugg the-wrestler-mugg-1

The Wrestler Mugg

(0)

I lager 30 kr (99 kr)

AFC Badlakan Established arsenal-badlakan-established-1

AFC Badlakan Established

(1)

I lager 183 kr (229 kr)

Frozen Miniaffisch Elsa N2 frozen-miniaffisch-elsa-n2-1

Frozen Miniaffisch Elsa N2

(0)

I lager 24 kr (79 kr)