Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Air Hockey Puckar Spelbord Puck Fluor 80

39 kr
12 mån räntefritt 3 kr / månad (avgifter tillkommer)
Lagerstatus: Finns i lager
Leveranstid: 1-3 dagar
Artikelnr: 15676
Kategori: Air Hockey Puckar
Varumärke: Spelbord
Garanti:

Puck Fluor 80

Puck Fluorescerande

Puchen är tillverkad i europa och är av betydligt högre kvalitet än de flesta andra på marknaden.

1-pack
80 mm

Air Hockey Puckar innehåller fler produkter som liknar Spelbord Puck Fluor 80.

Omdömen och betyg

Lotte, 2016-08-31
Its nice, a bit big for our table but thats ok, we didn't think about looking at size when we bought it, we just wanted something.....fluorescerende because we like things that glow in the dark!!
Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

puck-fluor-70-1

Puck Fluor 70

(0)

I lager 29 kr

stor-puck-63-1

Stor Puck 63

(4)

19 kr

Puckar Bas 50 2-pack puckar-bas-50-2-pack-1

Puckar Bas 50 2-pack

(12)

I lager 59 kr

Puckar Bas 63 2-pack Puckar Bas 63 2-pack puckar-bas-63-2-pack-1

Puckar Bas 63 2-pack

(14)

I lager 39 kr

Puckar Deluxe puckar-deluxe-1

Puckar Deluxe

(1)

I lager 79 kr

puck-deluxe-60-1

Puck Deluxe 60

(0)

I lager 29 kr

airset-euro-1-1

Airset Euro 1

(0)

I lager 399 kr

airset-euro-pro-1

Airset Euro Pro

(0)

I lager 599 kr

puck-low-noise-1

Puck Low Noise

(0)

I lager 29 kr

puck-twister-80-bla-1

Puck Twister 80 Blå

(0)

I lager 39 kr

puck-tournament-champion-70mm-rod-1

Puck Tournament Champion 70mm Röd

(0)

I lager 19 kr

 
West Bromwich Albion Kalender 2013 West Bromwich Albion Kalender 2013 west-bromwich-albion-kalender-2013-1

West Bromwich Albion Kalender 2013

(0)

I lager 9 kr (9 kr)

AFC SoccerStarz Arteta arsenal--soccerstarz-arteta-1

AFC SoccerStarz Arteta

(0)

I lager 29 kr (59 kr)

AFC Affisch Squad 51 arsenal-affisch-squad-51-1

AFC Affisch Squad 51

(1)

I lager 69 kr (99 kr)

LFC T-shirt Cross Hatch Svart LFC T-shirt Cross Hatch SvartLFC T-shirt Cross Hatch SvartLFC T-shirt Cross Hatch SvartLFC T-shirt Cross Hatch SvartLFC T-shirt Cross Hatch SvartLFC T-shirt Cross Hatch SvartLFC T-shirt Cross Hatch SvartLFC T-shirt Cross Hatch Svart liverpool-t-shirt-cross-hatch-svart-1

LFC T-shirt Cross Hatch Svart

(1)

I lager 254 kr (339 kr)

Robocop Mugg 2014 Dead Or Alive robocop-mugg-2014-dead-or-alive-1

Robocop Mugg 2014 Dead Or Alive

(0)

I lager 30 kr (99 kr)