Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Air Hockey Pushers Spelbord Pusher Plus Blå

49 kr
12 mån räntefritt 4 kr / månad (avgifter tillkommer)
Lagerstatus: Finns i lager
Leveranstid: 1-3 dagar
Artikelnr: 21629
Kategori: Air Hockey Pushers
Varumärke: Spelbord
Garanti:

Pusher Plus Blå

Stor pusher för airhockey.

Pushern är tillverkad i Europa och är av betydligt högre kvalitet än de flesta andra på marknaden.

Diameter: 10 cm

Air Hockey Pushers innehåller fler produkter som liknar Spelbord Pusher Plus Blå.

Omdömen och betyg

Denna produkt har inga lämnade omdömen ännu.
Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

pusher-champion-1

Pusher Champion

(2)

I lager 79 kr

pusher-plus-rod-1

Pusher Plus Röd

(2)

I lager Från: 49 kr

pusher-twister-1

Pusher Twister

(0)

99 kr

skolpack-stort-1

Skolpack Stort

(8)

I lager 229 kr

skolpack-litet-1

Skolpack Litet

(4)

I lager 229 kr

Pushers Deluxe pushers-deluxe-1

Pushers Deluxe

(2)

89 kr

Filtplattor För Pushers Grön filtplattor-for-pushers-gron-1

Filtplattor För Pushers Grön

(1)

39 kr

Gamesson Pushers Mini gamesson-pushers-mini-1

Gamesson Pushers Mini

(2)

I lager 59 kr

ersattningsfilt-for-pusher-twister-1

Ersättningsfilt För Pusher Twister

(0)

I lager 49 kr

airset-euro-1-1

Airset Euro 1

(0)

399 kr

airset-euro-pro-1

Airset Euro Pro

(0)

I lager 599 kr

 
CFC IPhone 7 Skin Stadium chelsea-iphone-7-skin-stadium-1

CFC IPhone 7 Skin Stadium

(0)

I lager 65 kr (129 kr)

Harry Potter Hedwig Och Bur Miniatyr harry-potter-hedwig-och-bur-miniatyr-1

Harry Potter Hedwig Och Bur Miniatyr

(0)

I lager 852 kr (1 065 kr)

MCFC Strumpor Barn/Ungdom MCFC Strumpor Barn/Ungdom manchester-city-socks-1-pack-junior12.5-3.5-1

MCFC Strumpor Barn/Ungdom

(7)

I lager 29 kr (39 kr)

Big Bang Theory Mugg Penny big-bang-theory-mugg-penny-1

Big Bang Theory Mugg Penny

(1)

I lager 69 kr (79 kr)

Queens Park Rangers SoccerStarz Redknapp queens-park-rangers-soccerstarz-redknapp-1

Queens Park Rangers SoccerStarz Redknapp

(0)

I lager 29 kr (49 kr)