Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Air Hockey Pushers Spelbord Pusher Plus Röd

49 kr
12 mån räntefritt 4 kr / månad (avgifter tillkommer)
Lagerstatus: Finns i lager
Leveranstid: 1-3 dagar
Artikelnr: 17759
Kategori: Air Hockey Pushers
Varumärke: Spelbord
Garanti:

Pusher Plus Röd

Stor pusher för airhockey.

Pushen är tillverkad i europa och är av betydligt högre kvalitet än de flesta andra på marknaden.

Diameter: 10 cm
1-pack

Air Hockey Pushers innehåller fler produkter som liknar Spelbord Pusher Plus Röd.

Omdömen och betyg

Maria Mi, 2018-10-23

Jens Olof Mikael, 2017-01-16

Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

pusher-champion-1

Pusher Champion

(2)

I lager 79 kr

pusher-plus-bla-1

Pusher Plus Blå

(0)

I lager Från: 49 kr

pusher-twister-1

Pusher Twister

(0)

99 kr

skolpack-stort-1

Skolpack Stort

(8)

I lager 229 kr

skolpack-litet-1

Skolpack Litet

(4)

229 kr

Pushers Deluxe pushers-deluxe-1

Pushers Deluxe

(2)

89 kr

Filtplattor För Pushers Grön filtplattor-for-pushers-gron-1

Filtplattor För Pushers Grön

(1)

39 kr

Gamesson Pushers Mini gamesson-pushers-mini-1

Gamesson Pushers Mini

(2)

I lager 59 kr

ersattningsfilt-for-pusher-twister-1

Ersättningsfilt För Pusher Twister

(0)

I lager 49 kr

airset-euro-1-1

Airset Euro 1

(0)

I lager 399 kr

airset-euro-pro-1

Airset Euro Pro

(0)

I lager 599 kr

 
Sverige T-shirt Fashion Dam Sverige T-shirt Fashion DamSverige T-shirt Fashion DamSverige T-shirt Fashion DamSverige T-shirt Fashion DamSverige T-shirt Fashion DamSverige T-shirt Fashion DamSverige T-shirt Fashion DamSverige T-shirt Fashion DamSverige T-shirt Fashion Dam sverige-t-shirt-fashion-dam-1

Sverige T-shirt Fashion Dam

(0)

I lager 224 kr (249 kr)

Hunger Games Bild Mockingjay hunger-games-bild-mockingjay-1

Hunger Games Bild Mockingjay

(0)

I lager 39 kr (129 kr)

EFC Mugg Stadium everton-mugg-stadium-1

EFC Mugg Stadium

(1)

I lager 69 kr (99 kr)

MCFC Vägskylt manchester-city-vagskylt-1

MCFC Vägskylt

(0)

I lager 30 kr (99 kr)

NUFC Dekal Xbox One newcastle-united-dekal-xbox-one-1

NUFC Dekal Xbox One

(0)

I lager 75 kr (249 kr)