Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Biosoffor

Nyhetsbrev

Våra varumärken

Beställ senast 22/12 kl 12 för goda chanser till leverans innan jul. Spelbord +20kg hinner tyvärr inte levereras innan jul.

Air Hockey

Sortering:
Antal:
Air-hockey är ett snabb spel som är enkelt att börja spela.

Guider/Länkar: Regler | Skötsel och underhåll

Air-hockeyavdelningen på Spelbord.se erbjuder Air-hockeyspel och tillbehör till konkurrenskraftiga priser.

Vi har valt att bedriva vår air-hockeyförsäljning som en del av Spelbord.se trots att utbudet är lika brett som i en specialbutik. Det för att ge våra kunder möjligheten att kombinera produkter från olika kategorier i samma beställning.

Bland våra märken märks Garlando, BCE, Riley och Gamesson.

Vi har alla produkter på vårt egna lager för att kunna erbjuda snabba leveranser och bästa möjliga service.

På varje område kommer vi att ha information för att guida dig till rätt produkt. Hittar du den ändå inte så går det självklart bra att kontakt oss via E-post eller telefon.
Visar 1-50 av 90 produkter
I lager
Pittsburgh Penguins Hockeyspelarepittsburgh-penguins-hockeyspelare-1

Pittsburgh Penguins Hockeyspelare

(1)

I lager 129 kr

I lager
Puckar Gamesson Stor 3-packpuckar-gamesson-stor-3-pack-1

Puckar Gamesson Stor 3-pack

(18)

I lager 59 kr

I lager
filtplattor-for-pushers-svart-1

Filtplattor För Pushers Svart

(4)

I lager 12 kr

Garlando Multi
I lager
Garlando Multigarlando-multi-1

Garlando Multi

(23)

I lager 3 495 kr (3 995 kr)

Info & Val
I lager
skolpack-stort-1

Skolpack Stort

(10)

I lager 229 kr

 
Tillfälligt slut
Stiga Fotbollar World Champsstiga-fotbollar-world-champs-1

Stiga Fotbollar World Champs

(0)

59 kr

Tillfälligt slut
Luleå Hockeyspelarelulea-hockeyspelare-1

Luleå Hockeyspelare

(0)

129 kr

Tillfälligt slut
Stiga Hockeyspelare RödBlåstiga-hockeyspelare-rodbla-1

Stiga Hockeyspelare RödBlå

(0)

129 kr

I lager
black-arcade-1

Black Arcade

(0)

I lager 49 900 kr

I lager
world-champs-sverige-danmark-1

World Champs Sverige Danmark

(0)

I lager 879 kr

 
Tillfälligt slut
play-off-21-sverige-finland-1

Play Off 21 Sverige-Finland

(0)

899 kr

I lager
filtplattor-for-pushers-95mm-1

Filtplattor För Pushers 95mm

(1)

I lager 19 kr

4-6 veckor
Garlando Multi Pro 9garlando-multi-pro-9-1

Garlando Multi Pro 9

(3)

Beställningsvara 6 995 kr

2-3 veckor
comix-arcade-1

Comix Arcade

(0)

Beställningsvara 49 900 kr

2-3 veckor
gold-arcade-1

Gold Arcade

(0)

Beställningsvara 49 900 kr

 
2-3 veckor
leicester-city-automatiskt-golfparaply-1

Leicester City Automatiskt Golfparaply

(0)

Beställningsvara 279 kr

I lager
puck-tournament-champion-70mm-rod-1

Puck Tournament Champion 70mm Röd

(2)

I lager 19 kr

I lager
pusher-plus-bla-1

Pusher Plus Blå

(1)

I lager Från: 59 kr

I lager
puck-low-noise-1

Puck Low Noise

(1)

I lager 29 kr

I lager
puck-twister-80-bla-1

Puck Twister 80 Blå

(0)

I lager 39 kr

 
I lager
puck-fluor-70-1

Puck Fluor 70

(2)

I lager 29 kr

Tillfälligt slut
Buzzbuzz-1

Buzz

(0)

995 kr

November
Jupiter Tele 4 In 1jupiter-tele-4-in-1-1

Jupiter Tele 4 In 1

(10)

Beställningsvara 2 695 kr

Madison L-Foot
November
Madison L-Footmadison-l-foot-1

Madison L-Foot

(10)

Beställningsvara 2 395 kr (2 995 kr)

I lager
puck-deluxe-60-1

Puck Deluxe 60

(3)

I lager 29 kr

 
Tillfälligt slut
ersattningsfilt-for-pusher-twister-1

Ersättningsfilt För Pusher Twister

(0)

49 kr

Tillfälligt slut
Hockeyspel High Speed Sverige-Finlandhockeyspel-high-speed-sverige-finland-1

Hockeyspel High Speed Sverige-Finland

(10)

799 kr

I lager
Calgary Flames Hockeyspelarecalgary-flames-hockeyspelare-1

Calgary Flames Hockeyspelare

(1)

I lager 129 kr

I lager
Frölunda Hockeyspelarefrolunda-hockeyspelare-1

Frölunda Hockeyspelare

(11)

I lager 129 kr

I lager
Los Angeles Kings Hockeyspelarelos-angeles-kings-hockeyspelare-1

Los Angeles Kings Hockeyspelare

(0)

I lager 129 kr

 
I lager
Philadelphia Flyers Hockeyspelarephiladelphia-flyers-hockeyspelare-1

Philadelphia Flyers Hockeyspelare

(0)

I lager 129 kr

Tillfälligt slut
Hockeyspel Stanley Cup Toronto - Detroithockeyspel-stanley-cup-toronto---detroit-1

Hockeyspel Stanley Cup Toronto - Detroit

(2)

799 kr

I lager
Atlanta Trashers Hockeyspelareatlanta-trashers-hockeyspelare-1

Atlanta Trashers Hockeyspelare

(0)

I lager 129 kr

I lager
Columbus Blue Jackets Hockeyspelarecolumbus-blue-jackets-hockeyspelare-1

Columbus Blue Jackets Hockeyspelare

(0)

I lager 129 kr

I lager
Stiga Benställningstiga-benstallning-1

Stiga Benställning

(15)

I lager 399 kr

 
I lager
Minnesota Wild Hockeyspelareminnesota-wild-hockeyspelare-1

Minnesota Wild Hockeyspelare

(0)

I lager 129 kr

I lager
Carolina Hurricanes Hockeyspelarecarolina-hurricanes-hockeyspelare-1

Carolina Hurricanes Hockeyspelare

(0)

I lager 129 kr

I lager
St. Louis Blues Hockeyspelarest-louis-blues-hockeyspelare-1

St. Louis Blues Hockeyspelare

(0)

I lager 129 kr

I lager
Florida Panthers Hockeyspelareflorida-panthers-hockeyspelare-1

Florida Panthers Hockeyspelare

(2)

I lager 129 kr

I lager
Reglagestång Stigareglagestang-stiga-1

Reglagestång Stiga

(17)

I lager 69 kr

 
I lager
NY Islanders Hockeyspelareny-islanders-hockeyspelare-1

NY Islanders Hockeyspelare

(2)

I lager 129 kr

I lager
Linköping Hockeyspelarelinkoping-hockeyspelare-1

Linköping Hockeyspelare

(3)

I lager 129 kr

I lager
Anaheim Mighty Ducks Hockeyspelareanaheim-mighty-ducks-hockeyspelare-1

Anaheim Mighty Ducks Hockeyspelare

(0)

I lager 129 kr

I lager
Buffalo Sabres Hockeyspelarebuffalo-sabres-hockeyspelare-1

Buffalo Sabres Hockeyspelare

(0)

I lager 129 kr

I lager
Stiga Hockeymålstiga-hockeymal-1

Stiga Hockeymål

(2)

I lager 69 kr

 
I lager
New Jersey Devils Hockeyspelarenew-jersey-devils-hockeyspelare-1

New Jersey Devils Hockeyspelare

(1)

I lager 129 kr

I lager
Dallas Stars Hockeyspelaredallas-stars-hockeyspelare-1

Dallas Stars Hockeyspelare

(0)

I lager 129 kr

I lager
Ottawa Senators Hockeyspelareottawa-senators-hockeyspelare-1

Ottawa Senators Hockeyspelare

(0)

I lager 129 kr

Tillfälligt slut
Detroit Red Wings Hockeyspelaredetroit-red-wings-hockeyspelare-1

Detroit Red Wings Hockeyspelare

(1)

129 kr

Tillfälligt slut
NY Rangers Hockeyspelareny-rangers-hockeyspelare-1

NY Rangers Hockeyspelare

(2)

129 kr

 
 
Visar 1-50 av 90 produkter