Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Air Hockey Pushers Spelbord Skolpack Stort

229 kr
12 mån räntefritt 19 kr / månad (avgifter tillkommer)
Lagerstatus: Finns i lager
Leveranstid: 1-3 dagar
Artikelnr: 16294
Kategori: Air Hockey Pushers
Varumärke: Spelbord
Garanti:
Pusher: 17759
Puck: 15678

Skolpack Stort

Ett perfekt paket för skolor som behöver extra tillbehör.

Innehåller
2 st stora pushers för air hockey.
10 st stora puckar (Puckarnas färg kan variera)

Diameter (pusher): 97 mm
Vikt (pusher): 46 gram
Diameter (puck): 63 mm
Vikt (puck): 9 gram

Officiell licensierad produkt

Air Hockey Pushers innehåller fler produkter som liknar Spelbord Skolpack Stort.

Omdömen och betyg

Västerviks Kommun, 2017-10-21

Fridaskolorna AB, 2016-03-09

Danderyds Kommun, 2016-02-01

Skellefteå Kommun / Fakturor, 2015-11-16

Tenant & Partner AB, 2015-11-06

Tabita, 2015-06-13

Ängdalaskolor AB, 2015-04-29

Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

skolpack-litet-1

Skolpack Litet

(4)

229 kr

pusher-champion-1

Pusher Champion

(1)

I lager 79 kr

pusher-plus-rod-1

Pusher Plus Röd

(1)

I lager Från: 49 kr

pusher-plus-bla-1

Pusher Plus Blå

(0)

I lager Från: 49 kr

Pushers Deluxe pushers-deluxe-1

Pushers Deluxe

(2)

89 kr

Filtplattor För Pushers Grön filtplattor-for-pushers-gron-1

Filtplattor För Pushers Grön

(1)

I lager 39 kr

Gamesson Pusher Original gamesson-pusher-original-1

Gamesson Pusher Original

(1)

I lager 89 kr

Gamesson Pushers Mini gamesson-pushers-mini-1

Gamesson Pushers Mini

(2)

I lager 59 kr

pusher-twister-1

Pusher Twister

(0)

99 kr

ersattningsfilt-for-pusher-twister-1

Ersättningsfilt För Pusher Twister

(0)

I lager 49 kr

airset-euro-1-1

Airset Euro 1

(0)

I lager 399 kr

airset-euro-pro-1

Airset Euro Pro

(0)

I lager 599 kr

 
LFC Hemmaställ Baby 2015-16 liverpool-hemmastall-baby-2015-16-1

LFC Hemmaställ Baby 2015-16

(0)

I lager 299 kr (449 kr)

Minions Pennset 3D minions-pennset-3d-1

Minions Pennset 3D

(0)

I lager 65 kr (129 kr)

AFC Husalv arsenal-husalv-1

AFC Husalv

(0)

I lager 125 kr (179 kr)

Sverige T-shirt Fashion Dam Sverige T-shirt Fashion DamSverige T-shirt Fashion DamSverige T-shirt Fashion DamSverige T-shirt Fashion DamSverige T-shirt Fashion DamSverige T-shirt Fashion DamSverige T-shirt Fashion DamSverige T-shirt Fashion DamSverige T-shirt Fashion Dam sverige-t-shirt-fashion-dam-1

Sverige T-shirt Fashion Dam

(0)

I lager 224 kr (249 kr)

Toy Story 3 Skrivset toy-story-3-skrivset-1

Toy Story 3 Skrivset

(0)

I lager 12 kr (39 kr)