Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Air Hockey Pushers Spelbord Pusher Plus Blå

49 kr
12 mån räntefritt 4 kr / månad (avgifter tillkommer)
Lagerstatus: Finns i lager
Leveranstid: 1-3 dagar
Artikelnr: 21629
Kategori: Air Hockey Pushers
Varumärke: Spelbord
Garanti:

Pusher Plus Blå

Stor pusher för airhockey.

Pushern är tillverkad i Europa och är av betydligt högre kvalitet än de flesta andra på marknaden.

Diameter: 10 cm

Air Hockey Pushers innehåller fler produkter som liknar Spelbord Pusher Plus Blå.

Omdömen och betyg

Denna produkt har inga lämnade omdömen ännu.
Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

pusher-champion-1

Pusher Champion

(1)

I lager 79 kr

pusher-plus-rod-1

Pusher Plus Röd

(1)

I lager Från: 49 kr

pusher-twister-1

Pusher Twister

(0)

99 kr

skolpack-stort-1

Skolpack Stort

(7)

I lager 229 kr

skolpack-litet-1

Skolpack Litet

(4)

229 kr

Pushers Deluxe pushers-deluxe-1

Pushers Deluxe

(2)

89 kr

Filtplattor För Pushers Grön filtplattor-for-pushers-gron-1

Filtplattor För Pushers Grön

(1)

39 kr

Gamesson Pushers Mini gamesson-pushers-mini-1

Gamesson Pushers Mini

(2)

I lager 59 kr

ersattningsfilt-for-pusher-twister-1

Ersättningsfilt För Pusher Twister

(0)

I lager 49 kr

airset-euro-1-1

Airset Euro 1

(0)

I lager 399 kr

airset-euro-pro-1

Airset Euro Pro

(0)

I lager 599 kr

 
Call Of Duty Affisch Infinite Warfare 248 call-of-duty-affisch-infinite-warfare-248-1

Call Of Duty Affisch Infinite Warfare 248

(0)

I lager 50 kr (99 kr)

FCB Affish Neymar 85 barcelona-affish-neymar-85-1

FCB Affish Neymar 85

(0)

I lager 59 kr (99 kr)

Game Of Thrones Nyckelring Logo W game-of-thrones-nyckelring-logo-w-1

Game Of Thrones Nyckelring Logo W

(0)

I lager 100 kr (199 kr)

Ghostbusters Nyckelring Logo ghostbusters-nyckelring-logo-1

Ghostbusters Nyckelring Logo

(0)

I lager 23 kr (39 kr)

LFC SoccerStarz Borini liverpool--soccerstarz-borini-1

LFC SoccerStarz Borini

(1)

I lager 29 kr (59 kr)