Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Dartset, Dartskåp & Dartbakgrunder Dartset Kings Head

799 kr
12 mån räntefritt 67 kr / månad (avgifter tillkommer)
Produkten kan inte hämtas på vår lager i Gävle.
Lagerstatus: Finns i lager
Leveranstid: 1-3 dagar
Artikelnr: 489
Kategori: Dartset, Dartskåp & Dartbakgrunder
Varumärke: Gamesson
Garanti: 6 mån

Dartset Kings Head

Komplett set. Skåp och papptavla och två set pilar. Perfekt för "fritidsspelaren".

Dartset, Dartskåp & Dartbakgrunder innehåller fler produkter som liknar Gamesson Dartset Kings Head.

Omdömen och betyg

Suzanne Ulrika, 2015-08-12

Heidi Johanna, 2014-04-09

Christina, 2012-09-12
Pilarna gick fort sönder tyvärr.
Krister, 2012-03-28
mycket prisvärt
Marco, 2011-05-13
Bra. Dock är upphängningen sisådär och du måste göra något eget för att den verkligen ska sitta.
Ehsan, 2011-02-06
The installation is completely different than instructions.
Dartpilars themselves are plastic and they break after just one time using. This happened to me and four out of sex of them are broken after the first use! :-(
The price is reasonable.
Åke, 2011-01-16
Helt ok set, saknade dock skruvar att fästa tavlan med så den sitter mer stabilt.
Lars, 2011-01-11
Vi är helt nöjda med denna produkt.direkt efter att julklappen öppnats åkte tavlorna ner på ena vardagsrumsväggen och pupkänslan var total. Dessutom vann jag första omgången!!
Kent Rådberg, 2010-09-22
Klockrent.!
Anders, 2010-09-02
Komplett set som funkar alldeles utmärkt.
Dock kunde tavlan suttit fast bättre.
Hänger löst i en krok.
Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

dartset-professional-home-1

Dartset Professional Home

(0)

I lager 1 749 kr

dartset-michael-van-gerwen-starter-1

Dartset Michael Van Gerwen Starter

(1)

I lager 995 kr

Dartset Family dartset-family-1

Dartset Family

(1)

I lager 299 kr

Teknik teknik-1

Teknik

(1)

759 kr

Info & Val
Harrows Pro Choice Set harrows-pro-choice-set-1

Harrows Pro Choice Set

(5)

I lager 1 295 kr

unicorn-striker-dartset-1

Unicorn Striker Dartset

(2)

I lager 1 299 kr

dartskap-black-with-skull-1

Dartskåp Black With Skull

(1)

I lager 799 kr

dartskap-rosewood-lion-1

Dartskåp Rosewood Lion

(1)

I lager 599 kr

dartskap-plain-black-1

Dartskåp Plain Black

(0)

I lager 799 kr

dartskap-white-plain-1

Dartskåp White Plain

(0)

799 kr

Dartbakgrund Designa Svart dartbakgrund-designa-svart-1

Dartbakgrund Designa Svart

(1)

I lager 599 kr

Dartbakgrund Fyrdelad dartbakgrund-fyrdelad-1

Dartbakgrund Fyrdelad

(0)

I lager 499 kr

dartskap-budweiser-1

Dartskåp Budweiser

(0)

I lager 1 195 kr

 
Big Bang Theory Mugg Bazinga Red big-bang-theory-mugg-bazinga-red-1

Big Bang Theory Mugg Bazinga Red

(2)

I lager 69 kr (79 kr)

Better Call Saul Mugg Face better-call-saul-mugg-face-1

Better Call Saul Mugg Face

(0)

I lager 69 kr (119 kr)

Hello Kitty Blackberry 8520 Skal hello-kitty-blackberry-8520-skal-1

Hello Kitty Blackberry 8520 Skal

(0)

I lager 12 kr (39 kr)

RMCF Slips Diamond real-madrid-slips-diamond-1

RMCF Slips Diamond

(0)

I lager 90 kr (299 kr)

Family Guy Pinn Stewie Bow To Me family-guy-pinn-stewie-bow-to-me-1

Family Guy Pinn Stewie Bow To Me

(0)

I lager 11 kr (19 kr)