Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Air Hockey Puckar Spelbord Puck Fluor 80

39 kr
12 mån räntefritt 3 kr / månad (avgifter tillkommer)
Lagerstatus: Finns i lager
Leveranstid: 1-3 dagar
Artikelnr: 15676
Kategori: Air Hockey Puckar
Varumärke: Spelbord
Garanti:

Puck Fluor 80

Puck Fluorescerande

Puchen är tillverkad i europa och är av betydligt högre kvalitet än de flesta andra på marknaden.

1-pack
80 mm

Air Hockey Puckar innehåller fler produkter som liknar Spelbord Puck Fluor 80.

Omdömen och betyg

Maria Mi, 2018-10-23

Herrljunga Kommun, 2018-09-28
felköp, den var för stor för vårt airhockey bord.
Lotte, 2016-08-31
Its nice, a bit big for our table but thats ok, we didn't think about looking at size when we bought it, we just wanted something.....fluorescerende because we like things that glow in the dark!!
Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

puck-fluor-70-1

Puck Fluor 70

(0)

I lager 29 kr

stor-puck-63-1

Stor Puck 63

(4)

19 kr

Puckar Gamesson Stor 3-pack puckar-gamesson-stor-3-pack-1

Puckar Gamesson Stor 3-pack

(15)

I lager 49 kr

Puckar Deluxe puckar-deluxe-1

Puckar Deluxe

(1)

I lager 79 kr

puck-deluxe-60-1

Puck Deluxe 60

(0)

I lager 29 kr

airset-euro-1-1

Airset Euro 1

(0)

399 kr

airset-euro-pro-1

Airset Euro Pro

(0)

I lager 599 kr

puck-low-noise-1

Puck Low Noise

(1)

29 kr

puck-twister-80-bla-1

Puck Twister 80 Blå

(0)

I lager 39 kr

puck-tournament-champion-70mm-rod-1

Puck Tournament Champion 70mm Röd

(0)

I lager 19 kr

 
EFC Armband Festival 2-Pack everton-armband-festival-2-pack-1

EFC Armband Festival 2-Pack

(0)

I lager 30 kr (59 kr)

Harry Potter Mössa Slytherin Patch harry-potter-mossa-slytherin-patch-1

Harry Potter Mössa Slytherin Patch

(0)

I lager 223 kr (279 kr)

West Ham Halsduk Nero west-ham-halsduk-nero-1

West Ham Halsduk Nero

(0)

I lager 89 kr (149 kr)

Harry Potter Trollstav Deathly Hallows harry-potter-trollstav-deathly-hallows-1

Harry Potter Trollstav Deathly Hallows

(0)

I lager 359 kr (449 kr)

LFC Vimpel Paris 81 liverpool-vimpel-paris-81-1

LFC Vimpel Paris 81

(2)

I lager 75 kr (149 kr)